Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

A cd galaxis azt irja hogy megérkezett.
Az 576 meg azt hogy: A PC kiadás szállítási okok miatt várhatóan holnap, holnap után kerül üzleteinkbe.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#852) tgulyas


tgulyas
senior tag

Én tegnap kaptam értsitést hogy holnap Szerdán érkezik a futár a csomagal. :C

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#853) Bencus88 válasza tgulyas (#852) üzenetére


Bencus88
nagyúr

én is :R

(#854) Def26 válasza Bencus88 (#853) üzenetére


Def26
félisten

Nekem holnap hozza a gls. cdgalaxis. Remélem, hogy másnap nem b@szom az apróba :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#855) Bencus88 válasza Def26 (#854) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Biztos nem jó lesz:) :C

(#856) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Kicsit elbizonytalanítottak itt páran, megér-e 8K Ft-ot a játék. MW-t, BF: BC2-t már meguntam, igazán jöhetne valami új helyettük, de még meg kell gondolnom a dolgot. Szétnézek a videók között, hátha segít.

[ Szerkesztve ]

(#857) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

A Dragon Klán MoH szervert indít ahol szívesen látunk minden magyar játékost.
A Szerver adatait itt megtaláljátok: [Gametracker]
A szabályok egyszerűek:
1, ne káromkodjon senki se (se magyarul se más nyelven)
2, ne használjatok semmilyen csalást (nem célzás jelleggel írtam)
A mapok beállítása:1 combat mission, 4 sector control (a sector control csak 1 körös, a többi 2), még 1 CM, 4 objective raid .
Az utolsó beta pályáit nem raktam be nehogy hamar megunjuk de később bekerülnek azok is.

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#858) WesTM


WesTM
senior tag

Sziasztok!!!

Kicsit visszaolvastam, és bocsi, ha értetlennek tűnök, de mi az, hogy az unreal 3 engine megy alatta? Nem úgy volt hogy DICE? Azért a 2 motor nincs 1 kategóriában egymással látványvilág szempontjából...

Sokat nem várok tőle, nekem az előző rész is csalódás volt, a bad company 2 brutálisan jól sikerült, ahogy előző cod is szerintem, úgy néz ki már csak azokban lehet bízni. Nemsokára itt a black ops, na majd az! ;]

(#859) BalaNce87 válasza Foxxika (#842) üzenetére


BalaNce87
addikt

Azért mert nem adott érte pénzt lehet véleménye, ha a filmekkel is így lennének az emberek, azt még annyira se veszik mint a játékokat...szóval ha adott volna érte pénzt akkor még nagyobbatt szívott volna, így erre mindenképp jó a virágbolt.

Amit meg elmondott nagyjából arra is számítottam, ahogy olvasom azt veszem észre hogy a cod összes negatívumát belesűrítették a multiba és singlebe egyaránt. Gondolom az megse fordult a fejükbe hogy egy másabb játékot csináljanak és ne csak a rosszat másolják, de bazz még így is venni fogják és ez kurva gáz...

(#860) danilla válasza BalaNce87 (#859) üzenetére


danilla
őstag

Most, hogy már a single részt is volt alkalmam kipróbálni, csak azt tudom mondani, nagyon megéri az a 13k amit ki fogok érte adni (box-ra majd pénteken) :D
Tényleg nagyon szép ez lett az unreal 3-as engine, talán jobb is lett volna ha a multi is erre épül, de sebaj.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#861) tjb007 válasza WesTM (#858) üzenetére


tjb007
nagyúr

A single player részt a Danger Close készítette, ezt hajtja az Unreal 3 engine míg a multis részért a DICE volt a felelős.

(#862) he7edik.


he7edik.
addikt

Áhhh én nem várok a Tier1-re 5-kor gangolok befelé a CDgalaxisba

Égő szöveg a flém vázon

(#863) zack


zack
nagyúr

Nálam van. :))
Most húzom be img-be, utána kezdem a telepítést. Én se vártam a Tier1-ra. Holnap du. kapja egyébként az 576 + még 2k több is. Nem ér nekem annyit az M60. Úgyis mindenki noobozni fog mint BC2-ben, ha használod, és persze teljesen jogosan. Ezért fizessek érte többet? ;] :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#864) Bencus88 válasza zack (#863) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Egy kacat fegyverért jó hogy fölösleges.Jó neked, hogy már meg is kaptad úgy látsztik hozzá később érnek a futárok:D

(#865) BalaNce87 válasza danilla (#860) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ennek a külön motor legyen singlenek meg multinak a szarkavaráson kivül más értelmét nem igazán látom. Egy dice motor bőven elég a battlefieldhez, ide nem is illik és nem is kell. Szimplán egyszerűségi okai voltak, mert így jóval kevesebb munka volt vele. Kis munkával nagy haszon ez járt a fejükben, nah meg hogy a medal of honor nagy név.

zack: Ez nem valami sok...

