Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11351) -secret- válasza phobos86 (#11350) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#11352) ToBeY válasza phobos86 (#11350) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kb jah ilyen árban szokott lenni.Mondjuk BF alatt volt hogy 5k körül vettem 125ml-t

(#11353) Gyick válasza ToBeY (#11352) üzenetére


Gyick
őstag

Ő az eredeti árát kérdezte az sose volt 22k(legalábbis mostanában nem )Volt mikor 19 eur-ért láttam a dm-ben.Kamu az egész...

[ Szerkesztve ]

(#11354) ToBeY válasza Gyick (#11353) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jah az eredeti ár az egy vicc.Ez a parfüm általában megáll olyan max 6-7k körül.

(#11355) Kiki18 válasza phobos86 (#11350) üzenetére


Kiki18
őstag

Én vettem egy üveggel vakon, itteni visszajelzések alapján.
Ezt a 125mlest.
Nagyon nem jött be. :(

[ Szerkesztve ]

(#11356) phobos86


phobos86
csendes tag

Kösz srácok, azért egy fél pillanatra elhittem, hogy itt valami brutális leárazás van.. :DDD

(#11357) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Hanae Mori HM edt vs edp között mekkora és milyen különbségek vannak? Olyan vélemény érdekelne leginkább, aki mindkettőt ismeri, de akár külön-külön is jöhet az illatokról beszámoló :R

Jön a tavasz, kéne újítani valamit, és több helyen olvastam, hogy hasonlít az illata a Chanel allure edition blanche-hoz, ami páromnál az első számú kedvenc :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#11358) Azie válasza phobos86 (#11350) üzenetére


Azie
őstag

pontosan, az árukereső árdiagramja elég valid, de a pricespy árai alapján is utána szoktam nézni, ha valami érdekel

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#11359) kisZ2 válasza #72797440 (#11349) üzenetére


kisZ2
csendes tag

A zara A collection-nak milyen az illata és mennyire tartós?

(#11360) #72797440


#72797440
törölt tag

Egyszer fújtam a kézfejemre amikor megkaptam. Pontosan olyan az illata mint a Versace Pour Homme-nak, amit én nem szeretek. Chanel Allure Homme Sporthoz hasonlították a Fragranticán legtöbben ami miatt megvettem. A Chanel akart csinálni egy jobb Versace Pour Homme-ot és miután azt lekoppintotta azt, adott hozzá egy saját fejlesztést amit utána ki is adott külön Eau Extréme néven. Szóval nekem a Versace túl édes. Kell nekem az a krémes tompítás ahogy a Chanel megváltoztatta, de ebben sajnos az nincs. Kb. egy óra múlva érezni valamit amit a Zara adott hozzá, de mivel kezet is mostam nem tudom milyen tartós.

(#11361) kisZ2 válasza #72797440 (#11360) üzenetére


kisZ2
csendes tag

Köszönöm. Ha jól emlékszem a Versace Pour Homme friss gyümölcsös illat. Valamilyen friss illatot keresek jobb időkre ami nem gyümölcsös, akkor nem ez lesz az.

(#11362) #72797440 válasza kisZ2 (#11361) üzenetére


#72797440
törölt tag

Nem tudom milyen gyümölcsnek van ilyen illata.

(#11363) kisZ2 válasza #72797440 (#11362) üzenetére


kisZ2
csendes tag

szerintem mindnek.

(#11364) kisZ2 válasza kisZ2 (#11363) üzenetére


kisZ2
csendes tag

félreolvastam :) én sem tudom milyen gyümölcs de nekem gyümölcsös az illata.

(#11365) Mukucs válasza kisZ2 (#11364) üzenetére


Mukucs
senior tag

Bocs kisZ2, félrekattintottam.

Valakinek van a tarsolyában Rasasi Tasmeem!? :)

Bármi tapasztalat vele kapcsolatban?

Vakon, 24 évesen telitalálat lehet esetleg? :B

[ Szerkesztve ]

(#11366) tibbike01 válasza Mukucs (#11365) üzenetére


tibbike01
őstag

Erre én is kíváncsi vagyok, meg a Rasasi Hawas-ra. Kár, hogy ezekből nem lehet mintát kapni.

