Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) tibbike01 válasza Gyick (#10949) üzenetére


tibbike01
őstag

Nem igazán tudom semmihez sem hasonlítani. Van egyfajta egyediség benne, Arab illatvilág. Kicsit szúrós, kicsit fanyar és közben édes, meghitt. Kicsit olyan minta ismeretlen alapanyagokból lenne összeállítva, de mégis az összehatás nagyon jó.

(#10952) Azie válasza Gyick (#10949) üzenetére


Azie
őstag

Dunhill Iconra, incense nélkül.

#10948 - the scent picit túlhype, a chrome nem véletlen van még mindig a boltok polcain. Ua., mint a Roma, a CW és még néhány másik illat. :)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10953) kk831228 válasza mufi (#10950) üzenetére


kk831228
addikt

Ilyenmor nem egyszerű sajnos... Kicsit túl vannak terhelve... :(

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10954) mufi válasza kk831228 (#10953) üzenetére


mufi
senior tag

A tnt maganszemelyektol fel sem vesz csomagot...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10955) #72797440


#72797440
törölt tag

Pineapple Vintage-et sikerült venni valakinek? Én egy mintacsomagot rendeltem az összes verzióból de mivel 2 hónap után sem jött meg, visszakértem a pénzem.

(#10956) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

Itt a fórum nyilvánossága előtt szeretném megköszönni Mufinak a segítséget,hogy egy Andy Tauer parfüm(LADDM) tulajdonosa lehetek. :R Mivel egy rokonon keresztül csak karácsonykor kapom kézhez,így elmondhatom,hogy a Karácsonyi ajándékot nem a Jézuska,hanem Mufi hozza! :C

(#10957) mufi válasza ×HULK× (#10956) üzenetére


mufi
senior tag

Ezek közül bármelyik megteszi ha esetleg ez lenne majd a jutalmam 😁 De a kettőért sem fogok reklamálni. 🙄

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10958) HurkaLES válasza tibbike01 (#10948) üzenetére


HurkaLES
tag

A Rasasi Daarej vaktában rendelés nem lenne csalódás szerintetek?

(#10959) Kiki18 válasza HurkaLES (#10958) üzenetére


Kiki18
őstag

Véleményem szerint érdemes megvenni.

(#10960) tibbike01 válasza HurkaLES (#10958) üzenetére


tibbike01
őstag

Nem lenne az, de ha nem tetszik, akkor visszaküldöd.

(#10961) Léolo válasza slick-adam (#10911) üzenetére


Léolo
csendes tag

Én nagyon nem hiszem el, hogy itt erről van szó. Megjelentek ezek a 100 ml-esek, és olyan rezsicsökkentés jelent meg velük, hogy pl. egyik eddig 30 ml volt durván 20'000 ft-ért, most 100 ml ugyanennyiért! (Csúsztatok, de 1000 ft ide vagy oda, na.) Gyakran kiadják a cuccaikat hígabb változatban, body spray-ként. Csakhogy ez így teljesen fair, mert adekvát árazása van, és nem titok, hogy jóval kisebb koncentrátum. További árulkodó jelek is vannak, de hagyjuk. Csak talán érthető, hogy bosszant, miután az elmúlt két évben annyit elköltöttem náluk, hogy... inkább bele se gondolok, és most itt ez a 18000 ft-os semmire nem jó izé, ami egy korábbi mestermunka elcsellózása a profitéhség jegyében. Ha valakitől nem vártam volna ezt a tempót, azok ők (legalábbis ami a parfümágazatot illeti náluk).

(#10962) slick-adam válasza Léolo (#10961) üzenetére


slick-adam
aktív tag

tehat valtozatlan aron, higitva, nagyobb mennyisegben. hol a gond? fujd gyakrabban.
(legközelebb vazold pontosabban a szitut, különben nem feltetlen helyes a valasz)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10963) HurkaLES válasza slick-adam (#10962) üzenetére


HurkaLES
tag

Viszont ez fel van tüntetve a parfümnél ? Ha igen elnézést. Ha nem akkor igazából ez engem is zavarna. Elvégre ugyan úgy van hirdetve. Általában én is próbálok úgy rendelni hogy megérje. De ebbe még bele sem gondoltam h a kisebb mennyiség jobb minőség. Mert akkor hiába az hogy jobban megéri. Ez általános egyebként?
Tibbike01: Adok neki egy esélyt, ma megrendelem mert notinon ma még biztosítják a kézbesítést. Vagy van más ahonnan érdemesebb?

