Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) nanus válasza Balika23hun (#250) üzenetére


nanus
senior tag

"De persze attól még hogy a beta-ban elszaporodnak a csalók nem jelenti azt hogy a teljes játék is tele lesz velük." :C :DD

(#252) Balika23hun válasza nanus (#251) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Ilyen vicceset mondtam?

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#253) jegenye77 válasza Balika23hun (#252) üzenetére


jegenye77
addikt

Szerinted ha a béta tele van csalóval akkor a teljes játékba eltűnnek?
Ugyan az lesz mint a COD ban! :Y

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#254) Def26 válasza jegenye77 (#253) üzenetére


Def26
félisten

Akkor b@szhatják a szarjukat... :U Találjanak ki vmit a programozók vagy mittudomén. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#255) bunfi válasza Balika23hun (#252) üzenetére


bunfi
őstag

Aham :))

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#256) Balika23hun válasza jegenye77 (#253) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

BC2-ben sincs olyan sok csaló pedig már jó ideje megy a játék
a beta-val meg gondolom még nem foglalkozik annyira a PB
azonkívül ha lesznek magyarok által bérelt szerverek azokon úgyis kivágják a csaló gyanús külföldieket

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#257) bunfi válasza Balika23hun (#256) üzenetére


bunfi
őstag

Hát én erről nem vagyok teljesen meggyőződve, de a játék összetettségéből fakadó egy-két nyilvánvaló esettől eltekintve bizonyítani sem tudom. De tény az, hogy nem egy szolgáltató "termékéből" lehet válogatni ebben a témakörben...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#258) Balika23hun válasza bunfi (#257) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

na jó lehet hogy kicsit alábecsültem a helyzetet mert tényleg sok eset van amikor csak nézek ki a fejemből hogy ezt hogy is csinálta de aztán én nekem is szoktak olyan dolgok bejönni hogy még én is meglepődök, sajna sok a bug amik furcsa dolgokat tud összehozni

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#259) BalaNce87 válasza Balika23hun (#258) üzenetére


BalaNce87
addikt

Szerintem sincs sok csaló bc2-ben, bár egy csalás készítő interjújából nem ez derült ki, de én nem találkoztam velük egyszer sem, max nézek nagyokat hogy ez komoly? de ez azért van mert szimplán szarul van megcsinálva a játék, és nem azért mert csalna valaki.

(#260) boogie84 válasza jegenye77 (#253) üzenetére


boogie84
veterán

Ha lesznek vmiféle szerverek és admin, akkor fogom megvenni. Többet nem fogok idegeskedni a kiba.. csalók miatt.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#261) Huvi00


Huvi00
tag

Én inkább nem jáccok addig vele mert csak fel b*asz a sok aimos ..... :W :(((

.

(#262) jegenye77 válasza boogie84 (#260) üzenetére


jegenye77
addikt

Hihetetlen hogy nem lehet semmit kitalálni a csalók ellen. :W

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#263) boogie84 válasza jegenye77 (#262) üzenetére


boogie84
veterán

Volt, mikor cod4-ben többet foglalkoztam a moderálással mint a játékkal :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#264) jegenye77 válasza boogie84 (#263) üzenetére


jegenye77
addikt

De legalább foglalkozott velük valaki.MW2-ben meg senki.Ha privát csalása van simán tudja vele nyomni.Ha véletlen bannolják akkor is van valami megoldás mert sok profilba láttam kitiltást és ugyan úgy játszott tovább.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#265) AK-84 válasza jegenye77 (#264) üzenetére


AK-84
csendes tag

A kitiltás az vonatkozhat más játékra is. Pl. megvolt neki a Counter-Strike Source és ott bannolták ki. Attól még játszhat MW2-vel...

(#266) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Üdv!

