Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Leszedtem az ati honlapjáról kíváncsi leszek a holnapi bétázásra, ha jó lesz akkor lehet megér 8k-t.:U

(#402) danilla válasza BalaNce87 (#400) üzenetére


danilla
őstag

"ez a moh tele lesz bc2-es hibákkal vagyis már tele van + még a játék is gyengébb"
Ezt úgy írod mintha te már játszottál volna a végleges verzióval...

Én nagyon várom, nekem már a béta is nagyon tetszett.
Ez elég szubjektív dolog, de szerintem sokkal jobb lesz mint BC2, vagy akár a COD7.
Vagyis nagyon remélem, hogy nem potyára adok ki 13k-t érte.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#403) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

A Dice számomra megint csak bebizonyította, hogy nem képesek multiplayer játékot csinálni! :O Pedig tényleg vártam..nah mind1. Black Ops előrendelve! ;]

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#404) Balika23hun válasza ViTaZi (#403) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Nekem továbbra is nagyon tetszik a játék.A sebzés jó (nem kell egy tár az ellenbe viszont nem halok bele ha ellövik a nagylábujj körmömet), a fegyverek hangjai jók, viszont nuku visszarúgás emiatt mind nagyon pontos.A pályák nagyon tetszenek.A killstrike mennyiség igen kevés volt szinte alig hullott az égből mortar.A server kereső sz@r és az EA server lost felirat megint felbukkant.A killcam még mindig hiányzik sajna.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#405) ADAM1337 válasza Balika23hun (#404) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Érdekes 4 körből 4x voltam első, nekem túl könnyű a játék.
Kb morcosan ránézek valakire és összeesik, 3-4 golyó 1 ember 1 tárból 7embert leszedek, ez túl könnyű grafra kicsit túl fényes ez a hdr.
Fegyók amúgy jók, a mapok érdekesek.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#406) danilla válasza danilla (#402) üzenetére


danilla
őstag

Szerintem, első osztályú a játék, nálam veri a BC2-őt meg az MW2-őt is.
Volt értelme a bétának, mert szerintem sikerült egy nagyon szép, és jól játszható játékot készíteni. Hajrá DICE :R

https://twitch.tv/ddplayzone

(#407) ooooobi válasza ADAM1337 (#405) üzenetére


ooooobi
senior tag

Biztos te vagy túl pro, idővel lesznek jobbak is elhiheted.
Én még nem próbáltam, a efgyver visszarúgás milyen, mert régebbi videókba minden úgy lőtt mintha nem is lenne.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#408) simi762


simi762
tag

Őszintén szólva,Én egy MW2fan vagyok,de a videoi alapján a megjelenés napján megvettem a BC2-t. Bár ne tettem volna :W , mivel azóta talán 2 óra játékom van a multiban. A MOH viszont szerintem egy kicsit jobban sikeredett, már amit abból az 5 percől le tudtam vonni, amig ki nem dobált, vagy be sem tudtam lépni a szerverekre. Látszik hogy ez egy ingyenes béta, mert a sok kisgyerek már be is állt spawmkillelni, és ahogy visszatértem a játékba, már kaptam is a skulót az arcomba :U
Minden összevetve, szerintem jobb mint a BC2, de a stresstesten szerintem elbukott eddig az EA. Ha ezen tudnak változtatni, talán még játszhatóbb lesz mint az előző multijuk! :F
simi

(#409) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Ez az állandó EA server lost felirat már kezd az agyamra menni, jó tudom hogy most indult a beta és válszeg sokan játszanak rajta de az ilyenre készülhetne az EA jobban mert az ember kedvét veszi el.
Kipróbáltam az m24-et is, nagyon jó kis fegyó és egy lövésből öl nem úgy mint a bc2be.
A fegyóknak alig van szórása, remélem azért az LMG-knek lesz egy kicsi mert akkor mindenki azzal fog nyomulni.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#410) ADAM1337 válasza ooooobi (#407) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

kb norecoil a játék, minden fegyverrel eddig, remélem a shoti meg az lmg nem ilyen lesz.
Azt látom hogy van slug lőszer a shotihoz amivel a világ végére eltud az ember lőni, kiváncsi vagyok hogy ugyanazokat a hibákat elkövetik-e.
Jelenleg ea server lost van mindenkinek...

