Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ezt a játékot hát bameg... annyira sok a szabad terület azon a téli fos mapon hogy esélytelen támadni, mindenki sniperrel baromkodik, most találd ki honnan lőnek, ezt függetlenül attól ki milyen jó, én mennék előre, de mindig kilő valamelyik ügyi fogyi. Meg ezek a mikroakadások én lövöm előbb aztán hirtelen már az a köv kép hogy kiterülök. Nem is lehet számítani rá honnan lőnek átláthatatlan az egész, pláne a sok hóvihartól.
Fosba csapkodni is jobb buli mint ez, komolyan mondom már. :U
Így lenne kedvem játszani de percek alatt jönnek az olyan szituk hogy ki kell lépnem, mert kibírhatatlan, bc2 érzés. És nem nem én vagyok a béna, ebbe a játékba inkább szerencse, szerencsétlenség létezik, tudás az nem igazán. Jó párszor itt is befigyel az éledek halok téma és tenni max annyit tudok ellene hogy lelépek. A zászlófoglalás értelmesebb, pedig ez jó lenne ha jól kialakított pálya tartozna hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#502) Silent77 válasza BalaNce87 (#501) üzenetére


Silent77
veterán

Lehet előtte még is csak ki kellett volna próbálnom? :F

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#503) Jarlaxle válasza Silent77 (#502) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Egyaltalan nem ennyire rossz a helyzet. MW2nel sztem siman jobb, kevesbe csilivili, grafika az frostbite motornak koszonhetoen eleg jo, igaz itt meg a fentebb emlitett mag kihasznalatlansag megoldasra var. Hitbox nekem tetszik, BC2nel egesz biztosan jobb. EA szerver lehalast BC2nel jo par het volt javitani, talan itt mar gyakorlottabbak lesznek es gyorsabban megy.
Csiterek minden jatekban vannak, ugyhogy aki azt hitte hogy majd ez lesz a kivetel az alomvilagban el. Egyaltalan nem kaosz a jatek, csak meg kell ismerni a mapokat alaposan, hogy tudd melyik sarok mogott mire szamits es mivel nem kell 1 tar senkibe ezert eleg jokat lehet hentelni. Sniper 1 hit nekem nagyon tetszik, unlockolos cuccok meg valszeg bc2 mintjara lesznek, arra ott sem volt panasz, sokfele fegyver volt.
Azt is hozzateszem, hogy cod7 az egy szimpla mw2+dedikalt szerver lesz, treyarchtol tok folos tobbet varni, ja es az dragabb is par ezressel, lehet valakinek ez is szempont a valasztasnal.

[ Szerkesztve ]

(#504) Corpuscle válasza BalaNce87 (#501) üzenetére


Corpuscle
őstag

A havas pálya az tényleg idegesítő néha. Nem tudom már hányszor haltam spawnkill miatt. :W Talán egy másik pályát betehettek volna helyette. Amúgy ezeket az "apró" hibákat sztem kijavítják. Vagy nem... :F

(#505) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Vicc, hogy még a bejelentkezésig se jutottam el..

(#506) r-chee


r-chee
őstag

Rájöttem, ha szép grafikát akarok, állandóan robbantgatnom kéne :). Hogy miért? Íme:

Kép_1,
Kép_2.

(Graf. beállítások: 1680*1050, minden maximumon)

Én alapból olyan grafikánt vártam volna, ami 2-es képen van, nem holmi fakó lósz*rt.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#507) simi762


simi762
tag

A magok kihasználtságáról csak annyit, hogy nálam átlag 60%-on mennek a magok, bár nekem csak egy fos q6600-om van,és 3400-ra felrángatva.Ezt ha összevonom a 2 maghoz képest 120%. Igaz, hogy urál ám rendesen fe-le, de az átlag nálam ennyi. :F

(#508) r-chee válasza simi762 (#507) üzenetére


r-chee
őstag

Megnéztem gyorsan én is, s az E8400-as procim 3.5%GHz-en 65-85%-on van kihasználva itt MoH közben, maximum grafikai beállításoknál. Bad Company 2-nél 90-100% a kihasználtság közepes beállításoknál.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#509) Mozso26 válasza r-chee (#506) üzenetére


Mozso26
senior tag

Ezt már én is megfigyeltem hogy amikor nagy robbanás van a pályán , egy pillanatra megszünik az a buzi szürö, és egész jol néz ki a jatek.

