Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) BalaNce87 válasza bunfi (#50) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát de miért pc-t szopatják komolyan?
Egy Bf sorozatot szénné aláznak ezzel a mentalitással, nem mintha nagy bf fan lennék, de azt tudom hogy pc-n jött először mégis egy kalap fos ahol most tart, most hogy jön új moh a bc2-őt mégjobban lefogják szarni, nem mintha eddig nagyon foglalkoztak volna vele.

(#52) bunfi válasza BalaNce87 (#51) üzenetére


bunfi
őstag

Ez van... de a legfájóbb az egészben az, hogy 5-10 éve a sárga földig hordták volna le a kiadót és a fejlesztőket, ha ilyen színvonaltalan munkát adtak volna ki a kezük közül. Ma pedig mert bármelyik "géming" médium egy rossz szót is szólni a kritikán aluli multiplayerre vagy az egy-a-sok-közül egyjátékos kampányra? Nem.

A PC problémára pedig csak őket tudom idézni, nem számítottak ekkora érdeklődésre. Türelem tornaterem... :S

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#53) bunfi


bunfi
őstag

Az ötpercenként kidob a játék nekem is megvan. Így nem nagyon játszható folyamatosan. Meg érdekelne, hogy mint BC2 VIP, miért nincs M24-em? Szemetek. :D

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#54) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Nah most nem értek valamit a beta oldalán elfogadta a kódot és letudtam tölteni a betat, majd feltettem játékot ott is beírtam a kódot és azt írja használatban van, most ez szórakozik velem?

(#55) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Hol tudnek kulcsot szerezni a jatekjoz? akar C&C is jo. Egyszeruen nem tudok szerezni sehonnan. :(
Esetleg ha valaki adna nekem egyet akkor nagyon halas lennek. :)

Udv. core2

(#56) Madn!ght


Madn!ght
addikt

A trailer alapján nagyon kíváncsi vagyok a játékra. Remélem több odafigyelést kap a fejlesztők részéről, mint a bc2... (A kulcsfontosságú javításra heteket kell várni. :((( )

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#57) bunfi válasza Madn!ght (#56) üzenetére


bunfi
őstag

Nem fog.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#58) BalaNce87 válasza BalaNce87 (#54) üzenetére


BalaNce87
addikt

Erre valaki?

(#59) bunfi válasza BalaNce87 (#58) üzenetére


bunfi
őstag

Beta kód a regisztrációs oldalon [link]. Lesz még egy közbenső oldal, majd a végleges béta kulcs, amelyet a játékban meg kell adni, amikor az felhasználói fiókban, belépés után kéri, hogy add meg a béta kulcsot.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#60) BalaNce87 válasza bunfi (#59) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jah, tehát amit kaptam az csak arra volt jó hogy letöltsem a betat a hivatalos oldalról?
Mondjuk találtam más oldalt ahol le lehetett tölteni beta-t, és oda nem kellet szerezni kódot, mondjuk azthittem hogy csak hivatalos oldal segítségével lehet majd leszedni.
Köszi megtaláltam, akkor csak nem vettem észre hogy ott van a kód:)

[ Szerkesztve ]

(#61) bunfi válasza BalaNce87 (#60) üzenetére


bunfi
őstag

Ezt a kódot kell megadni a játékban:

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#62) BalaNce87 válasza bunfi (#61) üzenetére


BalaNce87
addikt

Írtam is hogy meglett, nah most toltam vele egy kicsit de már az felbaszott hogy nem lehet kilépni a játékból:D meg csak akkor tudom állítani a beállításokat ha játékba vagyok halottként nem, de assze mez bc2-be is volt még eleinte vagy betaba. Meg mintha felbontást se lehetne állítani, azaz belőtte 1024-re azt szevasz.

[ Szerkesztve ]

(#63) bunfi válasza BalaNce87 (#62) üzenetére


bunfi
őstag

Lehet állítani a grafikát is ;) Nekem a szokás szerint ablakban fut @1280x960 75Hz, mert Frostbite és a Frostbite az néha-gyakran fagy.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#64) BalaNce87 válasza bunfi (#63) üzenetére


BalaNce87
addikt

A grafikát sikerült állítanom de a felbontás 1024-re teszi és nem lehet állítani.
Játék meg hát nem tetszik annyira, bc2 jobb egyenlőre, de hát így mindenestül tiszta cod4, mozgás hangok fegyverek mozgása meg bc2. Nagyon nem eredeti az ötlet, meg hát 0 köze a medal-hoz, nemtudom bc2 se egy leányálom, de azért valahogy jobban leköt, cod játékmenettől már rosszul vagyok, főleg az mw2-étől az valami borzalom.

