Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42751) 78zolika válasza sznorbi2 (#42744) üzenetére


78zolika
senior tag

:R :R :R :R

(#42753) tatabike


tatabike
őstag

Sziasztok. Melyik antivirus progival tudnám lelőni a reklámablak-ugráltató vackot? Mert az avast 2, azaz két mélyvizsgálat során sem talált semmit.
A jelenség: Chrome-ot használok, az Explorer soha nincs megnyitva, mégis mindig felugranak IE-s reklámablakok, meg hibaüzenetek, emiatt nem lehet játszani, mikor ezt a hszt-t is írom, folyamatosan dobál be ablakokat, kb. 20-30 másodpercenként. Néha lefagyasztja a chrome-ot is. próbáltam az IE-t törölni, de a Connection wizard-ot nem lehet (még parancssorból sem, merthogy állandóan használja valami). A könyvtár tartalmát meg ha kitörlöm, 3 mp múlva szépen visszaugrik minden, mintha mi sem történt volna. Ha letiltom a hálókártyát, vagy kihúzom a LAN-kábelt, akkor is ez megy folyamatosan.
Szóval milyen progival lehet kiírtani ezt a reklámablak-generátort?

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#42754) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Frissült a www.avg.hu honlap.

(#42755) Tosee válasza tatabike (#42753) üzenetére


Tosee
őstag

Üdv!

Első lépésként kapcsold ki a rendszer visszaállítást!
A böngészőkből töröld a sütiket!
Fontosabb adatokat mentsd el!
Töltsd le és telepítsd ezeket:
Emsisoft Anti-Malware 5.0
Malwarebytes' Anti-Malware
Frissítsd az adatbázisukat...
Indítsd el a géped csökkentett módban, és futtass le egy full scan-t mindegyikkel!
A találatokat töröld!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#42756) OanteS


OanteS
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni. Kellene egy komplett (Internet Security de ha külön tűzfal+AV az sem baj) védelem a gépemre. Win XP laptop, 5 éves és átlagos erősségű vagy kicsit alatta.


Magyar nyelvű legyen, lehetőleg ne fogja a gépet és az antivírus része legyen inkább a domináns, az erősebb.
Ingyenes is lehet és fizetős is lehet, ez nem szempont. Veszélyes oldalakra nem járok, csak egy átlag felhasználó vagyok.

Köszönöm szépen előre is a javaslatokat.

[ Szerkesztve ]

(#42757) polonic válasza Gaberking (#42752) üzenetére


polonic
félisten

Ez ki tud akasztani.
Ha elég combos a géped, amiből az jön, hogy van pénzed rá, akkor miért lopod a szoftvert?
Ebből gondolva a vírusirtót is törten használnád, ami kb szarnak a pofon.

(#42758) Gaberking válasza polonic (#42757) üzenetére


Gaberking
senior tag

Próbálj meg arra koncentrálni, amit kérdeztem és ne azzal foglalkozz, hogy lopom-e a szoftvert!
Ha a kérdésemre tudsz válaszolni, szívesen fogadom!
Ezen is kiakadsz?

(#42759) polonic válasza Gaberking (#42758) üzenetére


polonic
félisten

Ha még neked áll feljebb, akkor eláshatod magad.
Gondolkozz már el ember. Nemhogy inkább csöndben maradnál és meghúznád magad, erre itt hirdetgeted, hogy így warez, úgy.
Leírtam, ha a vírusirtót is törten használnád, akkor nincs értelme vírusirtónak, az a szarnak egy pofon.

(#42760) BlackSeven válasza Gaberking (#42758) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Mielőtt még nagyon beleélnéd magad javaslom, hogy olvasd el (de most már alaposan!, mert láthatóan a regisztrációkor nem tetted ezt meg) a Fórum Alapelveit. Különös figyelemmel az ' Amit tiltunk a fórumunkban ' címszó alattit!
Ha elolvastad és meg is értetted a tartalmát, akkor azt is megérted, hogy miért linkeltem be Neked.