(#510) boogie84 válasza r-chee (#506) üzenetére


boogie84
veterán

+1 :K :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#511) zack válasza Corpuscle (#504) üzenetére


zack
nagyúr

Reggel 04h-ig toltam a MoH-t. Vannak vele fenntartásaim. Vagy kempelsz, de úgy dög unalom, vagy ha kommandózol, többször halsz, mint amennyit ölni tudsz. A havas pálya is full ótvar. Keskeny, túl sok a 24 játékos, alíg van választás merről közelíted meg a roncsot. Az ellennek meg csak 2 pontot kell figyelnie ahonnan megközelítheted. Kunar bázis nagyon tetszik, mert ott kevésbé lehet kempelni, és szinte minden irányból lehet támadni. Nehéz megítélni melyik játékmódban hány pálya lesz. Betehették volna az összeset, ha más nem mutatóban, legalább azért, hogy lássuk, mire lehet majd számítani. Mert billeg a mérleg nyelve de még egyik irányban se billent el nálam úgy igazából. Nagyon pályafüggő a játékélmény, és ebből a 2 pályából semmire se lehet következtetni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#512) Mozso26 válasza zack (#511) üzenetére


Mozso26
senior tag

De hogy ne lehetne következtetni...arra hogy szar :P ;]

(#513) boogie84 válasza zack (#511) üzenetére


boogie84
veterán

Nálam már oda billent. Akármilyen szar is lesz a CoD7, nekem ez nem annyira tetszik. Közlekedés. Mindenhová ugrani kell, a pici szintkülönbséget sem lépi át. Felugrani sem mindig tudok. Nálam az oldalazás hiányzik!

Agyon sorozom az ellent és mégis én halok meg, pedig az össze találatot beadja (ez gondolom ping különbség is lehet).

Havas pályával kapcsolatban maximálisan egyetértek veled. Semmi értelme 24 főre. A játékmodok sem tetszenek. Milyenek lesznek még?? Lesz benne HQ, v SD?

Lesz dedikált szerver, olyan értelemben ,mint a CoD4-ben van? Ha igen akk talán nem mondok le róla, mert ADMIN kell!!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#514) heihachi válasza zack (#511) üzenetére


heihachi
addikt

Tegnap én is nyomtam, szerintem egészen jó játék, csak elképesztően ronda (de cserébe még az én gépemen is fixen 60 fölött van HIGH-on is).

Nekem a hegyi pálya, meg az a játékmód jött be jobban. Ott nehéz volt előre törni, de meg lehetett oldani, amint a csapat összedolgozott (na nem nagyon, csak annyi, hogy nem rohangált összevissza mindenki), védésben és támadásban is kivitelezhető volt a feladat. Jól felépített a pálya, lehet menni is mint egy állat, meg lehet óvatoskodni is. Valóban kevés útvonal vezet egy-egy feladathoz, de ettől lesz az egésznek egy előrenyomulós-feltartós menete.
A Kunar bázis meg ótvar szerintem. Ott esély nincs óvatoskodni, minden egyes talpalatnyi helyre annyi helyről rálátnak, hogy lehetetlenné teszi az óvatos játékot. Összevissza rohangált mindenki, mert akárhol állt le lövöldözni bármely irányba, tutira oldalba is hátba is tudták támadni. Szvsz kurva nagy káosz volt. Alig hogy kimozdultam a spawnról, már lőttek is le, és mindig máshonnan. Legtöbbször egy pontba visszaszorítottak minket, és esély nem volt onnan kijutni.
Mondjuk abból szempontból tartom jónak, hogy a két játékmód elképesztően eltérő játékot igényel. Azzal a játékkal, amivel a hegyi pályán voltam első is, de általában befértem az első 3-4-be, a Kunar bázison tök utolsó helyre volt csak állég állandóan, esetleg utolsó előttire.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#515) zack


