Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42151) R.Danel


R.Danel
csendes tag

Na kíváncsian várom, hogy a három valós védelem mit fog majd meg?

(#42152) 78zolika válasza R.Danel (#42151) üzenetére


78zolika
senior tag

Hát a gépet azt biztos legalábbis nálam

[ Szerkesztve ]

(#42153) 12-es csaj válasza 78zolika (#42150) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Sejtettem, ezért is raktam off-ba. De honnan tudjátok, hogy hűséges vagyok-e a dolgokhoz?

(#42154) HZoli87 válasza 12-es csaj (#42148) üzenetére


HZoli87
veterán

Komolyan gondoltam, de az Avirát véletlenül se írd le azért, mert én azt favorizálom jelenleg. :D

(#42155) 12-es csaj válasza HZoli87 (#42154) üzenetére


12-es csaj
senior tag

NOD32, Kaspersky (a bugokat leszámítva), COMODO, AVG stb-stb...
(És most fognak páran kinyírni... :D )

(#42156) F34R válasza R.Danel (#42151) üzenetére


F34R
nagyúr

Are u serious ????

3 valósidelyű , hamarosan BSOD lessz úllehet :DDD

(#42157) BlackSeven válasza 78zolika (#42152) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Nem biztos. Én már régóta így használom/használtam ESS mellett ezt a másik kettőt az állandó védelmével, de semmi plusz belassulást nem vettem észre.

#42147 Sz_Imre

80 dolcsi az örök élet licenc? Nem is sok érte. :D

(#42158) HZoli87 válasza 12-es csaj (#42155) üzenetére


HZoli87
veterán

Első kettővel egyetértek, Comodot én jelenleg nálam csak tűzfalként tudom elképzelni, de annak talán a legjobb. AVG-t nem csípem annyira. :U

(#42159) F34R


F34R
nagyúr

Nemtudom én vagyok-e tréé?? de nekem kicsit sok a COMODO :P

Avast most csendben elvan és nem zavar , amellet gyors és még aránylag jók is a találati eredmények.

Kár hogy a supportjuk fos :DDD

(#42160) 78zolika válasza BlackSeven (#42157) üzenetére


78zolika
senior tag

Vége lett a Vipre fellángolásnak :Y
Próbáltad úgy ahogy (#42092) R.Danel leírta Angol oldalról letölteni ?

(#42161) 12-es csaj válasza F34R (#42156) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Máshol is láttam ilyet...
Windows 7 Home Premium + 3 állandó védelem + 1-2 böngészőt biztosító progi stb.
Az illető nagyon félhet a vírusoktól.

(#42159) F34R:
Hogy-hogy visszaraktad?

[ Szerkesztve ]

(#42162) BlackSeven válasza F34R (#42159) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hát mondasz valamit.
Az Outpost tűzfal is gy beállítások tárháza és (sokszor) útvesztője, de hozzá képest nekem a Comodo nekem is kicsit túl sok.

#42160 78zolika

Igen. Adtam egy utolsó utáni lehetőséget és délután visszatettem a Vipre Premiumot. Amint veszem észre frissít is magától és nem kell kézzel noszogatni. :K
A fene sem érti, hogy van ez akkor most, hogy mitől más - a frissítés terén - az angol oldalról letöltött angol nyelvű változat, a magyar oldalról letöltött angol nyelvűhöz képest. :(

[ Szerkesztve ]

(#42163) F34R válasza 12-es csaj (#42161) üzenetére


F34R
nagyúr

Nemtom csak úgy jött :) de elvagyok vele :D

(#42164) 12-es csaj válasza F34R (#42163) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Tesztelgeted is?

(#42165) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Újabb teszt a Malware Research Group-tól.

(#42149) 78zolika: Akkor siess. ;] :D

(#42157) BlackSeven: Persze hogy nem sok érte. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42166) F34R válasza 12-es csaj (#42164) üzenetére


F34R
nagyúr

Laca oldalán a kicsomagolt állományokat csak.!

(#42165) Sz_Imre
ez csak egy db latest variant fertőzés nem teszt :P

(#42167) 12-es csaj válasza F34R (#42166) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Azt, amiről a képet is beraktad?

