Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42401) Gorneck válasza Gorneck (#42400) üzenetére


Gorneck
titán

De jó, hogy a PH szét van szakadva már hetek óta...

Mindegy...frissült a Béta MSE és elég sok minden aktivvá vált benne...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#42402) RBJ


RBJ
addikt

jé nem gondoltam volna , hogy tényleg működő képes ez a cyberghost dolog. eddig mindig csigalassúságú szervereket használt az általam próbált ip rejtők stb. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42403) #41133696 válasza frisco (#42399) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az oké, de az ádám nevezetű humorista max zs kategóriás sztár. Vágod a különbséget ugye ?

(#42404) #41133696 válasza Gorneck (#42400) üzenetére


#41133696
törölt tag

Megjelent a 2.0 végleges vagy ? :F

Szerk : ja már olvastam mit írtál :D

[ Szerkesztve ]

(#42405) Gorneck válasza #41133696 (#42404) üzenetére


Gorneck
titán

Milyen hasznos dolog tud lenni az olvasás... :D

Nem, csak ebben az első Béta frissben igen csak aktívvá váltak funkciók, amik nem voltak eddig...és kezdem azt gondolni, hogy erről tudott 1-2 cég ami miatt el is indult az anti ms mozgalom...
Szal szépen bővül ez az ingyenes AV is...és ami a legszebb, hogy atom stabil...1 szépséghibája akad csak...

Gorneck#1239

(#42406) frisco válasza #41133696 (#42403) üzenetére


frisco
aktív tag

Persze, hogy vágom.
A magyar humoristából még lehet valami (persze kis hazánkon belül) de a két valaha jobb sorsot látott idol már csak lesajnált kutyaütő marad.

[ Szerkesztve ]

(#42407) L7wy válasza Gorneck (#42400) üzenetére


L7wy
őstag

Írnál pár dologról? Nem nagyon bírok most próbálgatni szoftvereket, kell a gép a sulihoz most (mindig stabil kell h legyen) :P Előre is kösz :)

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#42408) Gorneck válasza L7wy (#42407) üzenetére


Gorneck
titán

Gorneck#1239

(#42409) BigManus válasza Gorneck (#42408) üzenetére


BigManus
addikt

Innen még a régi jön le...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#42410) polonic válasza BigManus (#42409) üzenetére


polonic
félisten

Persze hogy a régi jön le. Ide nem tesznek föl béta verziót.

(#42411) BigManus válasza polonic (#42410) üzenetére


BigManus
addikt

Ja, hogy beta... Elsiklottam a lényeg felett.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#42412) polonic


polonic
félisten

Egyébként már microsoft security essentials 2010-nek hívják.
A telepítés alatt lehet választani, hogy csatlakozol-e a spynet közösséghez vagy nem. Még ezt a pár különbséget vettem észre.

(#42413) polonic válasza Gorneck (#42400) üzenetére


polonic
félisten

Nekem ugyanitt a policy name-t és applied-et nem írja.

Még valamit észrevettem, kiszedték azt az exploitos beállítást, ami most pontosan nem tudom mi volt.

(#42414) RBJ


RBJ
addikt

A Microsoft nem vett meg semmi antivirnyák céget az MSE fejlesztéshez ?
Teljesen önerőből csinálja ? saját motor ? stb :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42415) Gorneck válasza RBJ (#42414) üzenetére


Gorneck
titán

Nem vett meg külön céget, de több motorból gyúrta át a sajátját...amúgy nem az MSE az első neki...

Gorneck#1239

(#42416) Tetete1


Tetete1
senior tag

Kihalt a topic. :N

Comodo Firewall, Avira free, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42417) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Amerikában vizsgázott a VirusBuster :C

(#42416) Tetete1 Nem halt ki a topic, csak kis szünet van. ;]

[ Szerkesztve ]

(#42418) BlackSeven válasza Sz_Imre (#42417) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Ez igen figyelemre méltó eredmény. :K
Imre azt nem tudod véletlenül, hogy a VB támogatja-e a Thunderbird levelezőt (is)?

