Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Mrdevil válasza Tanker21 (#199) üzenetére


Mrdevil
addikt

Asszem lesz időd kipróbálni,egy hónapig tart a beta.Egyébként sajna én csak egyet kaptam az 576-tól,azt meg bereggeltem az accountomhoz. :U

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#202) oXyg3n válasza Thome (#192) üzenetére


oXyg3n
tag

Már megoldódott újra indítottam a modemet és azóta, működik! Abban a fájlban, nem volt semmi ilyesmi! Végre működik, bár tegnap este meccset néztem, de ma este több időm lesz tesztelni!

(#203) henesa


henesa
aktív tag

Ezért 10 e-t elkérni hát nem semmi !!!!! Sajnos ez sem jön be de annyira nem hogy még torrentelni sem fogom

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#204) boogie84


boogie84
veterán

Sziasztok! Aki kipróbálta a bétát, és van hozzá kulcsa , de nem kell már neki vagy haveroknak, akkor pm-ben elküldhetné. Előre is köszönöm!

Háhááá, mennyi MW2-s emberke. Látom nem csak én várom az üdvözülést a sok csíterrel gyárilag ellátott MW2 után :D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#205) bunfi válasza boogie84 (#204) üzenetére


bunfi
őstag

Nehogy azt hidd, hogy itt nem lesznek. Ez a játék stílusából adódik és ide is át fognak jönni a derék, jó csalók. Én a 5-6 óra játék alatt vagy egy tucattal találkoztam, aki nem tudná kimagyarázni. Volt olyan pofátlan is, akinél csak annyi láttál, hogy sorban hívja le a durvábbnál durvább légi csapásokat. Szóval: MÁR VANNAK!
Freaky Fact: megjelenés után mindössze 4 órát vett igénybe a PB álló csalás létrehozása a játékhoz :)

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#206) Proky válasza bunfi (#205) üzenetére


Proky
senior tag

Megerősítve, vannak csalók. WH + AIM is van természetesen, a völgyes módban 65 killje volt. Amint kiért egy társ takarásból már darálta is le.....

(#207) boogie84 válasza bunfi (#205) üzenetére


boogie84
veterán

Lesznek privát szerverek??

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#208) bunfi válasza boogie84 (#207) üzenetére


bunfi
őstag

A szervermegoldás valószínűleg a BC2-nél megszokott mintát fogja követni, mivel a Frostbite engine fájljait semmilyen körülmények között nem fogják kiadni. Tehát lesznek "thrusted-hostingok" és csak tőlük lehet bérelni szervert. Magyar hosting előreláthatólag ismét nem lesz köztük.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#209) bul07


bul07
nagyúr

tele van a hócipőm hogy 15-20percenként kilép a játék nem lehet egy jóízűt játszani
úgy látszik csak nálam van ez a hiba mert más nem említette még

van még egy elég idegesítő hiba ha játékon belül valaki csetelni akar ne tegye mert felhozza a cset ablakot de írni és eltüntettni nem lehet vagyis énekem nem megy

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#210) bunfi válasza bul07 (#209) üzenetére


bunfi
őstag

Te érezd magad ebből a szempontból szerencsésnek. Engem van, hogy 3-4 percenként kivág asztalra. Nagyon szar, mikor épp a 4. fejest lőnéd...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#211) Balika23hun válasza bul07 (#209) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Engem még csak 2x dobott ki menübe, de asztalra még egyszer se pedig már 2 napja játszok vele.

Ja és tényleg vannak már csíterek, egy csávó csak úgy osztotta a headshoot-okat.
Kirohantam az épület mögül, 1 métert se haladtam de már kaptam a fejest.
Ezektől a nyavalyásoktól már sehol se lehet békében játszani?

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#212) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Engem most délután folyamatosan dobált asztalra. :O :(

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#213) bul07


bul07
nagyúr

majd egy szervere összejöhetnénk páran csakhogy egymás megölve kipróbáljuk a (#198) hozászolásomba említett Streak-ket mert rendes játékba nem hiszem hogy összehozható
vagy ha igen akkor is nagy nehezen

megnyugodtam hogy nem csak engem dobál ki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#214) bunfi válasza bul07 (#213) üzenetére


bunfi
őstag

Rendes játékban simán összehozható, csak kell hozzá némi segédprogram :) Részemről mehet, nevezz meg egy időpontot és egy szervert.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#215) bul07 válasza bunfi (#214) üzenetére


bul07
nagyúr

6ember kell minimum mert 3v3 -tól számolja az öléseket

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#216) bul07


bul07
nagyúr

vérnyomásom vagy kétszáz 5-10 percenként lépked ki nem is kínzom magam tovább majd ha esetleg jön javítás utána játszok még

