Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok!

Ezt vettem most:Hugo Boss Boss The Scent
Használja valaki szintén? :)

(#10702) -secret- válasza STC Speed (#10701) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#10703) zs.tom válasza Piftuka (#10699) üzenetére


zs.tom
tag

Azt megnézem, hogy Zólyomi 480 ezer/óra alatt szóba áll veled :D Tanácsadás kelet európai árakon megy, de szakmai tekintetben ezen órabér alatt nem fognak veled foglalkozni, olyan 2-3(vagy több) misi egy illatot megcsináltatni, tökmindegy teljesen egyedi vagy másolata valaminek.

(#10704) #72797440


#72797440
törölt tag

(#10705) kk831228 válasza Piftuka (#10699) üzenetére


kk831228
addikt

Igen, 15 - 20000 eur... :B :D Bar lehet most nagyon lenn van az ârfolyam... ;] :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10706) slick-adam válasza zs.tom (#10703) üzenetére


slick-adam
aktív tag

szerintem annyiert mar Kurkdjian is szobaallna velem. inkabb hozza mennek :)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10707) HurkaLES


HurkaLES
tag

Bvlgari Man In Black parfüm mennyire állna jól szerintetek egy 21 éves srácon? Határozott egyéniség vagyok, öltözködésem szűkebb nadrág, szűkebb póló, de az összhang mindig megvan. De igazából ez semmiképp nem hétköznapi illatnak kellene, hanem kiöltözősebb estékre.

(#10708) Azie válasza HurkaLES (#10707) üzenetére


Azie
őstag

kinek öltöznél ki? színházba valami szolidabbat válassz. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10709) ElRamos


ElRamos
tag

Üdvözletem!

Tudnátok mondani olyan parfümöket ami max. 10k, minimum 50 ml-es kiszerelésű és tartós? 33 éves vagyok, irodában dolgozom (19 nő, 3 férfi), ha ez jelent valamit :) Néhány napja írtam, most fogok venni egy 100 ml-es Azzaro Chrome-ot, de nézelődöm más irányba is.

Valamelyik héten beugrok Debrecenbe megszaglászni az alábbiakat:

Versace Pour Homme
Bvlgari Aqua Amara
Bvlgari Aqua Pour Homme
Givenchy Pour Homme Blue Label

Kösz a tippeket!

Üdv: Sanyi

(#10710) kk831228 válasza ElRamos (#10709) üzenetére


kk831228
addikt

Ez ìgy elèg tág... Menj be douglas-be, müllerbe ês szagolj meg pár illatot... Azert nem ártana ha neked is tetszene, nem...? 🤔 :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10711) freelanced


freelanced
addikt

Én meg kezdek depressziós lenni. Valahogy az összes parfüm egy skin-scent a bőrömön. És ne értsetek félre nem akarom, hogy már 8 méterről tudják, hogy jövök, de legalább ha mellettem állnak vagy jómagam hadd érezzem már az illatát. :W

Fucked up skin chemistry is real :O

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#10712) ToBeY válasza ElRamos (#10709) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Bvlgari Aqva Pour Homme és a Versace Pour Homme tetszik,akkor nézd meg Davidoff Cool Water-t az is hasonló akvás illat mint az Bvlgari és olcsó

(#10713) mufi válasza zs.tom (#10703) üzenetére


mufi
senior tag

480 ezer/ora? Honnan neked ez az info?!

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10714) slick-adam válasza freelanced (#10711) üzenetére


slick-adam
aktív tag

összes? :D mi az az összes, amiket probalgatsz?

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10715) tibbike01 válasza freelanced (#10711) üzenetére


tibbike01
őstag

Próbáld ki az Armaf Club de Nuit Intense parfümöt. Mindenki fogja érezni körülötted és te magad is érezni fogod egész nap.

(#10716) freelanced válasza slick-adam (#10714) üzenetére


freelanced
addikt

Elég sok mindent kipróbáltam. Még a Dior Homme Intense volt az egyik legtartósabb talán.

Végül most Interlude van, azt hittem azzal aztán nem lesznek ilyen gondok. Fújtam belőle ma, de nem volt valami orbitális a szillidzs és a prodzseksön. Pedig az Interlude....

tibbike01
Az Interludera is ezt hittem

Egyébként az illat egész tartós azzal nincs gondom 10 óra után is érezni a bőrömön de ennyi.

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#10717) Jhonny06 válasza mufi (#10713) üzenetére


Jhonny06
veterán

1 óra 39e, ami önmagában nem is sok, csak kérdés, hogy mit ad érte. Azt tudom, hogy parfüm nincs benne az árban, bár ez nem tudom, hogy mit jelent. Próbálni se lehet, vagy csak annyi, hogy a végén nem ad egy általad kiválasztott parfümöt?