[ Szerkesztve ]

(#65) Sonja válasza BalaNce87 (#64) üzenetére


Sonja
veterán

Akkor még megpróbálhatod átírni a (Win 7 alatt) C:\Users\felhasználói név\Documents\Medal of Honor MP Beta\ mappában lévő settings.ini file-ban a felbontást. :K

Mondjuk az is durva, hogy az itt található érték alapján a FOV=55!!! :Y :(((

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#66) bunfi válasza Sonja (#65) üzenetére


bunfi
őstag

55??!?!?!?!?! Elmennek ám a jó... 1280x960-hoz a 78 passzol inkább. Kösz az infót, bár nekem is feltűnhetett volna...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#67) BalaNce87 válasza Sonja (#65) üzenetére


BalaNce87
addikt

Köszi azóta jó lett, egy valamit nem értek itt a fov nem olyan, mint bc2-be a fov, itt a fegyver fov-ját állítja- mint pl tf2-be a viewmodel fov paranccsal, bc2-be meg elvileg maga a beláthatóságot növeli- viszont én módosítottam má-r de nem vettem észre komolyabb változást. BC2-be lehet esetleg a viewmodel fov-ot állítani?

(#68) Audifan


Audifan
tag

:W :W nekem a c&c4 es kulcsokra azt írja hogy használatban vannak :(

(#69) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

A BC2-es PC-s tábor a megjelenés óta küzd a bug-okkal ill. türelemmel várja a régóta késő patch-et és cserébe annyit nem tudtak volna megtenni hogy ingyen megkapjuk erre a szaros beta-ra a kód-ot mindenféle előrendelés meg vip-es marhaság nélkül.
Gratulálok DICE, Gratulálok EA.
Ha nem lesz normálisan összehegesztve a PC-s verzió tuti nem veszem meg.Engem még egyszer nem basznak át.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#70) bunfi válasza BalaNce87 (#67) üzenetére


bunfi
őstag

A viewmodel fow állandó, a belátási szög más. De egyébként így 3-4 óra játék után valahogy olyan érzésem van, hogy ezek a minél többet ölök annál többet ölök játékok nem nekem valók. Én nem tudok kempelni és pixelvadászkodni. Így megnézve a fegyverek számát, az unlock folyamatát és az azzal nyert előnyöket, nagyon gyenge lábakon áll részemről a játék.

Balika23hun: Nem, mert ők pénzből élnek és hogy a fenti képzavarral éljek, minél több pénzük van annál több pénzük van. Minél több buta és igénytelen, de fizetőképes játékos van, annál igénytelenebbek lesznek a játékok és hozzájuk tartozó terméktámogatás. Mellesleg ez alatta van a BC2 hálózati kódjának és vérzik mindenhonnan. Egyetlen egy hiba nem lett szerintem megfelelően olvasva, bár nem látok bele a kódba. Újabb ok, hogy miért késik még mindig a nagy BC2 update.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#71) Fortissimus válasza Audifan (#68) üzenetére


Fortissimus
őstag

"If you had a "code already in use" error. Clear your cache and try again. Should be working!!"
probald meg kiuriteni a cache-t

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#72) Audifan válasza Fortissimus (#71) üzenetére


Audifan
tag

Melyik cache-t ? :B :B

[ Szerkesztve ]

(#73) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Hol tudnek ehhez a betahoz kulcsot szerezni? :(
A C&C-s mar nem mukodik, elfogytak a kulcsok :(

(#74) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Az infó a béta lapról származik:
* Medal of Honor™ MP Beta requires at least the following minimum configuration:
* Operating System: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7
* Processor: Intel Core 2 DUO @ 1.4 GHz/AMD Athlon64 X2 @ 1.8 GHz
* Memory: 1 GB
* Video Memory: Video card must be 256MB or more and contain these chipsets or better: NVIDIA GeForce 7800 GT ; ATI X1900. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.
* HDD Space: 3GB
* Sound Card: Soundcard with DirectX 9.0c compatibility
* DirectX: DirectX 9.0c

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#75) Neil Watts válasza namenyicsavo (#74) üzenetére


Neil Watts
veterán

:(

Talaltam egy par kulcsot, de mar azt irjak, hogy hasznalatban vannak :(
Most mi lesz? :(
Elviekben holnap adnak hivatalosan kulcsokat mindenkinek, nem? :)
Ha van hely meg, ahonnan lehet szerezni kulcsot, akkor oszd meg velem/unk, akar privatban is! :)

Udv. core2

(#76) J4N! válasza Neil Watts (#75) üzenetére


J4N!
tag

Én nemtudok olyanról h ingyen osztogatnák, de ne legyen igazam ;)
mondjuk én már rendeltem cdgalaxisból.

(#77) J4N!