amúgy sikerült
Air Stike (340)-ig eljutnom csak ez a fránya engem is megölt mikkor lehívtam

jó tanács a Missle Attack (160) -hoz (mit szívtam az első kettővel míg rájöttem)
ugyanaz mint a MW2-be a Predator Rakéta
a kiszemelt célhoz elég közel kell lenni mert a rakéta saját pozíciódból indul az égből és nehéz rávezetni a célra mert nem reagál elégé a rakéta
másik hogy abból a pozícióból irányítja az ember amiből lehívta tehát lehívás után hiába mész fedezékbe nem onnan irányítod hanem a hívott pozícióból ahol nincs fedezék és könnyen rálátnak az embere és meg is ölhetnek közbe és így bukta a további Streak

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#217) Huvi00


Huvi00
tag

Hello mindenki!
Én allig merek Bétával jáccani anyi csiter van hogy nem igaz ezért vetetem meg drága pénzért ... Valve legalább oda figyel VAC al Rákerestek youtubon Medal of honor 2010 béta chet rögtön 500video és még 6 féle csitprogramot árulnak neten ez borzaszto teljesen elveszik az ember kedvét a játéktol.

.

(#218) Mrdevil válasza Huvi00 (#217) üzenetére


Mrdevil
addikt

Bravo gratulálok,már akkor kezdődik itt is,gusztustalan... :( :(((

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#219) bul07 válasza Huvi00 (#217) üzenetére


bul07
nagyúr

nem ér semmit a VAC menj a MW2 fórum részbe és lás csodát mindenki a csalókat szidja és azt a VAC védi
még látszata sincs mint a pb-nek (persze ha be van kapcsolva)
biztos hogy van csaló bár azt nem tudom hogy olyan szerveren ahol be van kapcsolva a pb vagy amelyiken nincs mert nekem elég sz@r a szerverkereső része és nem látom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#220) Huvi00 válasza Mrdevil (#218) üzenetére


Huvi00
tag

Ez tényleg elszomorito dolog.
Tesség ujra megkerestem nektek :
Medal Of Honor Beta Hack
Youtube Medal of Honor beta aimbot találatok

Tele van a net aimbottal meg ien s*zarságokkal ez kész röhely :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

.

(#221) Huvi00 válasza bul07 (#219) üzenetére


Huvi00
tag

MW2 megvan játszottam vele pár orát de csitert még nem láttam néztem kerestem de rá csitet se találtam csak ps3 verzio vagy xbox os ra

.

(#222) bivalyolo válasza bul07 (#219) üzenetére


bivalyolo
őstag

nemrég vki linkelt egy cikket amiben az x22-es csávóval volt interjú.
kérdezték tőle h szerinte melyik anticheat jelenti a nagyobb kihívást a pb és a vac közül.
hát nem a vac volt..szóval ha pb mellett ilyeneket meg lehet tenni akkor a vac mellett még inkább..

"Let's agree to disagree!"

(#223) Balika23hun válasza Huvi00 (#221) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

pedig MW2-ben van belőlük dögivel

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#224) Huvi00 válasza Balika23hun (#223) üzenetére


Huvi00
tag

én ehhez annyit tudok hozzá füzni én még nem találtam MW2 lehet hogy volt de én nem találkoztam velük 85 % mindig elsö vagyok . :DDD

[ Szerkesztve ]

.

(#225) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Akinek kell MoH beta kulcs az írjon rám pm-et(este ha megjöttem elküldöm).

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#226) Tomics válasza Huvi00 (#220) üzenetére


Tomics
addikt

ezért vettem konzolt, se csiter, se hacker, általában lagg sincs, mindenkinek ugyanaz a konfig. (MW1, MW2, BC2). kontrollert kell megszokni, 1 hónap alatt meg lehet (előtte évekig CS-ztem még lanokra is jártam, de át lehet szokni).
ja és nem kell az asztalnál görnyedni, ágyból kényelmesen :K

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#227) Huvi00 válasza Tomics (#226) üzenetére


Huvi00
tag

Gondolkoztam konzolon méghozzá uj Xbox on aSlim en nem nézki rosszul de majd veszek ha 30 K ért lehet ujba kapni addig nem . Wii meg a natal meg sem néznek ki rosszul :K

.