[ Szerkesztve ]

(#10964) #72797440 válasza tibbike01 (#10960) üzenetére


#72797440
törölt tag

Milyen az Afnan? Te vetted ugye?

(#10965) slick-adam válasza HurkaLES (#10963) üzenetére


slick-adam
aktív tag

dehogy altalanos. kis kiszereles ugyanaz mint a nagy.

EZ kiveteles eset, de a LUSH amugyis egy furi "kezmüves" ceg. azert megneznem a dobozat vagy az üzlet prezentaciojat, hogy tenyleg szo nelkül törtent-e ez a higított re-release.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10966) tepenzed


tepenzed
őstag

Sziasztok,

Ötletek híján egy parfümmel szeretném a mutert meglepni, ezért benéznék a Müllerbe holnap, de fogalmam sincs, hogy milyet vegyek. Tudtok kb 20 ezerig olyat ajánlani, ami kb minden nőnek bejön :D ?

(#10967) ToBeY válasza tepenzed (#10966) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem biztos hogy a legjobb ötlet venni egy parfümöt.(ismerni kéne miket használt,mi az ízlése)
Szerintem nincs olyan parfüm ami mindenkinek bejön.

(#10968) sonkabence válasza tepenzed (#10966) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Müllerbe 20 ezerért...kemény dió. Laura Biagiotti Roma vagy Laura, Prada infusion d iris, Narciso Rodriguez for Her, d&g the one, guerlain shalimar (nem hiszem, hogy belefér)

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#10969) Azie válasza sonkabence (#10968) üzenetére


Azie
őstag

shalimar 30k+ sajna :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10970) Azie válasza tepenzed (#10966) üzenetére


Azie
őstag

hát kicsit megkéstél netes rendeléssel valóban, ferragamo signorina EDT, aqua allegoria sorozatból vannak jók, ami olcsó és jó illat, de nem túl tartós: maurer &wirtz acqua akármi sorozat - pink pepper+grapefruit pl., Cavallik emberi áron vannak, édestől-emberi elviselhetőségekn keresztül az extrém virágosig van minden, az acqua pl. nagyon kellemes akvás, kókuszos, de nem biztos, hogy muterod korában használnám, perszelehet csak 25 éves. ;) Issey-k is elég vállalhatóak ár/értékben, ha szereti a natúrabb illatokat. Nálunk all-time-muter-favorite a Gucci2EDP.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10971) Unsign válasza tepenzed (#10966) üzenetére


Unsign
tag

YSL Black Opium. Talán belefér.

(#10972) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szakik!

Notino átvételi ponton (Allee vége) tudok visszáruzni terméket, ha igen kell valamit weblapon előtte intézni, vagy csak beséltálok, viszem a terméket+számlát és ott intézik?
:R

Egy Jaguar Classic Black MAN 100ml tester a normálnál egy ezressel olcsóbb, de a komponensek valamelyikét nem bírom és tüszkölök tőle :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10973) Jhonny06 válasza Mercutio_ (#10972) üzenetére


Jhonny06
veterán

Előtte azért felhívnám őket, mert ez egy teljesen új üzlet. Ha le is lehet adni, azt kétlem, hogy a pénzt visszaadják ott a helyszínen, inkább csak később utalják el. De az se biztos, hogy le lehet adni.

(#10974) freelanced válasza Mercutio_ (#10972) üzenetére


freelanced
addikt

Üdv !

Igen tudsz visszáruzni terméket, semmit nem kell vinned csak a terméket és a számlát és intézik. Nem árt határozottnak lenni és a telefonos ügyfélszolgálatra hivatkozni mert engem egyszer már el akartak küldeni.

De a telefonos ügyfélszolgálat állítja, hogy természetesen oda is lehet vinni, szóval csak nyugodtan.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#10975) freelanced


freelanced
addikt

Zseniális ez a RASASI La Yuqawam. Lapoe kollégának hála ki tudtam próbálni, két óra is messziről érezhető pedig csak egyet fújtam belőle.