Szeretnék köszönetet mondani a DICE és az EA nevében azoknak, akik részt vettek a Playstation 3-as vagy a PC-s bétában. A béta továbbra is elérhető mindenkinek, aki rendelkezik "beta redemption key"-el, ennek birtokában kulcsot itt lehet igényelni: www.medalofhonor.com/beta.
Rengeteg konstruktív, informatív visszajelzést kaptunk tőletek, amelyeket felhasználunk a fejlesztés során.

A béta ideje alatt folyamatosan érkezni fognak a kritikus hibák javításai. A Playstation 3-ra már megérkezett a frissítés, amely többek között a következőket tartalmazza:

* Néhány kifagyási hiba javítva
* Teljesítménybeli javítás, főleg zsúfolt helyszíneknél érezhető
* Javított matchmaking konfig
* Továbbfejlesztett "join-friend" funkció

A PC-s patchen is dolgozunk jelenleg, erről több információval a közeljövőben fogunk szolgálni. Tisztában vagyunk a következő javítanivalókkal: kifagyási hibák, PC-barátabb menü, a HUD finomítása, fegyverek visszarúgásának és minden egyébnek a kiegyensúlyozása. Az általatok nyújtott visszajelzések egy részét sajnos nem fogjuk tudni megvalósítani egészen a végleges kiadásig.

Kérünk titeket, ezek után se hagyjatok fel a visszajelzések megosztásával a MoH fórumon, valamint kövessetek minket Twitteren a legfrissebb információkért.
Természetesen az Xbox 360-as bétán is dolgozunk; erről is hallhattok majd híreket a közeljövőben, reméljük hamarosan kiadási dátummal is tudunk szolgálni. Mégegyszer köszönjük a türelmeteket!

- Patrick Liu, Producer

forrás: totalmohaa

PSN:BiZzare_0 ️

(#267) Mrdevil válasza @rglaaf (#266) üzenetére


Mrdevil
addikt

No fene.... :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#268) bunfi válasza Mrdevil (#267) üzenetére


bunfi
őstag

Ne táplálj vérmes reményeket... :P

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#269) jegenye77


jegenye77
addikt

Na kipróbáltam Én is a bétát!
Háát!Elsőre nagyon furcsa 2 év COD után.
Még nagyon azt se tudom merre menjek meg hogy hol is vagyok.
A mozgás is bénább mint az MW2-ben de azért próbálkozom.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#270) ForRedGlory válasza Huvi00 (#261) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Dettó... kipróbáltam, nem lenne rossz, de kidugom fél másodpercre a fejem, és már headshot... vissza is mentem a jó kis BC2-be, nem akarom szétvágni a billentyűzetem azért mert a bélférgek csalnak. Jaj de szívesen átmázolnám a fejüket a kis pöcsöknek :W

(#271) Zolás válasza AK-84 (#265) üzenetére


Zolás
addikt

Hibás feltételezés.
A VAC-ban teljes bant jelent a teljes accountodra. Tehát ha bukod az MW2őt akkor az összes az accountodon található VAC szürséü játékot bukod válogatás nélkül.
Például csalsz a Counter Strikeban és lebuksz akkor bukod az MW2őt a Team Fortresst és minden egyebet amit a VAC felügyel.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#272) jegenye77


jegenye77
addikt

Az már 100% hogy nem veszem meg ezt a játékot.Szerintem nagyon gyenge.Tiszta BC2.Az se jött be.
Ugyan azok a hangok ami szvsz a BC2-be is nagyon béna volt.Esetlen mozgás.Az a sniper célzó rettentő színvonaltalan. :(
Az lehet hogy singlét végigtolom de a multiért nem adok egy fillért sem.
MW2-őt biztos hogy nem veri sőt nem is ellenfél ez a valami! :)

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#273) ForRedGlory válasza jegenye77 (#272) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Ugyan azok a hangok ami szvsz a BC2-be is nagyon béna volt."

Mármint BC2-ben szarok a hangok? :U
Bocs, de nagyon rossz a hallásod, ha ezt mondod. BC2 hangjai messze vernek mindent, persze ehhez nem árt egy 5.1, és nem kínai 500 Ft-os hangfal.