(#228) BalaNce87 válasza Tomics (#226) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ágyból mondjuk cs-ni az elég szép... egy fps-t nem fotelből kell tolni 3 méterról fekve. A kontrollert meglehet szokni de még akkor is kellemetlen az irányítás, pláne multiplayerbe, mondhatni olyan hogy reflex az nincs gamepaddal, egyszerűen ez a két dolog nem passzol. És toltam már fps-t konzolon elég sokszor, de egyáltalán nem jó ez a párosítás.
Analóggal elég nehéz reflexre hagyatkozni megmozdítom azt többet forgok a kelleténél, persze lehet állítani az érzékenységet. Amúgy néztem boxon bc2-es videókat és jóval könnyebb, lassab a játékmenet, ott lazán kimennek szabad területekre mert nem olyan könnyen lövik le egymást.

[ Szerkesztve ]

(#229) Tomics válasza Huvi00 (#227) üzenetére


Tomics
addikt

Annyi soha nem lesz az ára, csak ha már kifut. Most sokan eladják a fél éves boxukat csak hogy az új slimet meg tudják venni, nézz körül, de csakis jasper alaplaposat az már megbízható tipus és csakis garanciálisat. :K Én nem bántam meg a váltást. Nem kell állandóan upgrade-elni a gépet, konfigolni a játékot, hogy elfusson szaggatás nélkül, csak berakom a lemezt és megy HD-ba tökéletesen :R Kicsit zsebbenyúlós a játékok megszerzése, de ha nem rögtön akarod megvenni az újakatt hanem vársz pár hónapot akkor féláron hozzájuthatsz. Pl most vettem meg az MW2-t és a BC2-t 6-6k-ért.

Balance: nekem bejött, mondom előtte évekig cs-ztem klánszinten meg ami ezzel jár, de egyáltalán nem furcsa. hozzá kell szokni. más a játék képe, de itt is van reflex :U sniperezni kicsit nehéz, de ha youtubeon megnézel egy multi gameplayt ami konzolos mondjuk MW S&D-t akkor itt is vannak prók akik elég jól lőnek kontrollerrel. 3m-re van a 82cm-es tv, pont jó.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#230) Huvi00 válasza Tomics (#229) üzenetére


Huvi00
tag

hmm 1x majd kiprobalom ha lessz pénzem :D most Fallout New Vegas gyülytöi kiadását szeretném a kezem közt meg talán Cod7 -et :U

.

(#231) BalaNce87 válasza Tomics (#229) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én nem mondom hogy játszhatatlan, és biztos van aki konzolosokoz képest jobban játszik, de azért tartom hogy nem passzol össze ez a két dolog, nehézkesebb a játékmenet ezáltal.

(#232) bul07 válasza Huvi00 (#221) üzenetére


bul07
nagyúr

pm,

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#233) bunfi válasza Tomics (#229) üzenetére


bunfi
őstag

A konzol és az FPS két külön dolog. Sok mindenre jobb a konzol és sokkal egyszerűbb és felhasználóbarátabb, de az FPS műfaj csak szánalmas árnyéka annak, ami PC-n. Teljesen mindegy, hogy ki mit állít vagy mutat videóban. Már a hardver érzékenysége sem egy kategória és akkor még nem is kezdtünk el játszani.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#234) Tomics válasza bunfi (#233) üzenetére


Tomics
addikt

Nekem jó így, nem kell 100 ezreket költenem új procira videókártyára hogy játszhassak, és nem kell idegesítenem magam amiatt hogy tele van cheaterrel és laggol, szaggat, szarakodik a steam, iw stb...nekem megfelel, úgy néz ki kiégtem a több év CS után és nyugalomra vágyom :)
Kipróbálnám én pc-n is szivesen az új fpseket, hogy tényleg lássam miért szánalmas árnyéka a pc-s verzióhoz képest, csak nincs meg hozzá a megfelelő vas.

PH! addikt since 2004

(#235) bunfi válasza Tomics (#234) üzenetére


bunfi
őstag

Csak annyit mondok, tap-tap-ra fordulásból fejes deagle-lel.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#236) bunfi


bunfi
őstag

5 nap tapasztalatai Mindennemű véleményt szívesen fogadok.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#237) bul07 válasza bunfi (#236) üzenetére


bul07
nagyúr

ezzel a mondattal nem értek egyet
Ennek ellenére a grafika és a hangok nagyon rendben vannak,
grafikához tartozik szerintem a pálya rombolhatósága és ez mesze elmarad attól amit várni lehetett sőt szerintem egyenesen pocsék , ahogy többen is megjegyezték ha cod4-el egy időbe jelent volna meg akkor talán elfogatható lenne de 2010-be ez már nagyon kevés(főleg a BC2 után)
ahogy említetted csak bizonyos mértékig rombolható de hogy a kőfalakon nem lehet átlőni az már egyenesen röhejes szerintem

