Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) dokee78


dokee78
félisten

Multiznék és szürke kép fogad tudok menni,lőni is csak épp nem látok semmit.
Mit lehet tenni mi a gond?

Crysis 2 BF3 simán megy.

(#2802) batman91 válasza dokee78 (#2801) üzenetére


batman91
őstag

Pont velem is ez volt. Vissza kell állítani a directx verziót autoról dx9-re. Itt a link is, hogy pontosan hol kell átírnod. Második hozzászólásba találod.

[link]

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2803) dokee78 válasza batman91 (#2802) üzenetére


dokee78
félisten

:R
Sikerült,köszi.

(#2804) batman91 válasza dokee78 (#2803) üzenetére


batman91
őstag

Ennek örülök.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2805) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Érdemes most megvenni a játékot ha egy kis lövöldözésre vágyik az ember? Vannak még a szervereken? Mennyi a csaló?

Köszi a válaszokat :R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2806) dokee78 válasza LLKobe (#2805) üzenetére


dokee78
félisten

Hali.
Hát vannak azért..
Persze biztos többen voltak korábban amikor megjelent.
Könnyebb,mint a BF3.

(#2807) Redneck válasza LLKobe (#2805) üzenetére


Redneck
veterán

Vannak. 10-15 szerver mindig megy nagy partykkal. Csalók engem elkerültek, legalábbis ddig, kb20 órám van benne, de lehet csak 15. Jó game nekem kb 200 Ftba vót:)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2808) LLKobe


LLKobe
veterán

Na tegnap este bepróbáltuk a multit. Egész frankó, bár mivel sosem voltam nagy multis, elég noob vagyok, párszor simán kinyírtam a csapattársakat, osztottak is érte rendesen:) Elég érdekesen jelzi a játék hogy ki ellenség, a gyors akcióban nem mindig látni meg időben hogy mizu, és reflexből lövök. Aztán a negyedik körben már első helyen végeztem:) Az is durva hogy a multi teljesen megette a 4.1Ghz-en ketyegő négy magos procit, minden mag 90% fölött ment. Aztán átkapcsoltam 6 magra, így már szépen eloszlik, az fps 120 körül van átlagban. Tetszik, csak gyakorolni kell:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2809) bigyo108


bigyo108
aktív tag

Sziasztok,

A multira vágyóknak, maradt egy Steam Medal of Honor 2010 kulcsom .
Akit érdekel keressen pm-ben .

Bocs .

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#2810) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Van ehhez a játékhoz DLC?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2811) Rico45


Rico45
őstag

Egy kiegről tudok csak!Asszem 2 db map és pár fegyó van benne.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#2812) tojaaji


tojaaji
aktív tag

Sziasztok!
Nemrég megvettem steam-en a Medal of Honor című játékot most el szeretném indítani, de ez a hibaüzenet fogad:

Már többször újratelepítettem, de nem sok sikerrel.

[ Szerkesztve ]

(#2813) tojaaji válasza tojaaji (#2812) üzenetére


tojaaji
aktív tag

Megoldódott csak a PhysX-et kellett feltennem.

[ Szerkesztve ]

(#2814) isizakhi03


isizakhi03
tag

sziasztok. nyomja még valaki a játékot? vagy kihalt ez a topik is?

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#2816) Redneck válasza isizakhi03 (#2814) üzenetére


Redneck
veterán

Üdv!

Nemrég nyomattam és mindig volt szeró ahol lehetett nyomulni. 1-3 hónapot kihagytam kb de lehet felrakom, 2,7GB...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2817) isizakhi03 válasza Redneck (#2816) üzenetére


isizakhi03
tag

Rakjad :K :K Nekem tegnap volt egy olyat baromi jó köröm, adta nagyon :D Este 2 körül. Valami 86-7 volt :K :K Isteni egy game. De sajna utána egy csalóval is találkoztam. M4ST3RK1LL3R a neve. Aimbot.

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#2818) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Sziasztok!

Miként lehet a játék nyelvét megváltoztatni?