#42416 Tetete1
Most állnak át a topiktársak az OA Premiumra. Hamarosan be fog indulni az "özönvíz". :D Mondom mindezt én, aki két hétig vipreztem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42419) McKane válasza BlackSeven (#42418) üzenetére


McKane
senior tag

"... hogy a VB támogatja-e a Thunderbird levelező t... "

Támogatott Office és Outlook verziók
MS Outlook 97
MS Office/Outlook 2000, XP, 2003, 2007

(#42420) Sz_Imre válasza BlackSeven (#42418) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Ahogy (#42419) McKane megválaszolta, jelenleg még nem támogatja.
De ha többet akarsz megtudni, akkor ajánlom neked ezt. Hidd el, gyorsan válaszolnak a kérdésre és segítőkészek. :)

[ Szerkesztve ]

(#42421) BigManus válasza Tetete1 (#42416) üzenetére


BigManus
addikt

Tényleg alig írunk... Vagy mindenki telepít esetleg vírust kapott de lehet mindenki read only :K

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#42422) BlackSeven válasza BigManus (#42421) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Fenéket .. :DDD
Online Armor Premium 4.5 Firewall promo van csak most még a lappangási tüneteket éljük. :DDD

(#42423) zed01 válasza BlackSeven (#42422) üzenetére


zed01
őstag

Nekem még mindig nem küldték az OA kulcsot, pedig még tegnap délután beregisztráltam német proxyról. Kezdek lemondani róla.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#42424) McKane válasza Fire/SOUL/CD (#42277) üzenetére


McKane
senior tag

HarryPotter, 12-es csaj és Fire/SOUL/CD részére:

" Termékportfóliónk összetételét tekintve a korábbi formában érhető el a továbbiakban is. A változás lényege, hogy a VirusBuster minden terméke új keresőmotort használ, mely erőforrás felhasználását tekintve sokkal kedvezőbb paraméterekkel rendelkezik a korábbi verziókhoz képest és ehhez minden felhasználónk (egyéni és vállalati is) a termékfrissítéseken keresztül automatikusan hozzájut. ebben a tekintetben nem különböztetjük meg ügyfeleinket, hiszen fontos számunkra, hogy egyéni ügyfeleink is azt a minőséget és alaptechnológiát kapják, melyet a nagyvállalatok. {...} a felhasználói igények kiszolgálására a korábbiaknál is kiemeltebb hangsúlyt fektetünk, magyar nyelvű gyártói támogatásunkat megerősítettük. Jelenlegi felhasználóink számára, akik már ismerik a VirusBustert, ez elsősorban az új keresőmotor által biztosított alacsonyabb erőforrás felhasználáson keresztül érzékelhető, iletve arra törekszünk, hogy a mindennapokban is érezzék, hogy egyre jobb minőségű terméket használhatnak egyre jobb kiszolgálás mellett.
Új kommunikációnkkal és stratégiánkkal célunk, hogy megszólitsuk a prémium, valódi minőségi igényekkel rendelkező egyéni felhasználókat, akik jelenleg még nem tartoznak ügyfélkörünkbe.
Örülünk, hogy Önt már ügyfeleink körében tudhatjuk és reméljük, hogy a továbbiakban is elégedetten használja termékeinket. "

nagyjából ennyi a lényeg a hosszú válaszlevélből...

ja, és ma a VB Prof. 7MB frissítést kapott le.. :U

[ Szerkesztve ]

(#42425) ludla válasza McKane (#42424) üzenetére


ludla
őstag

Én még nem voltam a fizetős ügyfelük, küldtem már be nekik jó pár mintát és a support előtt le a kalappal, bármilyen gondom volt a próbaliszenszes termékükkel 20percen belül mindig választ kaptam Pl:"outpost tűzfallal kapcsolatban" Én csak egyet hiányolok hogy nem támogatja a thunderbird levelező klienset :(
Ha ez is be kerül a támogatásba, elgondolkodom hogy fizessek a szolgáltatásukért, de ez még a jövő :)

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#42426) McKane válasza ludla (#42425) üzenetére


McKane
senior tag

igen,ahogy kérdezted itt a fórumban nemrégen, azután rögtön írtam nekik, vissza is jött a válasz, hogy már többen jelezték feléjük,az év vége fele esedékes verzióba megpróbálják már beleintegrálni a Thunderbird-ellenőrzést.