zack
nagyúr

Tuti nem veszem meg. :(
Olyan lag van a játékban hogy félelmetes. Mesterlövészként lehetetlen volt találni. Futás közben 4 lépett előre utána helybenjárás. :W Másik szerón elkezdek lőni, persze találok, majd a felém futó ellen úgy lő le hogy a fegyverét a monitor szerint rám se irányítja. Nem hinném hogy csalás, csak ekkora a lag. Előbb észrevesznek, adott pillanatban előbb is lőnek. Érdekes hogy ez csak a BC2-nél ill. a MoH szembeötlő. Crysis Wars-ban nem érzek hasonlót, és jobban is megy. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#516) Zolás


Zolás
addikt


Supermárijó fut és lő mint állat. Ennyit erről. Se profi se agressziven nyomulós nem vagyok. Ha nekem ilyen K/D im jönnek össze bele se merek gondolni hogy egy profibb embernek mi jön össze.
Valaki megtalálta hol lehet egérérzékenységet állitani? Valahogy azt se találom. Valahogy olyan lassú benne az egerem.
Ja és életemben először halálra untam a játékot. Jól is ment meg fps is van(főleg hogy semmi tereptárgy ami megenné) de nekem ez valahogy kevés. Sew rombolható környezet se valami értelmes dolog. Mindenféle szines sz@rok ugranak fel hogy érezd hogy ott vagy a szeren csak közbe nem érzed át magát a játékot.
Azon gondolkozom hogyha KisGéza írná a játékot és 500 kemény forintért árulná ki venné meg?

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#517) Corpuscle válasza zack (#511) üzenetére


Corpuscle
őstag

Este tolom még egy kicsit, majd elválik, hogy bejön-e. Néha kimondottan tetszik. Bár MW2 után mindenképpen lassú a játékmenet. Egy biztos, nem sok ember fogja megvenni csak a havas pálya miatt. :)

(#518) BalaNce87 válasza Zolás (#516) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ha nem Medal of honor lenne a címe menne a kukába, játszottam már online fps-el ami ingyenes és jóval jobb és értelmesebb mint ez, és tényleg ki kell emelni hogy ingyenes, ráadásul source engines, és van terület foglalás.
Az érzékenységet, meg settingsen belül lehet állítani, az első fül (generals).
Egy pozítivum bár itt nem számít annyira, hogy van alap kiosztása a gamepadnak, bc2-be ez jól jönne, de ott külön program kell hogy megcsináld, nevetséges.

(#519) ooooobi válasza Zolás (#516) üzenetére


ooooobi
senior tag

options->general->sensitivity
hopp közben megelőztek
BalaNce87: és melyik az ha az free game?

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#520) Zolás válasza BalaNce87 (#518) üzenetére


Zolás
addikt

Na mingyá meglesem :DDD
Ja és engem is érdekel melyik az a játék :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#521) BalaNce87 válasza ooooobi (#519) üzenetére


BalaNce87
addikt

Insurgency Modern Infantry Combat, tudom hogy ez innen senkinek nem fog bejönni, mert semmi köze a codhoz és a hozzá hasonló játékohoz játékmenetileg, de ennél az fix hogy jobb. Nyilván nem annyira pörgős, de azért ha jó helyen vagy ott is lehet szépeket aprítani. Az persze hozzátenném hogy nem teljesen ingyenes, akinek már van source engines játéka annak az, persze ilyenből sok ember van, tehát külön fizetned nem kell érte. Van még egy két játék ami free is van benne szintlépés és ahhoz mérten új fegyók kiegészítők, asszem annak a neve combat arms meg operation7, itt a grafika már nem a legszebb, de én is elhülyültem velük egy kicsit. Most találtam egy oldalt ahol megmutatja az összes free online fps-t.
A 3 megemlített játéknak itt is van topicja, az insurgencynek még én hoztam létre.

