Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#902) bul07 válasza Cobra652 (#901) üzenetére


bul07
nagyúr

ez nem valószínű mert aktív admini felügyelettel nagy valószínűséggel csaló mentesé lehet tenni egy egy szervert
olyan lesz csalók szempontjából mint a BC2-ő vannak de csak akkor tudnak érvényesülni ha nincs admin a szerveren
MW2-be(cod6) szinte semmilyen csaló szűrés nem volt ez azért tény

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#903) zack válasza BalaNce87 (#900) üzenetére


zack
nagyúr

Persze. Mert ameddig 2D üzemmódba ment a VGA-m, addig szinte alig tudtam lelőni valakit. Nem lag volt, hanem olyan furi. Senkit se találtam el. Aztán megoldottam, és mindjárt jobb lett a játékélmény is. Aztán ahogy fejlődtem, és kezdtem hozzászokni úgy tetszett egyre jobban.

"Miután pénzt adtál érte gondolom nem is akarod szídni, lehet ezzel én is így lennék."

Elég szomorú hogy te ezzel így lennél. :U Ha nekem nem lett volna szilárd meggyőződésem hogy jó lesz, akkor nem veszem meg. Vagy ha tényleg kaki, akkor azt mondom hogy kaki, és holnap eladom. Azért mert megvettem nem fogom azt mondani egy kula játékra hogy jó. Írtad is hogy így lennél vele. Ezt is azért feltételezted rólam mert ugye mindenki magából indul ki... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#904) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Kipróbáltam én is hát mit mondjak a codnak sokkal jobb a játék menete mint ennek, ez gyenge próbálkozás ahhoz képest, mindenesetre végig viszem az tuti. A grafika tipikus U3 motor van ahol viszonylag szép, de sok helyen borzalmas. Számomra csalódás úgy mint itt a fórumozók nagy részének, de legalább van akinek bejön.:) Én mindenesetre várom a Black Opsot szvsz jobb lesz mint ez aztán majd elválik...

(#905) NOD


NOD
senior tag

Na kicsit toltam a játékot (csak multiban néztem).
Hát.... vegyes érzelmek. COD6 jobb, de itt legalább 6 ora alatt csak 1 cheaterrel találkoztam mig codban vagy 400-500al.
Grafika a bf-hez hasonló igazábol egyik sem jön be. Jobban tetszik nekem az ösrégi cod motor ami legalább minden gépen elfut és nem is néz ki szarul.
Sebzés rendben van, végre nem 5 méteres körben öl a rakéta (mint a bf-ben a patch elött és minden hulyegyerek glezett meg carl gustav).
Alapvetöen van benne ötlet de elbaszták. Cod7-ig viszont jó lesz ez is.
Egy kérdés :

Volt valakinek olyan problémája multiban hogy random idöszakonként becsukja a játékot és levág az asztalra?? (oránként vagy 2szer kidob.)

(#906) Balika23hun válasza Cobra652 (#887) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Elnézést kérek, mindjárt fel is vágom az ereimet nehogy nemzeni tudjak egy hozzám hasonló autista buta gyereket.
Nem igazán értem hogy mért nem tudjátok felfogni hogy nem ugyanolyan az emberek ízlése.
Azért mert vkinek nem tetszik attól még másnak tetszhet.
És azt sem értem hogy ha ennyire sz@r szerintetek a játék akkor mért foglalkoztok vele.
Ha nekem vmi nem tetszik akkor azzal nem törődök és nem verem azt asztalt hogy márpedig nekem ez nem tetszik.
Igaz hogy ez egy fórum ahol mindenki elmondhatja a véleményét akár jó akár rossz (én ugyanúgy elolvasom a negatív kritikát mint a pozitívat) de ez nem azt jelenti hogy el kell mondani 167-szer.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#907) BalaNce87 válasza zack (#903) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nah jó, de ez olyan mintha két külön ember írta volna le a véleményét, pedig beta óta szart nem javíthattak, nem volt arra idő. Ezzel meg páran így vannak szerintem, hogy ha valamiért pénzt adott (játék) akkor próbálja bemagyarázni magának hogy jó ez, megérte, elleszek vele, az lehet így is lesz, de kényszer vétel volt, minthogy szükség céljából. Az ok hogy magamból indulok ki, de biztos más fejébe is megfordult ez már, és nem olyanéba aki szarja a pénzt. Ha mondjuk 2-3000Ft lenne akkor pont nem érdekelne, de te is ezt mondtad hogy ennyit ér, most meg megvetted 8-ér és mindjárt tök más lett az egész játék, ez tényleg csak nekem fura?
Az hogy belejössz az egy ok, hogy jobban fog tetszeni, beta-ba is volt olyan nekem hogy belejöttem és akkor jó volt, de ettől függetlenül még gyenge maga a játék, a véleményem nem változott.