[ Szerkesztve ]

(#866) zack


zack
nagyúr

Egyébként 15:30 körül már baromi sokan voltak a CD Galaxisban, és persze mind netes előrendelők voltak MoH-ra. :K

Sokkal több fegyó nem lesz, de nem is baj, mert BC2-be is 4-5 fegyvert használtam, hiába volt 60 mellette.

Coalition Weapons

Basic

M16A4
M21
M4A1

Unlock

M249
M24
870MCS
F2000
G3A4
P90 PDW

Opfor Weapons

Alap

AK-47
SVD
AKS-74U

Unlock

PKM
SV-98
TOZ-194
F2000
G3A4
P90 PDW

Multiba kiskönyv szerint 8 térképet látok ami sztem elég lesz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#867) danilla válasza zack (#866) üzenetére


danilla
őstag

Hát azért még rakhattak volna bele, scar-t, g36c-t, ump-t, stb :U

https://twitch.tv/ddplayzone

(#868) Laraxior válasza zack (#866) üzenetére


Laraxior
titán

ezt a P90et minden game-be beleteszik,pedig azt mondják hogy live-ban egy halom hulladék.Nem is használják sehol sem. Nem sok olyan fegyver van amiben a golyónak 90°-ot kell fordulnia :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#869) keIdor válasza Cobra652 (#841) üzenetére


keIdor
titán

Mondtam, hogy rettenetes az AI!!! ;] :P
A 4 óra azért kevés, nekem 6 kellett... :))

SzlobiG: Nekem driverből sem volt AA.:( (GTX-460)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#870) NOD válasza zack (#866) üzenetére


NOD
senior tag

Sok fegyver nem kell. BC2-ben jórészt 1-et használtam COD6-ban meg 2-öt:D

Amugy én is inkább elmentem az LE-ért a galaxisba, fél ora és felteszem aztán meglátjuk milyen lett.

(#871) ADAM1337 válasza zack (#866) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ezek közül kb 3 fegyót használnék ami nem sok..
M16/ak47/f2000

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#872) keIdor


keIdor
titán

Túlértékelt értékelés...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#873) ADAM1337 válasza keIdor (#872) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez egy vicc kb.
Az én érték rendemben ma is 1 órát játszottam vele, kb 3/10.
Grafikát én találom single-ben ennyire butának és letisztultnak mintha cod4+promod keveredést látnék ...

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#874) ffodi válasza ADAM1337 (#873) üzenetére


ffodi
veterán

Grafika nagyon gázos szerintem is. 2010 végén ilyen grafikával megáldott játékot kiadni...... :(((

Nem értem miért nem tudják az U3 engine-t végre elfelejteni, szép és jó, de elavult(szerintem). DX9 only, mert ha átrakom a cfg-ben dx10-re, akkor teljesen elcseszi a grafikát. Illetve az még egy érdekes dolog, hogy a sok Physx-re utaló dll, és miegymás ott van a játék mappájában, de Physx sehol még akkor se, ha a cfg-ben bekapcsolom.

Szerintem grafika 3/10
"Story" 3,5/10

Szerk.: Az kimaradt, hogy egy ilyen jó nevű játéknak ilyen pocsék "folytatást" csinálni.......Az Airborne sem volt a szívem csücske, de ez......bárcsak olyan lehetne, mint az Allied Assault. :)

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#875) keIdor válasza ffodi (#874) üzenetére


keIdor
titán

Ne tekintsd folytatásnak, mert ennek csak azért Medal of Honor a neve hogy el lehessen adni. Amúgy semmi köze hozzá... :(
Bánom, hogy megvettem a multi is szörnyű... :W most léptem ki...