Amúgy Zólyomi nagyon vallja ezt a "mindenkihez illik egy parfüm", amiben én nem annyira hiszek. Tehát ő felméri ilyenkor, hogy szerinte hozzád mi illik. Nem tudom, hogy ez nekem mennyire lenne segítség (nem azért, mert annyira értek hozzá), de kíváncsiságból lehet, hogy egyszer befizetek, ha már ennyit áldoztam parfümre.

(#10718) kk831228 válasza Jhonny06 (#10717) üzenetére


kk831228
addikt

Na ja, csak akkor van probléma ha a kiválasztott parfüm egyáltalán nem tetszik... :B Szerintem aki mar benne van egy ideje, mint te is, nagyjából tudja mi az ami illik magához, ès azon belül is, mi az ami tetszik... Inkabb marketingnek tartom egy picit... Viszont egy nagyon kezdőnek, akinek sok pènze van ês semmi elvarasa nincs, segìtsèg lehet... Hozzáteszem szerintem nők vannak nagyobb arányban, ês azok közül is aki nem az eszemiatt lett tehetősebb... ;]

A szemèlyreszabott parfi az már egy mas kategòria... Abban több ráciòt látok... 👌 De mondom az 10000 eur-òl indul, amit mar elmondott az interjùkban is... ;)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10719) ElRamos válasza kk831228 (#10710) üzenetére


ElRamos
tag

Nyilván, ezért fogok bemenni Debrecenbe a feleségemmel, hogy megszaglásszam a felsorolt parfümöket. Nem veszem meg egyiket sem, ha nem tetszik az illata. Ezekről olvastam jó véleményeket a krémmánián, illetve itt a fórumon.

(#10720) kk831228 válasza ElRamos (#10719) üzenetére


kk831228
addikt

Úgy jò, de inkabb szagolj vègig mindent, ne nêzd az árakat... ;) Inkább legyen csak 50 ml, vagy egy picit drágább, de tetszen az illat...Ott van a Carolina Herrera, Burberry, Dior, Armani stb... Ne szűkìtsd le annyira...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10721) Azie válasza ElRamos (#10709) üzenetére


Azie
őstag

"ha ez jelent valamit "

azt jelenti, hogy itteni arcoskodás és fórumozás helyett máshol kéne lenned...

ha van feleséged (a későbbi komment alapján), akkor elég a chrome, azzal el lesznek egy darabig irodában, nem zavaró

10k alatt nem kapsz semmit douglasban/müllerben, ami jobb. :) plusz ott nem vásárolnak a fórumozók. ;)

szagolni: boss bottled edp, valentino uomo, sima GO - irodára

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10722) noaa


noaa
csendes tag

Sziasztok!

Parfüm mintákat honnan érdemes beszerezni?
Konkrétan Tom Ford minták érdekelnének most, pl Tuscan Leather, Oud Wood, Extreme Noir.
Magyar oldalakon ezekhez nem találtam. Esetleg valaki itt a topicban foglalkozik ilyesmivel?

Köszi előre is a választ.

(#10723) HurkaLES válasza Azie (#10708) üzenetére


HurkaLES
tag

A színházba sajnos nem szoktam járni. Akár egy bál, egy gyűlés, egy megbeszélés, előadás. Esetleg tudnál ajánlani mást? Bvlgarira szinte mindenki azt írta hogy elég nagy illatfelhőt lehet vele húzni. Mondjuk ezt azért nem is használnám hétköznapokra. Bánom kicsit hogy legutóbb nem néztem meg a Douglesba..

(#10724) Azie válasza HurkaLES (#10723) üzenetére


Azie
őstag

vagyis akkor nem kell szolídnak lennie - figyeljenek fel rá, de alkalmi legyen és ne tolakodó. :)

én tuti valami troll illatot választanék :)
A., valami régi, powerhouse-t chaneltől (ez mondjuk drágább), vagy givenchy/aramis. borókás, cédrusos, kicsit barber shop illatot, ami az idősebbek figyelmét felkelti, kitűnik a mai édes/gourmand vonalból. én ilyen alkalmakra a xeryust/1881-et hordom, ha "tiszta illat" kell, mert tárgyalás-tárgyalás-összejövetel-összejövetel között van különbség, akkor valamelyik cheap aventust (zara/rasasi) vagy ocean wet woodot fújok. Még édes, de "nem annyira hétköznapi" és jó lehet ilyen esetre, ha ki tudod próbálni: CH Men Chic és Zara Accord #3 Woody (ez a női szekcióban van, ha még van).

