Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1901) alfaman512


alfaman512
tag

Igyekszem én is szépen leírni!
Az hogy fizetős, és mi lesz a vége, majd kiderül! Bár engem megvezettek, és nem kapta meg a feketét az illető, mert ő mást állított, így az értékelés rendszer megbízhatósága miatt, nem biztos hogy látom értelmét a fizetősségnek! Az új kinézet:
Hát én is látom hogy szerettek volna nagyot alkotni, és látni hogy van is benne munka, de valahogy számomra is teljesen idegen lett az új külső! Biztos meg lehet szokni, vagy nem, ez is majd kiderül! Nem léptet be, így se a hirdetéseimhez nem férek hozzá, a privátokat jól össze kutyulták, bár utóbbit csak hsz-ek alapján tudom, mivel belépés nuku! Szerintem ha már fizetőssé teszik, hagynák a régi kinézetet, kicsit megspékelve, finoman modernizálva! Az új külső hirtelen ránézésre szépnek is mondható, csak amint próbál az ember rendszert találni benne, akkor jön rá hogy egyenlőre rendezetlen, átláthatatlan! A régi az nagyon jó volt, átlátható, és nem a dizájn volt a lényege, hanem a jól használhatóság! Remélem nem megy a jól megszokott közösség rovására! Azért szurkolok, hogy siker koronázza a történet végét, mert kár lenne a apróért!

Ja még egy dolog:
Eddig tilos volt az üzlet rontás, a moderátor takarított ha valaki beírt például hogy it meg ott olcsóbb stb stb... Most meg megjelent a hasonló termékek fül? Valahogy ellentmondásos a dolog! Felad az ember egy hirdetést, szíve joga eldönteni hogy mennyiért hirdeti, majd az oldal a hirdetés alá berak egy "úgymond" üzletrontást!

[ Szerkesztve ]

(#1902) menthix


menthix
tag

Üdv...sorstársak!

Amennyire izgatott voltam az új HA miatt, most kb. annyira csalódott vagyok mi lett az oldalból.
Amit vártam az egy szimpla új dizájn volt, mivel az oldal funkciói teljesen kiforrottak, illetve, hogy PH és HA között egy pillanat alatt lehetett ingázni (mivel egyszerre beléptetett mindenhova a rendszer), egyszerűen csodás volt.
A hirdetések között gyorsan lehetett lépkedni, UPolás 2-3 kattintás volt és fél perc alatt le tudtam rendezni mindhárom hirdetésem. Ha valakinek esetleg van 10-20 hirdetése, annak kicsit tovább tarthat, ezen talán lehetett volna javítani, DE...
Fizetős UPolás? Naponta összesen 2 UP hirdetések számától függetlenül? Akinek van 10-20 hirdetése, de kacatokat, szinte értéktelen, de másnak éppen szükséges dolgokat árul? Vele mi lesz? Venni fog 20 UPot naponta, hogy eladja az összesen 3000Ft összértékű portékáját két hét alatt? Nem valószínű. Így a név többé nem fogja követni a funkciót, mi szerint hardverapró.
Az UPolást tekintve egy valami jut még eszembe, x hét/hónapnál régebbi hirdetések automatikusan törlődjenek, így kiszűrhetők a hasztalan elhanyagolt hirdetések.
Nem is folytatom tovább mert már így is elég kövér hsz lesz, lenne még miről írnom, igen szembeötlő dolgok.
Reméljük vissza fog állni a "régi" HA, mert egy írtó kapzsi, szűk látókörű rendszer született.

Szép napot.
Nema fizetéssel van a bajom! Fizetnék én a HA-nak, de NEM az UPolásért

(#1903) Ricardo válasza stevve (#1898) üzenetére


Ricardo
félisten

Kipróbáltam.
Explorer-el beenged. Chrome-al azóta sem.

[ Szerkesztve ]

(#1904) narancsnn


narancsnn
senior tag

Komolyan, a 2012-es év öröme lenne ha vissza állna.
És inkább legyen egy éves díja a dolognak, és aki komolyan gondolja az itt létét, úgy is marad.

(#1905) Depression válasza stevve (#1802) üzenetére


Depression
veterán

''Most ilyen, szokjatok hozzá'' szöveg egyáltalán nem tetszik.

A bugok kijavíthatóak, de az, hogy olvashatatlan az egész (egyszerűen nem látom mi van odaírva), az nem elfogadható. Tényleg úgy érzem magam azon az oldalon, mintha a dokinál lennék színtévesztő teszten.

Eddig a hardverapró volt a legkellemesebb, most a legrosszabikak egyike.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1906) LLam


LLam
senior tag

"hubazmeg" ez jutott eszembe amikor megláttam az új felületet! (művészi önkifejezés ne bántsatok érte)

szerintem nagyon nem jó irányba mentek, állítsátok vissza a régit!

