Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25101) chester91


chester91
senior tag

Sziasztok!

Próbáltam a 140-es légventi topikban feltenni ezt a kérdést, de semmi reakció, eléggé le van hallva. 140-es ventit nézegetek egy nemsokára megvásárolandó gépbe, előre 2, hátra 1. Ki is néztem egyet:

Enermax T.B. Silence PWM UCTB14P

Ami fontos: halk, ehhez mérten korrekt légszállítás. Szabályozóról lenne vezérelve. Ha van ennél jobb választás, azt megköszönöm :)

(#25100) GezaR
Igen, sajnos nekem is ez a tapasztalatom vele. Jelenleg üzemel nálam szabályozóról egy Arctic F12 PWM, egy Zalman ZM-F2, valamint egy Coolink SWIf2 1200, valamint a Phanteks PH-TC14PE hűtőn 2 db PH-F140HP 14-es, ezek közül teljesen leszabályozva csak az F12-t hallom (jelenleg meghalt a hdd-m, de egy elég hangos Maxtor mellett is hallottam, a légszállítása elég jó, de én nem tartom akkora vételnek ezt a típust)

[ Szerkesztve ]

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

(#25102) flanki


flanki
aktív tag

Üdv!

Érdeklődnék hogy egy LC-POWER Cosmo Cool LC-CC-95, lebírna-e hűteni egy G3258-as (s1150) procit 60 fok környékére?
A procit 4.5Ghz-en hajtanám megfelelő feszültségemeléssel.

A házam egy ZM-T2 PLUS, Zalman házhűtővel.

Akinek van tapasztalata a hűtővel kapcsolatban kérem írjon! :)

[ Szerkesztve ]

(#25103) craftsman01


craftsman01
senior tag

Üdv szerintetek jó ez ìgy [link] köszi a vàlaszt.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#25104) craftsman01


craftsman01
senior tag

Bocsànat csak dokinàl voltam na szóval hasznàltan vettem, csak csavar és hàtsó merevìtő volt hozzà, felraktam az anyàt koppig becsavartam, rendesen fent is van nem kotyog , csak az a hézag zavar szerintem oda kéne valami tàvtartó, mondjuk nemhiszem hogy àtszakadna a lap.Szerintetek? Vàlaszt köszönöm.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#25105) Raggie válasza craftsman01 (#25104) üzenetére


Raggie
őstag

Ez mi? (típus, jelzés, méret, proci, stb-stb...) :F

Clint Eastwood FTW

(#25106) craftsman01 válasza Raggie (#25105) üzenetére


craftsman01
senior tag

Na igen ez 775-ös lap Xeon procival proci mérete megegyezik a sima 775-procikéval.Hűtő meg ez [link]habàr a hàtsó tartó nekem x alakú igaz itt làtni fekete kis alàtéteket mahol is nèztem ott meg csak csavarok voltak mag a hàtsó vas.

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#25107) Raggie válasza craftsman01 (#25106) üzenetére


Raggie
őstag

Igen a kis alátétek, akkor szerintem is kellenek! De ilyesmit tudsz venni sima barkácsboltban.(bármilyen kb 0,5 mm vastag kisebb műanyag alátét ami méretben stimmel)

Clint Eastwood FTW

(#25108) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!
Remélem jó topikot találtam meg.
Eddig szagelszívóba használatos szűrőbetétet használtam a ház elején a beszívott por nagyját megszűrni. Na most az a bajom, hogy a nagy szőröket megfogja, de a finom port marhára nem. És ez sokkal suttyóbb mint a nagy porcicák, mert kifújni sem bírom a sok finom lamella közül.
Mivel lehetne a megfelelő légáramlást biztosítva meg szűrni jobban?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#25109) flanki válasza flanki (#25102) üzenetére


flanki
aktív tag

köszi a semmit! :C

(#25110) craftsman01 válasza flanki (#25109) üzenetére


craftsman01
senior tag

Szerintem kevés lessz,hőcsövek szàma kevés illetve a ventillàtor légszàllìtása is kevés. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#25111) Raggie válasza flanki (#25109) üzenetére


Raggie
őstag

Nincs tapasztalatom a Haswell chipekkel.
Nekem az Ivy i5 3570K-mat "csak" 4,3 GHz-ig engedi az említett hűtőnél kb másfélszer akkora CM Hyper 212 EVO.