(#42427) riki


riki
senior tag

Én most egy kicsit ,talonba raktam a VB-t,mert keresés közben mindig hibákat jelzett,meg nem fért hozzá bizonyos állományokhoz, és ez engem zavart. Ha jön az új gui ismét teszek egy próbát. Most az Mse bétát nyúzom.Már nálam frissítette magát.Érdeke módon a windows update -n keresztűl. Elsőre tényleg sokat fejlődött,nem véletlen volt a tegnapi para. Lesz mitől félnie a biztonsági cégeknek.

[ Szerkesztve ]

(#42428) F34R válasza riki (#42427) üzenetére


F34R
nagyúr

A többi cég se ölbetett kézzál vár :DDD ott is dolgoznak :K

(#42429) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Mivel rég nem telepítettem Virusbustert, ezért most kíváncsiságból felpakoltam az "újat".
Hát azt hittem, hogy egy Outpostot látok Virusbuster logoval, ami még nem is zavarna, de tökéletesen ugyanaz a bug megvan benne, mint az Outpostban, azaz nem lehet ICS-el megosztani a netet. [link]
Sajnos Nálam ez miatt ment a kukába...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42430) Gorneck válasza riki (#42427) üzenetére


Gorneck
titán

Ha nem frissíti magát a progi...vagyis előbb csekkol az wu, mint a progi, akkor onnét jön le...már elég régóta van ez így...

Gorneck#1239

(#42431) McKane válasza Fire/SOUL/CD (#42429) üzenetére


McKane
senior tag

írj a támogatásnak,biztos segítenek,biztos tudnak valami okosságot rá.. ;)
suppor t@ virusb uster.hu (szándékosan raktam szóközöket!!! )

[ Szerkesztve ]

(#42432) Fire/SOUL/CD válasza McKane (#42431) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Elküldtem a hibajelentést, most várok...
De ha a VB-től is olyan választ kapok, mint anno az Outpost-tól (azok egy hónap múlva képesek voltak egy egész linkel kiszúrni a szemem, ami amúgy sem használt), akkor sikítani fogok... :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42433) zed01


zed01
őstag

Felhívtam az F-Secure ügyfélszolgálatát és megkérdeztem hogy mikor fog megjelenni a Client Security új verziója. Azt a választ kaptam, hogy valamikor dec. végén, jan. elején de felesleges várni addig, mert a lényeg, az antivírus motor nem fog változni a régi verzióhoz képest. A változás többnyire az egyszerűsített központi kezelésben, és a többi vállalati ficsőrben fog megmutatkozni. Az F-Secure termékek beleértve az otthoni változatokat is, a 2010-es verziótól a Bitdefender motort használják mint fő vírusvédelmi megoldást, ez a 2011-es otthoni változatban sem változott, sőt a víruskereső motorok abszolút semmit nem változtak a 2010-es verzióhoz képest.

Úgyhogy azon gondolkodom hogy visszarakom az F-Secure Client Security 9.01-et.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#42434) HZoli87


HZoli87
veterán

Malwarebytes Anti-Malware 1.50 Beta

Változások:
- Dramatically improved scan speed: up to 5 times faster.
- Dramatically improved stability of both the scanner and protection module (free and pro version, respectively).
- More responsive: program loads up to 3 times faster, and protection module has lower impact on system resources (pro version only).
- New internal detection algorithms enable detection of more real-world malware.
- You can now add files and folders to the ignore list manually.
- Ability to schedule and unschedule scans and updates from the command line (pro version only).
- Notifications of blocked malicious websites now include additional details such as type, port, and process on Windows Vista and higher.
- Dramatically improved flash scan (pro version only) -- determine whether a more in-depth scan is needed, in less than 10 seconds on many machines.
- One-touch easy-to-use option to keep protection up-to-date automatically (pro version only).
- "Warn if database is outdated by:" option now warns if the database is far out-of-date (7 days by default), including for protection (pro version only).

(#42435) Möbiusz


Möbiusz
tag

Sziasztok!