B., valami virágos, masszív rózsás, jázminos, ibolyás cucc (akár lehet női is). Akik ismernek felfigyelnek rá, akik meg nem, azok azt gondolnak, amit akarnak :D

+lehet még variálni az évszakban "nem oda illő" ilaltokkal, frisset télen - édeset nyáron.

Ja és lehet nyomni a mindig mindenhova illatokat is a dzseremi mószt komlimentid listáról. :)

Ha meg az a lényeg, hogy tetsszen a csajoknak, akkor valami édes/gyümölcsös cuccot toljál: individuel, icon, daarej, code, új armani (a nevét se tudom, olyan édes), pi.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10725) ElRamos válasza Azie (#10721) üzenetére


ElRamos
tag

Nem értem miről beszélsz, itt szó nem volt arcoskodásról. Csak közöltem, hogy irodában dolgozom, ahol jóval több a nő. :U Irodába való parfümöt keresek, ezért írtam. Neked meg nem kéne bunkóskodni. Peace.

(#10726) Jhonny06 válasza Azie (#10721) üzenetére


Jhonny06
veterán

"azt jelenti, hogy itteni arcoskodás és fórumozás helyett máshol kéne lenned..."

Neked amúgy mi a franc bajod van, úgy általában? Már sokadszorra kelted itt a feszkót teljesen feleslegesen, meg beszólsz általános hsz-ekre. A frusztráltságodat ne itt vezesd le. Ha tovább folytatod, gyorsan nem kívánatos leszel a topicban.

(#10727) Azie válasza ElRamos (#10725) üzenetére


Azie
őstag

nem, nem csak közölted, hanem kiemelted, hogy "x férfi x*n nő", már ha ez jelent valamit. Ha nem jelentene semmit, nem emelted volna ki, hanem simán irodai parfümről érdeklődsz. pont azt jelenti, hogy nem a saját élvezetedre kell a parfüm, hanem annak a tizeniksz nőnek. Alapvetően nem értem, miért kell változtatni az eddigi szokásaidon, nem akarok személyeskedni, mert lényegtelen - kinek 10 évesen, kinek 33 évesen jön meg rá az ingere, hogy parfümöt használjon.

nincs olyan, hogy irodába való, az való oda, amit az ott levők és te annak ítélsz meg. Ha önállóan nem tudja valaki felmérni 33 évesen, hogy nem fújunk magunkra bizonyos illatokat, vagy nem öltözünk bizonyos módon irodai munkához, akkor annak nem biztos, hogy egy fórumon kell utánaérdeklődni, hanem megkérdezni egy közeli hozzátartozót, aki nem beszélgetett el ezekről a dolgokról vele 20 évvel korábban. ;)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10728) Azie válasza Jhonny06 (#10726) üzenetére


Azie
őstag

teljesen igazad van, nem szólok be többet, viszont kíváncsian várom az általános hozzászólásokra a parfümjavaslataidat, hátha hasznára leszel a kérdezőknek, csak annyira, mint az én beszólogatásaim! A léc (nincs magasan) :R

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10729) ElRamos válasza Azie (#10727) üzenetére


ElRamos
tag

De, csak közöltem, ráadásul zárójelben, a mondat végén egy smiley-val. Bocsásd meg nekem, hogy nem másztam bele annyira a parfümök világába mint Te, de nem hiszem, hogy ez feljogosít arra, hogy hülyeségeket irkálj.

Képzeld el, tudom hogyan kell felöltözni irodai munkához. Többek között azt állítod, hogy nem tudom eldönteni, mit fújjak, vagy mit ne fújjak magamra. Nos, el tudom dönteni. Tippeket, ötleteket kéretem, melyek azok az illatok, melyeket érdemes megszaglászni, mert ha nagyon sokan dicsérnek egy illatot, az valószínűleg tényleg jó, bár ízlések és pofonok. Nem fogok megvenni olyan illatot, ami nem tetszik.

Nem ismerjük egymást, nem tudsz rólam semmit, illetve csak azt, hogy nem vagyok egy parfümb*zi. Az pedig, hogy emiatt irkálod a sok hülyeséget rólam, az Téged minősít. Nem akartam úgy bemenni egy nagyobb parfümériába, hogy majd találok valamit. Nem érek rá egész nap parfümöket szagolgatni, ezért kértem segítséget. Eddig elsősorban avonos és oriflame-es parfümöket használtam, ugyanis több kolléganőm is foglalkozik ilyesmivel.