barátot fel lehet venni és ha már fent van egy szerveren csatlakozni is lehet hozzá vagyis nekem működik
akinek odaadtam a második kulcsomat felvettük egymást és ő felment egy szervere én meg követem

van még pár hiba amit nem hoztál fel de gondolom mindent nem lehetett felsorolni( kilép az ea fiókból menün belül,játék közbe a cset nem jó stb)

ezt hogy értetted
lézer irányzék (lvl 8) kismillió pont, a bétában nem elérhető.
tehát a betaba nem lehet lézert tenni a fegyverekre vagy a azutáni nem elérhető
csak azért mert játszottam olyannal akinek lézer volt a fegyverén(csaló lett volna)

amúgy jó írás mára menyire én megtudom ítélni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#238) bunfi válasza bul07 (#237) üzenetére


bunfi
őstag

Hát a grafika az elég ingoványos talaj. Nekem jó, még minimumon sincsenek vele gondjaim és alapvetően mocskosul grafikaellenes vagyok. Ez inkább pozitív kicsapás volt most. A barátlistát próbálgattam, de akkor egyáltalán nem működött, de lehet, hogy az azóta eltelt 4 napban csiszoltak rajta.

Rengeteg dolog lett volna még, de már így is szerintem a végigolvasási küszöb környékén jártam, így nem nagyon bővítgettem utólag az írást. A lézerirányzék az 10 millió vagy 100 millió pont, tehát alapesetben nem megszerezhető (mint a BC2 bétában is rátettek a fegyverek többségére, ellentétben az xbox/ps3 változattal), szóval ha jól láttad, akkor ott nem szabályos eszközök használatának megalapozott gyanúja áll fenn.

Köszönöm.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#239) bul07 válasza bunfi (#238) üzenetére


bul07
nagyúr

az szép mert nem egy ember fegyverén láttam lézert(ha megint meglátom csinálok print screen-t)
én se vagyok valami árnyékhuszár lehet azért vártam többet mert BC2-be egész fainul lehet rombolni az épületeket és itt meg szemmenyire sőt ahogy észreveheti bárki a falakon se lehet átlőni mint anno a cod2 -be

ha javítanák és nem lépkedne ki állandóan elég jó kis meccseket lehetne játszani de így

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#240) Def26


Def26
félisten

BC2 VIP játékom, van. Hogy tudom előcsalogatni a beígért M24 fegyvert?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#241) jegenye77


jegenye77
addikt

Valaki tudna segíteni hogy tudok Béta kulcshoz hozzájutni?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#242) bul07 válasza jegenye77 (#241) üzenetére


bul07
nagyúr

előrendeled és küldenek ingyen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#243) jegenye77 válasza bul07 (#242) üzenetére


jegenye77
addikt

Egyéb alternatíva nincs?/tudom ezt nem kötelező átvenni/

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#244) bunfi válasza Def26 (#240) üzenetére


bunfi
őstag

Azt majd csak a teljes verzióban kapod meg majd automatikusan, a bétában nem.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#245) Def26 válasza bunfi (#244) üzenetére


Def26
félisten

De akkor miért használják mások? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#246) bunfi válasza Def26 (#245) üzenetére


bunfi
őstag

Mert ők összegyűjtötték a szükséges 500 pontot a kaszttal.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#247) Def26 válasza bunfi (#246) üzenetére


Def26
félisten

Ahham, köszi. :R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#248) Tanker21


Tanker21
tag

Én is előrendeltem 576-ban a játékot, de sokakkal ellentétben, sztem nem fogom lemondani, mert nekem nagyon bejön. Most, hogy minden cast-hoz megvannak az elérhető kiegészítők, így sokkal élvezhetőbb a játék, bár nagyon sok bug van benne ami idegesítő tud lenni néha. Meg hát a rengeteg hacker, tegnap vagy 6 olyan szerveren voltam ahol aimozott valaki. Remélem a véglegesben nem így lesz. Eddig 10-ből 8 pont nálam. :K

(#249) boogie84 válasza bul07 (#242) üzenetére


boogie84
veterán

Én is így csináltam. Remélem maradok azon az elven h tetszik a játék... Remélem :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#250) Balika23hun válasza boogie84 (#249) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Hát ha nem lesz még több csaló akkor én is maradok azon az elven hogy tetszik a játék és az előrendelésből vásárlás lesz.De persze attól még hogy a beta-ban elszaporodnak a csalók nem jelenti azt hogy a teljes játék is tele lesz velük.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.