(#11367) Mercutio_ válasza Mukucs (#11365) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ahhoz, hogy erre a kérdésre válaszolni lehessen több infó kellene a 24 éves vak fiúról :U

:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#11368) Mukucs válasza Mercutio_ (#11367) üzenetére


Mukucs
senior tag

Teljesen jogos a felvetés! :C

Ismered az illatot?:)

...farmeres-pólós viselet, oldalt igényesen felnyírt frizura, kék szemek, amikkel még látok valamelyest... :DDD

tibbike: ez is ígéretesnek tűnik, tényleg nagy kár, ami a mintákat illeti... :(

[ Szerkesztve ]

(#11369) Mukucs


Mukucs
senior tag

Más: 32 éves lányzónak milyen illatokat mondanátok, amiket érdemes lenne kipróbálnia napi használatra? Férfi illatokban a citrusos löttyöket kedveli, de azt mondta, valami fiatalos, virágos illatot nézzek neki..

Jól jönne egy kis segítség, ami azt illeti! :)

(#11370) #72797440


#72797440
törölt tag

Pár illat amit használok

[ Szerkesztve ]

(#11371) rizso válasza Mercutio_ (#11367) üzenetére


rizso
addikt

Te állat ;] :DDD

Mukucs: én pl a Manifestot minden mennyiségben bírom páromon :) De legutóbb pl. CH Good girl is tetszett az egyik csajon :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#11372) ToBeY válasza Mukucs (#11369) üzenetére


ToBeY
nagyúr

D&G light blue mondjuk.

(#11373) Mukucs


Mukucs
senior tag

3 parfüm, amikhez nincs illatminta.. szinte éreztem! :DDD

Azért köszi! :)

(#11374) -secret- válasza #72797440 (#11370) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Egy sima képnek jobban örültem volna. Köszöni a mobilnetem. :DDD

(#11375) #72797440 válasza -secret- (#11374) üzenetére


#72797440
törölt tag

Gif volt. Nem tudom miért lett belőle mp4.

(#11376) mufi


mufi
senior tag

Vettem egy uveg TF Black Orchid EDP-t es esetleg elcserelnek belole 10-20 milit 😊

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11377) kk831228 válasza mufi (#11376) üzenetére


kk831228
addikt

👌

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#11378) nyenyeC válasza Mukucs (#11369) üzenetére


nyenyeC
csendes tag

Lacoste Pour Femme? Virágos, tiszta, energikus, elegáns.
Leginkább a fragrantica-s stílusú leányzón áll jól szerintem (szőke, világos bőr, stílusos), akinek vannak céljai, de közben mégis nőies. A tartóssága nem a legjobb viszont, de ki kell próbálni.

(#11379) mufi


mufi
senior tag

Csak hogy attorjem a csendet. 😎
Mas. Ma szagoltam Armani eau de nuit illatat. Total olyan meg papiron is mint a Memoir man. Leszaradas utan mar nem viszont 3 ora utan ismet hasonlo csak gyengebb. Wow.
Mas 2: akinek van elfekvo csere illata, irjon privit 😀

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11380) Gyick válasza mufi (#11379) üzenetére


Gyick
őstag

Mennyibe fájt?

(#11381) mufi válasza Gyick (#11380) üzenetére


mufi
senior tag

Olcsóbb volt mint notino/neroliban 5 ml hiányzik belőle 180 eu volt postával együtt. Csak azért vettem meg, mert jó áron volt, meg úgy informáltak, hogy hamarosan emelkedik az ár...ja..már GIT is van 100 ml-es kiszerelésben :W

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11382) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

A Parfüm bakancslistáról egy tétel kipipálva. :DD

(#11383) kk831228 válasza ×HULK× (#11382) üzenetére


kk831228
addikt

Szép üveg.... 👌 Az illatot szerintem szagoltam, de nem hagyott mély nyomot, ha ez volt... :U

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#11384) lapoe válasza mufi (#11379) üzenetére


lapoe
csendes tag

"Mas. Ma szagoltam Armani eau de nuit illatat. Total olyan meg papiron is mint a Memoir man. Leszaradas utan mar nem viszont 3 ora utan ismet hasonlo csak gyengebb. Wow."

Erre kíváncsi vagyok, eszembe sem jutott összevetni őket.. próba indul :)

(#11385) mufi válasza lapoe (#11384) üzenetére


mufi
senior tag

Tiszta veletlen volt. Megleptem a ruhataramat, kapott egy armani oltonyt, gondoltam, nezek is valamit a hazbol...code profumo tovabbra is no1 de ezen a nuiton elcsodalkoztam es gondolkodoba ejtett mert nem annyira harsany mint a memoir.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11386) HurkaLES


HurkaLES
tag

Sziasztok.

