Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42051) zed01 válasza Kácsa (#42050) üzenetére


zed01
őstag

Csak nem képzeled hogy hazudok? Akkor nem tudom mi lehet bibi.

SZERK: 10 perces mailra nekem is más kulcsot dobott. Sorry.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#42052) swatti válasza McKane (#42047) üzenetére


swatti
tag

Nem mostani felvétel és azért nem is véletlen van XP rajtuk.

IT - 100% védelem nincs --- A legnagyobb biztonsági rés mindig az ember. x)

(#42053) sznorbi2 válasza Kezdő vagyok (#42001) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Köszi az infót de a VT-s linken sem ugrik rá az EmsiSoft a portable időjárás előrejelzőre.

MÁS:

Ahogyan látom még csak most jelennek meg a Techno360 és társai honlapokon az 1 éves KIS2011 promok!
Akkor én nagyon gyors voltam! ;] :Y

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#42054) RBJ válasza sznorbi2 (#42024) üzenetére


RBJ
addikt

és itt a takacsimo nyelvjárás között ha valaki felelne esetleg kav promot azt pusziltatnám :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42055) Fire/SOUL/CD válasza sznorbi2 (#42053) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Hát sajnos ez az a fajta promo, amihez először a Kínai KIS-t kell telepíteni, aztán azt visszaállítani Angolra, mert az Angol nem fogadja el a kulcsot... :W

sznorbi2 42056
konkrétan nem próbáltam ki, de itt egyértelműen le vagyon írva: [link]
Mondjuk az is, hogy hogy kell "Angolosítani"

RBJ
Itt ezen az utlsó linken egy 183 napos KAV 2010 liszenszről is említést tesznek, nem tudom, hogy még él-e, de az is csak Kínaival megy...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42056) sznorbi2 válasza Fire/SOUL/CD (#42055) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Kipróbáltad?

Ez akkor olyan mint a tavaszi KAV promo volt. Annál is csak a kínai program fogadta el és utána kellett angollá vagy magyarrá tenni a progit. :F

To protect and serve!

(#42057) Imi1981


Imi1981
veterán

Na én is kértem KIS2011 kulcsot.Érdekes másodikat csak úgy tudtam kérni hogy másik böngészőt használtam! :D

BlackSeven én is felraktam a Vipre-t még tegnap!És kb 45 perce kapcsoltam be a gépet de eddig még a 7208-as adatbázis van!Kíváncsi leszek hogy estig frissül e. :D

[ Szerkesztve ]

(#42058) Nhorbee válasza Tetete1 (#42025) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Köszi :)

(#42059) Tetete1 válasza BlackSeven (#42002) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nekem még most a 7212-van (reggeli frissítés), majd most egy-két óra múla megint frissítek. El vagyok vele mint a befőtt. :U

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware free,SAS free,Vipre, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42060) Tetete1 válasza Imi1981 (#42057) üzenetére


Tetete1
senior tag

Tekintettel arra, hogy nem frissít automatikusan, manálisan frissítettem most a 7216-ra,de nem zavart a 7212 sem.

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware free,SAS free,Vipre, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42061) #41133696 válasza joci761 (#42035) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szomszédomnak sem jött össze... Most Panda Cloud PRO-t használ.

(#42062) #41133696 válasza BlackSeven (#42036) üzenetére


#41133696
törölt tag

Akkor oké :) No én a Google Fordítót igénybe vettem eme kínai oldalacskánál. Mi van ha 1 héten belül nincs beaktiválva a cucc ?

(#42063) Imi1981


Imi1981
veterán

BlackSeven nálam úgy néz ki hogy frissül rendesen!Legalábbis eddig.

(#42064) BlackSeven válasza Imi1981 (#42063) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Szia!

Nálam a helyzet jelen pillanatban is változatlan, pedig az angol nyelvűvel tolom.