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#411) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Hat a BC2 "support"-jat elnezve remenykedni lehet, hogy kozel hibatlan lesz a jatek megjeleneskor, kulonben esely sincs ra, hogy kifoltozzak, mivel mennek BF3at csinalni. Bc2 is talan 2 honapnyi erdemleges supportot kapott, aztan viszlat, azota csak a kulonbozo mapok uj jatekmod valtozatai jelennek meg.
MoH viszont eddig tetszik nekem, a sebzes 1 ora alapjan jonak tunik, a CS-s emlekeket idezi. Az meg kulonos orom, hogy nincs medic class mint BC2-ben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#412) BalaNce87 válasza danilla (#402) üzenetére


BalaNce87
addikt

Erre most csak annyit tudok mondani hogy a BC2 még mindig beta állapotban van, és igen amit ma beta néven adnak ki lemerem fogadni hogy az egyben a végleges is lesz.

simi: MW2 után jóhogy nem tetszik a BC2 az kicsit komolyabb csapatorientáltabb játék, más stílus.

[ Szerkesztve ]

(#413) keIdor


keIdor
titán

Na, amit sikerült 10 perc alatt leszúrni:
-A Black Ops fix, hogy jobb lesz.
-A Bad Company 2 is jobb.
-De azért ez sem rossz, csak kurva bugos még, gyakran villognak a textúrák, hangok se a legjobbak, de majd jobb lesz sztem.

8k-t megér, úgyhogy nem mondom vissza az előrendelést.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#414) r-chee


r-chee
őstag

Jászottam én is úgy 20 percet. Közben volt 3-szor is connection interrupted, negyedik után hagytam abba a játékot. Majd késő este újra belekóstolok.
Tapasztalatok:
- kétszer annyi fps-t írt ki Fraps max. grafon, mint BC2 közepesen, 1680*1050-ben. A textúrák kicsit fakónak tűnnek.
- a "belátható terület" elég kicsinek tűnik, olyan, mintha két palánkkal az oldalamon mennék csőlátással
- a fegyver- és robbanás hangok egész jónak tűnnek
- vagy a bázisra lehet lespawn-olni vagy a harctérre. Utóbbi ez alatt a 20 perc alatt azt jelentette, hogy odarakott az ellen lába elé az épp meghaló társaimhoz :U
- BC2 után fura a katona mozgása, a célzás/találat/halál alig érezhető, csak megtörténik és kész, se eleje, se vége

Nagyjából ennyi.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#415) keIdor


keIdor
titán

Na nyomtam egy 30 percet rá. Kicsit változott a véleményem, ez elég tré. Érdekes a sebzésrendszer, akárhonnan lőnek mire odafordulok meg is döglök. Gyakran azt sem látom honnan lőttek le...
Ennek nem Októberben kéne kijönni, hanem Februárban, annyi bug van benne!
Most elbizonytalanodtam, hogy ez kell-e nekem...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#416) nanus


nanus
senior tag

Én keveset játszom ,ezzel biztosan ,állandóan kidobál,ledobál,a COD az összes nyűgével is jobb mint ez ,részemről nem vagyok tőle elájulva. :(

[ Szerkesztve ]

(#417) SzlobiG válasza keIdor (#413) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kb nálam is hasonló volt az élmény.

-Grafika egy az egyben ugyanaz mint a bc2 nem is számítottam másra.
-Fegyverek viselkedése érdekes az ak alig rángat.
-bc 2 mindenképp jobb...