Nem témába vág azért is írom offban. ESS-t használok és a pcflank.com oldalán nem akar eelindulni egyik vizsgálat sem. Ha kikapcsolom az ESS tűzfalát akkor kapok eredményt. Ezt. A Continue -re kattintás után megáll a folyamat. Sőt, utána percekig vissza sem tudok lépni erre az oldalra.
Van ötletetek mi lehet a hiba oka nálam?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#42436) F34R válasza Möbiusz (#42435) üzenetére


F34R
nagyúr

Ha sokáig tölt az oldal , avval semmi baj nincs kapsz eredményt - csak addig minimum el kell menned kávézni :D

[ Szerkesztve ]

(#42437) 78zolika válasza Möbiusz (#42435) üzenetére


78zolika
senior tag

Sziasztok ! Én is kipróbáltam Eset smart S használok
Kb 3 percig tartót mire eredmény lett Trojan tesztet futtattam nálam minden hova "Stealthed " írta ki

[ Szerkesztve ]

(#42438) riki


riki
senior tag

Ismerkedésem az új Mse 2 bétával, nagyon jól alakul. Új funkciókkal sem terheli nagyon a rendszert,részletesebb infókat ad. Gyorsan keres. Szerintem, ha a végleges verziót kiadják ,a felhasználó nagyon jól jár, és mindezt ingyen . :C

(#42439) Imi1981 válasza riki (#42438) üzenetére


Imi1981
veterán

Gyorsabban keres mint az 1-es verzió?Mert az iszonyú lassan vizsgálta át a gépet.Más bajom nem volt vele. :D

(#42440) riki válasza Imi1981 (#42439) üzenetére


riki
senior tag

Szerintem igen,de majd GoodSpeed pontosit mert ő nagy mágusa az Ms termékeknek. Bár szerintem az 1-sem ,szórakozik annyit mint rég,az új frissítéssel.

(#42441) Fire/SOUL/CD válasza McKane (#42431) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát ha megoldódik, ha nem a probléma, az biztos, hogy csillagos 5-ös a VirusBuster Supportnak. :C
A support olyan megoldásokat is javasolt, amihez ki kellet kapcsolni a VB önvédelmét, majd ki is lőni és matatni a konfigurációs állományaiban...
Igaz, nem működik még mindig, de van előrelépés, a supporton tényleg nem múlik semmi...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42442) McKane válasza Fire/SOUL/CD (#42441) üzenetére


McKane
senior tag

én megmondtam :K

sőt,mikor én elrontottam a beállításokat,addig nem hagytak békén az emailjeikkel,amíg nem írtam vissza hogy, minden rendben,témát lezárhatjuk :C

[ Szerkesztve ]

(#42443) Kezdő vagyok válasza HZoli87 (#42434) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Valaki kipróbálta már ezt az MBAM-ot?
Régit le kell venni előtte?

(#42444) HZoli87 válasza Kezdő vagyok (#42443) üzenetére


HZoli87
veterán

Kipróbáltam, nem rossz. Gyors vizsgálat 1 percig tart (bekapcsolt Avira mellett), régen majd 4 percig is eltartott. Van pár új funkció is. De hangsúlyozom, hogy még béta.

-----

Nem volt fent nálam a stabil verzió, de szerintem nyugodtan rátelepítheted. Ha biztosra akarsz menni törlöd a régit és csak utána telepíted ezt.

[ Szerkesztve ]

(#42445) riki válasza Kezdő vagyok (#42443) üzenetére


riki
senior tag

Nem kell ,simán felül írta a régit. Bár külsőre semmit nem változott,csak pár funkcióban.Én nem tapasztaltam,hogy gyorsabb lenne. :F

[ Szerkesztve ]

(#42446) blattida válasza riki (#42445) üzenetére


blattida
nagyúr

Ez erősen konfig és szoftveres környezet függő, de valóban gyorsult.
A gui lényegileg nem változott, viszont újabb funkciók kerültek bele, amik miatt módosult egy kicsit a felület. :K

A Pro verzió most kevésbé fogja a gépet és a felismerése is javult.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#42447) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Köszönöm a válaszokat! :R :R :R

(#42448) RBJ


RBJ
addikt

az mbam folyamatosan fut nálatok vagy csak néha ellenőrzést végeztek vele mint jómagam.
tényleg egy új zöld ablakocska van missing translation vagy mi fene. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42449) HZoli87 válasza RBJ (#42448) üzenetére


HZoli87
veterán

Nem készült még el a fordítás hozzá, állítsd át a nyelvet angolra és kiderül hogy mit rejt valójában. ;]

(#42450) betyarr


betyarr
veterán

avira ss-hez van még promó valahol?nem találok sehol...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.