Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
senior tag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#3451) szumo válasza #65675776 (#3450) üzenetére


szumo
senior tag

WoW!
Az egész oldalt átfésültem, mégse találtam ezt amit linkeltél. Lehet felületes voltam.
Megnézem este ezeket, a beállításokat, aztán jelzek, hogy mi lett.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#3452) mokuskerek01


mokuskerek01
csendes tag

Sziasztok!

Ma vásároltam egy TV2000 XP GLOBAL tvkártyát. Feltelepítettem, a kép jó, de nincs hang. Mi lehet az oka?

(#3453) #65675776 válasza mokuskerek01 (#3452) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem kötötted össze a hangkártyával. Mellékelik hozzá a kábelt.

Esetleg nincs jól beállítva a PVR2-ben a hang rész.

[ Szerkesztve ]

(#3454) k_petya


k_petya
tag

Én vagyok figyelmetlen vagy tényleg nincs driver szekcio az lhsite.hu-n?

(#3455) #65675776 válasza k_petya (#3454) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ott van a fejlécben a link rá...

(#3456) mokuskerek01 válasza #65675776 (#3453) üzenetére


mokuskerek01
csendes tag

Köszönöm a segítséget. Sikerült megcsinálni. A tv kártyát valóban össze kellett kötni a hangkártyával. A csomag tartalmazta a kábelt. :C

(#3457) k_petya válasza #65675776 (#3455) üzenetére


k_petya
tag

Köszi, de most mintha nem menne az oldal.

(#3458) Bazsy


Bazsy
aktív tag

Sziasztok. A következő a gondom.

A vista nem nyomja ki az aerot mikor indul a PVR2, és 60% proci használat van, mert gondolom ezerrel rendereli 3Dben a pvr2 képét is...

Hol lehetne beállítani, hogy a PVRnél automatikusan kapcsoljon ki?

Vista 64em van.

Bazsy

(#3459) LGA 911


LGA 911
tag

sziasztok!

még a nyáron volt az a bajom hogy x64-es vista alatt nem volt hangja az x-fi xtreme audio és a leadtek tv2000 global párosításnak
a problémát nem tudtam megoldani gyanakodtam minden szoftverre amire lehetett de sehogy sem ment
most lecseréltem az xtreme audio-t xtreme music-ra és tökéletesen megy majdnem minden
úgyhogy nem a tuner és nem is a k-lite codec volt a hibás hanem a hangkari

van még egy furcsaság ami végülis nem zavar csak érdekel hogy a pvr2 hangerőszabályzója mért nem működik
akárhova tolom 0-tól 100-ig a hangerő nem változik
én megnéztem a console launcherben a leadtek program nem az aux hangerejéhez van szinkronizálva hanem a felvételhez és azt változtatja én végülis tudom a hangerőt változtatni ha a creative progiban húzgálom az aux hangerejét

a másik már komolyabb bajom hogy nem tudom a falból kijövő rádiójelet bedugni a kártyába
sajnos a hozzá adott antenna nekem nemjó mert nagyon sok kábel mellett tudom csak futtatni és rengeteg zajt összeszed
a falban van egy tv és egy rádió csatlakozó a rádió pont ellenkezője a tv-nek
viszont a kártyába rca megy be
találnom kéne egy megoldást hogy tudjak rádiót hallgatni

ha van ötletetek szívesen veszem:)
köszi!

(#3460) LGA 911 válasza Bazsy (#3458) üzenetére


LGA 911
tag

szia
ez érdekes azt hittem hogy az valami hiba hogy nálam kinyomja az aero-t mikor indul
de ezekszerint nem
én is 64-es vistát használok és nálam mindig átvált viista basic-re

(#3461) #65675776 válasza Bazsy (#3458) üzenetére


#65675776
törölt tag

A PVR2 semmit sem renderel 3D-ben, magy szépen Aero-val is. Melyik verziót használod?

LGA 911: Ezért nem tudod a hangerőt szabályozni, mert X-Fi. Vegyél normális hangkártyát.