(#42168) F34R válasza 12-es csaj (#42167) üzenetére


F34R
nagyúr

:K :K :K jaja nem jobb-rosszab mint a többi

(#42169) Kezdő vagyok válasza HarryPotter (#42108) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Azóta frissít-e a Nod-od?

(#42170) Sz_Imre válasza F34R (#42166) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Jogos, teljesen igazad van. :R

(#42171) zed01


zed01
őstag

Jaj de rohadtul másnapos vagyok. Fáj a fejem, gyenge vagyok, hányingerem van. Lefeküdni azért nem tudok, mert szédülök és forog az ágy. Borzasztó. Bevettem két Xanaxot meg két Algopyrint, hátha ez segít.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#42172) 78zolika válasza zed01 (#42171) üzenetére


78zolika
senior tag

Sziasztok Jó reggelt " két Xanaxot meg két Algopyrint," még kéne rá íni és kész az ájulás, :C :C Minek iszik aki nem bírja :F , Gyomormosás segít Vagy Proktológus Jaj az nem az más :K Én már idejét sem tudom mikor voltam beájulva :Y

[ Szerkesztve ]

(#42173) BlackSeven válasza zed01 (#42171) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Majd elmúlik a "hatás". De ha gyorsítani akarod, akkor benyomsz egy 100 grammosat gyorsan így reggelire és lekíséred utána 2 üveg jobb fajta hideg sörrel. A hatás elmaradhatatlan lesz. ;] :N

Egyébként az alkohol öl, butít de bátorságot ad. :K

Csak, hogy mondjak valami témába illőt is. Hát nagyon érdekes ez a Vipre de komolyan. Ugye írtam mennyi gondot okozott. Írta itt valaki régebben (pár hete?), hogy legalább 1 órát be kell kapcsolva már lenni a gépnek ahhoz, hogy frissíthessen.
Na én tegnap kora délután óta újra feltettem, onnan letöltve amit R.Danel betett. Tegnap is frissített magától és ma reggel a bekapcsolás után talán két perc sem telt el és már húzta le a legfrissebb adatbázist.
Nem kellett az 1 óra várakozás sem. :K :)

[ Szerkesztve ]

(#42174) 78zolika válasza zed01 (#42171) üzenetére


78zolika
senior tag

Csak ennyi Dont Stop [link]
BlackSeven Én is felrakom a Vipre Aztán meglátjuk

[ Szerkesztve ]

(#42175) RBJ válasza HZoli87 (#42154) üzenetére


RBJ
addikt

Most én is visszatértem az Avira hoz.
várható vagy van valami hír 2011 re az aviráról? ha azt nézzük még mindig kis kezdetleges a gui a az aviranak. csak a 9 verzió van kicsit felturbózva az ikonokkal.
De még mindig a legjobb antivirnyáknak tartom.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42176) BlackSeven válasza 78zolika (#42174) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Kíváncsian várom a tapasztalatokat majd.
Itt mindig láthatod, hogy melyik az éppen legfrissebb adatbázisa. (jobb nyíl alatt választható a legördülőből a Premium)
Arra majd számolj, hogy az időeltolódás miatt úgy 6-7 óra múlva kapjuk csak meg a frissítéseket az ottani helyi időhöz képest. Annyit ki tudtam deríteni ez ügyben, hogy amikor (a fenti oldalon látható és helyi idő szerint) kint van már az adatbázis a szerveren, akkor az még csak a helyi idő és az ottaniakra érvényes. Csak utána küldik át (kis idő elteltével) az Ausztrália feletti műholdra és majd csak ezt követően az európai kontinens feletti műholdra. Az Európa feletti műholdunkra az Ausztrália feletti geostacionárius műholdról jönnek át a csomagok. Sajnos ilyen a rendszer és ezen nem lehet mostanában változtatni. Nagyon szigorúak a bérlési és prioritási szabályok ezeknél a kommunikációs műholdaknál.
No és természetesen hozzá jönnek még köztes idők (a rendszerből adódóan) és ez plusz rátesz legalább még 1 órát de inkább lehet valamivel többet is még az ottani helyi időhöz képest. Így jön ki a 6-7 órás plusz időeltolódás minden egyes frissítéshez.