Jelenleg az Oriflames Ascendant Aqua-t használom, ami nem rossz, de egyáltalán nem tartós.

Nekem nincs pénzem több tízezres parfümökre, ráadásul még nagyobb parfümériában sem jártam. És akkor most mi van? :U

[ Szerkesztve ]

(#10730) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Srácok, térjünk vissza a parfümökhöz!

(#10731) slick-adam válasza ElRamos (#10729) üzenetére


slick-adam
aktív tag

uristen, az Avon-os házalás meg mindig letezik? :Y

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10732) kk831228 válasza ElRamos (#10729) üzenetére


kk831228
addikt

Sajnos erre szakìtani kell időt... Attòl hogy tetszik az aqua - s illat nem jelent sokat, tèlen nem annyira előnyös amùgy se... Èrdemesebb több illatott megszagolni... ;) Ha meg nincs 2-3 òrád erre akkor kár is... :B ;)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10733) Azie válasza ElRamos (#10729) üzenetére


Azie
őstag

Nem kell egész nap parfümöket szagolgatni, de mindenkinek arra van ideje, amire szánja. Tippeket adhatunk, csak kb értelmetlen. Olyan, mintha azt kérdeznéd, milyen autót vegyél. Vagy milyen telefont. Kategorikusan kijelenteni csak 1-2 parfümről tudjuk kijelenteni, hogy szar vagy szuper, de még ezek között is van olyan, ami randompistinek pont bejön és tartós is rajta.

Nem kell 10ezrekért parfümöt venni, de hiába mondok 2-3 parfümériában nem kipróbálható, bevált irodai illatot, ha arra nem szánod rá az időt/pénzt, hogy hogy bemenj valahova szagolgatni, akkor főleg nem fogod vakon berendelni az ajánlottakat, tekintve, hogy minta nem nagyon van belőlük, így még azt sem.

Amiket írtam, szagolhatóak douglasban, meg kb minden boltban, de épp ezért elég generikusak, nem ezek lesznek az "ilyet még sose éreztem" illatok. Persze ez megint a célközönségtől függ.

Konkrétumot akarsz 10k alatt, ami tuti tetszik csajoknak? Enteeba/Zeus/Daarej. De ezeket nem fogod tudni megszagolni parfümériában. Irodába pedig ahol nem kifejezetten 25 alatti nők vannak, a Chrome kb a legjobb, mert nem telíti úgy a szobákat, mint a többi hasonló illat.

(pl. ma egy átjárós irodában tárgyalt 2 kollégám +1 férfi és nő ügyfél, valakin szavázs van, de 2x átmenve a szobán már zavaró nekem - nem azért, mert rossz az illata, hanem mert 1, tucat 2, túl erős ilyen kis szobába, 3, az áráért sokkal jobb illatok vannak :) )

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10734) tibbike01 válasza Azie (#10733) üzenetére


tibbike01
őstag

Én most Dareejt használok irodában, ez előtt pedig Guerlain - Homme-ot használtam. Mindkettőt "élvezem" és a körülöttem lévők is. A Guerlain könnyebb, frissebb imádtam. A Dareej nehezebb de most télen jobban viselhető.

[ Szerkesztve ]

(#10735) Mukucs


Mukucs
senior tag

Srácok, ma kaptam 8 mintát.

Mancera Cedrat Boise baromi jó, tavaszra / nyárra tuti Ő lesz a befutó! ..vagy..

Ez a Rasasi is iszonyat jó. Meglátjuk! :)

Van még itt Moschino Uomo?, Acqua Di Gio Profumo, Mandarina Duck Black, Encre Noire Sport, Laura Biagiotti Roma uomo, Perry Ellis 360° Red..

Nagyon eltérő illatok, de egytől egyig egyediségek.

Talán egyedül a Mandarina Duckról jutott eszembe valami Antonio Banderas vagy Bekemes" illat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10736) Azie válasza Mukucs (#10735) üzenetére


Azie
őstag

jó lista
mennyire érezni a feketeribiszkét a citrusok mellett?

#10734 A dareej sikeresen legyőzte a buszon a krumplistészta szagot is! :)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10737) Mukucs válasza Azie (#10736) üzenetére


Mukucs
senior tag

Igazából nem vagyok nagy szakértő, de ha a Cedratra gondolsz, akkor a gyümölcsök mellett érzek valami mélyebb/teltebb illatot is, ami enyhén édeskés, lehet pont a feketeribizli az.

