Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) pszichiater válasza karakpecze21 (#1700) üzenetére


pszichiater
senior tag

Na végre. Csak megoldódott :K

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1702) karakpecze21 válasza pszichiater (#1701) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Meg, hála az istennek.Már nagyon bosszantott is.
Egyébként, köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#1703) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Mostanában kicsit lassabban haladtam, volt pár minuszos köröm is. Jelenlegi állást gondoltam megörökítem. :) /5555/

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1704) pszichiater válasza Madn!ght (#1703) üzenetére


pszichiater
senior tag

Jaj de sok az ötös! :O Szép munka! Grat! :C

Kibéreltem egy szervert egy angol szolgáltatótól, ami németországban, egészen pontosan frankfurtban van. Elvileg 47-es ping-el. Már működik. Ha minden igaz, szándékosan csak a kunar base map ismétlődik. Jó lenne kipróbálni, de egyenlőre nem tudtam összehozni négy játékost egyszerre. Örülnék ha meglátogatnátok :K
Szerver neve:Multiplay *HUNGARY* pszichiater

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1705) Madn!ght válasza pszichiater (#1704) üzenetére


Madn!ght
addikt

Wow! :Y

Délután 5-től fent leszek, kipróbálhatjuk! :C

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1706) hibavissza


hibavissza
veterán

Hi, single-ben miért nem tudom megjelölni a terepjárókat lézeres célmegjelölővel. Hiába tartom lenyomva a bal egér gombot, nem csinál semmit.

(#1707) hibavissza válasza hibavissza (#1706) üzenetére


hibavissza
veterán

Megfagyott...elölről kellett kezdeni a pályát.....

(#1708) pszichiater


pszichiater
senior tag

Amikor nem értesz valamit... :W :W :W

HACK

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1709) namenyicsavo válasza pszichiater (#1708) üzenetére


namenyicsavo
tag

Fake :)

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#1710) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

http://www.gamestar.hu/keszul-az-uj-medal-of-honor.html

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#1711) Madn!ght válasza pszichiater (#1708) üzenetére


Madn!ght
addikt

Az ilyeneket így kell elintézni! :K :C

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1712) pszichiater


pszichiater
senior tag

Sajnos két kollégát ki kellett kickkelnem a szerveremről. Persze előtte megkérdeztem hogy el mennek-e maguktól. Mindkettő 10+-os volt.Átláttak a falon. :U

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1713) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Figy. csaki 1 map van??? Lesz vmikor valamien változás?

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#1714) pszichiater válasza namenyicsavo (#1713) üzenetére


pszichiater
senior tag

Én állítottam be így a szervert. Egyenlőre csak kunar base. Viszonylag áttekinthető pálya, nem nagyon lehet campelni, na meg az a kedvencem. :) Egy-két havernak viszont másik map/s a favorit. De szívesen veszem a javaslatokat. :K

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1715) namenyicsavo válasza pszichiater (#1714) üzenetére


namenyicsavo
tag

Most a játékosok 90%-a kempel élvezet játszani:S :W :W :W

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#1716) karakpecze21 válasza pszichiater (#1712) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Basszus nem értem emberek mit élveznek azon ha csalnak.
Ezért ment el anno a kedvem a Cod2-től is.
Konzolokon gondolom ilyen nincs nemde?

(#1717) BullKoxa válasza karakpecze21 (#1716) üzenetére


BullKoxa
őstag

Már ha jól tudom konzolra is van ilyen Hack vagy mi fene.Konzolon kész rémálom az FPS játék!Lehet azért mert én mindig is Pc-s voltam,de karácsonyra vettem egy Slimet és azon kész rémálom az fps játék.(Célzás lehetetlen)arra egér kell!!

pszichiater :Ha szabad kérdeznem megadod a szeród nevét?

(#1718) karakpecze21 válasza BullKoxa (#1717) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Nekem egy PS3-am van és a Bad Campany2-vel szoktam próbálkozni.(persze a MOHA-val Pc melett) Sajnos a célzás nekem sem megy jól.

Haver egy jó ideje tolja vele, kezdetben ő is azt mondta, hogy lehetetlen célozni, de mára profin nyomja.Ugyan olyan jól nyomja mint más egérrel.
Bár szerintem nem lesz türelmem beletanulni, mert elég borzasztó így.

