Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#146165) H3XHUN


H3XHUN
csendes tag

Üdv. 200-250 000 között mit lehetne össze rakni? Tápegység az van. (Coolermaster 600W csatlakozók száma szerintem elégséges, de most nem szedem szét, a mostani gépemben van. Másfél éves ez a táp.) 1080p 60fps az elvárás, és vigye az "új" játékokat. lletve honnan rendeljek ha vidéki vagyok? (Békésmegye) Iponra vagy Radiumra gondoltam, elöbbi weboldal valamiért nálam egyáltalán nem tölt be. Cyberpunk 2077 jó lenne ha felfuta, bár ennyi pénzért kétlem, hogy reális elvárás ez. Tudna valaki irányt mutatni? cpu, vga és alaplap kérdésben? SSD-t nyugottan ki lehet hagyni. Köszöntem.

Találtam egy augusztusban vásárolt számítógéptet jófogáson 265 000 Ft-ért:

"I5 9600k processzor
Geforce asus rog rtx 2060 6gb videókártya
Gigabyte z390 gaming X alaplap
16gb kingstone hyperx 2666mHz memória
Fsp hydro G 750w moduláris táp
Cooler master master liquid ml240 rgb proci hűtő
120gb kingstone ssd
2tb hdd
Cooler master masterbox5 gépház fehér , ablakos."

Vélemény? Mondjuk használtat nem igazán vennék. De ennyi pénzért, és szinte új. Nem mellesleg az órszág túlfelén van...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.