#42062 GoodSpeed

2010 November 4.-e és december 3.-a között adják ezt ez az ingyenes kulcs igénylést és lehetőséget, de regisztrálják az igénylés dátumát és a hozzá adott kulcsot. Értelem szerűen ez azt jelenti, hogy amikor kérted a kulcsot onnantól kezdve ketyeg az egy hét a KIS beaktiválásig utána már invalid (érvénytelen) lesz az a kulcs.
Legalább is én ezt olvastam ki.

[ Szerkesztve ]

(#42065) csaba1203


csaba1203
addikt

Látom kitört a Vipre láz :D :DD :DDD

(#42066) Imi1981 válasza BlackSeven (#42064) üzenetére


Imi1981
veterán

Én most indítottam egy keresést és most így megint frissített:

Amúgy én ezt mind engedélyeztem a saját tűzfalában mert alapban néhány dolgot tiltott!És mintha azóta lenne jó!:

(#42067) BlackSeven válasza Imi1981 (#42066) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Ez mind rendben van, de nálam a "csak antivirus" van telepítve, a tűzfal nélküli változat. Ráadásul a WinXP saját fala mellet megy, (már kínomban :DDD ) de így sem akarja futtatni azt a nyavalyás autoupdate-tet.

(#42068) Narxis válasza BlackSeven (#42067) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem rajtad múlik, most olvastam, hogy amerikai userek is panaszkodnak, hogy vagy nem frissít vagy kiakasztja a rendszert amíg a frissítéseket telepíti. :) Nálam utóbbit csinálta.

Kár ezekért a bugokért mert amúgy nagyon jó vírusirtó.

Thanos was right.

(#42069) Tetete1 válasza sznorbi2 (#42024) üzenetére


Tetete1
senior tag

Magyar nyelven ugyanaez:

[link]

(#42067) BlackSeven
Nálam is a mezítlábas Vipre van (tűzfal nélkül), igaz én nem várom a frissítést (magam választott időben végzem).

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware free,SAS free,Vipre, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42070) BlackSeven


BlackSeven
aktív tag

Sziasztok!

Befejezem a Vipre frissítési témát, nehogy unalmassá váljak ezzel, hogy már másról nem is tudok beszélni, de nálam még mindig a 7212-es adatbázisa van. Pedig már van 7218-as is. Türelmesen várom, hogy mikor lesz végre hajlandó automatikusan is frissíteni. Szándékosan nem nyomok rá a kézzel indítható 'Frissítések indítására'. Csak várok és várok... :O

[ Szerkesztve ]

(#42071) zazenke


zazenke
őstag

ki vett meg kit is ? prevex vette meg a webroot-ot vagy fordítva ?

(#42072) bajtokarpi válasza sznorbi2 (#41997) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Felraktam, egyenlőre szépen teszi a dolgát.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#42073) Narxis válasza zazenke (#42071) üzenetére


Narxis
nagyúr

Webroot a prevx-et.

Thanos was right.

(#42074) blambun


blambun
tag

Sziasztok.

Segítségre lenne szükségem. A tegnap folyamán csúnyaság történt. Úgy gondoltam játszok már egyet. Elindítom hát az .exe-t, s mint derült égből a villámcsapás felpattan az avast (5.0.507, legfrissebb vírusdefiníciókkal), és ezt mondja: [link] A játék eredeti, és már többször is játszottam vele korábban, de eddig ezzel a "tréfával" nem találkoztam.
Ezt követően végeztem teljes scant, valamint két alakalommal rendszerindítás előtti scant is, amiből első alkalommal talált valamit, azt letöröltem, másodjára meg már semmit nem talált. Rendben, na akkor most már tényleg ideje játszani, indítanám, erre megint felugrik ugyanez a riasztás annyi különbséggel, hogy most egy másik, nem kevésbé idióta nevű .sys fájl van megnevezve. Ha huszonötször indítanám el a játékot, huszonöt különféle fertőzött fájlt pakolna karanténba, de mint mondtam, scant lefuttatva meg semmit nem talál.