És addig örülj amíg csak én szóltam és nem a Moderátorok valamelyike-

[ Szerkesztve ]

(#42761) betyarr válasza Gaberking (#42752) üzenetére


betyarr
veterán

mindkettő jó választás,de a nod és outpost azért lenne talán jobb,mert egy különálló tűzfal (főleg az outpost) azért hatékonyabb védettséget ad.

ettől függetlenül fogadd meg polonic tanácsát,mert nem mond hülyeséget,sőt! :K

(#42762) Gaberking válasza polonic (#42759) üzenetére


Gaberking
senior tag

Nem értettél meg!
Feltettem egy kérdést, melyre választ várok!
Semmiféle warezt nem hirdettem, de ha egyszer erre is használom a gépemet, akkor mit írtam volna le?
Sőt, senki ne warezoljon!
A vírusirtót, nem tudom miből gondolod, hogy törten használnám!
Ha nem tudsz értelmesen válaszolni a kérdésemre, akkor inkább mással szórakozz (van egy tippem) ne velem!

(#42763) ollie válasza zed01 (#42704) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A warezos és füvezős élményeidet tartsd meg magadnak!

***

(#42764) #41133696 válasza polonic (#42757) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szerk : kérdéses mennyire combos :D

[ Szerkesztve ]

(#42765) Synaptic


Synaptic
senior tag

Akit érdekel , tegnapról maradt 1 bitdefender AV liszenszem. Dobjon egy privit

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#42766) ollie válasza Gaberking (#42762) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A lényeg, hogy semmilyen, warezzal kapcsolatos kérdést nem szeretnék a továbbiakban látni tőled (és persze mástól sem).
Te kiemelted, hogy sokat warezolsz, és ezért kérsz tanácsot.

***

(#42767) Synaptic válasza ollie (#42766) üzenetére


Synaptic
senior tag

Nem egészen értem , hogy hol hivatkozott "szegénykém "' arra hogy neki tört cucc kell ?

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#42768) polonic válasza Gaberking (#42762) üzenetére


polonic
félisten

Igazad van, elnézésedet kérem, amiért feltételeztem azt, hogy a vírusírtót is törten használnád, amellett, hogy kijelentetted, bizony varezolsz.
Jajj de jó, nekem is van tippem. Mindenkinek van.
Nyugodj meg, szoktam azzal is szórakozni, és mással is. ;)

Kösz ollie, hogy helyettem is leírtad az utolsó mondatot! Emiatt synaptic.

[ Szerkesztve ]

(#42769) Gaberking válasza BlackSeven (#42760) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szia!

Tökéletesen igazad van, de fel tud idegesíteni, hogy van egy kérdésem, amire szeretnék választ kapni és a segítő válasz(ok) helyett, egy fórumtárs, nem a kérdésemre választ adó, hanem fellengzős hangnemben megírt okoskodását kell olvasnom!
Számomra is nagyon idegesítő, egy fórumban, nem oda illő hozzászólásokat olvasni, ezért részemről befejezve! Az eddigiekért mindenkitől Bocsánat!

(#42770) polonic válasza Gaberking (#42769) üzenetére


polonic
félisten

Nem fellengzős hangnem. Csupán az igazságot írtam. És neked még csak fel sem szabadna háborodnod emiatt.
De olvasd el a moderátor kommentjét. Kész vége.

(#42771) Gaberking


Gaberking
senior tag

Sziasztok!

Windows 7 64 -bites operációs rendszert használok!
A számítógépemet, átlagos, mindennapi (multimédia, játék, internet) dolgokra használom.

Melyik biztosítaná számomra a jobb védelmet:
Nod32 + Outpost tűzfal vagy a
Avg internet security 2011

Esetleg valakinek más ötlete ha van, szívesen fogadom!

Köszönöm előre is!