(#908) #41133696 válasza danilla (#879) üzenetére


#41133696
törölt tag

A COD6- sokkal jobban néz ki DX 9-ben. Mondjuk nekem a BC2 sem tetszik igazán, pedig azt is megvettem, de bánom :D

(#909) kem válasza Cobra652 (#901) üzenetére


kem
addikt

Ohh. Akkor asszem felhasználok egy kódot, mivel autista vagyok, persze nem telljesen nem telljesen mmmmmőőőő?

Köszi!

(#910) zack válasza BalaNce87 (#907) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem sokkal jobb mint a béta. De igazából tök mindegy milyen, mert úgysem érdekel téged mint ahogy a topikba járók 80%-át se. Nem is értem miért foglalkozol vele ennyit ha úgyse fogsz vele játszani. Csak megy az üres vaker, hogy így szar, meg úgy szar, aztán a társaság 80% meg se vette. Aki a virágbolti single-t próbálta, és 0ft-ot adott érte, érdekes módon az fikázza a legjobban.
Keldort megértem. Megvette, kipróbálta, és nem tetszik neki, amit sajnálok.
De ő teljes joggal fikázza, mert rálátása volt az egész Limited Edition-re multiplayerestől mindenestől. De persze ezt már megszoktam hosszú évek alatt, hogy bármi megjelenik akár szoftver, akár hardver, a "fika" az első. Mivel mindenben van hiba, így mindent le lehet húzni.
És ez most nem azt jelenti hogy 2-3 hét múlva nem fogom eladni az esetleges csíterek, vagy az addig felmerülő bármilyen problémák miatt. A kezdés pozitív volt, aztán meglátjuk milyen lesz a folytatás...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#911) bul07 válasza zack (#910) üzenetére


bul07
nagyúr

attól hogy valaki virágboltival próbálta a single részt(amire én senkit nem buzdítok) , miért ne lehetne véleménye a single részéről
ki az a veszett ember aki csak single miatt veszi meg

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#912) zack válasza bul07 (#911) üzenetére


zack
nagyúr

Persze, véleménye lehet mindenkinek. Csak itt arról van szó, hogy mindenki úgy fröcsög, mintha bármennyit is bukott volna azon, hogy letöltötte. Letöltöd, felteszed, végigtolod, nem tetszik, kidobod, tovább lépsz és örülsz, hogy le tudtad tölteni, nem kellett megvenned, hogy a single-t tolhasd, és pár óra játékidőt csak biztosított.
De itt sokan nem azért kezdték el a single-t mert kedvük volt hozzá. Hanem azért, hogy be tudjanak számolni hogy milyen. Nagy különbség. Én ha elkezdek egy játékot, azért kezdem el, mert kedvem van hozzá. Ez a "megnézem hogy hozzá tudjak böffenteni a témához" kicsit másabb hangulat. Nem véletlen hogy volt aki végig se tolta. Akinek kedve van játszani, beállítja a nehézséget max.-ra és örül hogy 6-8h tud szórakozni. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#913) bul07 válasza zack (#912) üzenetére


bul07
nagyúr

egy kis multi videót csinálhatnál harc közbe hogy aki még nem vette meg multiba is belelásson hogy mégis milyen(persze ha lehet ne a 4 BETA pályáról)

meg pálya bejárós videó is lehetne
a falakon át lehet lőni a multiba városi pályán
(most megyek hunyni kicsit)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#914) r-chee válasza zack (#912) üzenetére


r-chee
őstag

Ebben a topikban tizedannyira sem látom azt, mint március elején Bad Company 2-nél, hogy sokunk végigtolta virágbolti SP-t, hogy pár nap múlva neki tudjon feszülni multinak, s ujjongva írtuk le, hogy nekem is meg nekem is meghozta a futár, holnap csatlakozok hozzátok multiban skacok stb. Ez jelenthet valamit...