Bezzeg az Interlude teszter ami elvileg ennél is durvább kellett volna, hogy legyen fél óra után eltűnt.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#10976) lapoe válasza freelanced (#10975) üzenetére


lapoe
csendes tag

Örülök, hogy tetszik :)
A Daarej hogy muzsikál rajtad? (bár kb. negyed annyiba kerül mint a La Yuqawam, de szerintem az is marha jó illat ár/érték arányban)

(#10977) Unsign válasza freelanced (#10975) üzenetére


Unsign
tag

Interlude nem tűnik el..

Yucawam tényleg nagyon kellemes, egy hangyányit marad el nálam a Montale Aoud leather-től.

Ez a Daarey...hát nem is tudom. Nekem annyira "olcsó hatása" van, de ez nem feltétlenül a parfüm hibaja.
Lehet elfujkalalom, de most nem venném meg újra.

[ Szerkesztve ]

(#10978) lapoe válasza Unsign (#10977) üzenetére


lapoe
csendes tag

Én újra vettem.. (áprilisban eladtam) szerintem fantasztikus 6000 Ft-ért..

(#10979) Léolo válasza slick-adam (#10965) üzenetére


Léolo
csendes tag

Már az eredeti is 10-15 perces longevity-vel rendelkezett, de mindig vettem egy 10 millist, ha elfogyott, mert egy műalkotás. Otthon örülgettem neki néha, és úgy elfogyogatott. Na most ugyanez felhígítva már ott tart, hogy nem működik. Nem érvényesül. Nem oldja meg a problémát az, hogy egy helyett akárhányat fújok.

Ellenpéldaként -- van egy másik termék, a Twilight, ami egy tonkás levendulás dolog és ez nagyon felhígítva is olyan szuperül érvényesül, hogy talán nem tudnám megkülönböztetni a parfümöt és a body sprayt. (tonka, elemi és egyéb összetevőknek köszönhetően.) Ebből tehát simán érdemes volt body spray-t csinálni, és teljesen fair úgy, hogy így is címkézik, és 7000 ft / 150 ml áron adják. Hiszen sokkal-sokkal kevesebb aromás összetevőt tartalmaz, sokkal-sokkal olcsóbb elkészíteni.

Ehhez képest a Breath of Godot 20 éve futtatják, s most mi mást hinne a vevő, mint hogy a húsz éve megszokott cuccot veszi meg, másféle csomagolásban, olcsóbban?

És még talán ott is a gond, hogy teljesen kiábrándulni kényszerülök (más dolgok miatt is) egy olyan házból, akik korábban sokszor akár teljesen szembe mentek mindazzal, amit marketingről és profittermelésről tudok.

(#10980) HurkaLES


HurkaLES
tag

Ma betévedtem a DM-be mert észrevettem egy -50% táblát, na mondom erre kíváncsi vagyok. Hát örültem nagyon hogy bementem mert 2 parfümöt is megtudtam nézni ami már régóta bökte az orrom. :D

Az egyik a Burberry London For Men... Na ez nekem nagy csalódás volt. Ez még véletlenül sem az a vaktában rendelhetős parfüm. Nem tudnám elképzelni rajtam. De ezek szerint ehhez még nem vagyok elég érett. Vagy csak szimplán nem jött be. Viszont egyébként érdekes illat. Nem tetszik, de mégis 5 percenként bele-bele szippantottam a papírkába.

A másik az Azzaro Chrome.. Ez a parfüm tetszett. Nem az a felkapom rá a fejem h egyből mond meg mi az és hol vetted, de mégis tetszik. Simán el tudnám viselni hétköznapokon. Sőt nyáron rendelek is egyet.

Illetve találtam egy Diesel Plus Plus Masculine-t. Ez már legutóbb is tetszett, csak akkor nem volt belőle, most akciós is volt vettem is egyet. 5 órakor fújtam a kézfejemre belőle, most zuhanyoztam, és még teljesen intenzíven érzem. Viszont nem pont egy téli illat. Felbontottam megnéztem. Kipróbálom télére, ha nem rossz használgatom, ha nem jön be így télére, elrakom nyárra, gondolom addig nem lesz baja.

