Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) Peterzon94 válasza mufi (#11947) üzenetére


Peterzon94
tag

Sauvaget látni még sok ajánlóba, tavaly ugyan ezeket sztárolták.

(#11952) mufi válasza slick-adam (#11950) üzenetére


mufi
senior tag

Igen igen. Az olyan jó. Nekem amúgy mielőtt megvettem a Dior szavázst, az ADG profumo is nagyon bejött.
Van ami tényleg univerzális. Lehet ez a baj velünk, hogy mindig valami újat keresünk.
Nem akar venni valaki esetleg aztán decantolunk? ;]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11953) slick-adam


slick-adam
aktív tag

megint voltam sniffin' tour-on

- CK Eternity Air (2018): a mostanaban menö ambroxan, seaweed, ozonic, sea notes maszlag. poenbol szagoltam, poenbol szerintem ki is vonhatnak mar most a forgalombol :D

- Pákó Rabannye Invictus Aqua (2018): ahogy Jeremias is mondja: friss rágógumi. tinédzsereknek valo

- Armani Mania: egy regebbi Francis Kurkdjian illat, egyik interjuban emlitette, hogy egyik kedvenc sajat kreacioja, de erösen remelem, hogy felreertettem, mert csak egy nagyon atlagos, kellemes amber+safrany kombo, Armani árat biztosan nem eri meg.

- Issey Miyake A Scent: elvileg nöi illat, de szerintem is siman unisex. picit fás citrus jácint. nyárra siman jo kis hidden gem.

- CK2: megszaglasztam ezt is, ha mar emlitettem lejjebb. tartam a nedves kavics jelzöt. kiegeszitve kis mandarinnal. CdG-ish kivitelben. allitolag mar nem is gyartjak, de meg van mindenhol. biztos veszek egyet a biztonsag kedveert. nem csoda, hogy nem veszi a nep, ez tul "niche".

- Hermes Un Jardin Apres la Mousson: szvsz meg mindig a legjobb az Un Jardin kollekciobol. hüs füszerek, gyömber, minimalis citrus... ami egy édeskés nedves uborka illatta all össze (leszaradas). egyszer ebböl is jöhet 50ml.

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#11954) slick-adam válasza mufi (#11952) üzenetére


slick-adam
aktív tag

az a baj a Profumo-val, hogy mar rengetegszer probaltam boltban, de valahogy... nem erzem az illatat. mondjuk mindig egyeb illatok utan probaltam, de akkor is fura. vagy gyenge, vagy van benne valami, amit nem tud detektalni az orrom... franc tudja. egyszer elmegyek es csak azzal telefujok a tesztcsikot. :F

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#11955) slick-adam válasza slick-adam (#11953) üzenetére


slick-adam
aktív tag

Mousson-t kiegeszitem: az edesseg tenyleg picit görögdinnyere hajaz. szoval nedves & édes görögdinnyés uborka :)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#11956) mufi válasza slick-adam (#11954) üzenetére


mufi
senior tag

Lehet simán szarra melegedtek az illatok a polcon...velem is előfodult má dutykban sokszor és sok helyen és pont ezzel az illattal.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11957) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Megvolt a szimatolás. Tartósságot még nem tudok, de azt hiszem a nyár nyertese a Joop Go lesz.

(#11958) Mukucs


Mukucs
senior tag

Srácok!

Notinon elérhető a CDNI, ölig’ jó áron! :DDD

Ha valakit érdekel, van Nekem is egy!

(#11959) Jhonny06 válasza Mukucs (#11958) üzenetére


Jhonny06
veterán

Pont most írt rám egy srác ezzel kapcsolatban, vicc, hogy a hype miatt mennyire felvitték az árát. Ezt szerintem negyed/ötöd áron rendelik Indiából, nagy tételben.

(#11960) slick-adam válasza Jhonny06 (#11959) üzenetére


slick-adam
aktív tag

nem ugy van (nemtom, en egyiket se szagoltam), hogy az Al Haramain L'Aventure a legjobb (füstös beccs) klon? az ocsobb, mint a CDNI.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#11961) #72797440 válasza Mukucs (#11958) üzenetére


#72797440
törölt tag

19 ezer?!!??!!😃😃😃😃
3 ezerért olyan Zarát veszek, hogy na.

