Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Laraxior


Laraxior
titán

nah úgyfest sikerült felcsatakozni...2 szerverre,az egyikről kidobtak, a másikról meg nem tudom hogyan kerültem le.
nagyon durvák a hangok... a grafikája is nagyon baba :C
reméljük csak az miatt dobál le,mert beta... :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#452) @rglaaf válasza BalaNce87 (#450) üzenetére


@rglaaf
veterán

Sikerült ugy összesen 20 percet tolni hát aki ugy gondolja hogy mw2-be könnyű ölni itt aztán végképp easy a dolog no recoil asszem meghaltam vagy 3-4 összesen:) az egész egyébként meg nulla még mindig nem értem miért nem forditva csinálták és a multit UE3-al kellet volna de mind1 előrendelés storno

PSN:BiZzare_0 ️

(#453) nanus válasza simi762 (#442) üzenetére


nanus
senior tag



1680x1050 full,catalyst max.
Olyan is lesz aki megveszi! :DD
Ez a lényeg, a játék többi része meg über gagyi.

[ Szerkesztve ]

(#454) zack


zack
nagyúr

Most totál lehalt a szerver. Percek óta "interrupted" van. :( :((( Ez így egy hajítófát se ér.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#455) keIdor


keIdor
titán

Na, most 20 percet ment folyamatosan. Lett is 24/5-ös statom. :C Elég könnyű...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#456) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Na, töltöm a beta-t..:)

(#457) ADAM1337 válasza keIdor (#455) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A stat lapon nálam kőkemény 10-es k/d-m van bc2 után nagyon gyerek játék 1000kill / 100halál. (előbb valahogy így álltam. :) )
Valahogy többet vártam, javítottak pár dolgon de még így is kevés számomra.
Jó hogy conq van ami vmi hülye néven fut, de túl kicsi a pálya, nekem egyelőre ha értékelnem kéne 3/10.

Amúgy ugyan az lesz mint a bc2 megjelenésekor 1 hónapig játszhatatlan volt ha emlékeztek... :((

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#458) ooooobi


ooooobi
senior tag

Engem idegesít h a havas pályán kb semmit se látok, minden világít, csapattagok nagyjából TDM-et játszanak, meg a meccs alatt kapott pontjaim vagy hozzáadja vagy nem a statomhoz, hogy ez a folytonos kidobálás miatt van vagy mitől azt nemtom.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#459) danilla válasza simi762 (#442) üzenetére


danilla
őstag

Én 1000%, hogy megveszem. Szerintem tökéletes lett a játék, én nem találkoztam se buggal se hibával, jó a sebzés, nagyon szép a grafika, és szerintem iszonyatosan élvezhető.
Semmi kivetnivaló nincs benne szerintem.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#460) Def26 válasza @rglaaf (#452) üzenetére


Def26
félisten

Hasonló a véleményem. Még a vége is stimmel, előrendelés stornó. Asszem, megyek COD felé...

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#461) keIdor válasza danilla (#459) üzenetére


keIdor
titán

Tökéletes? :DDD :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#462) ADAM1337 válasza keIdor (#461) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

elvakultság. :DDD

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#463) zack válasza keIdor (#461) üzenetére


zack
nagyúr

Lehet hogy dobott mellé egy "ex"-et és úgy lehet hogy tökéletes, és élvezhető. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#464) #41133696


#41133696
törölt tag

No kipróbáltam a public bétát :) Nem csalódtam... Tiszta BC ez, le is töröltem :D

(#465) #41133696 válasza @rglaaf (#452) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja nekem is , igaz én csak értseítsét kapok ha megérkezett, és nem kell rá válaszolnom ha tárgytalan . Ez pedig az , tárgytalan :K

(#466) danilla válasza keIdor (#461) üzenetére


danilla
őstag

-sebzésrendszer jó
-grafika jó
-emberek mozgása jó
-átlátható a játékmenet
-jól optimalizált (nálam sokkal jobban fut mint a BC2)
-buggal nem találkoztam még

Ezeket sajnos nem mondhatom el egyik multi fps-ről sem amivel mostanában játszottam.

Egyébként eddig nem játszottam MOH-kal, COD párti voltam (de leginkább COD4).

https://twitch.tv/ddplayzone

(#467) @rglaaf válasza danilla (#466) üzenetére


@rglaaf
veterán

Konzolon nincs ezzel gond szerintem mert ezt arra találták ki meg az összeset ami az elmult 1-2 évben jelent meg, és én naiv azt hittem hogy a 5-6évvel ezelőtti fps-ek mennyit fognak majd változni mostanra, hát tévedtem akkor nagyon is elkényeztettek bennünket normális serverbrowser normális menü rengeteg beállitási(egér sense tizedenként pl) lehetőség stb erre oda fejlődtünk hogy kapsz a menüben pár csuszkát azt álligathatod, elkonzolosodott korcsok lettek a mai fps-k.