Úgy látszott az avast nem tud vele mit kezdeni, így aztán ma felpakoltam a Kaspersky Internet Security-t. Rászabadítottam a gépre, és talált egy bizonyos Worm.Win32.VBNA.b férget. Ezt letörölte. Indítanám a játékot, felugrik a Kasperky ,hogy ez szerinte veszélyes program, digitális aláírással nem rendelkezik, meg hogy valami PDM.Supicious driver installation akar itten végbemenni. Ettől én megijedtem, magas korlátozást adtam a programra, ekkor viszont indítva, azt kérte hogy tegyem be a lemezt. :DDD Enyhítettem a korlátozáson, alacsonyra állítva azt, felrakta ezt a gyanúsnak vélt drivert, majd elindította (helye: C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\FELHASZNÁLÓ\LOCAL SETTINGS\TEMP\STCPIP6.SYS ). A proaktív védelem ekkor egy PDM.Keylogger-t észlelt, gondolom ez az amit előzőleg telepített. A .sys fájlt próbáltam külön leellenőrízni, viszont eltűnt. A játék újbóli elindításakor ismét keletkezik egy .sys fájl ,nem kevésbé hülye névvel, és ismét észleli a PDM.Keylogger-t.

Ekkor végeztem egy újbóli rendszerellenőrzést, és megint észlelte a fentebb már említett férget, most egy tök más mappában (D:\System Volume Information mappában egy .exe)

Szóval most jelenleg ott tartok, hogy fogalmam sincs mi a fészkes fene folyik itt, nem értem, hogy ez a féreg honnan a fenéből került megint elő, és azt sem , hogy ezek a .sys fájlok mik is valójában.
Nagyon szépen megköszönném, ha valaki tudna valami tanácsot adni. (Játszani azért jó lenne :D )

[ Szerkesztve ]

(#42075) 12-es csaj válasza blambun (#42074) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Futtasd talán a Malwarebytes' Anti-Malware-t, csökkentett módban!

(#42076) blambun válasza 12-es csaj (#42075) üzenetére


blambun
tag

Lefuttattam, talált egy bizonyos Malware.Trace fertőzést. Lehet ennek köze az előzőekhez, vagy egyszerűen csak egy újabb fertőzés ? Majd egy emberibb időpontban megnézem, de én valahogy azt sejtem, hogy az utóbbi verzióról lehet szó.

(#42077) B.S.&T.


B.S.&T.
csendes tag

Sziasztok!

Próbálta már valaki ezt a kínai promós KIS-t telepíteni?
A magyar nyelvű nem fogadja el a kulcsot mert azt írja, hogy érvénytelen hozzá. Aztán olvasom itt, hogy hogyan trükközzünk vele. Először a kínai verziót kell feltenni és abba beírni a kulcsot majd csökkentett mód és ott buherálni a registryben néhány beállítást és akkor angol lesz. :D
Na ez nekem magas így felejtősre tettem, pedig de nagyon megörültem ennek az 1 éves KIS2011 lehetőségnek.

[ Szerkesztve ]

Blood, Sweat & Tears

(#42078) BlackSeven


BlackSeven
aktív tag

Sziasztok!

Végszó a Viprehez.
Ma hajnali fél 3 óra óta be vagyok kapcsolva (kiszámolható, hogy mennyi idő telt el azóta) és az adatbázisa még mindig a 7214-esen áll, holott már a 7221 a legfrissebb. Eddig vártam, de mostanra elfogyott a türelmem és leszedem. Nuku automatic update. :W :W
Mondhat a magyar support bármit, hogy legalább egy órán be kell kapcsolva lenni a gépnek, meg ilyet, hogy rosszhelyrevanbeírvaazaktiválókulcs vagy éppen nem oda valót írtunk be. Ez mind csak rizsa és porhintés.

[ Szerkesztve ]

(#42079) Tetete1 válasza BlackSeven (#42078) üzenetére


Tetete1
senior tag

Én 06.00-kor manuálisan (leginkább ezért használom a Viperát) frissítettem a 7221-re.

