Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) zack válasza BalaNce87 (#597) üzenetére


zack
nagyúr

De mire várjak? És meddig? :U Írtam hogy a pénz bár félre van téve, de lehet hó végén hozzá kellene nyúlnom, és akkor se MoH se Black Ops. Az meg a másik hogy a nagy várakozás ott is lehet csalódás, csak ott 11k lenne. Szóval a COD 7-ben se bízok.
Ilyen világot élünk. Minimális ráncfelvarrás, és jön az új játék kurva drágán. És persze csodálkoznak ha sokan inkább a warezt választják. COD4-től COD7-ig nincs lényegi változás játékmenetben és grafikában. Ez mi ha nem ráncfelvarrás? :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#602) creedszl


creedszl
aktív tag

én íram egy ötlete a diceosoknak:

a legtöbb gémbe végre be kéne iktatniuk hogy a ha sikerül elérni a kitűzött célt azzal kaszáljon a játékos pontokat és ne a killekkel.mert emiatt van kemp.

Hulligaaan

(#603) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Srácok honnan rendeljem meg a Medalt?Cd Galaxisnál csak LE van.Konzolvilagon meg 8,5K

(#604) Def26 válasza Bencus88 (#603) üzenetére


Def26
félisten

LE miért nem jó? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#605) zack válasza keIdor (#599) üzenetére


zack
nagyúr

Pénzem nyista, szóval eredetiben ezek közül csak a Black Ops jöhet szóba. Majd 1 hét van még hétfőig, és bár megrendeltem, gátlástalanul le fogom mondani ha közben meggondolnám magam. Majd eladják másnak a példányomat, nem féltem őket. Kénytelen voltam vissza igazolni a megrendelést, mert ha mégis megvenném, lehet már nem lesz 8k-ért LE. És bár nem nagy szám az LE verzió, de jobban eladható ha esetleg nem jönne be.
BC2-öt is 1 nap alatt eladtam 5k-ért valószínű azért mert az is LE volt.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#606) Bencus88 válasza Def26 (#604) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Picit össze zavarodtam.Szóval az LE ugyan az mint a sima csak pár kiegészítő igaz?Mert akkor LE lesz.

(#607) Def26 válasza Bencus88 (#606) üzenetére


Def26
félisten

Igen, pl van benne battlefield 3 béta kód.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#608) ADAM1337 válasza zack (#605) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A bc2 le semmit nem jelent, a limited edition annyit takar hogy pár unlock hamarabb van meg semmi mástól.
Ha jól emlékszem a mm1911 thompson tracer meg még valami hamarabb van mintha unlockolnád.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#609) Bencus88 válasza Def26 (#607) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Értem köszi akkor LE lesz:)

(#610) Def26 válasza Bencus88 (#609) üzenetére


Def26
félisten

Neked tetszik a játék? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#611) Bencus88 válasza Def26 (#610) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Figyi beta-val játszottam.Egyszerű, tetszik ez a havas pálya szét lőttem mindent.elnyerte tetszésem.Lehet aztán megszívom, mert nem fog tetszeni, de szerintem megéri.Mondom beta alapján nekem nagyon bejön.Nem túl bonyolított nekem bejön ;)

(#612) keIdor válasza zack (#605) üzenetére


keIdor
titán

BO-n kívül a többit nem eredetibe gondoltam. :DDD Amúgy a GT5-öt véletlen raktam be, az PS3 only.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#613) BalaNce87 válasza Godlike (#600) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ez pontosan így van, de azt már kitárgyaltuk ha ilyenek lennének a játékok nem venné senki, mert szar lenne bennük és 0 sikerélménye lenne, így meg össze vissza dobálgatja a gránátot meg lövöldöz azt beadja neki.

(#614) zack válasza ADAM1337 (#608) üzenetére


zack
nagyúr

Tudom...Nekem ne mond. ;) De mégis eladhatóbb, és ha egy árban van a simával, miért ne? :U BC2 LE-t is 6k-ért vettem másodkézből. Volt sima is ennyiért, de inkább az LE ha egy árban van. Azt nem mondom hogy 2-3k többet ér az LE, mert többet pont az apróságok miatt nem adnék érte.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#615) creedszl


creedszl
aktív tag

én játékot már nem veszek dobozosat.csak serialokat.olcsóbb és nem mehet tönkre mint a lemez:)serial megvesz,steamen vagy ea dowload manageren beír,letölt telepít és go.sőt a steam úgy szedi hogy közben telepíti...