3 hiba igy kapcsiból:

1) a színek: hosszabb időtöltést nem tesz lehetővé ez a pasztell izé. a szemem jojózik tőle.

2) a lap tetején található dobozt folyamatosan át kell görgetnem ami az 1280x1024 felbontásnál majdnem a felét kitölti a monitornak! ez helypazarlás sőt a többi feleselegesen túlméretezett grafikai elem is. ez egy apróhirdetési oldal nem a design a lényeg!

2/b) iszonyat helypazarló ez a kinézet..

3) itt olvasom a többiektől (nem ellenőriztem tehát) hogy a megbízhatósági rendszert nem kezeli az új felület/motor/tudomisén. ez NAGY hiba. ez egy apróhirdetési oldal ahol fontos a megbízhatóság.

[ Szerkesztve ]

Stay hungry!

(#1907) LLam válasza Depression (#1905) üzenetére


LLam
senior tag

+1

olvashatatlan.

Stay hungry!

(#1908) stevve válasza Depression (#1905) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem írtam, hogy szokjatok hozzá, mert ez lesz. Azt írtam, hogy most van egy kialakult helyzet, előbb azt oldjuk meg. Nem ugyanaz. :N

(#1909) DonThomasino válasza prmcsk (#1892) üzenetére


DonThomasino
veterán

Neked legalább működik a törlés.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#1910) xstyle


xstyle
tag

A termékinfó a Jelentem gomb felett közvetlenül nagyon szerencsétlen helyen van.

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#1911) narancsnn válasza stevve (#1908) üzenetére


narancsnn
senior tag

Nem tudjátok "visszaoldani" ?
Vagy legyen virtuális tüntetés? :O

(#1912) FіkuszKukіsz válasza stevve (#1898) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

És a "szegény" macesek mit csináljanak? Safari, firefox, chrome egyikkel sem megy.

Romanes eunt domus

(#1913) djculture válasza narancsnn (#1911) üzenetére


djculture
félisten

[link] Inkább nézzük meg kinek tetszik ez és kinek nem. A kultúrált hozzászólás elvárt...

[ Szerkesztve ]

(#1914) LLam válasza stevve (#1908) üzenetére


LLam
senior tag

ebben igazad van. azonban azt is irtad h javasoljunk, én tehát javasolok: tegyétek vissza a régi kinézetet.

Stay hungry!

(#1915) alfaman512 válasza Ricardo (#1903) üzenetére


alfaman512
tag

Na én is kipróbáltam. Explorer-el beenged.

(#1916) stevve


stevve
nagyúr

Megértelek titeket, de én ilyen jellegű döntésekbe nincs beleszólásom.

(#1917) szab.tam válasza stevve (#1908) üzenetére


szab.tam
nagyúr

kaptak már eleget.... :))

csak eszembe jutott egy kedves hasonlat: amikor a vak gyerek 4 év után kap egy nagyobb, átrendezett szobát. hogy jobb legyen neki.... :U :DDD
kb. így érzünk mi is... :K

a jó szülőt meg lecseszik érte.
na. hát így éreznek a házigazdák...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#1918) narancsnn válasza djculture (#1913) üzenetére


narancsnn
senior tag

Köszönjük szépen, szerintem ez kellett most a jó népnek.

(#1919) LLam


LLam
senior tag

PH! facebook oldala menj és írd ki nekik hogy vissza a régit, vagy like a kommentemet.

Stay hungry!

(#1920) fenergie84 válasza stevve (#1916) üzenetére


fenergie84
addikt

De legalább valami állásfoglalást kapunk a vezetősségtől?

(#1921) LLam válasza stevve (#1916) üzenetére


LLam
senior tag

kinek van?

Stay hungry!

(#1922) Laci2277


Laci2277
senior tag

Az új hardveraprót nem lehet egy lapon említeni a régivel, kár volt kiszállni a merciből és visszaülni a trabantba. :O Az embernek kifolyik a szeme ha sokáig nézi. :W

(#1923) stevve válasza fenergie84 (#1920) üzenetére


stevve
nagyúr

Ne keressetek senkit privátban, körülnézek.

LLam:
Nem, ne menjetek oda is trollkodni. Van már elég helyen flood és flame, meg minden angol szóval lefedhető tevékenység. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1924) fenergie84 válasza stevve (#1923) üzenetére


fenergie84
addikt

Nem is akartam, a megfelelő fórumot úgy is ti választjátok meg a tájékoztatásra :R

(#1925) LLam válasza stevve (#1923) üzenetére


LLam
senior tag

ez kedves stevve NEM trollkodás. ez véleménykifejezés. ugyanis nem olyasmiről dumálok amit nem tapasztaltam meg (lásd reg. dátumom) továbbá a trollok fröcsögni szoktak én meg nem.