Nemrégiben új gépre költöztem, és a steam-et játékostul mindenestül átmásoltam, ahogy kell, minden frankó is, azt kivéve, hogy a MOH spanyol lett, és spanyolból nem igazán állok túl jól.. :DDD
Vissza lehet valahogy angolra varázsolni?

:R

Everybody lies.

(#2819) batman91 válasza Barthezz2 (#2818) üzenetére


batman91
őstag

Csináld a következő lépéseket Steamkliensen belül: könyvtár -> Medal of Honor -> jobb klikk -> tulajdonságok -> nyelv.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2820) Barthezz2 válasza batman91 (#2819) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na mindenre gondoltam, csak erre nem. Bár most meg elkezd letölteni 1,4Gb-ot, holott eddig angol volt, szóval meg kellene lennie, no de mindegy, legalább megvan. Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#2821) isizakhi03


isizakhi03
tag

jön ma valaki játszani? nyomhatnánk együtt!!

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#2822) bandras54


bandras54
aktív tag

Sziasztok!

Most vettem steam kódot. Feltelepítettem, elindítom a multit, bejelentkezem az EA account-al és kéri a serial-t. megadom de nem fogadja el. Valakinek van vmi megoldása?

Köszönet.

(#2823) Redneck válasza bandras54 (#2822) üzenetére


Redneck
veterán

Passzolok, szerintem egy e-mail váltás a supportal megoldja. Nekem csak EA accountot kért és puszi.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2824) puma72


puma72
tag

Sziasztok valaki tud segíteni?
Képekkel mutatom a problámám. Win 8.1 X64 van a gépemen.

Ez a probléma nem indul a játék (Origin)

Számom +36205747193

(#2825) Redneck válasza puma72 (#2824) üzenetére


Redneck
veterán

Futtasd rendszergazda módban az origint és frissítsd újra a játékot, szerintem megoldja.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2826) puma72 válasza Redneck (#2825) üzenetére


puma72
tag

Köszönöm mester! :R
Minden rendben van.

Számom +36205747193

(#2827) Redneck válasza puma72 (#2826) üzenetére


Redneck
veterán

Zsír!
Akkor fel is vehetsz :D Ott van alul az origin account nevem. Lehet lőnék egyet én is :) Pár giga csak a játék és nem egy bughalmaz!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2828) puma72 válasza Redneck (#2827) üzenetére


puma72
tag

Hiába veszlek fel mivel Monoron lakom és a net kész katasztrófa.
Mire megmozdulok már egy tárat is belém engednek :D
Sajnos itt a 29-es körzetben elvagyunk nyomva internet terén.
Épp ezért nem is ismerem a multi játékokat mert esélyem sincs felvenni a versenyt.

Számom +36205747193

(#2829) puma72 válasza Redneck (#2827) üzenetére


puma72
tag

Felvettelek
72310018

Számom +36205747193

(#2830) SRII


SRII
őstag

Csá! csak nekem annyira szar a játék?
nem rég vettem meg originen, mondom multizok egyet-kettőt, de 19 óra össz játék után levontam azt a következtetést hogy annyira szar a multi ,hogy az már fáj......egy nagy határ........
egy csomó olyan dolog van benne amitől agyzsibbadásod lesz!!!
mindig megtalálnak megölnek, mindig eltalál egy rakéta, (elbujva is pont engem talál el) amikor meglőnek sem guggolni sem futni sem löni nem lehet, egy tárat belelősz az ellenségbe és ő egy lövéssel megöl(nem fej lővén) bármit csinál ott teremnek melledet az enemy és megöl, hihetetlen milyen szar ezen része...minden játszhatóságot elvesz tőle...

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#2831) batman91 válasza SRII (#2830) üzenetére


batman91
őstag

Szerintem meg pont ennek van az egyik legjobb multiplayere a játékok között.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2832) Redneck válasza SRII (#2830) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem sem rossz. Nálam jól ment, a hitbox is rendben volt és az fps is jó benne. BF3-hoz képest egyszerű de jó. Hobbyra tökéletes.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2833) SRII


SRII
őstag

Hát fiuk megprobálom megszokni, lehet csak pillanatnyi rossz 19 órán vagyok túl, de ha ezek nem tekinthetőek idegesítőnek az mindenképp,hogy sziklán, falon, át lelőlen, mondjuk ez sem egy pozitívum...sajna nem sok pontot tudok összeszedni így ,hogy pro-k vannak fent...adok esélyt a játéknak...