[ Szerkesztve ]

(#522) ooooobi válasza BalaNce87 (#521) üzenetére


ooooobi
senior tag

Az Insurgency-vel egész sokat játszottam, vagy két éve, csak alig volt szerver, meg kevés map volt hozzá. Azt azért nem mondanám h jobb mint ez, inkább más, bár lehet sokat változott mióta nem néztem.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#523) BalaNce87 válasza ooooobi (#522) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én többre értékelem az insurgency-t, mint ezt, azon látszik hogy foglalkoznak vele és nem egy összecsapott játék, és különálló csapat készítette, nem egy nagy cég EA-val a háta mögött. A játékmód meg ugyanaz foglald be majd tarts meg a pontokat, igaz ez 3x akkora mapon, de ettől még nem lesz teljesen más, az insura rámondom hogy reális játék lett és ezért is lassab az egész játékmenet. A BC2-be is ezt fedeztem fel hogy van benne némi realitás és csapatmunka és végre nem olyan, mint a tömeggyártott cod, végre valami más, és ezért is tetszett meg, az már más hogy tiszta bug, az is jobb játék lehetett volna, de most már itt a moh és most azzal fognak foglalkozni, bár bc2-vel se foglalkoznak túl sokat, ezek után még annyit se fognak, kár érte, de ez a divat meg a dlc-k...

[ Szerkesztve ]

(#524) Terentius


Terentius
őstag

Nálam nem tud szerverre csatlakozni.Mi lehet?
[link]

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#525) boogie84 válasza Zolás (#516) üzenetére


boogie84
veterán

tdm volt a játékmód?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#526) Grifid válasza boogie84 (#525) üzenetére


Grifid
aktív tag

Inkább rongyá kempelte a menetet sniperként

Szerintem egy nagy rakás .... ez a játék. (már ami a multiját illeti) Ezért nem adok pénzt.
Lag viszont nincs, már ha ugye tudja az ember hogy mit jelent a bal alsó sarokban a FILTER gomb és európai szerverekre korlátozza a keresést.

[ Szerkesztve ]

(#527) Mozso26


Mozso26
senior tag

skacok kéne egy monitorozo progi amit jatek közben is látok cpu gpu használat hömérséklet érdekelne + fps szám. Van ilyen?

(#528) Zolás válasza Grifid (#526) üzenetére


Zolás
addikt

Nem játszok snipert köszi. Egyszerüen mentem előre és löttem. Annyira fakocka jellege van hogy aki kicsit is többet játszik fps-t annak ilyen statja lesz.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#529) Grifid válasza Zolás (#528) üzenetére


Grifid
aktív tag

Bocs de szerintem kamuzol. :DDD
Azon a mappon opforként te nem csak mész és lősz különben nem 3 halálod lenne hanem 33. :))

(#530) zack


zack
nagyúr

Most ez már kikívánkozik belőlem....Még ki sem adták a játékot, de már elindult a verseny, hogy kinek a "fasza" hosszabb, ami a K/D arányt illeti? Ez a verseny a full blamázs, nem pedig az ha esetleg valakinek rosszabb a stat, viszont a játék LÉNYEGI részét FEL TUDJA FOGNI és e szerint játszik.
Ez egy igazi kempelős játék, ahol nem csak a sniper kempel, hanem a spec ops, és az assault is. Egy szóval mindenki. Jó stat-ot csak kempelve lehet összehozni. Ez biztos.
Beáll egy sarokba, legugol, majd aki arra jön hátba lövi. Majd ha véletlenül leszedik, legugol egy másik sarokba. hatalmas játékélmény. De nem is azért csinálja. Már remeg a keze a print screen gombon, és kör végén azonnal kilép és teszi fel a stat eredményét nagy "mellénnyel", milyen könnyű a játék, és mekkora pro. Szánalmas. :(