(#3462) LGA 911 válasza #65675776 (#3461) üzenetére


LGA 911
tag

nekem mindig átvált vista standard megjelenítésre aero-ból mikor elindítom a pvr2-t kicsit idegesítő

a hangkarit most cseréltem le végre működik sztem most nem cserélem le majd ha lesz új generáció

(#3463) Bazsy válasza #65675776 (#3461) üzenetére


Bazsy
aktív tag

Winfast oldaláról letölthető legujabb PVR2t használom.

Én ugy tudom, hogy az aeronak az a lényege h az egész asztalt 3Dben rendereli, ezért gondoltam, hogy a videojelet is megpróbálja és azért öli le a procit...
Ha kikapcsolom az Aerot, akkor a szokásos nevetséges 7-8% proci használaton marad...

Egyébként megy szépen Aeroval is csak nem akarom Paksot a gépem után kötni;)

Bazsy

(#3464) FarkasAtis


FarkasAtis
csendes tag

Segitsetek pls. nemtalálom hova dugjam a hang kábelt:D
Integrált Realtek hd audio hangkártyám van és van képem is meg midnen csak náj hang:(:(:(:(

(#3465) bpityusz


bpityusz
csendes tag

Hali!
Nem tud valaki egy olyan "plugin"-féleséget, ha egy csatornára váltok, akkor kiírja az aktuális műsort címét? Olyan EPG féle, csak pl. netről, vagy txt-ből.

[ Szerkesztve ]

(#3466) bzoley válasza bpityusz (#3465) üzenetére


bzoley
veterán

De tudunk.

(#3467) bpityusz válasza bzoley (#3466) üzenetére


bpityusz
csendes tag

És ennek hol tudok utána nézni? Mi alapján működik?

(#3468) #65675776 válasza Bazsy (#3463) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem lehet, hogy Overlay-re van állítva a megjelenítő? MErt akkor annyival áthidalhatod a problémát, hogy átállítod VMR(9)-re (PVR2 beállítások 3. lapján bal felül).

Az Aero pedig nem 3D (csak egy-két effekt), hanem használja a GPU-t.

LGA 911: Amíg Creative termékekkel próbálkozol garantált a szopás.

[ Szerkesztve ]

(#3469) Vadafak


Vadafak
tag

Sziasztok!

Ma vettem egy Leadtek Winfast TV2000 XP Globalt nagy nehezen sikerült hangot is rtakni a kép mellé. De a PIPet nem tudom használni, bárhogy nyomkodom nem jön be semmi.
Mi lehet az oka?

(#3470) #65675776 válasza Vadafak (#3469) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az, hogy nem olvastál vissza. PiP csak felvett, vagy megnyitott videoval van. Ha egyszerre két csatornát akarsz nézni, akor két tunert kell venned.

Még mielőtt félretájékoztatást vagy átbaszást emlegetnél: eme információ fent van a Leadtek oldalán és ha minden igaz a kártya dobozán is. De a kézikönyvben biztosan.

[ Szerkesztve ]

(#3471) Vadafak válasza #65675776 (#3470) üzenetére


Vadafak
tag

deszarrr, akkor magyarul lófaszt se ér.
azt hittem ez úgy működik mint a tvnél pip van ráítrva és tudja is azt, utasításba nem volt iylen hogy 2 tuner kéne hozzá az tuti mert 3szor végigolvastam.
no mind1 nem halok bele, cska jó lett volna, mind1 marad a kapcsolgatás.
köszi a gyors választ! :)
jóéjt pá

(#3472) bpityusz válasza Vadafak (#3471) üzenetére


bpityusz
csendes tag

TV-ben is van sok olyan, amelyik úgy tudja a PIP-et, hogy egy csatornát, plusz txt-t, vagy av-t kever mellé, mert csak 1 tunerja van.

(#3473) #65675776 válasza Vadafak (#3471) üzenetére


#65675776
törölt tag

Pedig a pdf 4.oldalán ott szerepel megjegyzésben...