(#42772) #41133696 válasza Gaberking (#42771) üzenetére


#41133696
törölt tag

Microsoft Security Essentials + Outpost :)

(#42773) F34R válasza Gaberking (#42771) üzenetére


F34R
nagyúr

Az Outpost egy jó fal , jobb mint ami az AVG-ben van és szvsz a NOD is jobb vírusírtó viszont egy csöpp rendszerlassúlásal számíts

(#42774) betyarr válasza Gaberking (#42771) üzenetére


betyarr
veterán

(#42775) L7wy válasza Imi1981 (#42604) üzenetére


L7wy
őstag

Comodo is fogja a netet??? :Y :Y :Y

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#42776) eurolac válasza OanteS (#42756) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Nekem is hasonló laptopom van ezért bátorkodom nem túl profi létemre tanácsot adni számodra.
Az én gépem adatai, szintén xp.

Amit nem értek, hogy a Te procid teljesítményének sokkal kevesebb van megadva: 787 MHz.
Nincs bekapcsolva folyamatosan a throttling? Mert ha igen, akkor nekem is leveszi felére a proci teljesítményét és kb. olyan értéket mutat mint a tiéd!? De ennek folyamatosan nem kell, hogy bekapcsolva legyen.

Mivel azt írtad, hogy nem jársz húzós oldalakra, szerintem teljesen felesleges fizetned a védelemért, hiszen az ingyenesek között is vannak lehetőségek. :K
A komplett CIS mindenféleképpen szóba jöhet a számodra szerintem. Topicktársunk blattida biztosan segít beállítani, bár szerintem alapban is jó védelmet ad, és már nem kérdez sokat. Magyarul beszél.

Mivel szerintem xp-re kell kétirányú tűzfal erre a gépre a Sunbelt tűzfala a legkíméletesebb tapasztalatom szerint. :K Ha beválik, érdemes 30 nap után esetleg megvenni, mert egy egészen jó hips van benne szerintem. Magyarul tudó firewall, szépen konfigurálható, nem túl bonyolult. mellé egy Avira free jó megoldás. Igaz nem tud magyarul, de egyáltalán nem bonyolult használni. A beállításában tudok segíteni csak 1x kell.

Harmadikként ajánlom még a CIS tűzfalát mellé az Avira free-t, esetleg Nod 4.2 (itt a kiterjesztett heurisztika bekapcsolása bekavarhat), de az AVG 2011 free is elmegy vele.
Az MBAM free havi lefuttatása esetleg ajánlott még. Üdv.

Eurolac

(#42777) HZoli87 válasza eurolac (#42776) üzenetére


HZoli87
veterán

Energiagazdálkodás miatt megy nála kicsit lassabban, a tiéd pedig 800 MHz-re veszi vissza az órajelét (telepíteni kell ezt hozzá: AMD Processor Driver with PowerNow! included), ha nincs szükség a teljes teljesítményére.

-----

Épp ez a lényeg az energiagazdálkodásban, hogy csak akkor megy teljes órajelen a CPU, amikor arra szükség van, így kevesebb a hőtermelés és hosszabb az akkus idő.

[ Szerkesztve ]

(#42778) 78zolika


78zolika
senior tag

Sziasztok ! ( elolvastam GoodSpeed írását és megtetszett Norton IS ) Úgy gondoltam hogy még soha nem használtam kipróbálom : Felraktam 2 napja Norton IS 10 HUN Volt kulcsom 90 nap Kérdés hogy mért nem számol visszafele már 88 kéne lennie sőt ma este 19 órakor 87 : 3 napos lesz és még mindig 90 napon áll Mondhatjátok hülye vagyok , Végülés őrülnöm kéne de valahogy zavar a dolog Azt veszem észre hogy a frissítéséket automatikusan megkapja ha igaz ( kiírja mikor volt az utolsó frissítés : most 9 perce volt )? Nem lehet hogy azért nem számol mert nem regisztráltam még a Norton Account ( nem hoztam létre fiókot ) ? ( kötelező fiókot létrehozni ?) ? Email cim meg stb ? Nem Warez annak idején a Origo Szoftverbázisról töltöttem le Ezer :R

(#42779) polonic válasza 78zolika (#42778) üzenetére


polonic
félisten

Miért nem a 2011-et tetted fel? Abból is van már magyar. Egyszer ellenőrzi a licenszet naponta, utána kiírja az aktuálisan hátralévő napok számát.