Szóval én is azt mondanám, hogy a 4,5 GHz-hez kevés lesz...de nem biztos.

Clint Eastwood FTW

(#25112) endilv426


endilv426
csendes tag

Sziasztok!

Asus Z97-P-re szeretnék rászerelni egy Alpenföhn Ben Nevis hűtőt. Amikor rácsavarozom akkor melyik irányba érdemes, merre nézzen a ventilátor a RAM slotok felé vagy a ház hátulja felé?

(#25113) DR|FTK|NG válasza endilv426 (#25112) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Szia.

Milyen házban van, és hogyan veszik körül a ventik?

Ha úgy, mint a legtöbb gépnél, akkor a RAM-ok felé nézzek(és a gép hátulja felé szívjon/fújjon ezáltal).

(#25114) flanki válasza Raggie (#25111) üzenetére


flanki
aktív tag

Köszi a választ!

Az említett proci alapból 53W TDP-s a hűtő 130W TDP-ig állítólag rendesen hűt.
Felhúzva érheti el a G3258 talán a 70W TDP-t, a te procid 77W TDP-s alapból.
Szóval határeset szerintem, de kár hogy nincs itt olyan aki már használt ilyen LC-Power hűtőt. :U

(#25115) Raggie válasza flanki (#25114) üzenetére


Raggie
őstag

Hát az én CM 212 EVO hűtőm meg elvileg 180 W-ig okés, de ezek a számok mindig el vannak túlozva kicsit. Meg persze ezek az abszolút maximumra értendők, tehát lehet hogy 180 W-ot éppen eltart, de nem 60 fokon hanem mondjuk 80-85 esetleg 90 fokon. Azt meg nem szeretné az átlagember! :)

Clint Eastwood FTW

(#25116) kenand válasza Raggie (#25115) üzenetére


kenand
veterán

CM 212 EVO azért egészen jó, tesztek alapján is. Egy kicsit lehet fokozni, ha ráteszel egy 2. szívó ventit Y pwm kábellel.

(#25117) craftsman01 válasza kenand (#25116) üzenetére


craftsman01
senior tag

Nekem a sima CM 212 van ami kettéosztott bordás 1900-as ventivel rá fújja a levegőt a ház háta felé, 80w a proci gyári feszen.felhúzva 3.6-ra 1.3 vcore-al így maxon 60 fok.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#25118) jacekLFS


jacekLFS
tag

Sziasztok

Scythe mine 2 processzor hűtőm van, gyári 1db ventivel. Tervezek mostanság egy kis CPU oc-t és ha már elő van készítve 3 ventilátorra a hűtő akkor ezt ki is használnám. Érdekelne hogy milyen ventilátort lenne érdemes fel szerelni rá, az is játszik hogy a gyárit is le cseréltem és akkor lesz rajta 3db egyforma, illetve középen és hátul 14cm,az elején a ramok miatt lehet hogy csak 12cm venti fér fel. Mit ajánlanátok, ami amellett hogy csendes, teljesítményben sem rosszabb?

Előre is köszönöm a válaszokat

Üdv

Ha már kaptál egy privát üzenetet, illik rá válaszolni, pénzbe az még nem kerül!(inteligencia viszont szükséges hozzá)

(#25119) craftsman01 válasza jacekLFS (#25118) üzenetére


craftsman01
senior tag

Üdv, DeepCool ventit vettem egy hete 12 cm a proc hűtőre 4 pines 3000 ft volt totàl halk és a légszàlìtàsa is elég jó,szerintem nézd meg tökéletesen elégedett vagyok vele ja és halk is.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#25120) abridabri válasza jacekLFS (#25118) üzenetére


abridabri
veterán

Ha jo teljesitmenyt akarsz a cpu hutodre, akkor csakis Akasa Apache. Igaz nem 3000ft ,de jobb is annyival.

