Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) bul07 válasza boogie84 (#300) üzenetére


bul07
nagyúr

dehogynem már olyat is láttam hogy lézer volt a fegyverén amit elméletileg a beta-ba meg se lehet szerezni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#302) @rglaaf válasza bul07 (#301) üzenetére


@rglaaf
veterán

én is láttam kinyirták és a földön volt a fegyo és rajta volt a laser le akartam fotozni de a fraps épp nem ment :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#303) boogie84 válasza bul07 (#301) üzenetére


boogie84
veterán

:Y Ennyire nem lehetnek szánalmasak az emberek :(((
DEDIKÁLT SZEREVEREKET A NÉPNEK!!!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#304) Mrdevil válasza @rglaaf (#295) üzenetére


Mrdevil
addikt

Úgy nézem van benne folyamatos guggolás (options:crouch toggle=on,off).
Megint nem tudok TS dreamx-re felmenni.SEGÍTS!Mi a cím priviben. :O

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#305) Black Dragon válasza boogie84 (#303) üzenetére


Black Dragon
addikt

egy másik világban.:)

(#306) @rglaaf válasza Mrdevil (#304) üzenetére


@rglaaf
veterán

ááá ez miez már gondoltam át variálom a gombokat mert nekem nem esik kézre az alap beállitás hát persze azonnal kifagy ahogy benyomom ja a gugglás off -ra teszem akkor nem hogy ugy marad de nem is gugol :U

PSN:BiZzare_0 ️

(#307) Mrdevil válasza @rglaaf (#306) üzenetére


Mrdevil
addikt

Akkor ennyi,nem jött be,majd talán meggyógyítják egy pöccsel.... :F

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#308) ForRedGlory válasza @rglaaf (#306) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha guggolni akarsz, akkor megteheted a való világban, ez kérlek a modern wii :D

(#309) Black Dragon válasza ForRedGlory (#308) üzenetére


Black Dragon
addikt

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#310) boogie84


boogie84
veterán

Van HC szerver is?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#311) Rusher


Rusher
őstag

Üdv.!

Tudnátok nekem segíteni? Az lenne a problem, hogy a kapott kóddal nem tudok belépni, mert azt írja ki egyfolytában, hogy "...Code already in use..."....utána néztem és másoknál is van ilyen, de semmi érdemlegeset nem találtam a megoldására. Tudtok esetleg segíteni? Előre is köszi :R

(#312) kris75 válasza Rusher (#311) üzenetére


kris75
aktív tag

Nekem is ezt írja ki,pedig azt a kódot írom be a email-ban jött? :F
Krs

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#313) Rusher válasza kris75 (#312) üzenetére


Rusher
őstag

Mondjuk nem azt a kódot kell megadni a játékban, hanem ott még van egy olyan, hogy Redeem your key arra a linkre kattintasz bejön egy oldal és ott kell megadni azt a kódot amit email-ben kaptál és akkor majd ad egy másikat (nem értem miért kellett ennyire túlbonyolítani....), de nekem utána sem csinált semmit....igényeltem egy másik kódot másik email címre és csináltam egy új accountot így most működik csak azt nem értem a másiknál miért nem működött pedig dettó ugyanezt csináltam.... :F
Am a játék....háát nemtudom nem egy nagy szám sztem alapból gáz itt is mint BC2-ben, hogy futás közben nem lehet oldalazni ami elég nagy hiba sztem...... :(
Próbálgatom még, kicsit játszogatok, de részemről úgyérzem ez a beta elég is lesz a "nagy" új Medal of Honor-ból...

[ Szerkesztve ]

(#314) kris75 válasza Rusher (#313) üzenetére


kris75
aktív tag

ok, a játék rendben elindul a kapott kóddal,viszont kilép a pálya betöltésekor VGA hibával ? :F

[ Szerkesztve ]

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#315) Rusher válasza kris75 (#314) üzenetére


Rusher
őstag

Nem tudom mitől lehet....driver cserét próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

(#316) kris75 válasza Rusher (#315) üzenetére


kris75
aktív tag

minden más játék megy,mint állat csak ez nem? :F

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#317) Rusher válasza kris75 (#316) üzenetére


Rusher
őstag

Nincs valami hotfix? Általában az ATI kártyákhoz sok esetben van, de nem tudom nekem Nvidia-m van és ott nem volt semmi gubanc...egy próbát megér a driver csere vagy nézz utána hátha van valami újabb, esetleg beta...több ötletem nincs talán benéz ide egy ATI-s és hátha tud neked segíteni.

(#318) kris75 válasza Rusher (#317) üzenetére


kris75
aktív tag

ma elindult rendesen,ty! Krs :R

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#319) Rusher válasza kris75 (#318) üzenetére


Rusher
őstag

Na jólvan akkor... :K És, hogy tetszik?

(#320) kris75 válasza Rusher (#319) üzenetére


kris75
aktív tag

nagyon gyors játék,grafika rendben.Jó lesz,bár én a single mod ot jobban szeretem Krs

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#321) zuchy


zuchy
őstag

Üdv!

