Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#801) grabber


grabber
addikt

A keresőben nem csináltátok meg,hogy ha keresni akarok,akkor a keresőben lévő "gyorskeresés" törlődjön.Így ha beakarok írni valamit akkor gyorskereséssamsung lesz.
Máshol pedig pl. a PH-án ott ilyen nincs,szerencsére.

(#802) Winner_hun válasza grabber (#801) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem kitörlődik

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#803) grabber válasza Winner_hun (#802) üzenetére


grabber
addikt

De akkor a PH-án miért törlődik nekem,itt meg nem?

(#804) Ragadozó


Ragadozó
Ármester

Így már tetszik, nem zavarja a szemet :R

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#805) Printszkrín válasza Ragadozó (#804) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Mit csináltál?
Lejjebb vetted a monitorodon a fényerőt?
Nekem nem változott.

Legalábbis, ha innen az apróra kattintok, kifolyik a szemem.

[ Szerkesztve ]

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#806) Ragadozó válasza Printszkrín (#805) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Még így is világos, de már legalább a hírdetéseknél nem fehér van...
A TFT-émen állítom igen ( pár pillanat alatt lehet, több beállítási lehetőség közül választani)...de azon is vakító...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#807) mob_zzz


mob_zzz
aktív tag

A világosságon kívül mást nem zavar, hogy a háttér nem homogén és scrollozásnál "vibrál"?

(#808) Printszkrín válasza mob_zzz (#807) üzenetére


Printszkrín
senior tag

De, marhára idegesítő!

Meg az is, hogy újra be kell lépjek, pedig az aprón már beléptem, és fordítva.
De a látvány a legzavaróbb az egészben.
Fertelmesen néz ki, heggesztő szemüveg kell hozzá!
HWSW-n már belebuktak ebbe egyszer, nem kéne itt is eljátszani!

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#809) Printszkrín


Printszkrín
senior tag

Az meg egyenesen hajtépésre ad okot, hogy, ha itt belépek, ott kiléptet, ha ott
belépek, itt kiléptet.
Mimár ez a hülyeség?

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#810) mob_zzz válasza Printszkrín (#809) üzenetére


mob_zzz
aktív tag

Azt ha jól emlékszem, másnak megoldotta egy cache-ürítés.
Viszont a kinézetre azt nem lehetne megoldani, hogy legalább a lapcsaládon belüli színek/layoutok választhatóak legyenek?

(#811) Printszkrín válasza mob_zzz (#810) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Azt ha jól emlékszem, másnak megoldotta egy cache-ürítés.

Kipróbáltam, nem működik! ( Operát használok )

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#812) 7 válasza Printszkrín (#811) üzenetére


7
addikt

Sütiürítés?

(#813) Printszkrín válasza 7 (#812) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Mindent ürítettem......

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#814) gyiku válasza Printszkrín (#811) üzenetére


gyiku
nagyúr

ff3-al is ez van, es nalam gamepod.hu policy denieddel nem nyilik meg :) regebben jobb volt, mig a ph-n keresztul ment :K

hüllő

(#815) 7


7
addikt

Más böngésző alól is rakoncátlankodik?

(#816) Ragadozó válasza 7 (#815) üzenetére


Ragadozó
Ármester

IE7 alatt működik...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#817) old gray


old gray
addikt

Miért nem látom csak 4 adott, kiemelt bazáros hirdetését tegnap óta? Hiába frissítek rá (tudom, h random módon jelent meg eddig a "kiemeltek" közül 5 hirdető....) csak u.az a 4 bazáros hirdetése látható. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#818) joshua7 válasza old gray (#817) üzenetére


joshua7
veterán

Nálam is ilyen ez.

Egyébként köszönet jár érte, h az Apróról egy kattintással vissza lehet megint menni a fórumba. :R

Semper Fi

(#819) szacsee


szacsee
nagyúr

Többen észrevették és jelezném, hogy a Hardver-Hűtés-Vízhűtés -nél a pumpa nem a vízhűtés tartozéka.
Pumpának hívjuk ezt:

A vízhűtésnél a keringetőegységet szivattyúnak nevezik Magyarországon szaknyelven.
Mivel ez szakmai újság/fórum/apró, így kérném módosítani.
Köszönöm!