(#25121) Raggie válasza abridabri (#25120) üzenetére


Raggie
őstag

Én a Thermalright TY-143 ventit javaslom CPU-ra. Igaz 14cm-es, de a 12centis ventik felfogatójával lehet rögzíteni.

Clint Eastwood FTW

(#25122) abridabri válasza Raggie (#25121) üzenetére


abridabri
veterán

Volt olyanom ( Macho rew ABW ) ,valoban jo venti , de azert az Apachetol messze van.

(#25123) Dr. Gonzο válasza Raggie (#25121) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Én nem ajánlanám az újabb Thermalright TY ventiket. Eleve magas a szélzajuk és hajlamosak egy idő után kattogni.
Vettem egyszerre 6 darabot, egyenként vittem vissza gariba őket egy darabig. Aztán kuka.
Az üzlet szerint sem a régi a minőségük.

[ Szerkesztve ]

(#25124) abridabri válasza Dr. Gonzο (#25123) üzenetére


abridabri
veterán

Milyen TY ventik voltak azok ? En nemsokara epp rendelni akarok 7db 147A-t .
Itt 1-2 video roluk, abszolut semmi hangjuk sincs ,se szel se motor :
147A
[link]
[link]

(#25125) Dr. Gonzο válasza abridabri (#25124) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

TY147-ek voltak.

(#25126) jacekLFS


jacekLFS
tag

Köszi a gyors válaszokat. A noiseblocker ultra quiet xl1 ről mi a véleményetek? Jelenleg ilyen ház hűtőim vannak, és hang, illetve minőségben is egész korrekt számomra. Esetleg ez ha fel kerülne a mine 2re, mennyire lenne jó választás?

Ha már kaptál egy privát üzenetet, illik rá válaszolni, pénzbe az még nem kerül!(inteligencia viszont szükséges hozzá)

(#25127) #63761920


#63761920
törölt tag

Sziasztok!
Nem tudom menyire jó megoldást használok, ezért érdeklődöm?
Még nem láttam olyan számítógépházat ami tetszene, ezért eldugtam
fektetve a dohányzó asztal alsó polcára és a terítő teljesen körbe takarja!
Nem olyan zajos, legterhelőbb feladata 1080p YouTube.
A konfig.:E5400 + haldokló Sapphire hd 5670 + Fsp400-60apn táp,
gyári ventikel, nincs semmi plusz, 500X430X200 házban.
Szeretnék egy újabb konfigurációt k.b. : i3-6100 + fsp hexa+ 400W,
esetleg később a 4k-s filmekhez videokártya.
Maradhat ilyen elhelyezési formába és szolid légáramlási felépítésél?
A ház 500x430x200 eléggé zárt!

[ Szerkesztve ]

(#25128) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Hilfe!

Régen vettem Zalman ventiket, amihez volt egy csati, amiben ellenállás volt, hogy halk legyen üzem közben. Sajnos nem tudom hogy milyen néven fut ez a cucc, illetve, hogy lehet-e ezt külön venni?!

Aki tud, vágjon hozzám pár linket, plíz! Köszönöm! :R

Rip and tear

(#25129) jacekLFS válasza Zolaash (#25128) üzenetére


jacekLFS
tag

Hali

Nem a fan mate re gondolsz? [link]

Ha már kaptál egy privát üzenetet, illik rá válaszolni, pénzbe az még nem kerül!(inteligencia viszont szükséges hozzá)

(#25130) net1973


net1973
csendes tag

Hy!
Egy kis felvilágosításra lenne szükségem: Tegnap előkerült egy Scythe Orochi Rev.b a szekrény aljáról és érdekelne, hogy egy fx 8350-el megbírkózna-e? Szegénykén még gyári hűtés van, amit már az udvaron lehet hallani. :D

(#25131) Dr. Gonzο válasza net1973 (#25130) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

A gyárinál fényévekkel jobb lesz. Pláne, ha találsz egy jó ventit rá.