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware free,SAS free,Vipre, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42080) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Linux alá (legújabb OpenSuse) kellene víruskergető, ami be tud épülni a levelezőprogiba(legalábbis megvizsgálja a leveleket/csatolmányokat), ami ThunderBird lenne. A probléma az, hogy így natúrban semmi nem "kiabál", hogy a levél káros mellékletet tartalmaz, és így simán tovább lehet küldeni valaki(k)nek...Tehát nem magához a Linux-hoz, mint OS-hez kellene a védelem, hanem a levelezés "védelmére"...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42081) Synaptic


Synaptic
senior tag

Bitdefender AV vásárlással bízott meg az egyik ismerősöm a laptopjára (nem kell a fika , BD kell és kész) :) .

Annyi a kikötés hogy lehetőleg minél olcsóbban ússza meg a dolgot.
Mi a különbség a 2 oldal ajánlata között (persze az árat nem tekintve ) ?

Malay
[link]

Magyar
[link]

Az expert8 a hivatalos disztribútorok közé tartozik

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#42082) Fire/SOUL/CD válasza Synaptic (#42081) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Talán az a különbség, hogy más a nyelv illetve hogy azon a nyelven kifutó termékről van szó és azt kedvezménnyel "dobálják" a másik forgalmazónál.
Amúgy ha veszel, akkor inkább a 2011-es terméket válaszd (ha nem számít a nyelv)

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42083) BigManus válasza Fire/SOUL/CD (#42080) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Magam is három gépen használok Suse 11.3-at.
Tudtommal nincs ilyen kergető.
Talán a Linuxos NOD32 Beta...

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#42084) Synaptic válasza Fire/SOUL/CD (#42082) üzenetére


Synaptic
senior tag

A malay oldalon kaphatónál fel van tüntetve , hogy ingyen upgradelhető 2011 es verzióra.

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#42085) HarryPotter válasza Fire/SOUL/CD (#42082) üzenetére


HarryPotter
őstag

linux-ra is szükséges antivirus? Változnak az idők...

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#42086) Synaptic válasza sznorbi2 (#42053) üzenetére


Synaptic
senior tag

Ki szeretném próbálni az általatok betett KIS2011 promot, de már a 2. lépésnél a captcha beírásnál elakadok. Hiába írom be a helyes kódot mindig visszadob hogy nem jó.
Valami ötlet ?

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#42087) Fire/SOUL/CD válasza BigManus (#42083) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Hmm, hát akkor ez nem van jól... :((( Még a Nod-ot kipróbálom, azt olvastam máshol is, meg a Sophos cuccát, meg van még, de a legtöbb az szerver vagy business kategória...

Synaptic #42084
Hát akkor vedd meg ott...

HarryPotter
Mint írtam, a levelezés kellene ellenőrizni, nem az OS-t... ;]

Synaptic #42086
Csak kínai KIS fogadja el ezt a promós kulcsot
Ha a promo kulcs kérésénél nem jutsz tovább, akkor egy másik böngészővel próbálkozz illetve takarítsd ki a registry-t előtte.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42088) #41133696 válasza Fire/SOUL/CD (#42082) üzenetére


#41133696
törölt tag

Teljesen mindegy, mert a 2008-as promocióval is ment a 2011 ;) :K

(#42089) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Mi ez a Safe Returner Anti-Malware?

[link]

To protect and serve!

(#42090) Kezdő vagyok válasza blambun (#42076) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

És sikerült levenni?
Esetleg még Emsisoft Emergency Kit?
(Bár sok a hamis pozitív találata)

(#42091) joci761


joci761
tag

Egy kis érdekesség: http://tech.cert-hungary.hu/vulnerabilities/ch-3882

Comodo forever

(#42092) R.Danel


R.Danel
csendes tag

Sziasztok!