Ki szeretném próbálni a bétát, van hozzá minden, kód is, de amikor beírom azt írja ki, hogy már használatban van a kód. :F De mindig kéri a kódot bármint csinálok.

Már megoldottam... :)

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#322) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hát kipróbáltam a bétát...van 1 pici CoDMW2-ből és 1 pici Bad Company 2-ből, de sajnos mindkettőből csak annyi, hogy egyiket se tudja megverni :D

(#323) zuchy


zuchy
őstag

Én is kipróbáltam a bétát. Nekem meg elég lassu a játék, CoD4 után. Kár, hogy nem lehet se feküdni, se kihajolni. Nekem is vannak ilyen mikrolaggok. Még csak 1 pályán játszottam, de látom van másik is a videóból. :) Meg én HC-ban szoktam játszani, így kicsit szokatlan.

PC-STYLE.hu

(#324) Rusher válasza zuchy (#323) üzenetére


Rusher
őstag

A lehasalás és a futás közbeni oldalazás a legnagyobb gáz sztem.....ebből is leginkább az, hogy nem lehet oldalazni futás közben most ez milyen már....egyszerűen nem bírom megszokni....am sztem graf sem egy nagy szám, a hitbox kegyetlen rossz és a hangok sem tetszenek annyira meg úgy az egész amikor lelősz valakit MW2-ben sokkal pofásabb (ahogy kiírja a kapott bónuszt, fejlövést stb.).....én MW2-vel játszok és ahhoz viszonyítva ez egy nulla sztem....single-ben lehet jó lesz majd(egynek biztos...) , de a multi nem igazán jön be....ez a beta elég is lesz nekem a MoH multiból.... :N

[ Szerkesztve ]

(#325) Ateszzero válasza kris75 (#318) üzenetére


Ateszzero
őstag

Hogy oldottad meg? Nálam ugyanez a hiba.

(#326) kris75 válasza Ateszzero (#325) üzenetére


kris75
aktív tag

Hi!
Sajnos nem tudom,elindítottam a játékot és vártam ,hogy mi történik (főkép-matchmake-any-find game-loading) nekem itt állt meg vga hibával általában. most már megy minden gond nélkül.Krs :R

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#327) Jarlaxle válasza Rusher (#324) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

MW2 multival ellentetben itt lesznek dedikalt szerverek. Abbol mar sohase lesz rendes warjatek csak public okorkodes, ebbol viszont siman lehet.

[ Szerkesztve ]

(#328) Mrdevil válasza Jarlaxle (#327) üzenetére


Mrdevil
addikt

Titeket nem dobál ki asztalra folyamatosan?Engem már megőrít teljesen,pont mikor a legjobb statom van. :W

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#329) Jarlaxle válasza Mrdevil (#328) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Nalam is elofordult mar, BC2ben is ez volt az elejen, de aztan javitottak.

(#330) Rusher válasza Jarlaxle (#327) üzenetére


Rusher
őstag

Sztem egyáltalán nem baj, hogy nincs dedikált szerver MW2-ben.....én utálok szabályok szerint játszani....nálam mindig gyors az IW-net soha semmi problémám nincs vele.....am itt is össze lehet hozni war-t simán.....miért ne lehetne?

(#331) dunc


dunc
nagyúr

Ez azért vicces,mindenki sírt a dedikált szeró miatt (szerintem egy multi fps-be alap,annak ellenére,hogy a lusta fejlesztők a konzolok miatt baszn@k rá)
Most meg kiderül isten az IW ??? Na ne már elfelejtettétek milyen egy fasza klán szerón játszani ? :Y (cod2,mw1,fear combat cs,és még sokan mások )

Én várom az új Codba a dedikált szerót !!!

[ Szerkesztve ]

(#332) Jarlaxle válasza Rusher (#330) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Hat minden bizonnyal akkor te mashol huzod meg a mercet, az enyemet boven nem ugorja at mw2 pedig ket platformon is toltam.

dunc: Hat egesz biztos vagyok benne, hogy ez a velemeny meglehetosen ritka, amit Rusher kollega mondott.

[ Szerkesztve ]

(#333) Rusher válasza Jarlaxle (#332) üzenetére


Rusher
őstag

Pedig nem vagyok egyedül elhiheted....de kinek a pap tudod...én nem azt mondtam, hogy nem jó, ha vannak klán szerverek stb. de mivel a játék tetszik elfogadom és kész, hogy IW-net van.....am nekem tényleg nem okoz gondot az IW-net nincs macera mint másoknak akik mindenért az IW-t hibáztatják holott lehet nem is azzal van a probléma....bármikor ismerősökkel akarunk együtt játszani sikerül....miért problémázzak? Azért, hogy nincsenek öntörvényű adminok akik megmondják, hogy hogy játszak?.....hogy "csak ezzel a fegyverrel mehetsz...." meg "ezt ne használd, ne állj oda, ne menj arra...." különben kiraknak...hidd el én sem ma kezdtem, de a régebbi játékokban ezt már nagyon untam....kivéve a saját szerver az persze jó, de az ismerősökkel itt is tudunk együtt game-elni szóval nekem nem hiányzik annyira.... :N

[ Szerkesztve ]

(#334) Sir Robin válasza Mrdevil (#328) üzenetére


Sir Robin
tag

Szinte már tövényszerű, hogy a legrosszabbkor csinálja ezt a hülye hibát. Egyszer voltam végre első egy körben, erre fel bekrepált a játék. Az vigasztal egy kissé, hogy az első helyért járó plecsnit így is megkaptam, jóllehet még igencsak messze volt a menet vége.