Hulligaaan

(#616) zack


zack
nagyúr

Most pl. mentem volna fel, de valami gond van a szerverrel. :( Mintha vége lenne a béta napoknak, de ez nem lehet mert még csak 6. van. Gondolom nálunk reggelig kellene hogy működjön a béta az időeltolódás végett. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#617) keIdor válasza creedszl (#615) üzenetére


keIdor
titán

Én azt szeretem ha lemezen veszem, de Steam-es a játék. Az MW2 ilyen pl. és ilyen lesz a BO is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#618) bul07 válasza zack (#616) üzenetére


bul07
nagyúr

nálam is ez van

én azt hittem hogy június óta megtudták oldani a hibákat de nem
azért ara kíváncsi lennék hogy épület falain át lehet e már lőni mert az előző beta-ba még nem lehetett, csak ugye most a beta-ba nincs városi pálya
amúgy a BC2 rombolhatóság nyomokba sincs jelen
mondjuk az is szánalom hogy az 5-ös gombal lehívható légi támadásokat sok helyre nem lehet lehívni, mondjuk egy szikla tetejére ami mögött bujkálnak
játékról nincs jó véleményem így megvenni se fogom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#619) creedszl válasza keIdor (#617) üzenetére


creedszl
aktív tag

mi a fene az a BO?nem esik le....

Hulligaaan

(#620) r-chee válasza zack (#605) üzenetére


r-chee
őstag

Baszki, akkor add el az Xbox360-at, minek az neked :) . És mindjárt lesz lóvé.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#621) Sonja


Sonja
veterán

Ez nagyon jó! :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#622) BalaNce87 válasza Sonja (#621) üzenetére


BalaNce87
addikt

JUUUHUJJ ez büntet! :C

(#623) r-chee válasza Sonja (#621) üzenetére


r-chee
őstag

A program nem enged a 100-ból. Ha ki akarasz jelentkezni, először jelentkezz be szépen :D .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#624) zack válasza r-chee (#620) üzenetére


zack
nagyúr

Elvan az a tévé alatt. :DDD Egyébként meg az F1 2010-et Xbox-on 94cm LCD-n tolom. Így azért csak jobb mint PC-n. Meg aztán 120 felett van a játékaim száma, és már csak ezért se adnám el. ;) Szeptember óta viszont csóróság van...remélem ez az állapot mihamarabb változni fog. :U

Most léptem ki egyébként. Baromi jó köröket toltunk. :K :C
Több szerón is kifogtam az értelmesebbeket, és a támadás az tényleg támadás volt. Volt hogy vesztettünk, de nagyobb részben nyerés volt. Jóval pörgősebb mint a BC2. :K
Én azt mondom, ha jó a csapat, nagyon hangulatos a játék. Lehet nincs rombolhatóság, de ha kellően változatosak lesznek a pályák rendben lesz a játék.
Nincs fps bezuhanás, mint a füstös részeknél BC2-ben. Sniper fegyók sebzése is tetszik, mert bárkit lábon lősz, igaz meghal, de az életben is nagy valószínűséggel így lesz, mert olyat rombol a nagy kaliber ha nem szakad le a lábad egyből akkor tuti elvérzel. A lag hibám megoldódott az európai szerók + a VGA órajeleinek 3D-be helyezésével, és ma pl. csak 1x dobott le szeróról, tehát elég stabil volt a multi.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#625) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Előbb fent voltam egy seron combat mission volt 2 csávó folyton mögénk született a semmiből érdekes volt...
Igaz lehoztuk de azért ezt hülyeségnek tartom, lehet cheat volt nem tudom de nem nagyon tudtak érvényesülni amikor a 16-ból 5 már várta öket. :DDD

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#626) ViTaZi válasza zack (#624) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Én pc-n és xbox-on is 82cm full hd tv-n nyomom, pc-n látványosan szebb, de boxon valahogy jobb (nagyobb?) a játékélmény számomra. BLack Ops-ot pedig nyugodtan megveheted (és mi van akkor ha a grafika lényegesen nem változik, mostanában egy játéknál sem láttam akkora grafika újítást hú b+meg ez az aztán..) A lényeg belül lakozik :K

braner00 kerüljétek!