Stay hungry!

(#1926) alfaman512


alfaman512
tag

Azt viszont én pozitívan fogadom hogy az új aprón az adminisztrátorok bele tekinthetnek a levelezésbe vita esetén! Ha ez a régi rendszerben is lehetőség lett volna, beigazolódott volna az igazam, mikor átvertek, és nem adtak igazat nekem mikor feketét kértem, mert az eladó mást állított, ami várható volt, mivel nem ismerte el hogy átvert!

(#1927) narancsnn válasza alfaman512 (#1926) üzenetére


narancsnn
senior tag

igaz, de ehhez nem kell egy teljes oldalt átalakítani...

(#1928) djculture válasza alfaman512 (#1926) üzenetére


djculture
félisten

Én meg nem szeretném ha egy magán levelezésbe bárki beltekinthetne. Sőt ezt az adatvédelmi törvény is tiltja ha már itt tartunk.

[ Szerkesztve ]

(#1929) LLam válasza alfaman512 (#1926) üzenetére


LLam
senior tag

ezt a régibe is bele lehet programozni, emiatt nem kell egy teljesen újat csinálni.

Stay hungry!

(#1930) alfaman512


alfaman512
tag

Ebben egyetértek veled! :R

(#1931) syl5 válasza djculture (#1913) üzenetére


syl5
őstag

Na bezárult.
Mindenesetre mutatósabb volt mint az FB-s kezdeményezés.
8 perc alatt 15 nem és 1 igen
Durván 94 %-nak nem tetszik, egy nagyon erős becsléssel előre lehet vetíteni egy 80 %-os elégedetlenséget.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#1932) LLam válasza djculture (#1928) üzenetére


LLam
senior tag

amit ezen az oldalon folytatsz privát üzenet néven az nem minősül levelezésnek.

Stay hungry!

(#1933) wwenigma válasza djculture (#1928) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Egyetértek. Csak rendőrségi eljaras esetén tekinthet bele és csak a rendőrség szvsz.

Érdekes álláspont egyébként, mert itt nem az ami ott az...

3. A Szolgáltatásban Felhasználóknak küldhető úgynevezett „privát üzenetek” nem minősülnek magánlevelezésnek, azokat a levéltitok nem védi, ugyanis a Felhasználók közötti vitás esetek eldöntésére az oldal Adminisztrátorai abba betekintést nyerhetnek.
Megjegyzés: ez a szabály az Üzemeltető által üzemeltetett honlapok közül csak és kizárólag a hardverapro.hu oldalra vonatkozik, a többi honlapon (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, logout.hu, gamepod.hu, bitmarket.hu) a privát üzeneteket a levéltitok védi.
Amennyiben jogszabályi kötelezettség keretében az Üzemeltetőtől bíróság vagy hatóság a privát üzenetek kiadását kéri, azt az Üzemeltetőnek az igénylő részére át kell adnia.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1934) LLam válasza syl5 (#1931) üzenetére


LLam
senior tag

16 ember véleményéből nem lehet semmire következtetni.

Stay hungry!

(#1935) politomi


politomi
tag

Hát, hardveraprós társaim én nagyon szomorú vagyok :O :O
Egy hihetetlen átlátható oldalt így a süllyesztőbe rakni :F
Én attól félek hogy azok akik eddig itt hirdettek a többi aprós oldalak termékeihez képest olcsóbban, azok most szét fognak széledni az új design miatt. Egy ilyen jellegű oldalt meg a benne hírdető emberek határoznak meg.
Nem elég hogy 2012 rossz lesz, hanem még "ez" is.......

(#1936) djculture válasza syl5 (#1931) üzenetére


djculture
félisten

Sajnos igen, de ők tudják. Én a helyükbe nyitnák egy sajátot akkor már persze ha kiváncsiak egyáltalán arra milyen az arány. Vagy ilyen jó királyunk féle döntés lesz itt is, amit valakik kitaláltak az szent és sérthetetlen.

(#1937) LLam


LLam
senior tag

bár mindegy is. nem kellene egyelőre belemenni a részletekbe, hiszen úgy ahogy van elutasítom az egész váltást. kérem vissza a régi forumot!

Stay hungry!

(#1938) alfaman512 válasza djculture (#1928) üzenetére


alfaman512
tag

Nincs ezzel semmi baj, mivel előre felhívja az oldal rá a figyelmed! Én a fent leírt eset miatt már rég örültem volna ennek mint lehetőség! Szerintem ez nem azt jelenti hogy folyamatosan a priviket nézegetik, csak ha vitás eset merül fel, és nagy segítség lehet a privát üzenetek tartalma! Ott úgy is csak az üzlettel kapcsolatban ír az ember, miért is írna mással kapcsolatban? :)

(#1939) stevve válasza LLam (#1925) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem neked címeztem, általánosan írtam, hogy azért nem kell minden egyes fellelhető helyen elmondani mindennek az oldalt. A lázadás most nem vezet sehova.

