Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) slick-adam válasza tonermagus (#11450) üzenetére


slick-adam
aktív tag

nem szagoltam meg öket, de nagy valoszinüseggel NEM, NEM ugyanaz. esetleg hasonlo.
az esetek elenyeszö reszeben jelent az "intense" (vagy hasonlo szocska) ugyanolyan, s csupan erösebb illatot.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#11452) Jhonny06 válasza kk831228 (#11449) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem tudom meddig lehetett kérni, de november közepén linkelte a kolléga. Ha ~2,5 hónap alatt nem ért ide, annak már lőttek :D

(#11453) mufi


mufi
senior tag

L'Artisan parfümöket nem gondolt rendelni v alaki mostanában?
Ezeket nézegettem, megszagolnám őket de...hol...?..
1
2
3
4
5
6

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11454) Unsign válasza mufi (#11453) üzenetére


Unsign
tag

Az abszintos cucc nagyon jó (azt ismerem ezek közül). Egy a bibi, hogy egyaltalan nem tartós. Szentségtöres, de edzéshez szoktam használni, egy-két órára jó, arra az időre imádom. Örülnék ha valaki meg tudná cáfolni, mert adnék esélyt neki.

[ Szerkesztve ]

(#11455) kk831228 válasza Unsign (#11454) üzenetére


kk831228
addikt

Szerintem egyik se tartós... :(

Fügéset ismerem, nem rossz de semmi extra, az se tartós... Talán a vetiver érdekelne esetleg.... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#11456) mufi válasza kk831228 (#11455) üzenetére


mufi
senior tag

Timbuktu Ex Noir vagy mi igen tartós. Mindkettőm volt.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11457) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Szerintem az Al Oudh, passage d enfer még említésre méltó illatok a háztól. Ami érdekel még az a Mimosa pour moi.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#11458) mufi válasza sonkabence (#11457) üzenetére


mufi
senior tag

Másodikat ismerem, az is jó!

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11459) mufi


mufi
senior tag

Mai termék

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11460) -secret- válasza mufi (#11459) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:Y

(#11461) mufi válasza -secret- (#11460) üzenetére


mufi
senior tag

Igen, ez aztaq kategória.
Byredo Oud Immortel és ez van a csuklómon, kb egy msáfél óra után azt mondom, hogy a Byredo egy mélyebb, testesebb oud, van benne valami krémesség, míg a Gucci egy hajszálnyit "frissebb"
Mondjuk, az ára miatt ez. Ha a pénz nem számítana, akkor Oud Immortel, ez nem kérdés. Nem azért mert ez a Gucci nem tartós, hanem mert nekem az a sötétebb, összetettebb oud jobban bejön.
Ez az első Oud parfümöm és nagyon ajánlom mindenkinek. Masculine, az már tuti!

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11462) Gyick válasza mufi (#11459) üzenetére


Gyick
őstag

Fragrantica szerint ez valami brutál beast mind tartósságban mind sillage-ben.Kérek róla vélemény pár nap múlva. :)

[ Szerkesztve ]

(#11463) mufi válasza Gyick (#11462) üzenetére


mufi
senior tag

Az Oud immortel erősebb. Bár szerintem, hideg van és száraz a bőröm, lehet azért nem működik még. Törökországban ahol magasabb volt a levegő páratartalma, egész mást mutatott.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11464) lapoe válasza mufi (#11459) üzenetére


lapoe
csendes tag

Notino boltjában VOLT belőle teszter.. (gyorsan kifújkálták de nekem még jutott belőle :D ) próbáltam..szerintem is marha jó illat.

(#11465) mufi válasza lapoe (#11464) üzenetére


mufi
senior tag

Szerb ismerosom...45000ert tud szerezni. Bontatlant. Notinon nem tudom mar mennyi volt...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11466) Mukucs


Mukucs
senior tag

Srácok!

Gyarapítanám a parfümjeimet, kinéztem kettőt, amikhez persze nincs illatminta.