(#25132) abridabri válasza Zolaash (#25128) üzenetére


abridabri
veterán

2x5V vagy 2x12V aga van . [link]

[ Szerkesztve ]

(#25133) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Hogyan ellenőrzitek le, hogy egy adott Pc-ben rendben van e hűtés? Illetve a ventik, jó helyen és irányba szállítják a levegőt.

Thx

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#25134) mukurisho válasza Predator2 (#25133) üzenetére


mukurisho
tag

Levesszük az oldalát minimum... :U :))

Viccet félre téve, mire gondolsz?

:R

(#25135) Raggie válasza Predator2 (#25133) üzenetére


Raggie
őstag

A kezedet odateszed a különböző ventillátorokhoz és megnézed hogy kifele vagy befele fújnak.
Alapvetően ezek az irányok jók(az oldalsó venti lehet kifelé fújó is):
KÉP

Azt, hogy a belső alkatrészeknek jó-e a hűtése meg stressz-teszteléssel.
Aida64-nek a stresz-tesztje meg tudja izzasztani mind a őrocit mind a GPU-t például.

[ Szerkesztve ]

Clint Eastwood FTW

(#25136) Zolaash


Zolaash
aktív tag

jacekLFS, abridabri, köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#25137) Predator2 válasza mukurisho (#25134) üzenetére


Predator2
addikt

Van egy Corsair Carbide 500r PC házam, szeretném megtudni, hogy hűtésileg rendben vannak e a benne lévő alkatrészek, de a legkisebb zaj mellett. A házban lévő ventik közül csak az első kettő megy, a többit kikötöttem a hang miatt.

Hogy csináljam? Ha hozzátok kerülne egy ismeretlen gép, hogy állnátok neki ilyesminek?
Nem rég volt takarítva, minimális mennyiségű por van csak benne.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#25138) mukurisho válasza Predator2 (#25137) üzenetére


mukurisho
tag

Az első amivel kezdenék, hogy megnézzem a ventik hogyan vannak elhelyezve.
Elöl be, hátul, fölül kifelé fújjanak...

Az ideális hűtés elérése érdekében, illetve, hogy fölösleges por ne jusson a házba
én mindig túlnyomást hozok létre.(befújó ventik erősebbek mint a kifújók)
Így csak a porszűrős ventiken keresztül jut be levegő, mindenhol máshol, apró kis
réseken kifelé szivárog.
Ha mindez megvan, akkor oldallap föl.
Ezután felkerülne néhány benchmark program, majd egy jókora stressz teszt,
és hwMonitorral nézném a hőfokokat.

Ha mondjuk CPU, VGA esetleg magas hőfokot ér el, akkor mehet egy pasztázás.

Nem tudom írtad e már, hogy milyen konfigot szeretnél hűteni, ha igen, akkor sry! :U

Üdv! :R

(#25139) Predator2 válasza mukurisho (#25138) üzenetére


Predator2
addikt

Corsair carbide 500r PC ház [link]

Csak az első két venti üzemel, hogy hűtse a HDD-t és, hogy a többi ne csináljon nagy zajt.

Config:

Asrock z77 extreme 4 alaplap
i5 3570k cpu
2x4Gb Corsair ram
XFX XTR 750W táp
Sapphire R9 290 Vapor x VGA
WD Black 3TB HDD
Samsung 850pro SSD
ALPENFÖHN Brocken 2 CPu cooler

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#25140) Raggie válasza Predator2 (#25139) üzenetére


Raggie
őstag

Hát egy R9 290-nel a házban ami nem kifelé fújja a meleget én minimum eg másik kifelé fújó házventit beüzemelnék. Azok a karik fűtenek rendesen terhelés alatt. :)

Clint Eastwood FTW

(#25141) mukurisho válasza Predator2 (#25139) üzenetére


mukurisho
tag

Nem tudom esetleg OC van e a procin, de én a hátsót még mindenképp visszakötném, hogy meglegyen a kereszthuzat.