[ Szerkesztve ]

(#42177) Tetete1 válasza zed01 (#42171) üzenetére


Tetete1
senior tag

Magnézium és B vitamin kell .

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42178) BlackSeven válasza Tetete1 (#42177) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Én nem régen voltam egy fogadáson, európai hírű borász volt az egyik szponzor és ott ittam alkoholmentes bort. (egyébként sosem iszom/ittam alkol tartalmú italokat)
Nagyon finom volt és a nagy borszakértő barátom szerint is igen kiváló ital. Csak mikor megtudtam, hogy egy 7 dl-es palack "alig" 9 ezer pénz - de van annál drágább is - már nem is ízlett annyira. Egyébként a nyugati országokba ez a borász az exportjának a 15%-át már ilyen borból szállítja. Egyre nagyobb arra felé a kereslet az ilyenfajta borok iránt.

[ Szerkesztve ]

(#42179) 78zolika


78zolika
senior tag

hogy lehet IE és a Firefox -bol ki menteni a felhasználó + jelszavakat ?? Mint ahogy a könyvjelzőket HTML exportálás ?
BlackSeven : halottam már a alkoholmentes borokról . íni még nem ittam de azt mondják jó :C

[ Szerkesztve ]

(#42180) Gorneck válasza 78zolika (#42179) üzenetére


Gorneck
titán

FFhez mozbackup...IEbe nemtom...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#42181) 78zolika válasza Gorneck (#42180) üzenetére


78zolika
senior tag

Az meg micsoda ??

(#42182) 78zolika válasza 78zolika (#42181) üzenetére


78zolika
senior tag

Oké megtaláltam És IE ??

(#42183) HZoli87 válasza RBJ (#42175) üzenetére


HZoli87
veterán

Még nincs infó róla, talán 1 hónap múlva többet tudunk. Hát a GUI az olyan, amilyen. Én sem tartom szépnek, de nem is szoktam nézegetni egész nap. ;]

(#42184) F34R válasza 78zolika (#42182) üzenetére


F34R
nagyúr

http://www.xmarks.com/

mindkét böngészőhöz fel kell raknod és akkor szinkronizálhatod őket :)

(#42185) HarryPotter


HarryPotter
őstag

sajnos a nod 32 továbbra sem frissít, de könnyen lehet, hogy a problémát az okozza, hogy mobilnetet használok jelenleg wifi helyett. Itt minden bekapcsolás után manuálisan kell csatlakoznom a nethez, miután a rendszer már bebootolt. Bootolás során a nod elindul, és lehet, hogy azonnal frissíteni próbál, de még nincs net kapcsolat - és emiatt sikertelen marad. Erre gyanakszom, Dr. Watson...

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#42186) Gorneck válasza 78zolika (#42182) üzenetére


Gorneck
titán

Nem nagyon használok ilyesmiket...xlsbe el van mentve minden ami kell...

Gorneck#1239

(#42187) BlackSeven válasza HarryPotter (#42185) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Lépj be a NOD32 Feladatkezelőjébe (fő oldalon)
Itt van több előre ütemezett feladat, többek között a Frissítések is. Lehet szerkeszteni is ezeket. Szerkeszd át úgy, hogy a számítógép bekapcsolása után 5/10 perccel kezdjen frissíteni. Ha van olyan előtt pipa ahol a bekapcsolást követően azonnali frissítés indítás, az elől pedig vedd ki a pipát.

[ Szerkesztve ]

(#42188) BlackSeven


BlackSeven
aktív tag

Na javul a Vipre vagy az angol oldalról letöltött angol verzióban nincs hiba. :DDD
A helyi idő szerint hajnali 5.40-kor kiadott adatbázist 6 órával később 11.34 perckor húzta le.