Rochas Man vagy Rasasi Tasmeem.-et mondanátok inkább, szimat nélkül? :)

(#11467) mufi válasza Mukucs (#11466) üzenetére


mufi
senior tag

Az illatjegyek alapján mindkettő igencsak bejövős darab. Gondolkodtam rajta, hogy kipróbálom őket de ezekből max 20 - 20 ml kellene kezdetnek. Ha esetleg adnál belőle, küldhetek valami mást cserébe.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11468) Azie válasza Mukucs (#11466) üzenetére


Azie
őstag

rochas man helyett mont blanc individuelt mondanám inkább

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#11469) mufi válasza Azie (#11468) üzenetére


mufi
senior tag

Az már majdnem joop home...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11470) Azie válasza mufi (#11469) üzenetére


Azie
őstag

hát szerintem a joop az már az übermegagejl, annyira, hogy a málnát nem is lehet érezni. rajtam a mb-nál tök kellemesen savanykásan érezhető a málna.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#11471) mufi


mufi
senior tag

Sziasztok, kicsit off de segítség kellene, ha van ismerősötök, aki ért a videószerkesztéshez...mindenképpen szóljon, vasárnapra kellene egy kis help, egy mp3+zonngorázást kellene "egyberakni"...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11472) HurkaLES válasza mufi (#11467) üzenetére


HurkaLES
tag

Ha nem kimérős hogy tud adni? Erre mindig is kíváncsi voltam? :D 20 ml-t kifúj egy üvegbe?? :O Vagy hogy oldjátok meg ezeknek a parfümöknek a kimérését?

(#11473) Jhonny06 válasza HurkaLES (#11472) üzenetére


Jhonny06
veterán

Veszel ilyen tölcséreket és egyszerűen belefújsz 20ml-t. Ez esetleg azoknál a parfümöknél szívás, ahol a szórófej nagyon hirtelen fújja ki a parfümöt és nem lehet óvatosan lenyomva kvázi "tölteni", de a legtöbbnél nem probléma. Minimális veszteséggel és gyorsan át lehet fújni.

(#11474) mufi válasza HurkaLES (#11472) üzenetére


mufi
senior tag

Tűvel lehet.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11475) mufi


mufi
senior tag

Godimodinak koszonom a parfumcseret.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11476) Mukucs


Mukucs
senior tag

Srácok!

Valakinek 5lete, hol lehet beszerezni Mugler Ultra Zest.-et? :U

(#11477) Jhonny06 válasza Mukucs (#11476) üzenetére


Jhonny06
veterán

Douglas-ben láttam, mióta elkezdték forgalmazni a Thierry Mugler parfümöket, érdemes ott megnézni. Ha csak nem kifutott termék. Telefonon megmondják simán.

[ Szerkesztve ]

(#11478) Mukucs válasza Jhonny06 (#11477) üzenetére


Mukucs
senior tag

Akkor keresek más alternatívát, sajnos Pest tőlem 200+km.-re van! Mi hasonlít rá leginkább, szerinted, ismered!? :)

(#11479) Jhonny06 válasza Mukucs (#11478) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én 1X próbáltam, de megfájdult tőle a fejem, nekem nagyon nem jött be. Szerintem az A*Men-ek közül messze a legrosszabb.

(#11480) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Mancera Red Tobacco felezésre keresek kollégát, már nálam van az üveg.

(#11481) pohár válasza Jhonny06 (#11480) üzenetére


pohár
félisten

úúú, ezt kipróbálnám... bár a füstösségtől félek kicsit

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11482) mufi


mufi
senior tag

Bazz nézem Zserri új videóját, megakad a szemem a Brionin, na mondom, hajrá - tudom hogy milyen öltönyöket csinálnak - de, én naiv módon, rögtön notino, erre bazz 70 rongy :W :W :W

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11483) mufi válasza mufi (#11482) üzenetére


mufi
senior tag

És 75 ml :W :W :W

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11484) Jhonny06 válasza pohár (#11481) üzenetére


Jhonny06
veterán

Közben jelentkezett valaki, akinek csak a fele kellene, szóval most van 25ml, ha érdekel valakit.

(#11485) F34R válasza mufi (#11482) üzenetére


F34R
nagyúr

most szabadul meg a fele kollekciojatol... remelem eszhez tert es lesz tobb unique perfume is nala.

(#11486) Mukucs


Mukucs
senior tag

Kedves Aventus tulajok! :)

Rajtatok mennyire tartós a minuszokban? :)

(#11487) sonkabence válasza mufi (#11482) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Na az ilyeneken szoktam jókat mosolyogni, csak mert jól megy nekik a varrás ettől evidens, hogy high-niche kategóriába sorolják az illataikat is. Hiába nagy név, de nem az illatok terén. Adja csak a megszokott designer áron, mint a többi varroda. Ez ugyanaz a baromság, mint mikor az apple kijött az órával és természetesen a svájci óragyártás minőségéhez sorolták maguk, mert apple...