Amit még imádok az a Police To Be King. Ha van rá lehetőségem mindig beleszagolok. Nálam az lenne a best ha tartósabb és intenzívebb lenne. :)

(#10981) tibbike01 válasza #72797440 (#10964) üzenetére


tibbike01
őstag

Igen én vettem. A kedvenc illatom lett, szinte alig várom, hogy fújhassam. A tartóssága nagyon jó, viszont a felhője lehetne kicsit nagyobb, de még így is a mezőnyben van. Szerintem a legjobb Aventus clone.

(#10982) freelanced válasza Unsign (#10977) üzenetére


freelanced
addikt

Pontosabban nem kéne, hogy eltűnjön. De ezzel valami gebasz lehetett. Amit anno próbáltam nem tűnt el de a Notinos teszter igen. Vissza is küldtem nekik.

Lapoe

Még mindig intenzív A Dareej. Egyébként ár / érték kategóriájában szerintem több mint korrekt. Amit én személy szerint fel tudok hozni ellene az az, hogy nekem kicsit egyszerű, átlagos illat. Annak szerintem jó, de nekem például a Yuqawam sokkal többet nyújt, komplexebb, érdekesebb. Szóval csak emiatt marad el. De kategóriájában jó.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#10983) mufi válasza freelanced (#10982) üzenetére


mufi
senior tag

Biztos hogy szar lehetett. Kinyitottam a szekrenyem amiben volt egy pulcsi mult hetfin fujtam magamra torokben...es csak eleg volt kinyitni a szekreny ajtajat...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10984) Jhonny06 válasza freelanced (#10982) üzenetére


Jhonny06
veterán

Olyan mindig lesz, hogy valaki bőrén nem működik egy parfüm (még akkor is, ha másik 99 emberen brutálisan erős), ettől még nem lesz hamisítvány vagy rossz. Nekem is volt már ilyen, ráadásul olyan parfümmel, amit amúgy imádok. Szomorú, de ez van.

Vagy az orrod nem bírja/hozzászokik (olfactory fatigue).

[ Szerkesztve ]

(#10985) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Jött néhány DUA, ha érdekel valakit:

Taboo
Noble Irish Kreme
Hangover With The Mobster
F'ing Unbelievable (Tom Ford)
Singularity (ez még nem ért ide, de lassan megjön) (House of Sillage N.001)

És még megvannak a régiek is:

Wood & Cognac (Nasomatto Pardon)
Bois Precieux et Epices (Creed Spice & Wood)
Spiritus Dei (By Kilian Single Malt)
Lux Opulent (Xerjoff Richwood)
An Evening with the Mobster

(#10986) Azie válasza HurkaLES (#10980) üzenetére


Azie
őstag

a burberry nem érettség kérdése, szerintem sem egy jó illat, pedig én minden "szart" hajlandó vagyok hordani és kiválasztani a megfelelő időt/hangulatot stb. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10987) sonkabence válasza Azie (#10986) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Megcáfollak. Nekem egyik személyes kedvencem. Annyira szép dohányos-fás illat a Burberry. A fragrantica szerint is egy 4.2 alkotás, ami 4000 szavazatból figyelemre méltó eredmény.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#10988) Azie válasza sonkabence (#10987) üzenetére


Azie
őstag

mit is kell azon cáfolni, hogy "szerintem" és ezzel miért cáfoltad meg, hogy nem érettség kérdése? o.O költői kérdés volt.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10989) #72797440


#72797440
törölt tag

Fragranticán jó, hogy pár embernek ott van miket szeret és miket nem. Ha nincs egyezés az ízlésemmel, tehát szeret olyat amit utálok vagy nem szereti a kedvenceimet akkor ignorálom a véleményét. Így rendelek mintát. Jó lenne tudni itt is, ki mit szeret. Talán nem költenénk feleslegesen. Legutóbbi csalódásom az agyon dícsért Sauvage. Ha fizetnének se hordanám. A Burberry, meg Spicebomb, Man in Black, Hanae Mori fűszeres illatot kedvelők véleményét sem olvasnám el soha. Egyik kedvenc téli parfümön a Bvlgari Man, aki azt macskapisihez hasonlítja annak a véleményére sem vagyok kíváncsi. Szóval kéne egy tesztet csinálni, ha már van 2-3 ember akinek hasonló az ízlése már van miről beszélgetni. Addig picsafüst az egész.