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#468) danilla válasza @rglaaf (#467) üzenetére


danilla
őstag

Én inkább úgy mondanám nem komplexek annyira a mai fps játékok, hogy eléggé komolyan lehessen őket venni, vagy versenyeket szervezni belőlük, mint pl a CS :)
Ez mondjuk engem egyáltalán nem zavar. Én csak jól akarom magam érezni , ez arra tökéletes, nekem. (egyébként a boxra veszem meg, COD6 után megfogadtam, hogy több pénzt nem adok ki pc-s játékért)

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#469) #41133696


#41133696
törölt tag

"Ha szeretnéd látni a pingeket a szerver browserben, a programot adminként kell futtatnod." LOL :DDD

http://www.medalofhonor.com/hu_HU/pcopenbeta

[link]

(#470) Jarlaxle válasza #41133696 (#469) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Ez mar BC2ben is igy volt, mi ebben a meglepo?

(#471) #41133696 válasza Jarlaxle (#470) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az barátom, hogy BC2 ben nem így volt és nem így van .

(#472) Balika23hun válasza #41133696 (#471) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Csak az utolsó patch óta lehet látni a pingeket akkor is ha nem rendszergazda módban van elindítva a játék.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#473) #41133696 válasza Balika23hun (#472) üzenetére


#41133696
törölt tag

No nekem ez nem tűnt fel, pedig sohasem rendszergazdaként netezek , és játszom :)

Viszont így is elég gáz, hogy BC2 -nél már megoldották, itt meg még nem :))

(#474) Jarlaxle válasza #41133696 (#471) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

De bizony igy volt, talan majd egyszer itt is megcsinaljak.

(#475) Laraxior


Laraxior
titán

úgyfest elment aludni a sok amcsi,nem dobált le egyszer sem,viszont sajna nem bejövős a game :O pedig azt hittem :B Marad a Black Ops,Crysis2

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#476) Hardtech


Hardtech
tag

Valami ötlet hogy miér kapom mindig azt az üzit hogy EA servers not available currently connection interupted vagy vmi ilyesmi mikor haverom meg jatszik gond nelkul? Még accountot se tudtam csinalni ha egyaltalan kell nemlatok olyat hogy login vagy create account vmi ötlet ? Tüzfalat mar kikapcsoltam virusirtot kikapcsoltam semmi valtozas ugyan az az uzenet win 7 64 bitet hasznalok :(

(#477) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Most toltam megint ahogy felengedett, egész jó bár ez a rush mód szerűség túl zsufolt, conq sokkal jobb pörgösebb.
Amúgy néztem xfire támogatja a játékot nem is rossz hogy egyből. :)
Fps terén amúgy egész jó a helyzet bc2-hőz képest, majd monitorozok egy gpu kihasználtságot de a stabil 130fps dx11-ben csak jót jelenthet hbao 4xmsaa-val minden maxxal.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#478) zack válasza ADAM1337 (#477) üzenetére


zack
nagyúr

1680x1050?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#479) ADAM1337 válasza zack (#478) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

1920*1080 dx11 , 4xmsaa, high, hbao on
Itt van 2 kép csak úgy de majd lövök még pár shotot, az fps kb mindig 100 felett van alatta nem nagyon láttam még.
kép1
kép2

Amúgy amit unlockoltam valamiért elveszett, láttam az alsó sávon hogy server költöztetést írnak és hamarosan jó lesz, mert az unlockjaimat nem tudom használni amik megvannak. :F

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#480) nanus válasza Hardtech (#476) üzenetére


nanus
senior tag

Böngésző EA acc és go :DD

(#481) Mozso26


Mozso26
senior tag

Üdv!
Minden maxon van és mégsem igen találom "szépnek" a jatekot. Nagyon világos nálam a jetak , levettem a contrastot meg a brikit is de csak rondább lett. Hogy kéne rendesen belöni , vagy ez a nagyon világos ködszerüség csak engem zavar?????

(#482) zack válasza ADAM1337 (#479) üzenetére


zack
nagyúr

Hány százalékon mennek a GPU-k?
Csak mert ez az fps szám ennél a felbontásnál kissé hihetetlen, főleg annak fényében ahogy BC2 alatt szerepelt az SLI-s konfigod. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#483) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Átraktam DX9-be így már átlag 160fps körül volt a havas pályán elég sokszor kiakasztotta a 200-at, de a magok még így se lépik át a 70%-ot.:D

Érdekes, hogy most nvidián ez jobban megy mikor bc2 meg pont fordítva bár ez még csak béta.

(#484) boogie84


boogie84
veterán

2 maggal és 4890el vajon h fog menni 1680-ban?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#485) Def26


Def26
félisten

Az létezik, hogy az oroszok már megint csalnak egy bétában ennyi idő elteltével? :U Vagy csak én vagyok béna, és kapom a fejesek 1 bizonyos embertől...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#486) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Zack, Szlobig: Átlag 80% körül mozgott a kihasználtság mind a 2 magnál. (whql 258.96-al használom most a 2 vga-t)
Az xfire profilomban van pár screenshot evga-precisional kiírattatva a gpu-k: [link]

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#487) simi762


simi762
tag

Na úgy látom, hogy összeszedték magukat az EA-nál :C
Most játszottam kb 1 órát, anélkül hogy kidobott volna.
Most legalább látttam, hogy mekkorák a pályák.
MIvel elég kevesen voltunk, igy volt időm nézelődni, meg egy kicsit megismerni a játékot.
Egy kicsit módositok! Lehet hogy nem lesz ez annyira rossz, mint aminek az elején indult.
A városi pályák, szerintem,valóban nagyon kicsik, legalábbis 24 főre.
Lehet hogy mégis bepályázok egyre Én is. Majd möglássuk!