Az frankó ha már konzolon is kitalálták.Hihetetlen komolyan mondom.Aki azt élvezi, hogy csal, játszon inkább a pö..ével. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1719) karakpecze21 válasza BullKoxa (#1717) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Kicsivel feljebb kiírta már, de ez a szervere neve: Multiplay *HUNGARY* pszichiater

(#1720) pszichiater válasza BullKoxa (#1717) üzenetére


pszichiater
senior tag

Már meg is kaptad a választ. :) Amúgy 8000 skill felett nekem már mindenki gyanús. Tegnap is volt két kick

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1721) metaldog


metaldog
aktív tag

Hali lenne egy kis gondom, méghozzá amikor mulitban akarok játszani elindul az updater kérdezi akarom e frissíteni a régi verziót az újra na akkor frissítem és amikor megtörtént ismét indítanám a multi módot de megint az updater jön be ellenőrzi hogy van-e új verzió és kilép a multi meg nem indul el. Lenne valakinek ötlete?

(#1722) BullKoxa válasza metaldog (#1721) üzenetére


BullKoxa
őstag

Próbáltad a játék MP könyvtárából is már frissíteni az update-vel?

(#1723) metaldog válasza BullKoxa (#1722) üzenetére


metaldog
aktív tag

Szia a frissítés megtörtént az MP könyvtárban ha elindítom az updatet ugyanaz történik végig fut a csík nem talál újabb frissítést de a játék a multi ikonjával továbbra sem indul el.

(#1724) BullKoxa válasza metaldog (#1723) üzenetére


BullKoxa
őstag

egy kérdés?Eredeti a játék.

(#1725) karakpecze21 válasza pszichiater (#1720) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Én nem találom a szervered. :O
Tegnap is és ma is kerestem.

(#1726) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

próbáld úgy , hogy HUN vagy hun a keresőbe minden szűrő legyen "any"

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#1727) pszichiater válasza karakpecze21 (#1725) üzenetére


pszichiater
senior tag

Pedig ott van az :K Sőt SGT Godfaterral össze is futottunk. Filtert így állítsd be: Map: Kunar Base, Sector control, alul europe... De úgy is jó ahogy sgt írta.

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1728) namenyicsavo válasza pszichiater (#1727) üzenetére


namenyicsavo
tag

Jah összefutottunk, de mostanába nem látlak fent! Pedig néha nagy szükség lenne rád! Mivel egyedül (szerintem, de javíts ki ha tévedek) neked van admin jogod. Az elmúlt 1-2 hétben megnőtt ezen a kicsinke pályán a camp. Igen a camp... Szívesen megyek fel játszani, de egyszerűen nem tudok mit csinálni amikor az ellen csapatból 4-5 emberke csak elbúj a pályán és amikor szóváteszem én vagyok a hibás......

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#1729) pszichiater válasza namenyicsavo (#1728) üzenetére


pszichiater
senior tag

Így van.Nekem van csak admin jogom. A camp ugye nem számít csalásnak, ezért azzal nem nagyon tudok mit kezdeni. Én sem szeretem a campet. Viszont aki csal, az nem maradhat.

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1730) namenyicsavo válasza pszichiater (#1729) üzenetére


namenyicsavo
tag

Hmmm te tudod..... :F :F

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#1731) karakpecze21 válasza namenyicsavo (#1726) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Nah, megvan, de sajna nem volt senki.

(#1732) pszichiater válasza karakpecze21 (#1731) üzenetére


pszichiater
senior tag

Ok! Most pl.nem tudok belépni, mert tele van. :B

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1733) karakpecze21 válasza pszichiater (#1732) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Na akkor bepróbálkozok én is. :C

(#1734) pszichiater válasza karakpecze21 (#1733) üzenetére


pszichiater
senior tag

Na végre! Aztán hova tüntél? Sajnos volt két "tré" játékos abban a szettben. Ami valljuk be őszintén, el tudja venni az ember kedvét. Korábban írtam a 8000 feletti skillt..módosítom 6500-re. Csodák nincsenek!!! Ha nagyon megy kapok 10 pontot, ha ultra nagyon max 27-et. De ha nem megy, ömik ám lefelé a skill.

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1735) karakpecze21 válasza pszichiater (#1734) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Ma csak benéztem kicsit. :)
Egyébként nekem tetszett.
El is mentettem, a kedvencek közé. :K
Kezdő vagyok az ilyen játékokban, úgyhogy nem vagyok még a helyzet magaslatán.

Haverral PS-n le volt beszélve mára Gt5.Azzal toltuk idáig.