Én is szenvedtem ezzel a Vipre frissítésekkel az elmúlt egy hétben. Már ott tartottam a végén, hogy hagyom jó francba és keresek másik védelmi szoftvert, pedig ez nagyon bejött volna minden téren.
Én a tűzfalas változattal, a Premium-al próbálkoztam. A magyarosított verziót telepítettem a Sunbelt.hu hazai oldaláról. Nem akart frissíteni magától ezért egy nap elteltével gondoltam kiszedem belőle a magyarosítást, hátha akkor majd megjavul. Két napig így használtam, de ekkor sem frissített automatikusan, csak ha kézzel indítottam. Leszedtem és az angolt tettem fel amit szintén a sunbelt.hu hazai oldaláról szedtem le. De így sem lett változás. Bemásoltam a magyarítást, de semmi változás a frissítés terén. Ezt is leszedtem.
Jött egy ötlet és innen töltöttem le és ezt telepítettem fel. Angol verzió de nem nehéz a beállítása még nekem sem. Az a kevés számítógépes angol tudásom elég hozzá.
Ennek már két napja és azóta (hogy-hogynem) rendesen és magától frissít! Mindig látom a kis buborékot amit ilyenkor feldob. Ma reggel azonnal, amint bekapcsoltam a gépet majd a következőt déli fél egy óra körül és úgy kábé 15 perccel ezelőtt is frissített egyet. (7223-nál tart)

Ha most valaki ezt meg tudja magyarázni, akkor az egy isten. :K :)

[ Szerkesztve ]

(#42093) Szellem. válasza zed01 (#42049) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem ugyan azt a kulcsot dobja!!!Ahány mélcímet írsz be, annyi féle kulcsot kapsz!

(#42094) ludla válasza Fire/SOUL/CD (#42080) üzenetére


ludla
őstag

Én is a Suse 11.3 használom, és én is szeretnék rá email víruskeresőt, és van is csak nem jöttem rá hogyan kell használni :B ClamAv a yast-ból lehet telepíteni.
Ha rá jönnél a konfigurálása jelezhetnéd :)

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#42095) riki válasza Fire/SOUL/CD (#42082) üzenetére


riki
senior tag

Sajnos a linux alatt nincs igazán virusirtó, aminek rendes rezidens része lenne. / Talán a nod. ?/ A linux igazán a böngészőn keresztül támadható ,így a programozók nemigazán foglalkoznak a csatolmányokkal. Meg linux-ra "nincsen vírus" a hagyomány szerint. De majd Laca vagy Zed pontosít,ha tévedtem. :R

(#42096) BigManus válasza ludla (#42094) üzenetére


BigManus
addikt

Azt nekem sem sikerült konfigurálnom rendesen. A Suse 11-es verzióitól kezdve...
A NOD viszont szépen fut rajta.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#42097) Fire/SOUL/CD válasza riki (#42095) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

[link] - ennyit arról, hogy Linuxon nem lehet kártevő...Ez már nagyon rég óta tudott tény...
Keresgélés közben akadtam az Avast! Linux Home Edition Free-re, amivel lehet tenni egy próbát, csak egyenlőre még azzal szívok, hogy az ezeréves atheros 5005G chipsetes WLAN kártyámmal nem tud mit kezdeni az OpenSuse, nincs netem...Már egy valag fórumon leírtat végigjátszottam, de semmi hatás...
(Ubuntun minden oké, gond nélkül kezeli a kártyát...)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42098) csaba1203


csaba1203
addikt

Friss teszt xp alatt:
[link] :D

(#42099) riki válasza Fire/SOUL/CD (#42097) üzenetére


riki
senior tag

Sajnos nem véletlenül nem ajánlottam az avas-tot. Legalábbis nálam nem igazán vált be . Akkor már inkább a Clam av + Klam av a+ gui mert e nélkül csak parancssorból ért. Vagy avira, avg ezeknek mind van ingyenes változata linuxra,csak egyik sem felel meg az általad megjelölt dolgoknak. Mert mind csak keres és töröl, nem irt, :(

(#42100) #41133696 válasza ludla (#42094) üzenetére


#41133696
törölt tag

A ClamAV sajnos nagyon, nagyon gyenge eredményeket produkál a teszteken.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.