(#3474) p.black


p.black
csendes tag

Hello!
olyan bajom van h adott egy tv2000 xp global kártya valamint egy vista 64bit sp1.
Elindítom a pvr2-t és amint elkezd keresni csatornát befagy a gép, olyan szinten h csak a kikapcs/bekapcs segít neki. Olvastam olyat h a többmagos prociknál megoldás lehet h egy maghoz állítom az affinitást de nekem nem oldotta meg a problémát.
Másik gépben is hasonlót művelt :(( :((

Esetleg van valami ötleted rá? vagy mehet a kukába a kártya?

3dterv.hu ---- Fotorealisztikus belsőépítészeti látványtervezés

(#3475) #65675776 válasza p.black (#3474) üzenetére


#65675776
törölt tag

Esetleg lehet csak a driver nem a megfelelő.

(#3476) p.black válasza #65675776 (#3475) üzenetére


p.black
csendes tag

A legújabbal is próbáltam de semmi változás :((

3dterv.hu ---- Fotorealisztikus belsőépítészeti látványtervezés

(#3477) #65675776 válasza p.black (#3476) üzenetére


#65675776
törölt tag

ŰNincs véletlenül IRQ ütközés?

(#3478) p.black válasza #65675776 (#3477) üzenetére


p.black
csendes tag

gyanítottam először én is de miután egy teljesen másik gépbe is beletettem és ott is ugyanezt művelte nem tartom valószínűnek. DE mondjuk az is furcsa h hogy tud hardveresen így meghibásodni.:s

3dterv.hu ---- Fotorealisztikus belsőépítészeti látványtervezés

(#3479) p.black


p.black
csendes tag

Jah és a poén az egészben hogy ezen a gépen ugyanezzel a vinfos telepítéssel kb 3 héttel ezelőttig gond nélkül ment. szóval nemtudom mibaja. Gondolkoztam h veszek inkább külső tunert ami közvetlenül a monitorra csatlakozik de az a gond h 2 monitorom van és így nem tudnám áthuzogatni az ablakot a másikra:S
azért vettem leadteket mert azzal nem szokott gond lenni :W

3dterv.hu ---- Fotorealisztikus belsőépítészeti látványtervezés

(#3480) #65675776 válasza p.black (#3479) üzenetére


#65675776
törölt tag

Hibás példány minden gyártónál előfordulhat.

(#3481) bzoley válasza p.black (#3474) üzenetére


bzoley
veterán

Nem rég én is belefutottam egy ilyen jelenségbe. Egy ezer éves, agyonhasznált XP-vel magáldott laptopra telepítettem. Overlay módban ugyanez fogadott. Átállítva VMR-re már ment. Szerintem takarítsd ki a rendszert, esetleg vga driver körül lehetnek gondok, vag telepítsd az egész OS-t újra. De előbb próbáld meg a PVR2-ben a megjelenítést átállítani.

(#3482) p.black válasza bzoley (#3481) üzenetére


p.black
csendes tag

Ok köszi a tanácsokat. Az overlay átállítás nem segített. DE úgyis aktuális egy rendszertelepítés. Kipróbálom majd hogy ha ott se jó akkor megy a kukába.

3dterv.hu ---- Fotorealisztikus belsőépítészeti látványtervezés

(#3483) bzoley válasza p.black (#3482) üzenetére


bzoley
veterán

Mármint a géped megy a kukába, ugye? Mert nem kérdés, hogy az a szar.

(#3484) p.black válasza bzoley (#3483) üzenetére


p.black
csendes tag

Hát már 3 gépben próbáltam és mindben szar:D úgyhogy marad az a felállás h a kártya ludas a dologban.

3dterv.hu ---- Fotorealisztikus belsőépítészeti látványtervezés

(#3485) Bazsy


Bazsy
aktív tag

Sziasztok,

Problémám továbbra is hogy a PVR2 vista 64en folyton 50% os cpu-t eszik. Közben a kép folyamatos és működik minden, de nem szeretem hogy emiatt zabálja az áramot...

Mitől lehet?