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#335) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Akinek van egy fölösleges beta kulcsa kérem küldje el. Köszönöm.

(#336) wirus


wirus
csendes tag

Üdv!
Aki tud ingyen béta kulcsot az írjon pls.

(#337) Def26


Def26
félisten

Én megrendeltem a limited edition -t. Valszeg egyedül leszek, mert mindenki fikázza. De legalább meglesz BF3 béta kulcsom is. ;) :P

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#338) danilla válasza Def26 (#337) üzenetére


danilla
őstag

Én nem fikázom, nekem kimondottan tetszik, xbox-ra kéne majd nekem egy játék, vagy ez lesz vagy a cod7, majd még elválik (novemberben).

https://twitch.tv/ddplayzone

(#339) BalaNce87 válasza Def26 (#337) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát BC2 után kifejezetten felesleges egy játék meg amúgy is, bár ezt mondhatom a bc2-re is, mert aki konzolon tolta BC első részét, annak igazából a 2 semmi újat nem hozott.

(#340) danilla válasza BalaNce87 (#339) üzenetére


danilla
őstag

Szerintem nem volt felesleges, a BC2-vel ellentétben itt nincsenek járművek, vagy nagyon minimális mennyiségben leszenk. Nekem pl ez az optimális. A BC2-ben a sok jármű nem tetszik. Biztos vannak akik így gondolkoznak mint én. :U

https://twitch.tv/ddplayzone

(#341) BalaNce87 válasza danilla (#340) üzenetére


BalaNce87
addikt

Akkor úgy mondom hogy ennek játékna ingyen kéne lennie.... mert nem sok újat tud felmutatni, sőt. A BC2-be meg pont elég kevés jármű van, én se csípem a járműves fps-eket, pl BF2-be amivel nem játszottam ott nagyobb hangsúly van a járműveken itt BC2-be mellőzhető.

(#342) Def26 válasza danilla (#338) üzenetére


Def26
félisten

Hát szvsz az cod mellett elvérzik...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#343) danilla válasza Def26 (#342) üzenetére


danilla
őstag

Szerintem nem, bár ezt így ennyire bátran inkább nem jelentem ki, mert lehet nem ezt veszem meg hanem az új codot :) majd novemberben kiderül.
Bár mivel megmaradnak a perkek meg minden kutyafüle a spec ops-ban, így eléggé valószínű, hogy a MOH lesz a befutó. A MW2-ben is ez volt az, ami nem tetszett, a sok számomra feleslegesnek tartott kütyü, sok killstreak, sok perk, meg a deathstreak. Viszont nagyon pozitívum volt a sok fegyver, és a hozzájuk választható kiegészítők. Remélem ebbe a game-be is sok fegyver lesz (remélem lessz benne SCAR :D ).

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#344) Balika23hun válasza Def26 (#337) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Én válszeg meg fogom venni az MOH-t mert tetszik.Az új cod is jónak tűnik, majd lehet azt is beszerzem.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#345) Blaise


Blaise
veterán

Mi a különbség a "Limited Edition" és a "Tier 1 Edition" között?

(#346) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Udv all

leszedtem a betat van kulcsom faxbukrol de mikor elinditom a jatekot csak connecting van mar atneztem a tuzfal beallitasokatkivan engedve a jatek mar kikapcsolt tuzfallal is probaltam ugy sem csinalt semmit csak connecting megneztem azt a amirol regebben irtatok nekem mar nincs benne az also sor... 5leteket varok mi lehet a baj?
kabelnet 25/5 2 routerral osztva tuzfal azokon sincs bekapcsolva..

:F :W

Udv :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#347) Blaise válasza Devil Smile (#346) üzenetére


Blaise
veterán

A béta már egy ideje véget ért sajna.

(#348) Devil Smile válasza Blaise (#347) üzenetére


Devil Smile
őstag

Nah mire vegre oda jutottam h volt idom kulcsot szerezni meg leulni jatszani kicsit lelottek a beta servereket... hat ez a szivas nem a faláb..
:C gratulalok ugyes voltam.. :B :DDD

:R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#349) Sonja


Sonja
veterán

Single Player gameplay!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#350) danilla válasza Sonja (#349) üzenetére


danilla
őstag

Ez jobb, mert ebbe van kecske is ;]

Szerintem nagyon gyönyörű lesz a single playere ennek a játéknak. Nagy kár, hogy a multi nem erre a grafikai motorra épül.

https://twitch.tv/ddplayzone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.