A játékban a hitbox kicsit javítva van, de szintén hasonló mint a BC2-ben...Itt is elvesznek a golyók, és a találatokat nem mindig adja be. 1 szóval fos ez a játék úgy ahogy van.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#531) ADAM1337 válasza zack (#530) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én előre megmondtam hogy teli lesz kemperrel, én is utálom minden játékban vannak idővel leszoknak róla, vagy nem bár szerintem nem fognak a kill streak rewardok miatt sem.
A golyó elveszésről nem tudok mivel szerintem ilyen nincs, anno a lagg miatt volt bc2-ben de ott javították és itt már nincs.
Pár dolgot egyből megcsináltak itt ami tetszik a késleltetett indítás 15secről számol vissza a gyengébb gépek is betöltsenek ez jó, viszont kicsit túl zsufolt a spawn az elején. (Nem befolyásol semmit kb.)
Azt hogy ha a rush módba előre futsz oda ahonnan jönnek a támadók nem tudsz behivni mortart a kezdőjükre ez is jó, ergo csak a védelmi zónába tudsz hivni dolgokat ez tetszik viszont túl szük a map a rush-ba ez a sector control meg folyamatos körforgás, jó mert nincs fix spawn amit belehet kempelni.
Én még mindig 3/10-et adok neki heti 2-3 órában ellehet vele hülyülni azt mondom.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#532) Hardtech válasza Terentius (#524) üzenetére


Hardtech
tag

Nekem is ez a Problémám valaki mondhatna valami okosat :F

(#533) zack válasza ADAM1337 (#531) üzenetére


zack
nagyúr

Nem tudom alapértelmezettként hogy dobok füstgránátot ill. hogy tudok mortarozni... :B A "G"-re nekem csak sima gránátot dob.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#534) Zolás válasza zack (#530) üzenetére


Zolás
addikt

Remélem ezt a szánalmas dumát nem rám értetted. Ha igen kb itt be is fejezheted. Senki se kiváncsi a személyeskedő véleményedre.
Ez a játék ennyit tud. Nekem igy adja anélkül hogy kempelnék. BC2be érdekes módon ritkább egy ilyen stat nekem mint itt. Ha ez neked a szánalmas kategória akkor én kérek elnézést. Akkor csak téged minősit.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#535) zack válasza Zolás (#534) üzenetére


zack
nagyúr

Ha nem tévedek, nem neked címeztem. Vagy te úgy látod? :U Ha neked szólt volna neked címezném nem? De persze ettől még lökheted a sódert, engem nem zavar. :B
Nem neked szólt, de úgy látom magadra ismertél. Felfogom egy fél beismerő vallomásnak. :P

BC2 topikban is non-stop ez megy. Ment a linkelgetés össze-vissza, ami feltünt hogy mindig olyan screenshot készült, amin a linkelő előkelő K/D aránnyal rendelkezett. Milyen furcsa nem? A játékban is nem egyszer rush módban a támadók nem támadtak mert sérülne a dédelgetett K/D arányuk. Nekik is köszönhető részben hogy baromi sok kör unalmas és élvezhetetlen. :(

ui:
A "személyeskedés" fogalmával viszont nem vagy tisztában.Nem is értem hogy lehetett személyeskedés amikor általánosságban írtam. :DDD
Javaslom rágj át egy értelmezőszótárat. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#536) #10949376


#10949376
törölt tag

üdv!
valaki irna server nevet amin érdemes játszani az alacsonyabb ping miatt?

(#537) Zolás válasza zack (#535) üzenetére


Zolás
addikt

Akkor legyen örömöd abban hogy pofán lőnek és mozogni se tudsz. Ezt meg én is beismerő vallomásnak veszem és elkönyvelem hogy annyit se tudsz egy fps játékról mint egy 8éves.
Jó játékot a szupermárijóval. Az a neked való.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#538) Jarlaxle válasza ADAM1337 (#531) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Arra leszek meg kivancsi, hogy milyen warozast tamogato dolgok lesznek benne, sajna errol eddig nem sokat tudni.