FPS elég kevés ránéztem egyik mag se ment 40% felett.:D Gondolom itt is majd kezdődik a driver/patch mizéria. Maga a játék nem rossz elbaromkodni jó, de kétlem, hogy megveszem.:U

Adam: Pár perc alatt a lista élén szerepeltem én is.:D

[ Szerkesztve ]

(#418) zack


zack
nagyúr

Mit mondjak...kicsit elbizonytalanodtam. :U Gépigénybe jóval erősebb mit a BC2, mert azonos beállításoknál 40fps látok max., de 30 alá nem megy. BC2 így kb. 50-90fps-t tud.
Nekem ha 2 szóval kellene jellemeznem az eddigi benyomásaim alapján: "túl arcade"
Pl. a BC2-ben túl lassú volt a vállról indítható, míg itt szinte kigondolod és már ott is a lövedék. Egyik se reális. A pályák többsége megbújós, és sajnos ez tényleg a kemp mestereknek fog kedvezni. :( Nekem az nem játék hogy megbújok egy szikla mögött és ott töltöm a játékidőt. Lehet megvárom a Black Ops-ot, mert 1 játékra van keret, és a legjobb multi FPS-t akarom megvenni az újak közül. A BC2-öt most vitték el 5k-ért, szóval megérte megvennem (6k volt másodkézből) mert 6-7 hónapot toltam 1k befektetéssel.
Szerintem a MoH kihagyom a túlságosan is arcade stílus miatt, de még azért barátkozom vele. Connection lost nálam is sűrűn van, de nem idegesít, mivel ez csak arra van hogy kipróbáld. Eddig csalódás a játék. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#419) Rusher


Rusher
őstag

Nem igaz, hogy 10 percet nem lehet folyamatosan játszani....annyira idegesíő, hogy mindjárt uninstall... :D
Én játszottam a zárt bétával is abban egyszer nem volt ilyen....
Az sztem elég gáz, hogy nem lehet hasalni, nem lehet futás közben oldalazni. A grafikán nem nagyon látszik az a hű ez majd mindenen túltesz hatás(mint ahogy helyenként lehetett olvasni)....nem rossz, teljesen jó, de semmi extrát nem látok rajta(ugyan úgy néz ki mint a BC2). Nekem pénzt sztem nem ér....MW2 forever ;]

(#420) r-chee válasza zack (#418) üzenetére


r-chee
őstag

Ne, kellett neked eladnod a BC2-t...
Több helyen is jelen van bétában ez a csak megtörténik dolog, hiányzik a folyamat. Pl. BC2-ben azért érzed, hogy sebződsz, és érezhető, amikor sebzed az ellent, itt meg egyszercsak fekszel, s az ellen is egyszer csak halott. Elég szárazak így ezek a dolgok.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#421) SzlobiG válasza zack (#418) üzenetére


SzlobiG
félisten

FPS nálad is tuti azért szar mert nem mennek a magok rendesen szal ezt javítják úgy is.

Cod bizonyára jobb lesz szerintem is.

(#422) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

BC2-ben az volt a baj, hogy nem lehet leloni az embereket, itt most meg az hogy igen? Ne vicceljetek mar...

(#423) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hozzászólásokat olvasva semmi nem változott a nyári betahoz képest, gyakori panasz volt hogy ha lelőnek az szinte mindig hátba történik... Nah meg most hogy szarabbul fut, mint bc2, nyári beta alatt legalább jobban futott nekem legalábbis, erre 3 hónappal később ezt is elrontják, egy congratot megérdemelnek. És még én voltam leszólva hogy azt mondtam nem lesz ez egy jó játék enyhén kifejezve magam, az lehet hogy neki tetszik, de attól még nem nem lesz jó. Beta után mindenki megtapasztalja hogy milyen, majd rájön magától, nem kell elsietni. Áltatni lehet azzal önmagad hogy de ez csak beta majd jönnek patchek.. én is így voltam bc2-vel kapcsolatban de még mindig várom a csodát. És igen a beta arra lenne jó hogy meghozza a kedvet a játékhoz és a vásárláshoz és nem arra hogy ezt a büdös életbe nem akarom többet látni. Nah mind1 megnézem én is, de nem vagyok elragattatva, naív voltam hogy azt gondoltam ez a beta jobb lesz, mint a nyári, de hát miért is lenne?