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#2834) SRII


SRII
őstag

Ismét ugyan az bosszantott fel! 2 óra játék és egyszerűen annyira felhúztam magam ,hogy embertelen.
Átlőnek a falon, sziklán mindenen, ha sarokban vagy az ellenfél tudja hol vagy egyből ráfordul, egy lövésből megölnek én egy tárral nem tudom megölni a szarost!
Úgy látszik vagy nekem fura és nem értem a fiatalság dinamizmusát, vagy csalnak de kegyetlenül , mert mással nem tudom ezt indokolni.
Ilyent sem a codban - sem a bf-ben nem tapasztaltam, mármint ezt a játékmenetet ami itt zajlik.
Most nekem ilyen unfair a játék vagy tényleg mindenkinél ilyen fura.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#2835) SRII


SRII
őstag

ha esetleg jártas valaki ebben, akkor segíthetne vagy felvilágosíthatna abban, hol találok olyan szervert (origin) ahol nem csak 4 pálya van, mert eddig csak 3-4 mapp volt több nem, és már unalmas így, főleg azok ellen akik már nagyon régóta fent játszanak.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#2836) SRII válasza Redneck (#2832) üzenetére


SRII
őstag

ha tudnál segíteni, megköszönném!
Olyan problémám van,hogy csak 3 pálya van, miért? vagy csak én keresek rosszul? bármilyen szervere megyek fel mindig ugyan az a 3 pálya van, vagy tényleg csak 3 pálya van multiba?

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#2837) djculture válasza SRII (#2836) üzenetére


djculture
félisten

Attól függ milyen játékmód megy a szerveren. Normál módban Diwagal Camp · Garmzir Town · Kabul City Ruins · Kandahar Marketplace · Kunar Base pályák vannak. Meg van multis kieg csomag is az se mindegy hogy az megvan vagy nincs.

[ Szerkesztve ]

(#2838) SRII válasza djculture (#2837) üzenetére


SRII
őstag

szia!
Sima alap játékot vásároltam meg, mikor belépek akkor ott van, hogy Server browser és ott kiad jó pár szerot, bármelyikre megyek mindig az a 4 pálya van (amiket felsoroltál, na meg van egy hegyi pálya is)ezért kérdeztem, vagy valamit rosszul keresek?
egy: nagyon nehéz számomra előre jutni, fegyver fejlődés stb, mivel én csak 2 hónapja vagyok tulaja a játéknak, 44 óra játék van eddig, és a prokkal szemben nincs esélyem, szó szerint csak kempelni tudok egy egy killért.(ez nem az én stílusom, cod2 szerver csatákban mindig 1-2 helyezett voltam)de nem tudok érvényesülni sajna, nagyon kemények a srácok....
kettő: csak ezek a pályák vannak , ez elszomorít nagyon, milyen multi az ahol 4 pálya van
három: nem adom fel, de a fejlődés kicsit lehangol, nem tudok annyi pontot szerezni.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#2839) Redneck válasza SRII (#2838) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem is csak alap verzió van de tényleg nem volt benne sok pálya. Nekem mondjuk ez nem volt probléma mert csak sokadik kiegészítő multis játéknak vettem meg anno :)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2840) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Légyszi, ne mondjátok azt, hogy nem lehet az egér X tengelyét megfordítani ennél a játéknál, mert ez egy kicsit röhejes volna egy 2010-es kiadásnál!

Aquila non captat muscas.

(#2841) Hegyirabló válasza Hegyirabló (#2840) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Y-tengelyt.

Aquila non captat muscas.

(#2842) Redneck válasza Hegyirabló (#2841) üzenetére


Redneck
veterán

Biztos meg lehet, single UE engine, a multi pedig Frostbite. Mindkettővel készült pár játék és mindegyikben volt ilyen lehetőség. Maximum konzolból.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2843) Rico45


Rico45
őstag

Na fel tettem este megint :-) Vannak azért még játékosok!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.