Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#146158) Paxker315 válasza KadamQQ (#146157) üzenetére


Paxker315
addikt

Hali

Mondanám, hogy vedd a 3733-ast, DE ilyen órajeleknél sajnos nincs garancia, hogy tényleg menni is fog azon. És amennyire nekem lejött: A 3200Mhz-hez képest játékokban marginális a 3733 v 3600 Mhz előnye. Semmi sem garantálja, hogy a 3733-as kit tényleg menni fog stabilan akkora órajelen, de, még a 3600-at sem kell biztosra venni. Ezért vennék jóval olcsóbb 3200-as kitet, amiről tudom, hogy mikron-E v Hynix C-die. Simán előfordulhat, hogy semmit sem vesztel teljesítményben, de pénzben meg spórolsz.

Amúgy úgyis javasolni fogják a RAM-finombeállítást, az meg nem bonyolult, csak türelem kell hozzá, meg egy kis kísérletezőkedv.

CPU hűtő: ez csak egy javaslat volt, mert szép. És most akciós.

A PureWings opcionális, nem rosszak az NZXT gyári ventijei sem. 3 ventivel (2 beszívó elol, 1 kifújó hátul) már szerintem teljesen baráti lenne a csomag. Akkor érdemes PureWings-ben gondolkozni, ha a gyári ventik hangerejével v légszállításával nem lennél elégedett :B

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.