Ma volt egy szerver, már nem tudom melyik ott tuti rengetegen csaltak is.Basszus egy tag oldalába konkrétan egy tárat ürítettem bele elég közelről.Ő rám fordult és belém vágta a kését. Na akkor kész voltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#1736) pszichiater válasza karakpecze21 (#1735) üzenetére


pszichiater
senior tag

Gyere gyakrabban! :) Lehet hogy kipróbálok egy másik szolgáltató által működtetett szervert is. Ott az igérik hogy "anti cheat". Ha lövöd és nem megy le, akkor nála a gyógyulás van felgyorsítva. Én általában wall hack-el találkozom a leggyakrabban. Én úgy tudom, hogy a punkbuster nem folyamatosan vizsgál, csak szúrópróba szerűen világít át, de nekem ez már egy kicsit fikció...

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1737) HUNRONIN


HUNRONIN
tag

Van magyar klán?

“Az élet kellemes.A halál békés.Az átmenet az, ami problémás." — Isaac Asimov

(#1738) SLYM


SLYM
veterán

heló. a sivatagos résznél vagyok, ahol irányítani kell valamit amit ha jól irányítok, akkor rakétákkal kilő pár autót. 4 autó jön, de csak 2-t tudok kilőni, mert a gau nevű rakétákkal nem tudok mit kezdeni. mit kell ott csinálni? kösz a segítséget

(#1739) karakpecze21 válasza pszichiater (#1736) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Rendben, igyekszem majd. :K
Elég szomorú, hogy ilyenekkel kell az embernek idegesítenie magát. :(

(#1740) SLYM válasza SLYM (#1738) üzenetére


SLYM
veterán

up

(#1741) Colos1 válasza SLYM (#1738) üzenetére


Colos1
őstag

"mit kell ott csinálni?"

Újrakezdeni a pályát, mert bugos...

(#1736) pszichiater: A szervereden combat mission nem lesz?

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#1742) metaldog válasza BullKoxa (#1724) üzenetére


metaldog
aktív tag

Szia

igen a játék eredeti de a multi mód akkor sem indul ha nem frissítek mert mindenképpen frissíteni kell, ha meg frissítettem akkor meg azért nem indul el. Single mód megy de az meg már nem kell. Na erre varjatok gombot.

(#1743) karakpecze21 válasza metaldog (#1742) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Szia.

Egyszer én is nemrég egy nagyot szívtam ezzel a játékkal.
Csak nekem pont a single nem ment.Nálam az volt, hogy a phisyx-et hiányolta, de viszont a gépre nem tudtam feltelepíteni valamilyen oknál fogva.
Végül úgy tudtam megoldani, hogy registry-ben turkáltam és kitöröltem minden nvidiához kapcsoló dolgot.

Nálad nem tudom mi lehet a gond, de lehet uninstalni kellene a játékot és kigyakni a registry-ből a játékkal kapcsolatos dolgokat.Aztán újratelepíteni a játékot.

Azt előre mondom, hogy registry pucoló program nekem sem segített, csak ha én manuálisan töröltem ezt azt.

(#1744) BullKoxa válasza metaldog (#1742) üzenetére


BullKoxa
őstag

Ha hó. PunkBuster fent van .?

(#1745) metaldog válasza BullKoxa (#1744) üzenetére


metaldog
aktív tag

Szia

Igen fent van. Ez a registerys dolog működhet?

(#1746) BullKoxa válasza metaldog (#1745) üzenetére


BullKoxa
őstag

Mire gondolsz?Hogy regisztrálni kell,vagy hogy bele akarsz nyúlni a játékba

(#1747) metaldog válasza BullKoxa (#1746) üzenetére


metaldog
aktív tag

Nem hanem arra hogy törlöm a registry-ből a játék dolgait. Meg volt az uninstall a regisrty-ből töröltem a dolgait újból felinstall és megint frissíti magát és megint nem indul el, már tele van a hócipőm.

(#1748) karakpecze21 válasza metaldog (#1747) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Hát ez érdekes.
Nem is ír ki semmilyen hibaüzenetet sem?

Physix is fent van ugye?
Gondolom a legújabb vga drivert már próbáltad:

Esetleg lehet még valami, ami 1x2x már szivatott meg.Van a gépre codek csomag telepítve?
Ha igen próbáld meg azt kikapcsolni vagy leszedni.

(#1749) metaldog válasza karakpecze21 (#1748) üzenetére


metaldog
aktív tag

szia kodec csomag van de az nem zavarhat be mert amikor megvettem a játékot akkor is fent volt és akkor ment. Semmilyen hibaüzenet nem jön csak egyszerűen a multi mód nem indul el. Amúgy az ikom ami kint van az az updater.exe-re hivatkozik. Nincs a multi módnak külön exe file-ja?

(#1750) BullKoxa válasza metaldog (#1749) üzenetére


BullKoxa
őstag

De annak külön van,a MP mappában!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.