Ui: Bocs a hangnemért, ha bántó, de mindenkit próbálunk javítani a vizestopikokban, a helytelen szóhasználat miatt, remélem nem gond, hogy itt is megtettem. :R

(#820) shteer válasza szacsee (#819) üzenetére


shteer
titán

és nekünk vmiért jobban tetszett a sima "Vízhűtés" blokk - jó volt az úgy, bár nemtom ki reklamálta
:R

..szerintem jónak tűnik

(#821) szacsee válasza shteer (#820) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ehh a blokk-ot ne írtad vóna, lehet még utánaírják.
Vízhűtés -részt köllött volna írnod.. szal simán Vízhűtés, mint régen.
Köszönjük! :R

(#822) shteer válasza szacsee (#821) üzenetére


shteer
titán

igen, erre gondoltam az idézőjelekkel :))

tehát nem úgy blokk, mint vízhűtés blokk hanem mint apróhirdetés blokk :D

..szerintem jónak tűnik

(#823) Parci válasza old gray (#817) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mert újraszerződünk mindenkivel, rendet rakunk az üzletszerűen kereskedők között, aminek első lépése a partnerekkel való adategyeztetés.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#824) szacsee


szacsee
nagyúr

Köszönjük a Vízhűtés visszaállítását! :R

(#825) old gray válasza Parci (#823) üzenetére


old gray
addikt

Igen, időközben megtudtam az érintettektől privát üzenetek formájában. :) Nem a kíváncsiság hajtott lényegében, hanem szerettem volna a bazárosoktól árajánlatot kérni pár alkatrészre és a régi motorosok (Hammon, Gianni, BandiT) listái/hirdetései nem voltak elérhetőek. Azért kössz a felvilágosítást. :R

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#826) Khaal


Khaal
őstag

Érvénytelenített hirdetésre hogyan tudok rákeresni?

(#827) D1Rect


D1Rect
félisten

Sziasztok!
A "Jó, ha tudod:" szürke dobozon belül a "Jelentsd a csalókat és az üzletrontókat!" link az átnevezett topikra mutat. Ugye ott már csak a csalók jelentése megy. Úgy gondolom érdemes lenne javítani. :R
Ha jól értelmezem a nyíló topik új célját.

[ Szerkesztve ]

(#828) Winner_hun válasza Khaal (#826) üzenetére


Winner_hun
félisten

Google-val vagy itt

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#829) Agyasima


Agyasima
senior tag

Javaslat:

Videókártya gyártók közé be lehetne rakni a Galaxy-t is. Nem olyan kicsi, hogy kihagyjuk, szvsz.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#830) old gray


old gray
addikt

Miért nem tudok hirdetésekben a hirdetés szövegéből részeket kivágólapozni? Csak az egész szöveget tudom kijelölni, ami nem túl hasznos... sokszor a hirdetés szövegét szoktam a hirdetőnek privát üzenetben beilleszteni, hogy tudja miről van szó, de ez így a jelenlegi módon elég macerás.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#831) Winner_hun válasza old gray (#830) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én ki tudok részeket is jelölni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#832) Rive


Rive
veterán

Van az a szoveg a hirdetesek alatt. Van egy olyan resze, hogy "Soha ne utalj előre...". No, az nem kisse mulatsagos. Vagy a vevo, vagy az elado mindenkeppen ki van szolgaltatva a masiknak: az eloreutalas effele 'tiltasa' az elado maximalis kiszolgaltatottsagat jelenti. Pedig a rendszerbol szinte csak a gazos eladok szurhetok ugy-ahogy, a vevok alig.

Szoval oda inkabb valami olyan kellene, hogy "Mindig ellenorizd, hogy kivel uzletelsz..."

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#833) Rive


Rive
veterán

Megmas. A szabalyzatban: "a felület moderált, a moderációért a moderátorok és házigazdák felelnek." Javasolnam atjavitani arra, hogy "a moderáció a moderátorok és házigazdák vegzik.". A 'felelnek' szohasznalat SZVSZ felreertheto, picit tobbet jelent, mint amirol itt szo lehet.