(#539) danilla válasza Jarlaxle (#538) üzenetére


danilla
őstag

Ez a játék szerintem nem lesz alkalmas a warozásra, ahogy az új fps-ek többsége sem az.

polo493: ebben a játékba is tolod majd a rankhack-ot? :P

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#540) ADAM1337 válasza Jarlaxle (#538) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Sajnos nem hiszem hogy lehet ebben warozni spéci módszerekkel igen, de amíg a végső scoretab se mutatja a team-eket és úgy a végső score-t ez cink, mivel nem moddolható a játék.
War szinten a black ops lesz majd nyerő persze promod-al megfüszerezve ezért se veszem meg elöszőr, engem nem izgat a szintezés war alatt úgy sincs rank meg legalább be van korlátozva a gyerekes dolgok ugye mint pl a gl és a többi.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#541) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

Valaki segítsen légyszíves tegnap még ment a játék probléma nélkül most szeretnék játszani és olyat tapasztalok,hogy belépek egy serverre lerak a pályára és csak pörgök körbe-körbe mintha folyamatosan jobbra húznám az egeret.Ellenőriztem a játék fájlokat steambe semmi nem hiányzik reseteltem gépet ez se segít felmentem kb 10 serverre mindenhol ez volt.beállításokat alapra raktam szintén nem segített.
Valaki help plz.

[ Szerkesztve ]

(#542) ADAM1337 válasza kopaszqtya (#541) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

joy nincs bedugva véletlenül ? :U

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#543) kopaszqtya válasza ADAM1337 (#542) üzenetére


kopaszqtya
tag

gamepad van bedugva de az tegnap is bevolt.

(#544) zack válasza Zolás (#537) üzenetére


zack
nagyúr

Ez a hsz-ed, hogy is mondjam...nem engem minősít tartalmilag, hanem sokkal inkább téged, de ez úgyis kitűnik a hozzászólásokból. Mint ahogy az is hogy nálad a játéknál kezdődik, és ott is végződik az élet. :B Ezzel persze nincs semmi gond, mindenki azzal tölti az idejét, amivel akarja. De ha fel kellene áldoznom a testmozgást és minden mást amit a szabadidőmben csinálok ahhoz, hogy igazi pro FPS gamer legyek, akit nem lőnek pofán, inkább maradnék a sportnál, mint hogy FPS játékok előtt görnyedve töltsem minden időmet és a fél életemet. :B
Ha a továbbiakban folytatni szeretnéd, nem bánom, csak dobj be egy Seduxen-t előtte, hogy megnyugodj. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#545) Grifid válasza zack (#544) üzenetére


Grifid
aktív tag

Az vény köteles....

(#546) danilla válasza kopaszqtya (#543) üzenetére


danilla
őstag

Húzd ki és próbáld meg úgy, szerintem.

zack, Zolás: ha ezt lehet privátba intézzétek, ne itt, köszi :R

Grifid: manapság már semmiből sem áll receptet szerezni :U

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#547) Barthezz2 válasza r-chee (#506) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

El van baszarintva a fényerő/kontraszt beállítása. Az options->video alatt lehet orvosolni, és mindjárt nem olyan fakó szar lesz ;)

Everybody lies.

(#548) kopaszqtya válasza danilla (#546) üzenetére


kopaszqtya
tag

most már megy nagyon köszi nem gondoltam erre mert tegnap így is ment.

(#549) danilla válasza kopaszqtya (#548) üzenetére


danilla
őstag

Örülök, hogy megy. Inkább ADAM-nak köszönd, ő volt az ötlet gazda, én csak az instrukciót adtam. :DD

https://twitch.tv/ddplayzone

(#550) ooooobi


ooooobi
senior tag

Ezennel bevallom, h az én statom kb majdnem másfélszer több halált tartalmaz mint amennyit öltem, evan. Nem szeretek ülni azt várni h valaki beleszaladjon a célkeresztbe, plussz még béna is vagyok. Ja egy napi játék után jöttem rá h az ölésekért kapott mortart rakétát, meg radart egyszerse használtam mert nem tudtam mi a szar az az ikon a jobb alsó sarokba:D

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.