[ Szerkesztve ]

(#11962) Jhonny06 válasza slick-adam (#11960) üzenetére


Jhonny06
veterán

Még nem próbáltam, de a CDNI-nek kb. az első 2 perce valamennyire Aventus-os, aztán egy teljesen más, fűszeres-vaníliás irányba megy el, nem sok köze van hozzá. 20 rugóért már bőven lehet Aventus decantot is venni. Ugyan nem lesz 100ml, de ha nem locsolod magadra, akkor bőven elég egy jó ideig.

(#11963) melon9106 válasza slick-adam (#11960) üzenetére


melon9106
csendes tag

Szerintem a cdnim jobb, valami fura van a Laventure ben. De ezek a regi aventusokra hajaznak, a mostani gyumolcsos batch-ek total masok ezektol. Mindketto eleg szintetik nyit es a leszaradas Avnetusos, az ananasz mindket klonbol hianyzik.

(#11964) #72797440


#72797440
törölt tag

Fürdés után magamra fújva nagyon jó a Timbuktu. Amikor töményen beleszagoltam a kezemen nem jött ki az az illat mint amikor nagyobb adagban van rajtam de 30-50 centiről. Nagyon menő.
A 2012-es Dior már rég sehol sem volt mikor még bőven éreztem a 2017-est.

(#11965) bump3r111


bump3r111
tag

Hali, esetleg valaki tudna e dobni linket bevált kis szórófejes üveghez.
Külföld is játszik.
Ami értelmes minőségű, nem folyik és jól szórja a parfümöt.
2,5 5, 10 ml-es méretben leginkább.
Kössz!

(#11966) Petyke77 válasza #72797440 (#11938) üzenetére


Petyke77
tag

A Dior az az eau sauvage parfum verzió? Régóta szemezgetek vele de nem ismerem egyik kiadást sem csak a cologne-ból van decantom.

[ Szerkesztve ]

(#11967) Jhonny06 válasza bump3r111 (#11965) üzenetére


Jhonny06
veterán

(#11968) #72797440 válasza Petyke77 (#11966) üzenetére


#72797440
törölt tag

Igen. Én is régóta ki akartam már próbálni.

(#11969) Petyke77 válasza #72797440 (#11968) üzenetére


Petyke77
tag

Beszerzek ebből is egy decantot akkor az újból érdemes ahogy a hozzászólásodban olvastam.

(#11970) #72797440 válasza Petyke77 (#11969) üzenetére


#72797440
törölt tag

Mindenképp.

(#11971) vond válasza #72797440 (#11970) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Na, egy kis mintarendelés utáni szaglászás utáni véleményezés, a magam nem túl hozzáértő módján. :B :DDD

Dsquared2 He Wood: Nem rossz, nem rossz, de nem igazán nyűgözött le. Pár nap múltán már nem is emlékszem rá. Tartós se nagyon volt, pedig majdnem az egész 1 millit magamra kellett borítanom, mivel letörött az üvegcse nyaka. Szóval nekem felejtős. Főleg, miután arra a 2 milli Silver Wind Wood-ra még mindig sokszor gondolok, így pár hónap távlatából is.

Lalique Encre Noire for Men: Ez is egy sokszor ajánlott cucc, mindenképp ki akartam próbálni, de sajnos ez sem hagyott bennem mély nyomokat. Érződik, hogy profi illat, meg minden, de nekem kicsit öregesnek tűnik, meg olyan hogy is mondjam, túl szúrós, nem volt annyira kellemes, ahogy néha megcsapta az orromat.

Lalique Hommage à l'Homme: Különleges, fűszeres-fás illat-utazás, egy jó nagy halom ibolyával. Baromi érdekes illat, talán a legfurább, amit eddig szagoltam. De nekem sajnos túl fullasztó volt egy idő után.

Baldessarini Ambré: Ez is egy érdekes illat. Olyan furán fűszeresen édes és gyümölcsös. De túl émelyítő volt nekem, nem annyira tetszett, ahogy haladt az idő előre, úgyhogy ebből sem lesz nagyobb vétel.

