Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) zack válasza he7edik. (#1099) üzenetére


zack
nagyúr

Én azt mondom, sokan a fraggre mennek, bétában ennyire nem volt durva. Vannak gyönyörű K/D arányúak, akik ha szedik a motyót lefossák, és dörzsölik a tenyerüket, hogy "hú most +5 kill-em lesz", ahelyett hogy azt csinálnák ami a feladat. Ha pedig 12 főböl 5 ilyen, hiába lőnek pontosabban mint az ellen, bukjuk a kört. Én berohanok, ha kell 5-10x is élesíteni a bombát, és nem érdekel, hogy 9x meghalok mire tizedikre sikerül.
Tény és való hogy fel vannak higulva a játékosok. Ez ellen csak az a megoldás, hogy a Dragon szervert meg kell tölteni magyarokkal, leginkább ugye PH-s játékosokkal, mert így a csítereket is kizárjuk. Bár tegnap mesélte Balika, hogy akit kidobott magyart tegnap előtt a Dragon szerverről azt kihajította a punkbuster is. Ezért lenne jó egy olyan közösség, akikben biztosak vagyunk hogy nem csalnak, és napi szinten szeretnek játszani. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1102) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Kivégeztem a singlét az esti részeket leszámítva nem volt rossz meg a buta aikat.:) Volt ahol kimondottan tetszett a grafika azért jó még ez az u3 motor.

(#1103) boogie84 válasza SzlobiG (#1102) üzenetére


boogie84
veterán

Most végeztem vele. Voltak helyek ahol gyönyörű volt a képminőség. Viszont eléggé változatos volt a terep. Arra gondolok h egy olyan játékmenetet is csinálhattak volna h egyenlő gépigény kelljen a játék folyamán. Voltak olyan részek ahol csak 20 fps-em volt. Viszont láttam 60at is. (lehet h kezd elavulni a gépem :( ) Egészében jó volt a single!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1104) SzlobiG válasza boogie84 (#1103) üzenetére


SzlobiG
félisten

4890-el 20fps? Ott valami nem jó ez egy u3 motor megkockáztatom, hogy végig fix 60-al kéne mennie nálad.

(#1105) boogie84 válasza SzlobiG (#1104) üzenetére


boogie84
veterán

Csak 2magos a procim. Lehetséges h limit volt. 1680-ban csak árnyékok mediumon.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1106) he7edik. válasza boogie84 (#1105) üzenetére


he7edik.
addikt

Tényleg furcsa, mert a notimon (i5+330M) 1366x768 mediumban 6x-3x FPS között mozog a single.

Égő szöveg a flém vázon

(#1107) zack


zack
nagyúr

Feltettem 4870 X2-höz az application profile-t, amiben megoldották az 50-50% GPU problémát. Most 80-100% között tekernek a GPU-k és megduplázódott az fps-ek száma is. Nem lehet az ATi-ra egy rossz szót sem szólni, mert már 10.13.-án kiadták a frisítést. :K :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1108) danilla válasza he7edik. (#1106) üzenetére


danilla
őstag

Nekem is leesik 20 fps-re néhol. Pedig nekem a 4890 mellett i5-öm van.

Más: megjött box-ra moh. Hát PC-n amennyire gyönyörűnek találtam a grafikát, itt annyira nem találom annak (single). :(((

https://twitch.tv/ddplayzone

(#1109) gyuluskám


gyuluskám
tag

Üdv... mindenkinek!

Most próbáltam ki a játékot és furcsa jelenség jött elő!

A fegyver furcsán jelenik meg a játékban!

Ez mitől lehet???

Köszönöm előre is

[ Szerkesztve ]

(#1110) boogie84 válasza gyuluskám (#1109) üzenetére


boogie84
veterán

Ghost Edition :D

VGA driver csere, restart.. lehet h még a játékot is újra kell telepíteni.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1111) Sonja


Sonja
veterán

PC’s Medal of Honor patched

The patch addresses issues with the DICE-developed multiplayer component only, with most of the fixes gone towards making using the server browser a more hassle-free experience.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1112) Balika23hun válasza Sonja (#1111) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Csak így tovább Dice.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#1113) bul07 válasza Sonja (#1111) üzenetére


bul07
nagyúr

ez bizonyítja hogy egy félkész valamit adtak ki amit toldoznak foldoznak így volt ez BC2-vel is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1114) BalaNce87 válasza bul07 (#1113) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ennek ellenére mégis sokanm megveszik, bc2 után... persze ők tudják. Nem bízok bennük, így dice játékot ami multis én kihagyom az biztos, selejt nem kell.