J4N!
tag

Amúgy ha van valakinek C&C kulcsa és nem kell neki dobjon már egy PÜt :DDD

(#78) Neil Watts válasza J4N! (#77) üzenetére


Neil Watts
veterán

Az nekem is jól jönne! :)

(#79) Fortissimus válasza Audifan (#72) üzenetére


Fortissimus
őstag

a bongeszodben kell torolni a gyorsitotarat(cache) [link]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#80) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Szerintem kritikán aluli ez a játék :) Nehogy pénzt adjon bárki is érte :K

(#81) Audifan válasza Fortissimus (#79) üzenetére


Audifan
tag

de ennek mi köze a játékhoz?

(#82) bunfi válasza BalaNce87 (#80) üzenetére


bunfi
őstag

De csalók már vannak. Team Assault módban srác virított egy 39-3-at. Szerintem is hihető ;)

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#83) xEon1337


xEon1337
őstag

Sajnos költözés miatt nincsen még net az új lakásban, de remélem pár napon belül én is kipróbálhatom végre a bétát :(((

"Less but better" - Dieter Rams

(#84) Fortissimus válasza Audifan (#81) üzenetére


Fortissimus
őstag

Te irtad, hogy nem fogadja el a kodokat, mert hasznalatban vannak.
Twitteren irtak erre a problemara a megoldast: ki kell uriteni a cache-t. bar ez nekem is furcsa, hogy hogy fugg ossze a ketto

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#85) Madn!ght válasza Sonja (#65) üzenetére


Madn!ght
addikt

FoV 55 van alapból a BFBC2-ben is. Asszem a grafikus motor sajátossága, hogy felbontásnak megfelelően kell állítani a FoV-ot. ITT tudod kiszámolni, mennyi a számodra megfelelő érték a MoH-ban.

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#86) Def26


Def26
félisten

Nah, én megrendeltem CDgalaxistól. Gondolom holnap nálam a kód. Elindult már a béta? Tolja már valaki?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#87) namenyicsavo válasza Def26 (#86) üzenetére


namenyicsavo
tag

Béta elindult. Én 576-nál rendeltem elő. Azt írták 2-3 nap mire megkapom a kulcsot hát ma jár le a 3. nap:P

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#88) Mrdevil válasza namenyicsavo (#87) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na... jó itt ismerős arcokat látni,én is ott rendeltem elő,de a hétvégén nem csinálnak semmit.Tehát azt ne szamítsd bele a 2-3 napba. :( :(((

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#89) namenyicsavo válasza Mrdevil (#88) üzenetére


namenyicsavo
tag

Örülök neki :O :O

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#90) Def26 válasza namenyicsavo (#89) üzenetére


Def26
félisten

A végén még előbb tolom mint Ti pedig én később rendeltem meg. :P Nekem azt mondták, hogy holnap reggel küldik a kódot.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#91) Thome


Thome
addikt

No, a 3*192-ből berendeltem tegnap délután, azóta is jön a kód, pedig ha bejövős, akár valódi rendelés is lehet belőle... Lehet lemezuniverzumból lesz berendelve...

(#92) Mrdevil válasza Def26 (#90) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jaja,hát remélem holnapra már én is megkapom. :U

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#93) Proky


Proky
senior tag

Én csütörtökön rendeltem meg, béta kulcs még most sincs.

(#94) Def26 válasza Proky (#93) üzenetére


Def26
félisten

A szerencsés. :DDD Hol rendelted meg?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#95) J4N!


J4N!
tag

Én péntek éjszaka rendeltem és most küldték ki nemrég ;]

(#96) namenyicsavo válasza J4N! (#95) üzenetére


namenyicsavo
tag

Megvan a kulcs :DD :DD

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#97) kenguroo


kenguroo
tag

én a sima AA-val játszok már vagy 6 éve, és annál egyik új moh rész sem volt jobb... :)

(#98) Sonja


Sonja
veterán

Az előbb 30 percet játszottam a Medal of Honor bétával. Hááát, a hitbox valami förtelem. 3x eltalálom az emberke fejét és semmi. Ő megfordul, belém ereszt egy sorozatot és meghalok. Jóóól van. :U Ez alatt a 30 perc alatt szereztem 7 medált és 2 ribbonst. Nekem nem jön be, bár az ilyen "háborúsdit" eleve nem szeretem. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#99) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Majd rájöttök hogy gyenge egy eresztés ez a játék, én is virultam hogy meglett a kulcs azán toltam vele egy kicsit de hát ez nagyon zs kategória, bár biztos lesz egy két fanatikus aki kipenget érte egy 10-est, az ő pénzük mondjuk. Semmi újdonság cod4-hez képest bár az mw2 is ilyen mégis megvették, hát fura/s..r ízlése van az embereknek az egyszer biztos.

(#100) Thome


Thome
addikt

Ha van valakinek felesleges béta kulcsa, és nem tart rá igényt, akkor én elfogadnám... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.