[ Szerkesztve ]

(#10990) freelanced válasza Jhonny06 (#10984) üzenetére


freelanced
addikt

Nem erről van szó, mert a Neroliban már fújtam belőle és megfullasztott egyetlen fújás a csuklómra egész nap.

Szóval itt a teszterrel volt a bibi.

A Rasasik még a kezemen vannak ma reggel is úgy hogy azóta már mostam kezet, fürödtem és eltelt legalább 20 óra.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#10991) slick-adam válasza #72797440 (#10989) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ki ajanlott itt neked Sauvage-t meg Spicebomb-ot? nem a dzseremi vót az? :DD

TESSÉK. ez alapjan eldöntheted ér-e valamit a velemenyem szamodra

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10992) mufi válasza slick-adam (#10991) üzenetére


mufi
senior tag

Nem értem mi bajod a viktor rolph cuccával. Nekem pl bejön.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10993) HurkaLES válasza Azie (#10986) üzenetére


HurkaLES
tag

Mondjuk ennyire tartós illattal még nem találkoztam mint a burberry. Ma megtaláltam a teszt papírt beleszagoltam. Nem azt mondom h rossz illat de még mindig nem tudnám hordani. Sőt ahogy megfogtam a papírt az ujjamon teljesen intenzíven lehetett érezni még elég sokáig.
Mondjuk az azzaro chrome-t is lehetett érezni még de nem annyira durvan mint a Londont.

[ Szerkesztve ]

(#10994) slick-adam válasza mufi (#10992) üzenetére


slick-adam
aktív tag

tudom, hogy neked bejönnek a dzseremi cuccok.
az a "bajom" vele, hogy...

....

....

....

WAIT FOR IT!

.....

....

....

nekem nem jön be!
annyit tud, mint amit a neve sugall. semmivel se többet. nem rossz (sose allitottam ilyet), de listak tetejere rakni meg egyenesen ajanlgatni... bics pliz!

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10995) Unsign válasza HurkaLES (#10993) üzenetére


Unsign
tag

Bárcsak nálam is tartós lenne a London, mert tudnám szeretni. Lehet majd teszek ujabb próbat.

Tegnap próbáltam a Black Orchid-ot. Földes, saras, koszos, allatias illat. De szagolgattam a csuklomat azért időnként. Különleges.

Velvet Orchid viszont nagyon tetszett, igaz, hogy nőies.

Oud Wood meg...kelleni fog egyszer :)

[ Szerkesztve ]

(#10996) tibbike01 válasza Unsign (#10995) üzenetére


tibbike01
őstag

Nekem a TF Oud Wood a kedvencem a Tom Ford illatok közül. Ha a westendben járok mindig azzal sétálok a csuklómon.

Nem tudtok valami megfizethető Oud Wood klónt?

(#10997) mufi válasza slick-adam (#10994) üzenetére


mufi
senior tag

A francot. Nem mind. A viktort meg azelott rendeltem hogy o beszelt volna rola. Ha visszakeresel a forumba az volt ra a kommentem hogy olyan az illata mintha egy akarmilyen dezodort magamra fujtam volna majd egy diszkos este utan a polonak illat+cigifust szaga lenne...csak ugye akkor kezdokent az ilyesmi nem jott be...ruhellem zseremit annyira buzzancsban nyomja mindig ugyanaz semmi uj...de tenyleg semmi uj...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10998) ElRamos


ElRamos
tag

Sziasztok!

Az alábbi illatokból szeretnék mintákat (2 vagy 5 ml lehetőleg):

- Burberry London (kb. 2 hete írtam, hogy megszaglásztam a Douglas-ben, tetszett, de nem magamra fújtam, hanem a tesztcsíkra. Mielőtt megveszem, kipróbálnám magamon is :) )
- Rasasi Daarej (sok jót írtok róla, sokan használják a fórumon, nagyon kíváncsi vagyok rá)
- Lalique Encre Noire for Men

Az első kettőből jelenleg nem lehet mintát venni a notino-n. Tud valaki segíteni? Köszi!

Üdv: Sanyi

(#10999) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Rasasi Daarej van a Müllerben?

(#11000) Safranek válasza -secret- (#10999) üzenetére


Safranek
aktív tag

Szerintem nincs. Legalábbis ahol én jártam , ott nem volt.

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.