[ Szerkesztve ]

(#424) SzlobiG válasza Jarlaxle (#422) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezt ki mondta?:U

(#426) zack: MW2-t még hamarabb megunod annyi csíter van benne majd meglátod.:D

[ Szerkesztve ]

(#425) Def26 válasza SzlobiG (#424) üzenetére


Def26
félisten

A hangok. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#426) zack válasza r-chee (#420) üzenetére


zack
nagyúr

Nem bánom hogy eladtam. Mindenképpen újítani akarok, de ez nem a MoH lesz. 1 hónap és itt a Black Ops. De lehet veszek egy MW2-t, pár ezerért...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#427) Jarlaxle válasza SzlobiG (#424) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Barki aki jatszott BC2vel az elejen, ugyanis szar volt a hitbox.
Akinek meg keves az fpse az probalja kikapcsolni a HBAO-t ugyanugy mint BC2ben itt is fps-temeto ez a funkcio.

[ Szerkesztve ]

(#428) r-chee válasza Jarlaxle (#422) üzenetére


r-chee
őstag

Fogd fel úgy a hsz-eket, mint kritikákat. Azok pedig nem a pozitívitásukról híresek :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#429) Def26


Def26
félisten

Hááát, engem minden játszma után kidom az asztalra.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#430) SzlobiG válasza Jarlaxle (#427) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezt szerintem olyanok mondták akik a szarabb fegyókkal mentek...a kevés fps-re meg az előbb írtam le, hogy mi a probléma kapcsolgathatsz akármit ha a magok nem mennek 40% fölött.

(#431) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Nem lenne ez rossz ha nem dobálna le három percenként.
de megteszi :(((

Bazinga!

(#432) Jarlaxle válasza SzlobiG (#430) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Ez nem igaz, BC2 hitboxot internetszerte szidtak fegyvertol fuggetlenul, aztan utana kijott a csodapeccs hozza, ami megnyujtotta a hitboxot futas kozben.
Addigis amig nem mennek 100%on a magok meg nyugodtan lehet kapcsolgatni, ha nem banod nem szivatom magam lowfpssel, a HBAO pedig elegge megfekteti a jobb gepeket is.

[ Szerkesztve ]

(#433) zack válasza SzlobiG (#424) üzenetére


zack
nagyúr

MW2-ben meg nincs dedikált szeró mi? :U Csak meg kellene várnom a Black Ops-ot. Más meg nincs ami most ezeket kiváltaná... :U
Megtarthattam volna a BC2-öt, de félő volt hogy nehéz eladás lesz pár hét elteltével. Lóvé most nincs játékra, tehát azt nem tudtam volna megcsinálni, hogy BC2-öt hirdetem, és mellé megveszem a Black Ops-ot. Így is, hogy eladtam, +6k-val ki kell majd pótolom, de ez be van kalkulálva.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#434) SzlobiG válasza Jarlaxle (#432) üzenetére


SzlobiG
félisten

Max az szidta aki nem tudott vele játszani...abakan, m60, m16,m14,xm8, stb-stb mind jók voltak patch előtt szal ahogy írtam az sírt aki nem tudott játszani vele. Nekem aztán mind1 miket kapcsolgatsz játszani normálisan úgyse lehet vele mert folyamat kidobál. "HBAO pedig elegge megfekteti a jobb gepeket is." Ez se teljesen igaz bc2 átlag 100-110 fps-el megy full hd-ba 4xmsaa-val szal ezt nem nevezném megfektetésnek.:)

Zack: Úgy ahogy mondod nincs dedikált szeró a fő hiba forrása ott van.

