Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narasim


Narasim
aktív tag

végre már, hogy Pista bátyámat is megemlítik valahol! :C

ez is "véletlen" szivárogtatás? sajnos a dell termékek kapcsán az utóbbi pár évben mindent látok, csak minőséget nem. sem asztali, sem laptop szinten. párszázas minta alapján.

[ Szerkesztve ]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#2) Ixion77


Ixion77
őstag

Mi lehet az az NV(idia) X6 (grafikus kártya)?

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#3) Green69


Green69
csendes tag

Inkább az Intel-es szerződéseket szeretném látni.
Kíváncsi nennék, hogy mit ígért/adott az Intel hogy a Dell ne nagyon használjon AMD procikat.

(#4) kromatika


kromatika
veterán

Igen.Ez így eléggé ciki.

(#5) Busterftw válasza Green69 (#3) üzenetére


Busterftw
veterán

Nem iger semmit, az Intel tud szallitani megfelelo mennyiseget, az AMD pedig nem.
Persze van osszegugges, peldaul mennyisegi kedvezmeny.

(#6) Neurotoxin válasza Narasim (#1) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Hát nem is tudom...Amit asztali Vostro és Optiplex szinten elkövettek, az már már bűn..Februárban beszereztünk egy P32223QE monitort az irodába, jó-jó, szép a képe, de az összeszerelés/anyagválasztás tekintetében többet vártam. Tudom, hogy más széria, de az én 10 éves U2414H-m köröket ver még mindig rá anyaghasználatban.

Elég nagy blama, hogy ilyen adatbázisok kikerülnek. Mondjuk eléggé meglepődnék, ha felhívna egy Dell "helpdesk"-es, hogy ilyen és ilyen ajánlata van a számomra..De ha jól értem, akkor a hivatalos, közvetlenül a Dell-től vásárolt eszközök felhasználóinak adatai kompromittálódtak, nem a viszonteladóktól szivárogtak ki információk..

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#7) Busterftw válasza Neurotoxin (#6) üzenetére


Busterftw
veterán

Igen a vasarlok is erintettek, en kaptam par napja emailt a Delltol.

(#8) Balu77 válasza Neurotoxin (#6) üzenetére


Balu77
őstag

A Dell optiplex terén egyre lejjebb halad minőséget és megbízhatóságot tekintve. A 15 éve még atomstabil optiplexek mára csak mítosszá váltak. Az elmúlt 2 évben eladott optiplex 7000 és 7010 (új széria, nem a régi), 80%-os meghibásodási aránnyal ment és mind alaplapos volt. Ami a supportot illeti, egyszer a magyar helyett angolt kapcsolt, merthogy túl nagy volt a leterheltség és bepróbálkoztak átirányítással. Először gondoltam még jó is lesz az angolom gyakorlására. Valami lengyel illetőségű majom vette fel és az egész kezelése kb. közröhejes volt. 20 perc technikai magyarázás és küzdelem után elköszöntem tőle, soha többé. Utána a magyar nyelvűn 2 perc alatt letisztáztuk a szitut. Vicc lett az egész.

izé

(#9) zetor2000 válasza Narasim (#1) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én ~2 éve nyomogatok - sajnos nem napi szinten - egy Latitude akármit, (14", i5 ~12gen, 16 GB ram, 256GB SSD), és nincs vele semmi baj. Szép, stabil, nekem tetszik.
Igaz, ez nem a portfólió alja, inkább a közép teteje, de nem érzékeltem, hogy tré lenne.
Asztali nincs a cégnél, és ez a Dell se sűrűn fordul elő, de pár Acer / Asus / HP után felüdülés.
Az is igaz, hogy nem lehet / szabad ezeket összevetni, mert az Acer az kábé Nitro sorozatú, 16.7" kijelzős batár, az Asusok meg 13"-15.6" köz minden is, sokféle sorozatúak. HPből jellemzően 100éves ProBookok, 15" körül.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#10) Neurotoxin válasza Balu77 (#8) üzenetére


Neurotoxin
őstag

+1, az alaplap hiba mindig nagyszerű (2x is átéltem ilyen szituációt..). Egyszer nekem is volt az angol nyelvű supportjukhoz szerencsém...Nem beszélek native brit angolt, de konkrétan minden második mondatát értettem az kelet-európai srácnak. Borzalom az egész. Más: A héten Booking.com-os ügyfélszolgálaton beszélgettem egy Prijanka nevű lánnyal, szintén 'angol' nyelven....módosítani szerettem volna a londoni foglalásunk dátumát, mert a honlapon persze nem lehet :o , a hotelnek pedig közvetlenül telefonálva, nem mentem semmire, kb széttárták a karjukat, hogy boltoljam le a Booking-al. 4 levél és 2 telefonhívás semmit sem ért....de rájöttem, hogy emailben talán jobb velük kommunikálni, de az sem hoz sok sikert. Szánalom. :(

@zetor2000: HP-t soha többet, kenjék a hajukra a pocsék termékeiket és a még pocsékabb supportjukat....Még az Acerrel is többre mentem náluk.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.