Legujabb vista 64 driver, legujabb PVR

Bazsy

(#3486) Devdi


Devdi
aktív tag

Sziasztok. Olyan bajom van, hogy van egy 2000xp deluxem, és kép van, de hang nincsen... hogyan kell beállítani vagy mit csináljak, h jó legyen a hang?? :F A konfigom az adatlapon ha ez segít :U

(#3487) Devdi válasza Devdi (#3486) üzenetére


Devdi
aktív tag

Sikerült megcsinálni a hangot csak van egy kis problémám. A hang nagyon zajos... az a tipikus hangyás :Y Mitől van ez? vagy mit lehetne neki csinálni??

(#3488) bzoley válasza Devdi (#3487) üzenetére


bzoley
veterán

"A" billentyű nem segit?

(#3489) #65675776 válasza Bazsy (#3485) üzenetére


#65675776
törölt tag

Most akkor PVR vagy PVR2?

Egyébként nálam is ezt műveli a 2.0.3.15. Próbáld kia 2.0.3.14-et, azzal a PxDVR3200 H nem csinált ilyet, valószínűleg az Expert/Global sem fog. A jelek szerint ez egy általános Conexant-os probléma jelenleg a PVR2-nél.

(#3490) Devdi válasza bzoley (#3488) üzenetére


Devdi
aktív tag

PVR-t használok. hiába nyomkodom az a-t semmit nem csinál :)) vagy te másra gondolsz?

(#3491) Balee22


Balee22
csendes tag

Helló,

Nemrég vettem egy új gépet, a tuneremet az előző gépemből beraktam az újba, XP2000Expert, semmi hibája nem volt, de pár napja tuningoltam a gépet és ha TV-zek kb 5-10 perc után megáll a kép, a hang megy tovább. Ha kilépek, és újra belépek a PVR2-be akkor megint megy 5-10 percig. Már addig eljutottam, hogy már nem lépek ki, hanem videómódot váltok (VRC, S-Video, Tuner) és megint megy a kép...
A gép amúgy primestabil, semmi más probléma nem szokott előfordulni.
Volt már valakinek ilyen gondja? Ha igen, akkor meg tudná valaki mondani hogy mi a megoldás? Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#3492) bzoley válasza Devdi (#3490) üzenetére


bzoley
veterán

Elvileg PVR-nél is működik az "A", de nem minden országnál. Hungary talán, Romania biztos, Germany nem. Viszont lehet, hogy nem ez a baj, esetleg próbálkozhatsz más országgal.

(#3493) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Tud valaki esetleg valami módolt drivert,amivel életre lehet kelteni 64bites vistán a Tv2000Xp kártyát? Köszönöm!

(#3494) bzoley válasza DJ.Gróf (#3493) üzenetére


bzoley
veterán

Ne reménykedj.

(#3495) #65675776 válasza Balee22 (#3491) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ennyit ér a Prime... Nézd meg a PCI órajelét, lehet az mászott el.

DJ.Gróf: BT878 driver nem igazán van x64 alá. Esetleg megpróbálhatod ezt.

(#3496) ZSOOLT2


ZSOOLT2
tag

Hello, egy nagy kérdésem lenne: használható ez a kártya, ha csak egy szobaantennát kötök hozzá?

(#3497) bzoley válasza ZSOOLT2 (#3496) üzenetére


bzoley
veterán

Persze.

(#3498) #65675776 válasza ZSOOLT2 (#3496) üzenetére


#65675776
törölt tag

A kártya használható, maga a szobaantenna már alapjában nem annyira.

(#3499) ZSOOLT2 válasza #65675776 (#3498) üzenetére


ZSOOLT2
tag

ha 1-2 közszolgálati csatornát, meg a két kereskedelmi csatornát befogja, nekem az elég

(#3500) DDesign


DDesign
csendes tag

Sziasztok!!!
Nagyon fontos lenne.
Vettem egy ilyen karit, minden tökéletes rajta, müxik minden, egy nem vis nem értem h mi a baj...
Bekapcsolom a webcamot, és a tv képe jön rajta be.
Ilyenkor mit lehet csinálni??!!mi a teendő?

Köszi előre is, naon fontos!:) sziasztok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.