Lalique White: Nem vagyok túlságosan oda a "nyári" illatoktól, de ez... Ez nagyon komolyan betalált nálam. Brutál finoman áll össze ez a friss, citrusos, fűszeres kavalkád. Nem tettem sokat magamra, de elég sokáig érezni, mondjuk az is igaz, hogy folyamatosan a csuklómat szaglászom. Nagyon kellemes illat. A SWW mellett ez hagyta a legmélyebb nyomot bennem. Az eddigi elsőszámú esélyes a tavaszi-nyári időszakra. Ráadásul nagyon jó az ára is.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#11972) Mukucs válasza vond (#11971) üzenetére


Mukucs
senior tag

Látom még nem szagoltad ezt..

1000%, hogy eldobnád az agyad! ;)

(#11973) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Tudtok valami jó kis nyári illatot ajánlani?Voltam bent marionnaud.ban és ez YSL parfüm eléggé tetszik (tudom,sok helyen lehúzták) sima l'homme annyira nem jött be.

[ Szerkesztve ]

(#11974) Mukucs válasza ToBeY (#11973) üzenetére


Mukucs
senior tag

Talán ez. ;]

(#11975) pohár válasza ToBeY (#11973) üzenetére


pohár
félisten

én próbálok szerezni egy darab üveg Amyris Homme-ot, imádoooooom egyszerűen :))

a teljes üveg ára egyszerre rosszul esne, és még van egy 14€-s kuponom is a tavaly nyári mintaváráslások után, azzal 35k lenne közvetlen a gyártótól a cuccos... vagy ha valaki megszánna egy nagyobb kuponnal, akkor még kevesebb ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11976) F34R


F34R
nagyúr

Ha mar ginger, tud valaki jo based parfumoket amikben erezheto?

(#11977) mufi válasza pohár (#11975) üzenetére


mufi
senior tag

Fent irtam hogy dobjuk ossze.. vagy szet vagy mar hogyisvanez.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11978) pohár válasza mufi (#11977) üzenetére


pohár
félisten

eeegen? én rendesen átsiklottam felette akkor :D

de amúgy benne vagyok :K

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11979) Gyick válasza ToBeY (#11973) üzenetére


Gyick
őstag

Invictus Aqua ,Bvlgari AQVA Amara vagy az AQVA Pour Homme Atlantiqve

[ Szerkesztve ]

(#11980) #72797440 válasza F34R (#11976) üzenetére


#72797440
törölt tag

Bvlgari Blv Pour Homme

(#11981) lapoe válasza ToBeY (#11973) üzenetére


lapoe
csendes tag

John Varvatos - Artisan Pure :C

(#11982) ToBeY válasza Gyick (#11979) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Úgy tudom,hogy a régi Invictus Aqua-t már nehéz beszerezni a 2018 pedig nem olyan jó.Aqua Amara nem jön be,Pour Homme pedig 3éve volt nyáron.Azért köszi ;)

(#11983) Gyick válasza ToBeY (#11982) üzenetére


Gyick
őstag

Na igen,én amúgy mostanában elég sokat használtam az Invictus Aqua-t (télen :) ) bár nekem még a régi van.Extrém tartós 10h+ meg brutál projektál.Az új állitólag jobban citrusosabb és kevésbé tartósabb.Kisebb webshopokból még talán szerezhető be régi.Tudom sokan utálják a PR-t,de ez egy tényleg jó sikerült parfüm tőlük.Vagy megpróbálkozni a Rasasi Hawas-al ami nagyon hasonó állitólag.Az Atlantiqe-ot próbáltad amúgy?

[ Szerkesztve ]

(#11984) ToBeY válasza Gyick (#11983) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Már futottam egy kört és az old formulás invictus aqua olyan 30k mozog sajna... :U

[ Szerkesztve ]

(#11985) mufi válasza mufi (#11379) üzenetére


mufi
senior tag

Sziasztok,

ez még elvfekvőben van. Meg maradt az AT LADDM üvegemben 20 ml. Pörögjön már fel a topic.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11986) ElRamos


ElRamos
tag

Üdv!