Ahogy elnézem a cuccaid, sem a CPU sem a VGA hűtő nem csinál nagy zajt, így megértem ha zavarnak a ventik.
Amit javasolni tudok, hogy ha PWM vezérlesűek, akkor alaplapról szabályozd le őket,
ha nem, akkor érdemes beszerezni egy ventilátor szabályzót ami potméteres, vagy
"manuálisan" kábellel fix fordulatra állítani.
Én "tescos" módon ilyen kábellel szoktam megoldani, a 12 és 5 voltos ágat fel kell cserélni, és máris lassabb a ventilátor...

[ Szerkesztve ]

(#25142) jacekLFS válasza Predator2 (#25139) üzenetére


jacekLFS
tag

Hali

Nem akarok bele pofátlankodni, de ha jól olvastam kikötötted a ventiket mert hangosak.

Saját tipp 1. Próbálj meg áldozni halkabb ventikre

2. Ahogy olvasom extreme 4 lapod van (nekem is ilyen volt még nem is olyan rég). Nála lehet játszani a ventillátorok fordulatával, ha rádugod a ventijeidet, utána axtu-ban le tudod venni a fordulatát minimumra, így azért marad légmozgás a házban, illetve a hangal sem lesz problémád.

Üdv

Ha már kaptál egy privát üzenetet, illik rá válaszolni, pénzbe az még nem kerül!(inteligencia viszont szükséges hozzá)

(#25143) abridabri válasza Predator2 (#25139) üzenetére


abridabri
veterán

Elol maradjon a 2 befujo , oldalra meg tegyel egy 20cm es ventit kiszivora , azok olyan halkak ;hogy ugy sem hallod az elso kettotol.Mondjuk en az elso 2db 12 es ventit is kicserelnem jo minosegu pwm ventikre , de az mar reszletkerdes. Az oldalso 20as Cooler Master Megaflow pl viszont letszukseg egy 290 mellett.

[ Szerkesztve ]

(#25144) Predator2 válasza jacekLFS (#25142) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a válaszokat.

A ház oldalába vissza kötöttem a nagy ventit, majd axtuban levettem a fordulatot.
Milyen ventiket javasolnátok ebbe a hába ami best buy, csendes! Semmi csicsa nem kell (világítás stb...)

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#25145) Thusor


Thusor
őstag

Abban kérném a segítségeteket, hogy egy most készülök venni egy HP z600 munkaállomást. Két processzoros a rendszer. Mindkét processzor Intel Xeon x5650-es lesz, CPU-nként 95W TDP-vel. Így néz ki belülről a gép elrendezése. Ehhez szeretnék 2 db nagyon megbízható processzor hűtőt, ami elfér a gép alaplapján és rendesen le is tudja hűteni a két processzort. Mit tudnátok nekem javasolni?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#25146) jacekLFS válasza Predator2 (#25144) üzenetére


jacekLFS
tag

Hali

120mm 3pin:

Xilence Red Wing 120
Cooltek CT-Silent 120
Nanoxia Deep Silence 1300 rpm
Be Quiet Pure Wings 2 120
Lepa Bol.Quiet Tri-speed
SilenX Effizio 120
Aerocool Dead Silence(ledes,3 válaszható szín)
Noiseblocker E-Loop B12 széria

120mm 4pin Pwm:

Xilence Red Wing Pwm 120
Cooltek CT-Silent Pwm 120
Be Quiet Pure Wings 2 PWM
Nanoxia Deep Silence Pwm 1500 rpm
Coolink Swif2 120P
Alpenfoehn Wing-Boost 2
Lepa Bol.Quiet
Akasa Apache
Akasa Viper
Be Quiet Shadow Wings Pwm
Noiseblocker eLoop B12-PS

140mm-s ventilátor 120mm-s rögzítő furattal:

Thermalright TY-147A
Akasa Viper AK-FN073

140mm 3 pin

Cooltek CT-Silent 140
Nanoxia Deep Silence 1400 rpm
Be Quiet Pure Wings 2 140
Aerocool Dead Silence 140
Thermaltake Riing 14
Noiseblocker eLoop B14-2 vagy B14-3

140 mm 4 pin pwm

Nanoxia Deep Silence 140 Pwm
Alpenfoehn Wing-Boost 2 140
Akasa Apache 140
Akasa Viper 140
Noiseblocker eLoop B14-PS
Be Quiet Shadow Wings 140 Pwm

180mm + 3 pin

Cooler Master MegaFlow Silent

Én noiseblockereket használok (xl-1 tipusút) nálam max fordulatszámon sem lehet hallani őket,és talán még a megfizethető kategóriába tartoznak.

Thusor

Itt pontosabb választ fogsz kapni a kérdésedre :)

[ Szerkesztve ]

Ha már kaptál egy privát üzenetet, illik rá válaszolni, pénzbe az még nem kerül!(inteligencia viszont szükséges hozzá)

(#25147) Thusor válasza jacekLFS (#25146) üzenetére


Thusor
őstag

Köszi, oda továbbítottam a kérdésemet.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#25148) Isual


Isual
veterán

Sziasztok!

Tanácsért fordulok hozzátok. Tavaly év végén építettem egy miniATX-es, halk PC-t (lásd adatlap), egy Bitfenix Phamtom M házba. Árban nem akartam nagyon elszállni, így a táp nem passzív, viszont egy igen halk be quiet! egység lett. Alapvetően sokat használom (90%-ban) idle-ben a gépet (tehát csak office, net, videó), és ilyenkor csak a tápventi forog (szinte hallgatatlanul) és amennyire lehet, leszabályozva a házventi, amit a Bitfenix adott a házhoz (hátul, a CPU hűtő mögött, 12 cm, 650-700 rpm-en).

Na és lehet kicsit overkill, de mivel tápot nem akarok cserélni (bár ma már egy arany minősítésű be quiet-et vennék, ami még ennél is kicsit halkabb), a hátsó házventi cseréjén gondolkozom. A ház ott hátul támogat 12 és 14 cm-es ventillátort is. Be quiet-et szeretnék. 4 pines PWM-es csatival rá tudom kötni majd a lapra és szabályozni is tudom majd a fordulatot és ezt a négyet néztem ki:

SHADOW WINGS SW1 120mm 1500rpm
SHADOW WINGS SW1 140mm 1000rpm
SILENT WINGS 2 PWM 120mm 1500rpm
SILENT WINGS 2 PWM 140mm 1000rpm

Kérdés az melyiket ajánljátok és, hogy mivel elég kicsi a ház és nem akarom az egészet szétszedni (VGA, CPU hűtő), szerintetek (aki szerelt már be ilyeneket) elég-e ennyi hely a ki-be szereléshez (ventirögzítő csavarok kívül vannak ugyebár)?

Előre is köszönöm a segítséget!

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#25149) jacekLFS válasza Isual (#25148) üzenetére


jacekLFS
tag

Hali

SILENT WINGS 2 PWM 140mm 1000rpm

Ha már kifejezetten be quiet ventit szeretnél akkor ezt választanám. A négy ventillátor közül ez a leghalkabb, és ez mozgatja meg a legnagyobb légtömeget.

3pin to 4pin 12V-connector
12V to 7V adapter
12V to 5V adapter

Elvileg ezek hozzá járnak, ezzel is tudod szabályozni hogy milyen sebességen pörögjenek, ha fix fordulatot akarsz.

Üdv

Ha már kaptál egy privát üzenetet, illik rá válaszolni, pénzbe az még nem kerül!(inteligencia viszont szükséges hozzá)

(#25150) mukurisho válasza Isual (#25148) üzenetére


mukurisho
tag

Egyet értek az előttem szólóval!
A hely pedig bőven elég lesz, még csavar sem kell hozzá, mert ilyen gumis, át tolós
rögzítést adnak hozzá.

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.