[ Szerkesztve ]

(#435) Rusher válasza Jarlaxle (#432) üzenetére


Rusher
őstag

ha nem banod nem szivatom magam lowfpssel, a HBAO pedig elegge megfekteti a jobb gepeket is Az adatlapodon lévő gépet megfekteti... :F Csak nem....
Nálam minden max. kivéve AA és vaj simán fut...

(#436) Jarlaxle válasza SzlobiG (#434) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Jo hat ahogy gondolod, lehet neked megfelelt az, hogy arcon lotted a feled futo embert es semmi, meg az, hogy a modell mogott loholo hitboxot el lehetett loni amikor mar benn volt a fal mogott. Masnak nagyobbak az igenyei hitbox teren. nalam HBAO off meg minimum +10 fps itt is bc2ben is.

Rusher: Vaj sima kategoria nalam ott kezdodik amikor megvan vsynccel a fix 60 fps, es itt nincs, meg HBAO offal se (minden mas max). Ennek ellenere tul sokat megesz ez a funkcio, ahhoz kepest, amit latvanyba hozzaad.

[ Szerkesztve ]

(#437) BalaNce87 válasza Rusher (#435) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ahogy mesélte én is azthittem valami régebbi gépe van, ha 5870-el nem megy teljesen jól egyértelmű hogy a játék tré vagy a driver. Mondjuk ez már ilyen megszokott dolog, kijön játék nem fut egy csúcs vga-n stb jön majd patch meg driver amire várni kell pár hetet, az kizárt hogy alapból jól működjön az ma már luxus. Viszont ez a fos állandóan kivág, szóval 5 percnél többet nem is tudok játszani vele, pedig pont belelendülök, azért nyáron nem volt ilyen... érdekes azthittem jobb lesz vagy ugyanolyan és nem rosszabb. HBAO nálam tökmind1 hogy off vagy on látványilag meg fps-be sem szenvedek hiányt, ez most bc2-re vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#438) keIdor válasza zack (#418) üzenetére


keIdor
titán

Akárhogy is lesz, már várom a BO partykat veled(veletek)! :R CoD-ban még nem csalódtam.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#439) keIdor válasza zack (#426) üzenetére


keIdor
titán

Fater, ha veszel MW2t azt mindenkeppen uj Steambe regeld be, mert ha nem jonne be, akkor csak ugy tudod eladni. Amugy a jatek jo csak ahogy Szlobi is írta tele van csaloval mert sok a 10 en eves benne es mivel dedikalt szerver az nincs...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#440) BalaNce87 válasza keIdor (#439) üzenetére


BalaNce87
addikt

Csak kíváncsiságból kérdezem de mw2-be nincs ilyen hogy vote, azt kiszavazzátok a pébe a csalót vagy aki túl sokat pofázik. Csak free weekenden játszottam vele így most nem ugrik be van e ilyen opció.

(#441) keIdor válasza BalaNce87 (#437) üzenetére


keIdor
titán

Hat a PC mar csak ilyen... En megnezem majd konzolon is biztos ami biztos...
Balance87: Ahh nincs! Egyebkent az a rendszer sem az igazi mert L4D(2) ben nagyon idegesito tud lenni. Ok nelkul kivotekickelnek... LEGJOBB egy dedikalt szero amin haver az admin... Mas nem jo ahhoz mar nagyon elkurvult az internetes tarsadalom.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#442) simi762 válasza BalaNce87 (#440) üzenetére


simi762
tag

Sajna nincs ilyen funksön!
Ahogy itt olvasgatom a hsz-eket, egyátalán van aki meg is fogja venni eme "remekművet"?