(#627) ViTaZi válasza zack (#624) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

dubla :(((

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#628) jozefgucci1 válasza ADAM1337 (#625) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tegnap linkeltem be a másik topikba a teleport cheat videót.Nagyon dúrva.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#629) simi762


simi762
tag

Ha valakine nagyon hiányzik a duma, arra ott van a teamspeak.
Igaz, hogy csak a haverokkal lehet dumálni, de egy alternativának jó lehet.
A csapat munka a lényeg, az idegenek, meg amúgy is b@sznak rá!

(#630) creedszl


creedszl
aktív tag

[link]

ennyit erről...ezekkel a játékokkal majd csak akkor lesz érdemes játszani mikor valami új jön ki amit lehet basztatni és a régiekről leszállnak...amíg ez a legújabb addig mindenki ezen lóg és ezen cheatel.

Hulligaaan

(#631) jozefgucci1 válasza creedszl (#630) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Miért nem csodálkozom ,hogy ruszki az illető .Rengeteg ukrán-Orosz csaló van MW2 -ben is.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#632) Corpuscle válasza ADAM1337 (#625) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én is találkoztam ilyennel. Csalók... :( Ez a Kunar base pálya nem is olyan rossz. Volt mikor kimondottan tetszett a játék. Utána jöttek ezek a teleportálós majmok.... :(((

(#633) keIdor válasza creedszl (#619) üzenetére


keIdor
titán

Black Ops

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#634) bluyoo válasza Corpuscle (#632) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ugyan így jártam én is noname111 vagy ki a ...
Megjelenek majd rakéta megint akkor kés .....Csak tudnám mit élvez benne az a kis ..... :W
De azért párszor odacsaptunk nekik.Csak hát idegesítő nem kicsit.Teljesen odavágnak a játéknak.

Bazinga!

(#635) kem


kem
addikt

Már csak 1 hét:C

Köszi!

(#636) Bencus88 válasza kem (#635) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hétfőn jön nem?

(#637) boogie84 válasza keIdor (#617) üzenetére


boogie84
veterán

Le is mondtam. Megkérdeztem h elővételben olcsóbb e a BO, azt mondták h nem. Én meg azt h köszönöm. Előbb kipróbálom a növényes verziót. :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#638) kem válasza Bencus88 (#636) üzenetére


kem
addikt

Nem tudom pontosan. a Honlapon 12-t írnak, a magyar 576 meg 15-ét. :F

Köszi!

(#639) zack válasza kem (#638) üzenetére


zack
nagyúr

Én már mint mondottam előrendeltem, amit fixáltam is.
Eddig úgy néz ki, hétfőn napközben érkezik a játék (cdgalaxis), tehát semmiképpen se nyitástól vehető át, hanem szólnak amikor már a boltban van.
Nekem félre van téve 1db LE, addig meg majd kitalálom, hogy kell e vagy sem. Ha nem, megadom a nevet, és innen valaki elmegy érte. Ergo átadom a példányomat másnak.

Az a meglátásom, hogy Black Ops-ig kelendő lesz a MoH, főleg a csalók aspektusából, de ahogy kijön a Black Ops, minden csaló át fog nyergelni a COD-ra, és onnantól lesz letisztult a játék a MoH-ban. A BO-ban meg sztem esély se lesz a letisztult játékra. Idén tuti hogy nem.
Ma már nem tudtam játszani, de már hiányérzetem van, pedig csak egy beta volt. 4 nap van még megjelenésig, és ha az elvonási tüneteim jelentkezni fognak, sztem hétfőn délben már itt lesz nálam a játék. ;] Aztán ha csalódok, akkor tényleg DICE-ot soha többet. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#640) Bencus88 válasza kem (#638) üzenetére


Bencus88
nagyúr

cdgalaxison nézd

Üzletünkben 2010. október 11., hétfői nap folyamán lesz kapható
házhozszállítással pedig keddre ér ide