(#42780) tatabike válasza Tosee (#42755) üzenetére


tatabike
őstag

Köszi szépen, ez bejött, örök hálám.... :R :R :R

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#42781) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Ha még érdekel valakit a tegnapi védelmi vállalatok rövid története akkor majd még megpróbálom leírni pl. a Trend Micro, Avast, Avg, McAfee, Comodo történetét.

To protect and serve!

(#42782) 78zolika válasza polonic (#42779) üzenetére


78zolika
senior tag

Látod ez egy jó kérdés :Y ? Gondoltam most a 10 rakom fel aztán majd a 11 , hogy legyen viszonyítási alapom hogy menyiben változót a -11 :C

(#42783) 78zolika válasza sznorbi2 (#42781) üzenetére


78zolika
senior tag

Engem érdekel :C :C

(#42784) eurolac válasza HZoli87 (#42777) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Nekem az alaplapi driverekkel együtt megy fel az un. Power Manager. Ebben a PM.exe vezérli ezt a fajta energiagazdálkodást.(Throttling státus) A laptopon egy gombbal tudom aktiválni és vissza.
Mivel nem tudtam, hogy Fujitsu laptop esetében ez mire is jó utánaolvastam. A hivatalos oldalon anno az volt írva, hogy akkor aktiváljuk az energiagazdálkodást (egy gombnyomás a laptopon) ha arra szükségünk van. Pl.: zenét akarunk hallgatni és ha a ventilátor hangja zavar minket nyugodtan bekapcsolhatjuk, hiszen - ahogyan Te is írtad -, leveszi felére a proci teljesítményét, nem termel annyi hőt, tehát a venti sem fog annyit menni.
Én nem tapasztaltam azt, ha leveszem a proci teljesítményét a manager segítségével, az visszamegy 1,6 GHz-re ha arra szüksége van. Vagy igen? Én nem látom jól? Érdemes folyamatosan bekapcsolva tartani (tehát akkor folyamatosan félgőzzel dolgozik a proci), mert ha kell dolgozik 1,6-on?
Szívesen várom a véleményedet (akár priviben, hogy itt ne zavarjunk), mert anno már segítettél a Fujitsu topickban megoldanom egy problémámat. Üdv.

Eurolac

(#42785) #41133696 válasza sznorbi2 (#42781) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi előre is ;)

(#42786) Pano


Pano
addikt

Sziasztok!

Aki használ klasszikus flashgetet, az vigyázzon!
Az ablak jobb részén található reklámterületen ez van:

2010.11.17. 14:07:35 Real-time file system protection file F:\Documents and Settings\Pano\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\WSG8HEON\333[1].exe a variant of Win32/AntiAV.NHK trojan deleted

(#42787) McKane


McKane
senior tag

na,megvettem, a mai napon, 6.990 ft.-ér..

remélem,jó vásárt csináltam...
sok jót olvastam róla,meg kedvező ára is volt..

[ Szerkesztve ]

(#42788) ludla válasza McKane (#42787) üzenetére


ludla
őstag

Gratula a termékhez :C ha előtte már tesztelted és megfelelt akkor tuti nem csalódhatsz :DDD

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#42789) McKane válasza ludla (#42788) üzenetére


McKane
senior tag

Kaspersky Internet security 2011 volt még azt hiszem 8.990 .-ért, de ahogy hallottam,olvastam,még mindig sok bugot tartalmaz.. meg nálam iszonyat visszafogta a gépemet..