(#274) bunfi válasza Zolás (#271) üzenetére


bunfi
őstag

Én úgy tudom, hogy az csak az adott játékenginre vonatkozik. Sőt már volt szerencsém tapasztalni is, 1.6 VAC ban és mégis vidáman játszott TF2-vel.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#275) Zolás válasza bunfi (#274) üzenetére


Zolás
addikt

Azóta volt update szerintem :P

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#276) jegenye77 válasza ForRedGlory (#273) üzenetére


jegenye77
addikt

Ha a konfigomat megnézed akkor gondolhatod hogy nem egy kínai 500Ft-os hangfalam van!Bizony 5.1-es a rendszerem. :K /majd begépelem azt is/
Nekem akkor is bénák a hangok!Amikor újratölt,amikor robban valami.Az épületekben mindenhol ugyan az a vízhang!Szóval nekem nem jött be. Ennyi és kész. :(
Tehát nem a hallásommal van a baj csak egyszerűen más játékban /pl.: COD,Cysis/ jobban tetszik ezeknek a hangja. :Y

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#277) Zolás válasza jegenye77 (#276) üzenetére


Zolás
addikt

BC2ben lehet állitani a hangzást is. Pl war tapes beállitás és mintha egy valódi háborúban lennél.
Crysisnek meg rettenet hangjai voltak dehát kinek a pap kinek a BC2 ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#278) jegenye77 válasza Zolás (#277) üzenetére


jegenye77
addikt

Ennyi!
Attól még nem kell hogy szeressem mert másnak tetszik! :Y
Ha ez így lenne akkor énszerintem mindenkinek Depeche Mode-ot kellene hallgatnia! :DD

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#279) danilla válasza jegenye77 (#278) üzenetére


danilla
őstag

Meg mindenkinek szeretnie kellene a Black Sheep című filmet ;]

Egyébként szerintem ebbe nagyon jók a hangok, grafika is szép, de mint a BC2, ez is teljes mértékben konzol FPS, és mivel nagyon tetszik, ezért lesz vételezve egy xbox360 a pénteken. :))

https://twitch.tv/ddplayzone

(#280) Balika23hun válasza danilla (#279) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Én inkább szenvedek PC-n konzolátiratokkal mint hogy konzolon szenvedjek az FPS-esekkel.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#281) danilla válasza Balika23hun (#280) üzenetére


danilla
őstag

Én annó nagyon élveztem az FPS-t (Killzone, Black) a PS2-ön. Gyorsan bele lehet jönni szerintem a gamepaod irányításba, és élvezetes is. Van benne kihívás ;]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#282) bul07


bul07
nagyúr

na játszottam kicsit
sikerült elérnem a Cruise Missile (400) (nem biztos hogy ez volt de szerintem igen repülő bombával az alján jelölésűt értem el)
igaz hogy nem segítettem a támadókat hanem csak fedezékből öltem a 2első pontnál a harmadiknál támadtam kicsit és ott lett meg

ezután még öltem csak nem volt esésem a képre
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#283) harry3


harry3
őstag

Kipróbáltam és minimum 10x többször haltam meg, mint amennyi embert megöltem. Nekem kicsit furcsa és szokatlan az egész.

(#284) ForRedGlory válasza harry3 (#283) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezzel nem csak te vagy így. Túl sok a csíter, ráadásul aránytalanul gyors a játék. Nehéz hozzászokni. BC2 után mintha mérgezett egér lettem volna... Miután visszamentem BC2-vel játszani, olyan volt, mint a lassított felvétel.