(#641) danilla válasza zack (#639) üzenetére


danilla
őstag

Nekem jövőhét péntekig várnom kell. Így, hogy ráéreztem az ízére, így tuti elvonási tüneteim lesznek :))
BO-t is lehet megvásárlom, de ott engem csak egy dolog érdekel az meg a zombi mod :DDD

https://twitch.tv/ddplayzone

(#642) keIdor válasza danilla (#641) üzenetére


keIdor
titán

Engem meg pont az nem.:D Ha zombizni akarok, akkor ott a Left 4 Dead (2).:)
Csaló meg mindenhol lesz szerintem, mert a BC2 óta ugyanúgy vannak MW2-ben csalók, 1db-al sincs kevesebb, pedig ott 4 hónappal később jött a BC2. :F
A megoldás egy normális admin, meg a játszótere. Ilyen szerverek meg tudom, hogy lesznek, szóval én nem aggódom.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#643) feka007


feka007
nagyúr

Még csak béta van a cuccból? Vagy már a Razort nyomjátok? :DDD

Én a nyári bétából kiindulva annyira nem erőltetem a beszerzését, de majd megnézem lassan.

[ Szerkesztve ]

(#644) zack válasza keIdor (#642) üzenetére


zack
nagyúr

Most néztem hogy még megy a beta. Gyorsan toltam is pár kört. ;] Akkor a 7.-e az az 00.00-tól lesz vége, tehét nálunk valamikor majd péntek reggel...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#645) BalaNce87 válasza keIdor (#642) üzenetére


BalaNce87
addikt

BC2-be én még egy db csalóval nem találkoztam, van csaló az biztos csak nem annyira sok, és nem olyan szembetünő, meg ott nem látni hogy minden egyes lövése fejes lesz egy embernek, csak neked írja ki más csak annyit lát apór betűkkel hogy mivel és kit öltél meg, cod-ba meg ha csak azt látod hogy név mellette meg a fejesnek az ikonja akkor könnyebben kiszúrható. Szóval ha csalnak is egyáltalán nem zavar azaz nem befolyásolja a játékélményt mivel a rengeteg killel nem ér annyit mintha élesíteni a bombát, meg mint tudjuk bc2-be úgy is van beépített wh.. csak nem wh-nak hívják hanem spotnak. Talán ez azért is van, mert alapból idegesítő tud lenni a játék és sokszor nem halnak meg olyanba amibe megkéne, és még sorolhatnám mik vannak.

feka: Razor bá-val nem lehetne multizni szerintem:)

[ Szerkesztve ]

(#646) Blaise válasza zack (#644) üzenetére


Blaise
veterán

Én is úgy számoltam, hogy péntek hajnalban van vége...ma este ha hazaéek, még akarok nyomni pár kört :D

(#647) creedszl válasza keIdor (#642) üzenetére


creedszl
aktív tag

ha olyan dedikált szerverek lesznek mint a Cod 4-ben vagyis kiadják a szerveroldali fájlokat akkor még lehet én is beruházok rá.mert akkor lehet tisztességes szervereket csinálni ráadásul lehet kifejezetten magyar közösségeket kialakítani.ennek örülnék a legjobban.

Hulligaaan

(#648) zack válasza creedszl (#647) üzenetére


zack
nagyúr

Ja ja. :K Alakíthatnánk klánt is. ;] Vagy meglévőhöz csatlakozni...Ez se lenne rossz.
Mert így legalább nem eszetlenség uralkodna csapaton belül.
Lenne kedvem a MoH klánosdihoz! :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#649) keIdor


keIdor
titán

Régen sokat klánoltam, anno CoD: UO-ban meg CoD2-ben, de azóta "kinőttem" belőle.
Azonban veletek még klánoznék szívesen, itt jó a társaság és valamennyire már mindenkit "ismerek".:) Black Ops persze, MoH-t nem tudom megveszem-e.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#650) zack válasza keIdor (#649) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem jó buli lesz a MoH is. Ha meg nem, 5-6k-ért tuti el lehet majd adni az apróban.
Idén úgyse lesz olcsóbb mint 8k. Igazából 2 pályát láttunk eddig, és ezek sem rosszak. Az egyik taktikai, míg a másik hentelősebb. A városi pályák biztos nagyon ütősek lesznek. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.