(#42189) BigManus válasza HarryPotter (#42185) üzenetére


BigManus
addikt

MBAM nem megy aktívként nálad? Nálam akkor nem frissített...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#42190) atidnaB


atidnaB
csendes tag

Azért az felettébb érdekes,hogy az angol nyelvű Vipre tökéletesen frissít atomatice..Míg a magyar nyelvűről ez már nem mondható el..Nem érttem,mi különbség van a kettő között... :F

(#42191) BlackSeven válasza atidnaB (#42190) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Én is megszenvedtem vele, de valamiért a magyar forgalmazó oldaláról letöltött angol nyelvű Viprre mégsem teljesen az (a fene sem tudja miért) mint amit az angol oldalról töltöttem le és telepítettem. Ugyan is a magyar oldalról letöltött (angol) telepítővel sem frissített automatice. Bárhogyan is akartam.
Az angol oldalról letöltött angol nyelvű telepítővel azóta frissít rendesen és magától.
Ha ezt majd a sunbelt hazai supportjának megírom, hát nem tudom mi lesz rá válaszuk? :DDD
Természetesen elküldve az összes diagnosztikai jelentést.

[ Szerkesztve ]

(#42192) Möbiusz


Möbiusz
tag

(#42193) atidnaB válasza BlackSeven (#42191) üzenetére


atidnaB
csendes tag

Hali!
Ki tudja?..Lehet hogy ők is az angol verziót használják.. :DDD ..De a viccet félretéve,enyhén szólva is röhejes,és bosszantó,hogy pont az egyik legfontosabb modul nem működik egy vírusirtóban..Majd kíváncsi leszek,mit fognak reagálni a leveledre..Már,ha fognak rá egyáltalán reagálni..Bár,nem hiszem,hogy mások nem panaszkodtak ez ügyben a supportnál..Bár ki tudja..

(#42194) Tetete1


Tetete1
senior tag

Nem található a gépemen malware az Emisoft,Vipre és Sas szerint. Ha ennyien ezt állítják csak hihetek nekik. Ilyen évek óta nem volt. :DD

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware,SAS free,Vipre (passzív), Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42195) Imi1981 válasza Tetete1 (#42194) üzenetére


Imi1981
veterán

Az a SAS ér valamit?

(#42196) BlackSeven válasza atidnaB (#42193) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Én két hete írtam a supportnak erről és itt a válaszuk. :D

Az Ön által leírt hibajelenséggel (frissítési hibáról írtam levelet Nekik) úgymond a nem hivatalos változatoknál találkoztunk, virtuális környezetben én is kipróbáltam több ilyen változatot is, és magyarítás vagy anélkül sem működnek az automatikus frissítések megfelelően.

Azonban biztosíthatom, hogy a hivatalaltos licenc kulcs esetében az automatikus frissítések megfelelően működnek, és nem tapasztaltunk ügyfeleinknél ilyen jellegű hibát, ugyan előfordult szélsőséges esetekben, hogy nem frissített a VIPRE de akkor egyáltalán nem frissített, már a telepítést követően, függetlenül a változatoktól.

A legtöbb esetben a licenc kulcsot a nem megfelelő változathoz történő begépelése, vagy már a számítógépen lévő károkozó nem engedi a frissítést, vagy más biztonsági szoftver blokkolja, illetve több hálózati probléma következménye is lehet.

Kérdés most már csak az, hogy melyik tekinthető hivatalosnak? A magyar sunbeltsotware.hu? Avagy az angol? Vagy mégsem? Vagy talán az amerikai? :D

[ Szerkesztve ]

(#42197) atidnaB válasza BlackSeven (#42196) üzenetére


atidnaB
csendes tag

Akkor viszont már végképp nem értem,hogy mi lehet a gikszer...Szerintem,erre a kérdésre ők sem tudják a pontos választ..

(#42198) polonic válasza Imi1981 (#42195) üzenetére


polonic
félisten

Ja, ha sok a rágcsálód, akkor igen. :)

(#42199) Fire/SOUL/CD válasza atidnaB (#42197) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Megpingelted (vagy bárki más akinek nem frissít a Vipre) a sunbelt update szerverét?
Eléred egyáltalán, vagy milyen eredményeket kapsz?

Nálam régebben, meg most sincs vele gond(direkt felraktam csak ezért), frissít rendesen automatikusan. (Magyar oldalról magyar változatú Vipre 4.x Premium, W7 x64 alatt)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42200) Tetete1 válasza Imi1981 (#42195) üzenetére


Tetete1
senior tag

Szokott találni elég sokszor, amikor mások nem. :K

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware,SAS free,Vipre (passzív most keresőként használom), Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.