Ertelemszeruen a "a moderátor / házigazda elsődleges feladata ezen szempontok alapján, a szabályzattal összhangban, ennek a betartatása" is problemas lehet. A "celja" lehet, hogy jobban megfogna a lenyeget - vagy netan az apro moderacioja allando, fizetos allassa notte ki magat?

Az "amit tiltunk: ... önmaga kitiltatását" dolog egy kicsit vicces - itt megis mi a szankcio :DDD

A szabalyzat/jotanacsok kozott is ott az elore utalas tiltasa. Ebben a formaban masszivan eletszerutlen. Az elado a vevovel egyenrangu szereploje a bolhapiacnak. Ez a kitetel ebben a formaban sulyosan hatranyos helyzetbe hozza.

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#834) old gray válasza Winner_hun (#831) üzenetére


old gray
addikt

Kössz, ez igazán hasznos volt számomra. Neked jó a többiek meg le vannak sz.rva, vagy hogy gondoltad ezt a választ? Ha segíteni nem tudsz akkor inkább ne írj semmit, ilyen alapon több ezer fórumozó jöhetne, hogy "nálam oké a dolog".....

A kérdés továbbra is kérdés, kibővítve azzal, hogy: XP, Vista X64 illetve 2K3-al is néztem, IE6 és 7 verziókkal. Először a 2k3 biztonsági beállításaira gyanakodtam, de más op.rendszerrel / böngészővel sem működött.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#835) Winner_hun válasza old gray (#834) üzenetére


Winner_hun
félisten

Böngészőt nem ártott volna írni az elején, IE-vel tényleg rossz, de FF-szal megy.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#836) old gray válasza Winner_hun (#835) üzenetére


old gray
addikt

Ezek szerint érdemes volt megemlítenem a problémát.

Várható, hogy születik rá megoldás?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#837) Winner_hun válasza old gray (#836) üzenetére


Winner_hun
félisten

Várható, csak a helyén jelezd;)
Bugok a RIOS R5 PH! motorban

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#838) raczger


raczger
őstag

Egy-két tipp, ami most pattant ki:)
Szerintem a saját apróhirdetéseim részt lehetne fentebb hozni, mint az utolsó hozzászólásokat, hisz az ott nem fórum, hanem apróhirdetés, és esetleg a fprum mintájára, itt is lehetne esetleg kedvenc aprókat hozzáadni, hogy ne kelljen valakinek újra kikeresnie egy adott apróhirdetést amit többször meg akar nézni.
Egyébként természetesen tökéletes :))

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#839) Winner_hun válasza raczger (#838) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az apróhirdetéseket is el lehet menteni a kedvencek közé.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#840) Rive válasza Rive (#833) üzenetére


Rive
veterán

Valami reakcio :F

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#841) raczger válasza Winner_hun (#839) üzenetére


raczger
őstag

Akkor bocsánat, nem láttam:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#842) Khaal


Khaal
őstag

Érvénytelenített hirdetést lehet újból aktiválni valahogy? Ha pl elfogy a készlet, de később még lesz belőle, vagy ha a vevő eláll az üzlettől, akkor jól jönne.

(#843) D1Rect válasza Khaal (#842) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez jó ötlet, annyit tennék hozzá hogy legyen egy "apróhirdetés felfüggesztése". Nem törli az aprót, hanem csak leveszi, de a felhasználónak ugyanúgy listázza mint az aktív hirdetést, és lenne egy hirdetés aktiválása gomb.

(#844) #92415744 válasza D1Rect (#843) üzenetére


#92415744
törölt tag

lehet, béna vagyok hozzá, de az érvénytelenített hirdetéseket lehet totálisan véglegesen törölni?
Egyszer feladtam itt egy dízel adagolót, és miután megszüntettem, még rá 1 évre is hívogattak miatta, mert a keresők megtalálták....
(lehet, volt már róla szó valahol, nem találtam meg...)
Köszi! :R

(#845) D1Rect válasza #92415744 (#844) üzenetére


D1Rect
félisten

Én is jártam már így...Azóta kiírom utolsó postba hogy "Elkelt!" :DDD

(#846) Oliverda


Oliverda
félisten

Hello!