:))

Semmi akva meg ilyesmi, de mégis könnyed. Csak ismételni tudom magam, baromi kellemes illat! :)

[ Szerkesztve ]

(#10738) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Valaki a környékünkön ezt fújta fel az árkád oldalára :D [kép]
Nem világos,hogy eladni szeretne az illető,vagy esetleg venni.
(számot azért kitakartam,bár elég ostoba volt hogy kiírja)

[ Szerkesztve ]

(#10739) Azie


Azie
őstag

megjött a calligraphy rose. hát ez valami fantasztikus! oud, rózsa, ámbra, kis füst, icipici rum és cseresznye. nem csodálom, hogy így megy fel az ára.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10740) Piftuka válasza Jhonny06 (#10717) üzenetére


Piftuka
veterán

Köszönöm a pontos összeget!

(Azért a fent említett több ezer EURO/óra árfolyamot nem tartom valószínűnek. Ha mégis ennyi, akkor bizony veszett ez a világ!)

Azt egyébként én sem hiszem, hogy ő jobban tudná nálam, hogy nekem milyen illat való. Meglehetősen karakteres egyéniség vagyok, és ahogyan már említettem, 14-15 éves koromban is biztosan tudtam, milyen illatvilág passzol hozzám. :K

Viszont ami miatt írtam mindezt... a lényeg sikkadt el...

Ugyebár ott tartottunk, hogy ~25-30 éves bontatlan, vagy bontott IQUITOS parfümök és EDT-k 100.000+ forintért...

Őszintén... van itt közületek bárki, aki kiadna ennyit egy ilyen régi parfümért? (És ha vettél valami romlott, savanyú vackot?)

Mert én még tízezret sem...

"Aquila non captat muscas."

(#10741) kk831228 válasza Piftuka (#10740) üzenetére


kk831228
addikt

Ha nagyon sok pènzem lenne biztos kiadnèk, de akkor mar valami Grasse-ban őrzőtt "kincset" vennèk, ami normalisan volt tárolva ès idősebb... :B Az viszont nem 100 lenne, az biztos... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10742) r3dsnake válasza HurkaLES (#10707) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nekem a Man in Black a hétköznapi illatom télire. Én is inkább szűkebb nadrágokat, pólókat szeretem, és szinte mindig teljesen feketében vagyok, netán néha egy színes póló.

A Black Orient is brutáljó. Egyszer azt is beszerzem.

(#10743) HurkaLES válasza Azie (#10724) üzenetére


HurkaLES
tag

daarej-t elég sokszor olvastam már a topicban. Ennyire jó lenne? Még egy boltban sem találkoztam vele. Mondjuk kommenteket a tartósságát szidják.

r3dsnake : Visszejelzések? tetszik a 20-as korosztálynak?

Bvlgariból az Aqua Amarat fújtam egyszer a csuklómra és őszintén nekem valamiért az jutott eszembe hogy mű... Mű illat. Azért is nézném meg a MIB-et is.

[ Szerkesztve ]

(#10744) Azie válasza HurkaLES (#10743) üzenetére


Azie
őstag

rasasit nem hiszem, hogy lehet boltban kapni itthon - tartóssága rendben van, reggel f6-tól du.4-ig minden további nélkül éreztem. hát ízlések, jó-jó, de 2 nap egymás után nem bírom elviselni :)

aqua amara is jó, reszelt narancshéj illata van, de csak ritkán fújom, amióta megvan a hermes tres fraiche. amara fiatalosabb, a hermes frissebb. :P

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10745) HurkaLES válasza Azie (#10744) üzenetére


HurkaLES
tag

parfüm gyűjtő vagy egyébként? Mert ahogy olvasom szinte minden illatról van fogalmad, tapasztalatod.

(#10746) mufi


mufi
senior tag

Van valainek tom ford black orchid parfümje?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10747) Petyke77 válasza HurkaLES (#10743) üzenetére


Petyke77
tag

Ruhára fújva napok,nem viccelek... A kabátom belsejére fújtam 3 napja és azóta ha felveszem az ingem is átveszi...Bőrön gyengébb.

(#10748) r3dsnake válasza HurkaLES (#10743) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

26 éves vagyok, nekem nagyon bejön ez az illat. Visszajelzéseket nem kérdeztem, nem is nagyon érdekel. :) Amúgy irodában, zárt térben dolgozom.

(#10749) kk831228 válasza mufi (#10746) üzenetére


kk831228
addikt

Jò, de sajnos nincs... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10750) mufi válasza kk831228 (#10749) üzenetére


mufi
senior tag

Bazz úgy kellett volna egy 10 ml... :W :W :W

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.