Kb. 3 hete használom a Daarej-t. Most, hogy napi szinten használom, már nem tűnik olyan tartósnak, mikor az elején használtam. Fújást követően 2-3 órát még érzem, utána nem nagyon. Viszont pozitív visszajelzést már kaptam! Az egyik nő kollégám úgy jött be az irodámba, hogy még köszönni is elfelejtett, azzal indított, hogy mi ez a jó illat amit érzek? :D

Olvasgatva a fórumot, van két illat, amit ki szeretnék próbálni:

DSQUARED2 He Wood Rocky Mountain
DSQUARED2 He Wood Ocean Wet Wood

Mindkettőből szeretnék 5 ml-t. Tud valaki segíteni?

Jelenleg még a Daarej-t használom, de szeretnék valami tavaszi/nyári illatot. Egyelőre az Azzaro Chrome a jelöltem.

Köszöntem!

(#11987) Mukucs


Mukucs
senior tag

Srácok!

Van egy rakás illatmintám 1-5-10ml es kiszerelésekben (utóbbi kettő fújósban), nem tudom beleírni a táblázatba, nem fér oda. Ha valaki szeretne ismerkedni pár illattal az írjon egy PM-et, ott leírom a listát. Én már felírtam, hogy miket kell majd vegyek! :)

(#11988) Paddington válasza Mukucs (#11987) üzenetére


Paddington
csendes tag

A táblázat azért van, hogy használjuk, szerintem.

Esetleg beleírhatod jól elkülönítve, lejjebb elhelyezve. Így nem veszi el a fókuszt az érdemi résztől, de aki esetleg csak mintát keres, az is megtalálja a számítását. Ha odajutok majd én is így teszek, valószínűleg mindenki tele van egy tucat mintával...

Steinhart Nav B Chrono II 44 mm és Davosa Argonautic eladó

(#11989) slick-adam válasza Paddington (#11988) üzenetére


slick-adam
aktív tag

az a jo ebben a tablazat dologban, hogy szem elött van mindenkinek.

hol is pontosan? :D

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#11990) #72797440 válasza slick-adam (#11989) üzenetére


#72797440
törölt tag

Keresőbe írd be, hogy google, 3. találat. Secret-nek lesz egy linkje hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#11991) mufi válasza slick-adam (#11989) üzenetére


mufi
senior tag

Igen...alairom...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11992) mufi


mufi
senior tag

Azé' krémmánián durván vannak árak...nem tudom ki ez a Maksi de kicsit túlárazza a dolgokat :(((
Oszt' még nekem szólnak be privátba, hogy milyen áraim vannak...nem semmi...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11993) Jhonny06 válasza mufi (#11992) üzenetére


Jhonny06
veterán

(#11994) mufi válasza Jhonny06 (#11993) üzenetére


mufi
senior tag

Fórumtag ide vagy oda...tényleg, le kalappal :N

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11995) F34R válasza mufi (#11992) üzenetére


F34R
nagyúr

szerintem meg profumo-n szallitassal is jobban jar az ember.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11996) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ezt láttátok már "magyar dzseremi" :D [link]
kicsit szegényes,kicsit visszafogott de a mienk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11997) mufi válasza ToBeY (#11996) üzenetére


mufi
senior tag

fú. de. buzi.
téli illat. van millipn privé. én addig néztem.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#11998) slick-adam válasza ToBeY (#11996) üzenetére


slick-adam
aktív tag

1. mitöl "dzseremi"? mert fütyije van es nem hómlesz?
2. van vagy 2db parfümös videoja...
3. mondtam mar, hogy van nekünk dzseremitöl fenyevekkel jobb magyar parfümészünk is: ITTEN

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#11999) slick-adam válasza mufi (#11997) üzenetére


slick-adam
aktív tag

de ha dzseremi ajanlana, mar split-re toboroznal :DD

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#12000) mufi válasza slick-adam (#11999) üzenetére


mufi
senior tag

Ki én?! Szerintem keversz valakivel. Szarok a zseremire magasról.
Más:
milyen mintákat rendeljek tavaszra? Nekem továbbra is bájredó a király de kellene valami kiegészítőnek.
Carontól nem akar valaki valamit osztani? Dunhill icon racing?

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.