(#42790) Sz_Imre válasza McKane (#42787) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Grat a termékhez. :C
Mi okból váltottál?

(#42781) sznorbi2: Ez engem is érdekelne. :R

(#42791) riki válasza McKane (#42789) üzenetére


riki
senior tag

Akkor most te is megváltál a VB -től ? :Y

(#42792) makaay2


makaay2
tag

Sziasztok!

Nem régen volt egy akció az Emsisoft Anti-Malware 5.0-re. Lehetett 1 éves kulcsot szerezni. Sajnos lemaradtam róla. Ha esetleg valakinek lenne egy felesleges, akkor küldhetne!

Köszönöm!

(#42794) McKane válasza riki (#42791) üzenetére


McKane
senior tag

röviden,tömören..
mostanában a VB Prof egyre többször írta ki hogy vírus találat, de nem tudja írtani,pedig nem volt tömörítve a fájl.. és csak a "meghagy" gomb volt aktív..

Meg ebben,ahogy tudom és láttam a frissítésnél van egy "A" motor és egy "B" motor ,mint víruskereső motor.. már csak azt nem tudom melyik 2-őt használja a program :U

A VB-től csak úgy váltam meg, hogy letöröltem a gépről,de persze továbbra is küldözgetem nekik a mintákat.. :D

szerk1.: amúgy ki használja itten még ezt a GDatát?

[ Szerkesztve ]

(#42795) jozanparaszt válasza makaay2 (#42792) üzenetére


jozanparaszt
csendes tag

Hello!
10 dollár a diák licensz egy évre

(#42796) RBJ válasza McKane (#42794) üzenetére


RBJ
addikt

Hát akkor úgy látom nem néztél alaposan utánna ha azt se tudod milyen motort használ. :DDD
avast bitdefender. de nehogy keresű legyen a vége , hogy nem tesztelted elégé a terméket előtte ,ha megvásároltad.
Már mondom igen csak erőforrás igényes a kicsike.

Más. Valakinek nem szokott még elszállni az mbam ?
runtime error al szokot néha jöni és akkor csak uninstall innstall segít csak ,
igaz most a beta val tolom.
vagy lehet , hogy nem szereti , hogy kilovom az msconfig ba az automata indulását.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42797) 12-es csaj


12-es csaj
senior tag

Jut eszembe... Ha a GDATA majd nemsokára motort vált, akkor nemkis pénztől fog elesni az AVAST Software. Kellemetlen lesz nekik.

(#42798) McKane válasza RBJ (#42796) üzenetére


McKane
senior tag

már volt tesztelve a gépen, majdnem a próbaidő végéig..
csak nem tudtam hogy milyen motorokat használ...

szerk1.: csak annyi változás van,hogy amióta fennt van,többször villan fel a HDD led-je.. ;]
erről gondolom a drága gdata tehet :))
de semmi zavaró,nincs lassulás.. játszani a notin meg nem szoktam.. annyira erős VGA van benne, hogy már minden új jáékot végigjátszottam.. ;] (gma x3100)

[ Szerkesztve ]

(#42799) Imi1981 válasza 12-es csaj (#42797) üzenetére


Imi1981
veterán

A szavaidból mindig azt lehet kivenni hogy te örülsz ha az avast-al valami rossz történik, vagy valami teszten rosszul szerepel vagy akármi csak ne legyen jó vélemény róla.Nem értelek.Most te szereted ez a vírusirtót vagy nem?Mert te állandóan csak alázod.

[ Szerkesztve ]

(#42800) HZoli87 válasza RBJ (#42796) üzenetére


HZoli87
veterán

Én is törlöm mindig az induló programok közül, de még sosem "szállt" el, béta is jól működik.

(#42797) 12-es csaj: szerintem túlélik ...

(#42799) Imi1981: ha lehet hanyagoljuk a témát, mert már kezd uncsi lenni ...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.