(#488) danilla válasza Def26 (#485) üzenetére


danilla
őstag

Sajnos létezik...sőt én már egy hackelt szerveren is voltam, el nem tudom képzelni, hogyan csinálják ezt ilyen gyorsan, sőt mi a lószarért csinálják... :W

https://twitch.tv/ddplayzone

(#489) zack


zack
nagyúr

Módosítok én is... :DDD
Egész türhető lett amióta nem dobál le. Én is belefutottam 1-2 szerón WTF szitukba, de remélem a dedikált szerók ezt majd kiküszöbölik.
Jelen pillanatban nem mondom hogy nem fogom megvenni, mert egyre jobban tetszik.
A következő 2,5 napban elválik, megveszem e vagy sem. 1 játékra lesz csak pénzem, így jól kell döntenem. Black Ops vagy MoH.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#490) r-chee válasza Def26 (#485) üzenetére


r-chee
őstag

Már első multi bétánál csináltak MoH-hoz csít programot. Láttam is egy helyen, hogy havidíj fejében le lehet tölteni. Szal ennyit a csíterekről...ott vannak midnenhol. Itt már az elejétől.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#491) ooooobi


ooooobi
senior tag

Bejött egy cheater, rögtön beírta h ő az első csaló, aztán nem tom mit csinált, de a területfoglalós pályán ellenünk vol, tőlünk meg az összes játékos egy pontba mágneseződött valahol a levegőbe és így lőtt minket, aztán ahogy meghaltál ugyan ott respawnolt és nem tudtál mozdulni csak nézelődni.
Az emberek mozgása amúgy nekem nem jön be, valahogy néha darabos, meg csak lebegnek a talaj fölött.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#492) boogie84 válasza ooooobi (#491) üzenetére


boogie84
veterán

Beteg az a gyerek. Az biztos. Vmi nincs rendben az agyával.

r-chee: ezért kellenének dedikált szerverek, mert ott legalább kiteszik őket!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#493) BalaNce87 válasza boogie84 (#492) üzenetére


BalaNce87
addikt

A legtöbb esetben tévesen teszik ki, mert azt gondolják csal, így az se a legjobb megoldás, egy fokkal jobb. A pb meg tudjuk hogy csak az ember agyára megy és nem a csalókat szűri.

(#494) SzlobiG válasza ooooobi (#491) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ilyen szerveren már voltam délután 2 órakor egy pontra húzta az összes játékost és ledobta a pálya alá instant halállal.:D

(#495) zack válasza BalaNce87 (#493) üzenetére


zack
nagyúr

Persze..Egyik se tökéletes megoldás. COD is tele van csalókkal, és ott még dedikált szerver sincs. Black Ops azt gondoljátok nem lesz tele csíterrel? :U Fair play manapság már nincs. Egyenlő esélyek senkinek se kellenek. Klán szinten is alkalmaznak ilyen olyan módszereket, ami nem cheat, de előnyhöz juttatja a csapatot, és így győzhetnek.
De nem csak a PC-s világ van elqurvulva...A sport dettó.
Pl. Manny Pacquiao vs. Floyd Mayweather Jr. bokszmeccs azért nem fog összejönni mert Pacquiao nem ment bele a lépcsős doppingetsztbe. Felkészülési idő alatt többször is nézték volna őket, amit el is fogadott, de azt hogy meccs előtt legyen az utsó dopping teszt, abba már nem ment bele. Vajon miért? :U :( Olyan profi cuccokat tolnak, ami nem mutatható ki 1-2 hét elteltével. Aki a legprofibb cucchoz hozzájut, annak van esélye győzni.
Szinte sehol sincs fair play a világban. Kiábrándító. :(((

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#496) danilla válasza SzlobiG (#494) üzenetére


danilla
őstag

Ehhez sajnos már nekem is volt szerencsém.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#497) boogie84 válasza BalaNce87 (#493) üzenetére


boogie84
veterán

Első játékomon találkoztam csalóval. :(((
65 / 7-es stattal zárt. Sztem nem sok különbség van a BC2-hez képest. Kis pálya, zászlófoglalás, sok katona, káosz.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#498) SzlobiG válasza danilla (#496) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na ugyanez történt már a béta így szét van hackolva még az tudja megmenteni, hogy dedikált szerók vannak képzeld el mw2-be semmit nem lehet tenni ellenük.

(#499) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Nos én a magam részéről véglegesíttetem a rendelést, 12.-én érkezik a játék.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#500) Silent77 válasza Balika23hun (#499) üzenetére


Silent77
veterán

Én is most adtam le a rendelést, 8000-et sztem megér, és ráadásul LE. :K
Igaz még nem próbáltam, de pár órát biztos el leszek vele.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.