Fel is teszem apróra holnap 7k-ért! :(

Nálam: Allied Assault+2kiegje > PS1-esek > PS2-es Frontline meg még volt egy másik > Airborne > Pacific Assault > ez a trágya :O

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#876) keIdor


keIdor
titán

Mindegy, nem érdekel... látom van Star Wars Force Unleashed II Demo, megjelent a Gothic 4 ArcaniA (bár demo alapján elég sok baromság van benne), jövő héten Fallout 3: New Vegas, két hét múlva itt a teljes Force Unleashed II, majd a Black Ops.
Én unatkozni nem fogok, az biztos... jah Assassin's Creed-ből is lesz új...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#877) ffodi válasza keIdor (#875) üzenetére


ffodi
veterán

Nyilván, ezért tettem idézőjelbe. :)

Húú, a Pacific Assault eszembe se jutott, az is ritka szar volt. :DDD

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#878) ADAM1337 válasza keIdor (#876) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A force unleashed2-t inkább megveszem mint ezt. ;]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#880) Bencus88 válasza danilla (#879) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hú nagyon szépek alig várom, hogy holnap megjöjjön.Konfigomon szted maxon fog menni?Beta minden gond nélkül ment axon.Van változás?

(#881) danilla válasza Bencus88 (#880) üzenetére


danilla
őstag

Hát szerintem nem fog maxon menni, bár kis felbontásban lehet.
A beta az multi volt, és a multinak más a motorja mint a singlének, így a változásról nem tudok nyilatkozni.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#882) ADAM1337 válasza danilla (#879) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem csak ocsmány, hogy őszinte legyen.
Ebből a graf motorból szebbet is kilehetett volna hozni, kicsit túl volt az egész hype-olva..
Ez meglátszik az értékelések alapján is...
Az hogy a sens-et is konfigból kell levenni kicsit vicces, mert a beállítások kb sz@rt se érnek 3x fordulok körbe a játékba minimum sens-el... konfigba is valami 35-ős alapból a sens 1-esen már használható az egér is, megint kiadtak egy béta állapotú játékot a dice-osok, 3-4 patch múlva jó is lesz....
Most járok kb 2,5óra játék időnél, és hát elég monoton azt kell hogy mondjam a cod4/6 single ezerszer jobb ennél akárcsak a bc2 single, de kitolom hátha lesz benne valami pozitívum.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#883) BalaNce87 válasza Bencus88 (#880) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ha engem kérdezel a singlenek kisebb lesz a gépigénye pláne a hogy a motor is régi.
Az unreal engine meg arról híres, hogy messziről/féltváról jól néznek ki az objektumok, de ha közel mész akkor elég ronda.

[ Szerkesztve ]

(#884) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Jólvan köszi.1280x1024-be akarom biztos eldöcög majd valahogy:)

(#885) dinostrz


dinostrz
csendes tag

Én a MP részéről szeretnék érdeklődni, mert maximum csak azért venném meg. Leírnátok (inkább MP játékosok), hogy milyen tapasztalatokat szereztetek? Mert külföldi, hivatalos fórumon olyanokat olvastam, hogy tiszta béta a multi, meg mintha egy free2play játék lenne.
Köszönöm! :)

Asus P5K - c2d E6750 @ 3,20ghz - 2G A-data DDR2 800mhz - ENGTX460TOP DirectCU 1G - FSP Bluestorm II 500W

(#886) Balika23hun válasza dinostrz (#885) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Van akinek tetszik, van akinek nem (talán ez a tábor nagyobb).
Mindenki többre számított, vagyis inkább úgy mondom hogy egy MoH-nak jobbnak kéne lennie.
Én a magam részéről megveszem mert tetszik.
3 klántárs már órák óta játszik a game-el (a multival és nem a virágbolti verzióval) és ők meg vannak elégedve a játékkal, sajna nekem csak holnap jön.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#888) bul07 válasza Cobra652 (#887) üzenetére


bul07
nagyúr

Magyarország hú de nagy befolyással van a játékfejlesztőkre azzal a pár ezres eladással mert szerintem többen nem veszik meg itthon , így szerintem magyar fórumokon ilyennel foglalkozni felesleges

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#889) BalaNce87 válasza Cobra652 (#887) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nem az hogy a konzolt tehet róla, de arra gyártják ezt a sok szemetet és onnan jön ugyanaz pc-re is, most képzelj el egy cs1.6-ot konzolon, és egy mw2-t konzolon, utóbbi játszható azért mert sokkal egyszerűbb, nem számít a pontos célzás, nincs fegyverszórás stb, és ezekhez bőven jó marhulásra egy kontroller is. Amihez kevésbé kell tudás az jó konzolon is, amihez kell, olyan meg nincs konzolra és ezt most fps-ekre értem.