(PC-s verzióról beszélek.)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#915) bigdigit válasza r-chee (#914) üzenetére


bigdigit
addikt

ezen én nem is csodálkozom.szerintem is irtó gyenge grafika van alatta.először 3x végig néztem a beállításokat hátha csak valami butított grafikai beállítás miatt ilyen gyenge...de mégsem.

[ Szerkesztve ]

(#916) Allien válasza bul07 (#897) üzenetére


Allien
veterán

Tévedés!!! A managerek "bebizonyították", hogy bár természetesen tényleg többen vennének eredetit, de nem arányosan többen, azaz jelentős pénz kiesés lenne Nekik! Természetesen, ez kamu. A felmérés max egy időszakra vonatkozik, és ugye, akinek eleve anyagi gondjai vannak, azoknak (azaz Nekünk) még a játékok vásárlása előtt sok-sok mindent még meg kellene vennünk, illetve jelentős részét a bankoknak át adni. :K :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#918) he7edik. válasza Cobra652 (#887) üzenetére


he7edik.
addikt

Öcsém,
Te frankón beleölsz 4-5 órát egy általad kalapszarnak ítélt játékba és még 30+ sorokat kommentelsz róla...

Égő szöveg a flém vázon

(#919) danilla válasza #41133696 (#908) üzenetére


danilla
őstag

Hát, szvsz ez sokkal szebb, a single és a multi is.

he7edik: hát ez az, szerinte annyira szar, hogy sokat kell vele foglalkozni. Ha ez nálam is így működne, akkor a BC2 meg a COD6 topicba naponta írnék, hogy milyen fos :D

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#920) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Ezennel en is csatlakozok a MoH jatekosok korebe egy tier1 editionnal, koszonhetoen kem kolleganak fel aron. :R

(#921) Allien válasza Jarlaxle (#920) üzenetére


Allien
veterán

Tudsz infót mondani, Pl hogyan derült ki, hogy Tier1-s, :B Más a bejelentkező képernyő, vagy mi? :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#922) tgulyas


tgulyas
senior tag

Én még nem kaptam meg de nekem lesz LE is meg Tier 1 is edig MW2 meg BC2 volt amit nyomtam , A Beta tesztben nem is mentem bele de így látatlan ba azt mondom nekem be jön kell egy kiss új mert már egy siku a BC2 is. Ezel el leszek adig mig jön a Blak Ops .

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#923) v!ct0y válasza Jarlaxle (#920) üzenetére


v!ct0y
veterán

privi:)

[ Szerkesztve ]

(#925) Allien válasza Jarlaxle (#924) üzenetére


Allien
veterán

Hawaii! :R Mondjuk, már én is felvettem a kapcsolatot a féláras kollegával! :B Igaziból, nem a fegyó az, ami miatt a tier1-s felé hajazok, hanem később lehet, mást is kitalálnak, mondjuk 1 nappal hamarabb lehet tesztelni a BF3-t! :P
A leírást is köszi, én is leszedtem a képfile-t. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#926) v!ct0y válasza Jarlaxle (#924) üzenetére


v!ct0y
veterán

Najó de az EADM az valami 12.2GB nyit ir, hogy annyit kéne letölteni. Ez meg csak 7 giga

(#927) Jarlaxle válasza v!ct0y (#926) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Nalam az EADM is 6,6 gigat irt ki.

(#928) tgulyas válasza Jarlaxle (#927) üzenetére


tgulyas
senior tag

Lehet ne hogy ezt privát ban tárgyaljátok le. :R

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#929) Jarlaxle válasza tgulyas (#928) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Marmint azt, hogy ha valaki digitalis verziot veszi meg akkor, hogy lehet beuzemelni? Asszem ez tobbeket is erdekel, ugyhogy inkabb itt targyaljuk meg.

