Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48241) Yodamest


Yodamest
veterán

Na pálinkásat!

Mitől lett most Akali ennyire erős? Nem láttam hogy kapott volna bármiféle direkt buffot mostanság. Eddig nem is hozták csak tényleg nagyon ritkán, de az utóbbi 1 hónapban kb bann or pick lett belőle. Ezzel nem is lenne baj, viszont ha pickelik akkor óhatatlanul is valami 30-6-10 jellegű stat lesz a vége akár nálunk van akár az ellenfélnél....

Kis story:
Tegnap spec. az ellenfélnél volt és lvl 6-on 2 ütésből megölte a tank Ekkomat úgy hogy még ultiztam is közben. Utána meg beindult a hógolyó és már 1 sec volt neki bárki, én is sunfire + SV kombóval is úgy olvadtam el, hogy egy gombot nem volt időm lenyomni... ez mi ez a karakter??? pedig LB volt ellenem miden és már 3-0 ba vertem, így azt hittem easy meccs lesz, sajnos a master Yi jungle megint hozta szokásos formáját...

De most az aktuális feedtől függetlenül is az a baj, hogy én még NEM elfeedelt Akalit nem láttam. Redditen írták, hogy ez azért van, mert borzasztó egyszerű vele játszani és bárki csinál vele egy 5-6 killt lvl6- után így minden meccsen feedben lesz. Én nem tudom, mert kb 1 botmeccset toltam eddig vele, de valóban gyanús az, hogy pl. Yi-ből folyton belefutok ezekbe a 1-14 statos playerekbe, míg Akaliból én még olyat aki negatív mérleggel zárt volna soha nem láttam.

Ne vegyétek ragelésnek ezt, csak inkább érdeklődöm, hogy ti is találkoztok ilyen OP Akalikkal illetve miért ilyen erős? :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.