Látom hogy az Alaplapok és Processzorok szekciókban is egy kalap alá lett véve a Socket AM2/AM2+/AM3. Nem tudom hogy valamelyik tag kérte vagy sem, de szerintem nem volt túl jó ötlet.

A helyzet röviden:

Bizonyos AM2+ lapokban (eddig úgy fest hogy a legtöbben) menni fognak az AM3 tokozású processzorok (kombó mem. vezérlő lesz bennük). Az sima régebbi AM2-ben viszont nem.

Az AM3-as alaplapokban sem az AM2 sem az AM2+ processzorok nem lesznek használhatók. Már maga a foglalat fizikailag inkompatibilis lesz az AM2/AM2+ processzorokkal.

Azt gondolom hogy érdemes lenne kitörölni az AM3-at mindkét esetben és majd február környékén ha már valóban itt lesznek az alaplapok és processzrok akkor nyitni nekik egy-egy külön kategóriát AM3-néven. Csak hogy ne legyen káosz és keveredés és nehogy valaki azt gondolja hogy az 3 ezer forintos AM2-es Sempron-ját (ideigelenesen) használni tudja majd AM3-as lapban.

Az AM3 pedig már DDR3 RAM-ot fog használni az AM2/AM2+ foglalatos lapokkal szemben.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#847) Rive


Rive
veterán

Az aprohirdetesek dolgaban tkp. melyik a default nezet?

Nekem erosen ugy tunik, hogy az "idorendben csokkeno" - ami gyakorlatilag azt jelenti, hogy az egesz upogasi szisztema nem er egy kalap anyagcserevegtermeket sem, hiszen sem az egyszeri (lusta) atlagjuzer, se a bejelentkezes nelkul bongeszo, sem a regisztralatlan nezelodo nem lat belole semmit.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#848) maxxa


maxxa
csendes tag

Tisztelt Illetékes!
Sikerrel használom/tam a Hardveraprót, de mivel tényleg helyhezkötött vagyok(csecsemőnevelés), csak a helyi cuccokat tudom beszerezni személyesen. Azt, hogy valaki postára bízza -e magát vagy nem, az a felek közt majd rendeződik, de könyörgöm: miért kell az összes várost bejelölni a hirdetőnek? Egyrészt nekem gyanús hogy csak a szűrések utáni megjelenések számát szeretnék gyarapítani az eladók, másrészt használhatatlanná teszi a város-filtert, hiszen így is több száz hirdetés közül kell kibogarásznom a tényleges pl. miskolci hirdetéseket. Indítványoznám, hogy maximalizálja a rendszer a megadható városok számát, hogy a sok túlbuzgó ne úgy akarja eladni a cuccát hamarabb, hogy mindent beír, hadd válogasson a paraszt. Van -e ebben vmi igazam?
kösz előre is

(#849) Otisz válasza maxxa (#848) üzenetére


Otisz
őstag

Ezt már én is szerettem volna megkérdezni. :R
Valóban lehetne maximalizálni a megjelölhető városok számát (bár tudom, hogy biztos van olyan aki járja az országot folyamatosan, de ez a kevesebb), illetve esetleg valami olyasféle választási lehetőséget megadni, hogy mondjuk: postázás. És ez utóbbival meg lehetne szüntetni a maxxa által is vázolt problémát.
:R

(OO[IIII][IIII]OO)

(#850) mhorvat


mhorvat
senior tag

Sziasztok!

Elolvasva az utóbbi 50 postot nem találtam a következő ötletet, bár erős a gyanúm, hogy többek fejében megfordult már:

Ha jól vettem észre, a PH!-n kívül működik egy amolyan PH! userek pontozó rendszer, tehát a rendszeres eladókat lehet piros meg fekete pontozni. Ezt a rendszert nem lehetne valahogy a Vaterához hasonlóan a PH! rendszerébe iktatni, vagy valamilyen alternatív kreatív megoldást találni rá? Nem vagyok túl gyakori eladó, de mindig van valamim fenn, és nem egyszer kellett már Vaterás adatlapom mutogatni, hogy megbízzanak bennem.

Üdv!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.