(#930) Blom


Blom
aktív tag

Sziasztok!
Ma megjött a játék,de nem örülök neki mert nem tudom telepíteni.
Vírusos a lemez és nem települ pedig már mindent próbáltam amit tudtam.
A vírus a binares/DFA dll található ezt írja a neve UNDO.
Ha valaki tudna megoldást az kérem jelezze nekem.
Hát ennyit az originált játékokról.
Még soha nem jártam így.

(#931) tgulyas válasza Blom (#930) üzenetére


tgulyas
senior tag

kapcsold ki a vírusírtot

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#932) Blaise válasza Blom (#930) üzenetére


Blaise
veterán

Valószínűleg rossz helyről jött a játék :)

(#933) Blom válasza tgulyas (#931) üzenetére


Blom
aktív tag

kikapcsoltam akkor sem települ
különben a cd galaxisba vettem

(#934) Balika23hun válasza Blom (#933) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

indíts újra a gépet, kapcsold ki egyből a vírusirtót és úgy próbáld meg telepíteni

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#936) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Á tudtam ugyanaz mint a betaban be se tudok jelentkezni...Valami ötlet?

(#937) Blom válasza Balika23hun (#934) üzenetére


Blom
aktív tag

oké még így nem próbáltam,de most így hátha sikerül :K

(#938) Blom


Blom
aktív tag

Leállítottam az AVG-t újraindítás után és most ezt írja.
Error reading file E/binares/DFA.dll
Verify that the file exists and that you.

(#939) KisRod


KisRod
tag

Segítsetek!
Elakadtam a single-ben, ott ahol dzsippókat kell kilődözni valami toronyból.
Nemigen akar lőni a légitámogatás. Biztos én vagyok a lámer, de valami instrukciót adhatna, aki már túljutott ezen!
Köszi előre is!

Keep calm & Forza Juve! | Battletag: KisRod#2543

(#940) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Még mindig nem ért ide a játék :W

(#941) semetka


semetka
őstag

Nekem is megjött, indulok gémelni. :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#942) tgulyas válasza Blom (#938) üzenetére


tgulyas
senior tag

megnézte a hiba üzenetet Google ba ott is a virus írto kavart be .

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#943) tgulyas válasza Bencus88 (#940) üzenetére


tgulyas
senior tag

hol rendelted? mert az 576 nál holnap küldik a CD Galaxis már ma kidobja én is meg kaptam tölük .

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#944) J4N!


J4N!
tag

Ezt most komolyan gondolja az EA?
Alig hogy kipróbáltam a játékot már is folyamatosan kidobált se hibaüzenet se semmi, mint anno a BC2nél. ( tanulhattak volna a hibáikból..) Eddig legalább ment de mostmár csak be se tudok lépni. " The EA servers are not currently available" imádom....

(#945) Blom válasza tgulyas (#942) üzenetére


Blom
aktív tag

akkor most uninstall az AVG vagy mi?

(#946) tgulyas válasza Blom (#945) üzenetére


tgulyas
senior tag

esetleg azt is ki probálhatod ,

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#947) BalaNce87 válasza J4N! (#944) üzenetére


BalaNce87
addikt

BC2 után mire számítottál, most komolyan? k...ára nem érdekli őket az ilyen probléma majd megcsinálják ha úgy alakul, nem fognak egyből intézkedni. Én már csak ezért se venném meg mert a játék támogatása egy nagy 0, már most, ha ők se támogatnak én se fogom őket pénzzel, ilyen egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#948) Blom válasza tgulyas (#946) üzenetére


Blom
aktív tag

na már települ igazad volt köszönöm az AVG volt a ludas :R :R :R

(#949) dinostrz válasza bul07 (#913) üzenetére


dinostrz
csendes tag

Ez jó ötlet én is kíváncsi lennék 1-2 MP in-game videóra! :D

Asus P5K - c2d E6750 @ 3,20ghz - 2G A-data DDR2 800mhz - ENGTX460TOP DirectCU 1G - FSP Bluestorm II 500W

(#950) Bencus88 válasza tgulyas (#943) üzenetére


Bencus88
nagyúr

cd galaxis.Levélben mára írták, de hihetetlen hozzám ér ki utoljára:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.