(#285) Mrdevil válasza ForRedGlory (#284) üzenetére


Mrdevil
addikt

Úgy,úgy. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#286) ForRedGlory válasza harry3 (#283) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Aláírásod jó :)
Megnéznék egy MW2 vs BC2 egymás ellenit mindkét játékban :K

(#287) bul07 válasza ForRedGlory (#284) üzenetére


bul07
nagyúr

nekem bejön csak ne lenne ennyi hibája bár én mindig is cod szériát szeretem és ez inkább ahhoz áll közelebb
azért ahogy már írtam én többet vártam épület rombolhatóság terén mert szinte 0a

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#288) ForRedGlory válasza bul07 (#287) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát aki COD-on szocializálódott, elhiszem hogy tetszik neki, mert való igaz, elég közel van hozzá. Szerintem ha kijavítják a hibákat, és lelassítanák kicsit a játékmenetet (ha nem is BC2 szintre), akkor nagyot ütne :R

(#289) boogie84 válasza bul07 (#287) üzenetére


boogie84
veterán

Azt nem tudom megszokni, h nagyon sokat kell az ellenbe lőni. Közelről sorozom 1000el, és lekésel... Ez sztem katasztrófa.
A másik meg az h olyan érzet van játék közben, mintha folyamatosan laggolnék. Megállok egy ponton, és úgy érzem mintha egy kamionnal állnék meg, aminek az utasfülkéje picit előre billen... :(
Célzásnál, és egyes lövéseknél is gatyi hatás van.. :(

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#290) danilla


danilla
őstag

Hátha érdekel valakit: mókáztam egy kicsit

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#291) bul07 válasza boogie84 (#289) üzenetére


bul07
nagyúr

akit nagyon nehéz megölni szerintem az valami csalás használ és miatt lehet
én is tapasztaltam már közvetlen közelről lövöm hátba fél tár se elég majd megfordul és lelő

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#292) Tomics


Tomics
addikt

Xbox360ra mikor lesz elérhető a beta? oda is kell kulcs vajon ?

PH! addikt since 2004

(#293) Blaise válasza Tomics (#292) üzenetére


Blaise
veterán

ja

(#294) harry3 válasza ForRedGlory (#286) üzenetére


harry3
őstag

Köszi.
Amúgy nekem is túl gyors volt a játék. Volt olyan, hogy meghaltam, letett a bázisba és egy pillanatra láttam meg a képernyőt lelőttek, ez vagy 5x egymás után történt, utána mikor még csak a katonát választottam már nyomtam az előre gombot. Volt, hogy 6x egymás után ugyanaz a személy lőtt le.
Olyan nekem is volt, hogy ott áll egy méterre, nyomom bele a golyókat, kimegy egy tárral, gyors újratöltöm, erre lő kettőt és meghaltam.

[ Szerkesztve ]

(#295) @rglaaf válasza ForRedGlory (#284) üzenetére


@rglaaf
veterán

szerintem ez csak hozzá szokás kérdése nekem pl piszok lassú a játékmenet,de hát ugye ki milyen játék után próbálja ki,az 1 tár 1 kill meg elég szar igy egyenlőre és hiányzik a folyamatos gugolás is

PSN:BiZzare_0 ️

(#296) jegenye77 válasza @rglaaf (#295) üzenetére


jegenye77
addikt

Így van.MW2 után nagyon lassú.
Úgy Én is jártam hogy elindult a játék már feküdtem is és ez egymás után vagy 3X-4X!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#297) Tomics


Tomics
addikt

Akinek van fölös béta kulcsa dobjon már meg vele :)
Honnan lehet szerezni ingyen?

PH! addikt since 2004

(#298) @rglaaf válasza Tomics (#297) üzenetére


@rglaaf
veterán

576-ba előrendeled és másnap küldik de nekem pl 2 óra mulva küldték, és ha nem akarod megvenni utána akkor le mondod

PSN:BiZzare_0 ️

(#299) Tomics válasza @rglaaf (#298) üzenetére


Tomics
addikt

köszi :R

PH! addikt since 2004

(#300) boogie84 válasza @rglaaf (#298) üzenetére


boogie84
veterán

:K

bul07: sztem lagg. Nem hinném h már most ilyen csalásokkal játszanánnak a hülyegyerekek... :(((

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.