(#1115) zack válasza bul07 (#1113) üzenetére


zack
nagyúr

Sztem nem a játékkal van a gond hanem a játékostársadalom nagy részével.
Alíg várom hogy legyünk annyian hogy War-t lehessen rendezni, mert így oké oké hogy gyakorlás, csak sok a kemper, és sok az olyan aki nem a feladatra koncentrál hanem a K/D arányra, és egész egyszerűen amikor támadni kellene nem támad, mert lelövik ezért hátulról snipereznek a 12-ből 8-an. Persze ez most a csíter problémán kívüli gond. Remélhetőleg a csíter gondot megoldja a DICE, mert csak így van esélyük a COD7 szemben, ha legalább a csítereket normálisan kiszűrik. Gondolom lesz majd átfogó patch is, és nem kell annyit várni rá mint BC2-ben.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1116) netkoo


netkoo
senior tag

Sziasztok.
Feltettem a játékot. de nekem állandóan a multi jön be az meg nem csatlakozik a serohoz nem is tudom miért :U a sima moha meg emultár program hibát ír mit csináljak valaki segítene? :F

Samsung S22+

(#1117) dinostrz


dinostrz
csendes tag

Kipróbáltam multit, persze a Dragon szerveren. Játék nem egy top, de elmegy, ha esetleg még lenne egy patch áradat, egészen faintos lehetne! dinostaRR néven játszok!

Asus P5K - c2d E6750 @ 3,20ghz - 2G A-data DDR2 800mhz - ENGTX460TOP DirectCU 1G - FSP Bluestorm II 500W

(#1118) zack


zack
nagyúr

Én majd csak holnap du. fogok legözelebb játszani mert ma éjszaka meló van végre...2 hét után. :DDD Ez a 2 hetente 1 nap nem terhel meg túlságosan. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1119) SzlobiG válasza zack (#1107) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem is tudtam hogy jött ki profil, de mondtam én, hogy a teljesre megoldódik ez a hiba.:)

(#1120) bluyoo válasza gyuluskám (#1109) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Bár nekem nem volt ilyen gondom de egy mások fórumon ezt a megoldást írták:
antaliasing gammakorekció: on, anisotrop filtering: alkalmazásvezérelt, antialiasing: alkalmazásvezérelt ezeket kel belöni a vga szoftba és megy rendesen

Bazinga!

(#1121) Colos1 válasza anolo (#1080) üzenetére


Colos1
őstag

Ha van joystickod húzd ki. Nálam már az Airborne is ezt csinálta :W

Nem tudja véletlenül valaki, hogy ha a video beállításoknál a "custom" -ot választom, az mi? Vártam hogy megjelenik több beállítás - más játékoknál így szokott -, itt de nem így történt.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#1122) gyuluskám válasza bluyoo (#1120) üzenetére


gyuluskám
tag

Üdv...

boogie84 válasza nem oldotta meg a problémát de EZ IGEN!!!

bár nehezen találtam meg de sikerült! :C :C

Köszönöm! :R

(#1123) szepsy válasza gyuluskám (#1122) üzenetére


szepsy
senior tag

Hogy , nekem ugyan ezvan?

(#1124) NOD


NOD
senior tag

Van valakinek olyan problémája a multinál hogy sz nélkul hibauzenet nélkul kivág az asztalra randomra? (néha rögtön 1 perc alatt néha 1 ora)
Konfig adatlapnál. Ez volt a 258as whql driverrel illetve most a 260 beta-val is. Uj win is lett azóta.

(#1125) NOD


NOD
senior tag

Na most rátaláltam egy oldalra ott azt irják hogy autoról át kell tenni dx9-re egy cuccot. Nem értem, ez a game elvileg csak dx9 nem?
Tiszta vicc , csakugy mint a dirt2 meg az f1. Ott is ez volt.

(#1126) v!ct0y válasza NOD (#1124) üzenetére


v!ct0y
veterán

Bad Companyban a mai napig van ilyen:) Itt is lesz sajna mindig.

(#1127) zH.


zH.
senior tag

jókis game ez. akinek grafika kell menjen krájziszezni. átlátható a map ,nincs 10000 textúra ,ahol a vérpistikék bújhatnak. az ellenfeleket könnyebb kiszúrni , nincs túleffektezve az egész. lájk.

just be

(#1128) NOD válasza v!ct0y (#1126) üzenetére


NOD
senior tag

Áh igy meg dx9ben appcrashel............
Kezd sok lenni..........
Kikéne vágni az egészet a pics*ba azt venni egy xboxot meg egy hdtv-t:D

(#1129) simi762


simi762
tag

Halihó!
Azt az új patchot hol tudom letölteni?
A megadott linken enmigazán találtam.
Én meg nemtalálok egz szervert sem. Ezzel mi a tököm lehet?
Ha meg talál, akkor meg kb 10 másodperc mulva kikkelnek.
Ez a dedikált szerver szépsége?
Köszike!

(#1130) NOD


NOD
senior tag

Ez undorító, 5 percenként vág már ki. Holnapig nem találok rá megoldást akkor megy az apróba......

[ Szerkesztve ]

(#1131) NOD


NOD
senior tag

Külföldi postokban is ezeket látom folyamatosan, megoldás meg sehol.
"Medal of Honor 2010 PC keeps crashing to desktop during launch or while loading, i have changed my DX level from auto to 9, and also tried it with Fullscreen=false and it still doesn’t work."