Van férfi illatban kék szőlős? Vagy az túl nőies illat? ha esetleg van mondanátok olyat?

(#11387) Gyick válasza mufi (#11385) üzenetére


Gyick
őstag

Kéne inditanod egy YT csatornád .Te lehetnél a magyar Jeremy. Öltönyöd is van,szerintem már parfümöd is van annyi mint neki :) Lehetne az a csatorna neve magyarosan hogy Jeremiás Fragrances :DD :D

(#11388) Fr0z3n válasza Gyick (#11387) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Akkor már Jeremiás szagos löttyei :DDD

(#11389) mufi válasza Gyick (#11387) üzenetére


mufi
senior tag

Szégyenlősebb vagyok annál. Meg ahhoz géppark is kell...így is szarozok valamivel a céges laptopommal - úgyhogy, ha valaki segítene nekem azt nagyon megköszöném - max 15 perc gépezést igényel...privi jöhet.
témához: am örülnék ha lenne ilyen közöttünk mert a jeremy...kezd sokk lenni...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11390) lapoe válasza mufi (#11385) üzenetére


lapoe
csendes tag

Fura.. tényleg van bennük valami hasonló illatvilág.. ennek ellenére nekem a Memoir egy fűszerrengeteg, az Eau de Nuit meg inkább egy édesebb illat..
Az Armani Eau D’Aromes-t próbáltad?
Nekem az egy igazi öltöny illat..iszonyat jó minőségben..ha nem, jelezd és küldök egy mintát belőle.

(#11391) mufi válasza lapoe (#11390) üzenetére


mufi
senior tag

Nem tudom, sajna nem emlékszem, tudom narancsszinű a lé az üvegben, az mind egy polcon voltak. Tényleg nem tudom :U

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11392) lapoe válasza mufi (#11391) üzenetére


lapoe
csendes tag

a narancsszín stimmel.. :D Egyébként az Eau de Cédre is említésre méltó.. ez egy nagyon jól sikerült sorozat szerintem..

(#11393) mufi válasza lapoe (#11392) üzenetére


mufi
senior tag

Arra hatarozottan emlekszem. Csak kerdes mennyire tartos.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11394) ElRamos


ElRamos
tag

A jelenleg érvényes Oriflame katalógusban van egy új férfi illat: Possess - The Secret Man. Érdekes, hogy ez az első EDP férfiaknak. A katalógus 4. oldalán van, illatosított az oldal. Nem rossz, nem rossz, szerintem ezt az illatot nagyon eltalálták. Egyébként jeges illatjegyek, zsálya és tölgyfa jellemzik az illatot. Ha van rá lehetőségetek, szaglásszátok meg, kíváncsi vagyok a véleményetekre. Az illatkreátor Elise Benat.

[ Szerkesztve ]

(#11395) mufi válasza ElRamos (#11394) üzenetére


mufi
senior tag

Nem tudom miért vagy betegebb..a boriflém vagy a görög fragrantica miatt ;]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11396) ElRamos válasza mufi (#11395) üzenetére


ElRamos
tag

És kiszúrja :D Egyébként rákerestem a nőre, mondom megnézem mit működött eddig.

Itt van újra Elise Benat :DDD

(#11397) Azie válasza HurkaLES (#11386) üzenetére


Azie
őstag

dunhill icon
rasasi daarej

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#11398) tonermagus válasza lapoe (#11392) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Nekem az Armani Eau de Cédre nagyon bejön. Eleinte nem tetszett, viszont párszor alkalommal hordtam magamon és valahogy nagyon megtetszett,Isteni! Az Eau de Nuit viszont nagyon nem jön be. Eau de Cédre-hez hasonlót tud valaki?

Illetve most rendeltem egy Bentley Infinite Intense-t, meg egy Tommy Hilfiger Tommy Man-t, na ennek nagyon kíváncsi vagyok a tartósságára, mert valaki itt már írta hogy nem biztos hogy sokáig bírja.

[ Szerkesztve ]

(#11399) slick-adam válasza Gyick (#11387) üzenetére


slick-adam
aktív tag

TESSÉK
sokkal jobb, mint a Dzseremi es magyar. igaz angolul beszel.:) meg nemetül, meg franciaul, meg olaszul, ... (legalabbis a Karl Lagerfeld - Bois de Vétiver tesztet több nyelven tolta probakepp. nagyon menö)

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#11400) Mukucs


Mukucs
senior tag

Ki találja ki, mi a mai program!? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.