(#443) keIdor válasza simi762 (#442) üzenetére


keIdor
titán

Én elbizonytalanodtam, eddig nekem 3k-nál többet nem ér.
Még alszom rá egyet, de szerintem holnap stornó!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#444) Jarlaxle válasza simi762 (#442) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Az a baj, hogy nagyon keveset latni a jatekbol, ki tudja meg mennyire jo/rossz mapok, jatekmodok lesznek benne. BC2 utan viszont megfogadtam, hogy dice jatekot tobbet nem veszek, ugyhogy eleg kerdeses a dolog. :U

(#445) BalaNce87 válasza keIdor (#441) üzenetére


BalaNce87
addikt

Az is igaz, de legalább lenne valami lehetőség, l4d-be amikor free weekenden toltam először játszottam versust tök jól elszórakoztam azt kivágtak hogy nem játszok normálisan, ismerkedetem és nem rohadt komolyan vettem ez volt a problémájuk...
Hát az meg a másik hogy amilyen adminok vannak, ott azt rúgják ki legtöbbször aki nem is csal, ezt cod2-be tapaszaltam párszor.
Én azt nem értem ha látom hogy egyértelműen elrontja a játékomat mert baromkodik össze vissza akkor mások miért nem voteolnak rá, rengeteg játékba írogatják hogy kick ez meg az mert nem fair player, erre baszik nyomni egy yes-t ha ott az alkalom.

(#446) zack válasza keIdor (#443) üzenetére


zack
nagyúr

Meggyőztél fater. ;) Nem veszek MW2-öt. Várok még, úgyis Black Ops-ot fogod tolni te is.... :K Black Ops-ba lesz dedikált szeró? Az azért zsebbenyúlós lesz...neten rendelve is 11k.
Egyébként én is úgy vagyok vele, ahogy te, hogy max. 4k érne meg ez a game. Egy petákkal se többet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#447) SzlobiG válasza zack (#446) üzenetére


SzlobiG
félisten

Abba igen lesz már dedikált azt valszeg én is meg fogom venni más úgyse lesz idén, jah de cataclysm, de azt jobb lenne kihagyni...:D

(#448) Keldor papa : Jó ha tudtam játszani vele 20percet aztán feladtam...szvsz a teljes se sokat fog már változni hisz mindjárt itt a megjelenés ez a béta csak vevő csalogatásnak megy most, bár szerintem csak rosszat érnek el vele.:D

[ Szerkesztve ]

(#448) keIdor válasza BalaNce87 (#445) üzenetére


keIdor
titán

Most felmentem megint egy MoH szerverre 30 másodperc és ki is kickeltek... éljenek ezek a f@sz adminok! Felmegyek másikra 1 perc után connection interupted, na én ezt most nem erőltetem! :W

L4D-ben engem is vágtak már ki ezért. Kezdtük a Versus-t, Hunter-al kezdtem. (azzal vagyok a legbénább)
El is rontottam és már kaptam is a votekick-et, semmi második esélyt nem kaptam egy másik fertőzöttel. :W A megoldás amúgy az lenne, ha hanyagolnám a fenébe a publicolást és csak ismerősökkel, ill. fórumosokkal játszanék.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#449) Laraxior


Laraxior
titán

sikerült már valakinek gamelni a betával egyáltalán... connection interrupted...ezért érdemes volt sietnem haza :W
úgyfest nem veszem meg első nap... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#450) BalaNce87 válasza SzlobiG (#447) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én 20 percet max úgy játszottam hogy szerverenként 1 perc:D
Nah mind1 én hülye mindig elindítom, hogy nah most játszok azt kidob és megint visszamegyek megint kidob, nem is értem hogy lehet mindig tele egy szerver cserélgetik egymást az emberek ledob, jön új azt is ledobja megint jön más. Komolyan mondom ez még alphanak is rossz. Tényleg ha már 3 hónappal a megjelenés előtt tré volt, most meg pár nappal a megjelenés előtt még annál is trébb:D most ezek után hogy is számíthatnék arra hogy jó lesz a teljes, amikor játszani sem lehet vele, mondjuk hála istennek nekem nem tetszik, ha reálisabb lenne akkor nem is lenne annyira rossz, mert ez a pontfoglalás jó kis játékmód csapatba kell mozogni stb, csak hát maga az egész stílus nem igazán.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.