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#11488) pohár válasza Mukucs (#11486) üzenetére


pohár
félisten

nekem egész jól bírta a Jubilation, de kifogytam belőle sajnos :( :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11489) Azie válasza Mukucs (#11478) üzenetére


Azie
őstag

Mi hasonlít Pestre? Hát ez nehéz kérdés. :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#11490) Mukucs válasza pohár (#11488) üzenetére


Mukucs
senior tag

Aventus Creed.-re gondoltam, rajtatok se tartós hidegben? :)

Egyáltalán az egy létező jelenség, hogy melegben jobban érződik egy parfüm, mint hidegben??

(#11491) Azie válasza Mukucs (#11490) üzenetére


Azie
őstag

2.-ra: igen. és olyan is, ami hidegben érződik jobban

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#11492) kk831228 válasza Mukucs (#11490) üzenetére


kk831228
addikt

Reggel fújtam, simán érzem... De ez semmit nem jelent, bőr függő...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#11493) Mukucs válasza kk831228 (#11492) üzenetére


Mukucs
senior tag

Azért az Aventust krédeztem, mert gondoltam többeteknek van, mint amivel én próbálkoztam ma, s azt mondják, hogy nagyon hasonlít rá.

"8.1 long, 7.7 sillage", hogy lehet, hogy én semmit nem érzek belőle és egyáltalán semmilyen megjegyzést se kapok rá? :DDD De komolyan?

Az orrom megszokta, mivel elég erős az illata, a munkatársaim meg ba**nak megdícsérni vagy nem tetszik nekik!?

Milyen akkor egy 6 longevity-5 sillage parfüm? Akkor se érzem, mikor kifújom? :DD

Teljesen el vagyok keseredve, na! :DDD

(#11494) kk831228 válasza Mukucs (#11493) üzenetére


kk831228
addikt

Az eredeti elég tartós... De mondom, teljesen bőrfüggő... Valòszìnűleg megszokja az orrod, azt hogy nem kapsz megjegyzést, az meg... :B :D Nem kell vele foglalkozni... :B

Vagy vegyél egy gyári mintát és próbáld ki... ;)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#11495) Mukucs válasza kk831228 (#11494) üzenetére


Mukucs
senior tag

És ha valakinek nem olyan a bőre, az nem fog illatozni sohase!? :)

Ez az illatmentes testápoló-vazelin-kencefice a nyakra vékonyan, s arra a parfüm működőképes lehet?

(#11496) kk831228 válasza Mukucs (#11495) üzenetére


kk831228
addikt

Nem minden parfüm működik együtt minden bőrtípussal... Neked lehet egy másik parfüm tartós lenne ami egy máik emberen meg semmi...

Szoktak alkalmazni ilyen trükköket igen, egy próbát megér...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#11497) rizso válasza Mukucs (#11493) üzenetére


rizso
addikt

Nem tetszik nekik, büdös, nincs mese ;] Viccen kívül, a legtöbb ismerősömnek nem tetszik, nemtől/kortól függetlenül. Olyan ismerősöm meg abszolút nincs, akinek kimondottan tetszett volna, talán az volt a legpozitívabb vélemény róla, hogy nem olyan büdös, mint pl. a Hermes.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#11498) Mercutio_ válasza rizso (#11497) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ajjajj, ha a Hermes büdös, akkor nem ugrok be a Zara Norrland-dal, mert az hasonló. (bár az túlzás, hogy szinte azonos)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#11499) Jhonny06 válasza Mercutio_ (#11498) üzenetére


Jhonny06
veterán

Szerintem a Terre brutál jó. Nekem is volt egy kis idő, míg megszerettem, de tavaszra tökéletes, meg a hűvöset is jól bírja. Alig várom, hogy kicsit jobb idő legyen, tuti sokat fogom hordani. Ahogy mászkáltam tavaly Európában, lehet azért érezni az embereken, de még messze van a népszerűtől. Itthon meg pláne.

(#11500) Mercutio_ válasza Jhonny06 (#11499) üzenetére


Mercutio_
félisten

Terre nekem is kedvenc :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.