Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#105489) wulfgar


wulfgar
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném kérni a segítségetek, a mostani számítógépem elég régi, szeretnék egy új konfigot.

Az imperium computernél néztem ki ezt a gépet:

http://www.computerimperium.hu/images/Imperium_Core_i5_HD_PC.jpg

Erről esetleg van véleményetek? Gondoltam mielőtt bármibe is belevágnék, megkérdezem a hozzáértőket, sajnos én nem nagyon értek a gépekhez, abszolút csak felhasználó vagyok.

Mire fogod használni a gépet?

Régebbi játékokkal szoktam játszani főként (ezekkel is csak alkalmakként, ha rám jönnek): wow, diablo3, hearthstone
Néha újabbakkal: pl.: Fifa 16
Ezek mellett azért az sem lenne baj ha véletlen valami újabb megtetszene, elfusson aránylag rendesen
Filmnézés, netezés

Milyen alkatrészekkel rendelkezel most?

Mivel elég régi a gép, onnan max a vinyó 1TB 7200-es ill. az optikai blurey meghajtó menthető. Ezeket akár tovább is vinném az új gépbe.

Milyen alkatrészekre van szükséged?

A fentebb felsorolt 2 alkatrészen kívül mindenre. Bill, egér, hangfal , azaz kiegészítőkre nincs szükségem.
Jelenleg egy full hd-s 70 centis TV re van kötve a gép HDMI-vel, ennek a cseréjét gondoltam erre:
http://www.pc-outlet.hu/images/Samsung_S24D390_391_monitor.jpg
Esetleg valami más?

Mennyi a kereted rá?

Igaz, amit linkeltem 175k, de ha lehet megúsznám max 150k-ból ha van rá lehetőség. (monitor nélkül)

Mekkora a monitorod natív felbontása? Milyen felbontáson játszol?

Mivel régebbi játékokkal játszok főleg, kivéve az aktuális fifa, ezekkel szeretnék max felbontáson játszani, akadás mentesen.

Nem nagyon szoktam az új hiper játékokkal játszani egy viszonylag megbízható a köv 4-5 évre szeretnék számítógépet (max időközben kisebb bővítések). SSD meghajtón is gondolkodok.

Nagyon szépen köszönöm a segítségeket!

Köszönettel: Gergő

[ Szerkesztve ]

Gergő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.