[ Szerkesztve ]

(#890) ooooobi válasza Cobra652 (#887) üzenetére


ooooobi
senior tag

mgs4 hogy jön ide, az valami nézdahátam lövölde egy szétszinezett multi huddal, legalábbis amit a gameplay videókból levontam

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#891) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

EVGA precision 2.0.0 valakinek elindul a játék alatt főleg az overlay miatt érdekelne, ahogy látom fix 62fps van vsync off-al nálam.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#892) NOD válasza ADAM1337 (#891) üzenetére


NOD
senior tag

Nekem egyelöre random fagyogat a game illetve kivág asztalra 10-20 percenként.

(#893) zack válasza Balika23hun (#886) üzenetére


zack
nagyúr

Kedves klántársam és persze a többieknek is! ;]

Jó a játék. Nagyon jó. :K
Hát...hogy őszinte legyek, nézzétek meg, mikor írtam az utsó hsz-t. Valamikor 16h körül. Azóta itt ülök és pisálni se mentem ki, mert folyamatos multiplayer van. A pályák szépek, és bejönnek a játékmódok is. Engem idebilincsel a játék a géphez, és szerintem klasszisokkal jobb, mint a BC2. Biztos én vagyok ezek szerint igénytelen. :U
Jobban és simábban fut mint a beta, bár a GPU még mindig 50-50% van csak terhelve. Az új ATi driver majd megoldja remélhetőleg, de még így is jól fut 1920x1080 high-ban.
Sztem simán ér 8k-t, és nagyon nem bántam meg a vételt. :K 6-7 óra alatt nem találkoztunk csíterekkel.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#894) ViTaZi válasza zack (#893) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

"Jó a játék. Nagyon jó."

Sajnos ezzel egyedül vagy :U De azért jó játékot! :C

braner00 kerüljétek!

(#895) danilla válasza ViTaZi (#894) üzenetére


danilla
őstag

De nem ám :C Szerintem is nagyon jó :D

https://twitch.tv/ddplayzone

(#896) kem válasza bul07 (#888) üzenetére


kem
addikt

Egyetértek. Itt angliában vesznek mindent mint a cukrot, a 10k fölötti xbox játékokat is halomra, és kb. senki nem chipelteti a konzolját. A torrentről meg kb. 100-1 ember hallott. Otthon meg az emberek 95%-ának meg se fordul fejében, hogy megvegyenek egy játékot. Szarakodni kell a DVD-vel, várni rá amíg betölt, meg még pénzbe is kerül. Az meg kell piára.

szerk: off

[ Szerkesztve ]

Köszi!

(#897) bul07 válasza kem (#896) üzenetére


bul07
nagyúr

szerintem itthon is többen vásárolnának eredeti játékot ha nem a fizetésük(90-100e Ft) 1tizedét vinné el a játék hanem csak a 1negyvenedét (2000euro)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#898) zack válasza ViTaZi (#894) üzenetére


zack
nagyúr

Nem hinném hogy egyedül vagyok, de igazából ez a része baromira nem érdekel. Annyian biztos leszünk hogy klánban jó meccseket fogunk tolni. :K
Nekem tetszik, és én baromi sokat fogok játszani vele, ez biztos. Aki akar az csatlakozik, aki nem, az majd játszik mással. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#899) joshua7 válasza bul07 (#897) üzenetére


joshua7
veterán

Mondasz valamit sajnos...

[ Szerkesztve ]

Semper Fi

(#900) BalaNce87 válasza zack (#893) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát kicsit érdekes hogy 180 fokos fordulatot vett a véleményed, most már az egekbe emeled annyira jó, előtte meg a sárga földig lehordtad, hogy ezért kár pénzt adni, de ez még enyhe kifejezés volt. Miután pénzt adtál érte gondolom nem is akarod szídni, lehet ezzel én is így lennék. Túl sokáig nem fogja húzni, jövőre biztos jön a moh 2, aztán azt fogja szídni mindenki, de ennek ellenére mégis rengetegen megfogják venni. :o

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.