(#1132) gzoli2


gzoli2
tag

Hali ..
Nah haverral megvettük.

Szingle tetszik eddig kellemes csalódás (lean istenkirályul van megcsinálva).
Multival vannak bajaim D: pl mozgó embert lekéselni még nem sikerült állandó spawnkillek (a pályatervező életében nem játszott egy percet se az tuti) sajnos a cod-ból csak a hülyeségeket lopták el killstreaks meg fejlödésrendszer ezek helyett talán a futás közbeni mozgást kellett volna átprogramozni mert ez igy elég gáz.........

Vhk clán , még aktiv uo hq klán. www.vhkclan.atw.hu

(#1133) Rica válasza cskamacska (#1098) üzenetére


Rica
senior tag

Koszi szepen! Ki fogom probalni a CoD4 demojat. Nem akarok birodalmi lepegetokre lovoldozni New York utcain. :R

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#1134) Balika23hun válasza simi762 (#1129) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

A játék főkönyvtárában van egy MP mappa ahol van egy mohupdater.exe (vagy vmi ilyesmi), azt indíts el.
Akinek gond van a game-el és még nem frissítette az tegye meg hátha javul a dolog.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#1135) tgulyas válasza Balika23hun (#1134) üzenetére


tgulyas
senior tag

Hogy tudom meg találni a Dragon szervert ?

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#1136) tgulyas válasza NOD (#1130) üzenetére


tgulyas
senior tag

Tegnap nekem is ez volt aztán rá jötem hogy be kel kapcsolni a PB és kész .

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#1137) NOD válasza tgulyas (#1136) üzenetére


NOD
senior tag

A pb ha felteszed akkor automatán indul elvileg. De amugyse ez a gond nálam. SImán csak levág asztalra , néha ki is fagy. Beütöttem és nem csak pár ember szenved ettöl. Tegnap is egy jó kis artilleryt sikerult bebukni megint emiatt.

(#1138) gyuluskám válasza szepsy (#1123) üzenetére


gyuluskám
tag

Az NVIDIA VEZÉRLŐPULTBAN állitsd át

Anizotróp szűrés: Alkalmazásvezérlelt
Élsimítás-mód:Alkalmazásvezérelt
Élsimítás Gammakorrekcíó Be

Nekem így müködik!

Remélem neked is segit! :)

(#1139) freestailo


freestailo
őstag

Az mi már, hogy single-ben lopakodni kell csendben, ott sunnyogok a csapattal, erre ha ammo-t kérek a társtól hangosan mondja (majdnem kiabálja), hogy nem ad??? :(
Ja és senki nem hallja meg :D: :D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#1140) tgulyas válasza NOD (#1137) üzenetére


tgulyas
senior tag

nekem nem indul automatán

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#1141) NOD válasza tgulyas (#1140) üzenetére


NOD
senior tag

Egyáltalán hol lehet ezt benyomni hogy elinduljon?:D Meg sem találom.

(#1142) he7edik.


he7edik.
addikt

Azt a frissítést amit jelez a bejelentkezéskor hol lehet leszedni?

Égő szöveg a flém vázon

(#1143) boogie84 válasza he7edik. (#1142) üzenetére


boogie84
veterán

Ha Launcherrrel indítod akkor automatikusan keresi h van e frissítés, és ha van akk indítás előtt letölti neked. BC2 bétánál így volt. Gondolom ennél is.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1144) kircso13 válasza he7edik. (#1142) üzenetére


kircso13
senior tag

ahova feltelepíti a játékot és ott van egy MP könyvtár és ott megtalálható az update file. Azt elindítod és kész is!

..,

(#1145) Balika23hun válasza tgulyas (#1135) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Szerver keresőbe beírod hogy HUN vagy Dragon és kiadja.Ha nem, teljes keresés sorba rendezed és megtalálod a D betűnél.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#1146) tgulyas válasza NOD (#1141) üzenetére


tgulyas
senior tag

letöltöd a 3.4 versiot hozá adod a gamet és el inditod

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#1147) dinostrz válasza Balika23hun (#1145) üzenetére


dinostrz
csendes tag

Néha szörnyű mennyi csipa van.

Asus P5K - c2d E6750 @ 3,20ghz - 2G A-data DDR2 800mhz - ENGTX460TOP DirectCU 1G - FSP Bluestorm II 500W

(#1148) NOD


NOD
senior tag

De mi a faszomért nem lehet ezt az asztalra dobást megoldani!? Megint 1 ora alatt kidobott vagy 5ször. Fasza hogy igy killstreakelni sem tudok mert 10et ölök és asztal.....

Megy apróba..

(#1149) Balika23hun válasza dinostrz (#1147) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Igen sajna.
Remélhetőleg lesz olyan admin plugin amivel le lehet korlátozzni a sniper fegyót.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#1150) NOD válasza tgulyas (#1146) üzenetére


NOD
senior tag

Megprobáltam azzal is és ugyis kivág.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.