Egyébiránt ennyit tudunk jelenleg hivatalos állásfoglalásként felmutatni. :R

(#1940) LLam válasza stevve (#1939) üzenetére


LLam
senior tag

stevve!

A fogalmakon mást és mást értünk. A lázadás az nem ez. Ez itt kérem jelzés, hogy amit eldöntöttetek az nem jó.

A lázadás az az lesz amikor valaki csinál egy másik használható oldalt és oda átviszi az usereket.

Amúgy kalkuláltátok, hogy mekkora bukás az ha x ember nem fogja használni az oldalt? Én személy szerint e megoldás felé hajlok erősen :(

Stay hungry!

(#1941) syl5 válasza LLam (#1934) üzenetére


syl5
őstag

Gondoltam, hogy megkapom tanár Úr! :)
De az itteni hozzászólásokat elnézve szerint reális az a 80 % nem tetszés.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#1942) djculture válasza alfaman512 (#1938) üzenetére


djculture
félisten

Nekem mindegy de ezt úgy hivják hogy:"magántitok jogosulatlan megismerése" Ha valaki nem ad rá engedélyt irásban akkor kb aki ezt megteszi mehet reportra, mert simán feljelenthető ilyen cimen. Ezt még a vaterán és teszveszen egyéb helyeken se tették meg mert tudják hogy mi apálya.

[ Szerkesztve ]

(#1943) stevve válasza LLam (#1940) üzenetére


stevve
nagyúr

Megint nem rág értettem a dolgot. Sokan sajnos átestek már a ló túloldalára és az ilyen felhívások csak ötleteket adnak egyeseknek. :(

Értem, hogy mire akarsz rávilágítani és elhiheted, nem az a célunk. A háttérben most igen komoly munka folyik a Ti érdekeitek szem előtt tartásával.

djculture:
A dolgok még változóban vannak. Kis türelem ezzel kapcsolatban is.

[ Szerkesztve ]

(#1944) BotaN


BotaN
senior tag

Hát engem se nyűgözött le az új oldal, pedig ez volt régen a kedvencem, és van 1-2 hiányosság, ami nagyon zavaró.

- Hirdetés feladásnál: Nincs szöveg formázási lehetőség, kicsi a box ahova a szöveg megy, nem lehet átméretezni. Keszekusza az egész, nem látom benne a logikát, túl sok a box, meg a kapcsoló egymás hegyén hátán, és ezen a világos alapon, pirosas szín sem segít.

- Beállítások? Nincs beállítások menü, vagy csak én nem találom, pedig beállítanám hogy: Ne 15 elem legyen oldalanként hanem minimum 50. Ne UP-olás szerint legyen sorban hanem feladás szerint, mert azt szoktam meg, és marhára nem akarok 2008-ban feladott hirdetést az első oldalon, mint ahogy most is ott van egy, ha megnézitek. Jó dolog az up, főleg most hogy fizetünk érte, nem zavar, legyen ez az alap, de lehessen változtatni rajta.

- Hasonló termékek: Ha lehet tegyétek már a komment rész alá, vagy nem tudom, mert lehet én vagyok rosszul összerakva, de ha el akarok adni valamit a legutolsó dolog, amit a termék hirdetés oldalán látni szeretnék az egy hirdetés, ami más portékáját mutatja. Ennyi erővel én is belinkeltek még pár cuccost az oldalról, hátha elmegy a vevő és megnézi azokat is. Tudom hogy nektek az az érdeketek, hogy könnyes és gyorsan találjunk, de ne legyetek az eladók ellenségei.

- Tudom hogy a kinézet másodlagos, de pont azért szerettem az korábbit mert jó kontrasztos volt, tömör, és minimal. Átfutott a szemem az 50-es listán azonnal megláttam azt ami érdekel, most meg lapozgathatok órákig. Hardverapró az oldal neve, ehhez képest megkapta a myVip 2008-as kinézetét, amitől a tech/hardver feeling ment is a kukába.

Végezetül nem tudom van-e a fejlesztők között színtévesztő, de ember legyen a talpán aki megmondja a különbséget egyes szövegszínek között. Dolgoztam ilyen emberekkel és nekik egy ilyen oldal teljesen egyszínű, tehát nincs különbség felirat és felirat között, amitől az átláthatóság, infószerzés nagyon megnehezedik. Próbáljátok ki mondjuk hogy mindent egységes barnára tesztek szöveg szinten. A lakosság 10% színtévesztő, nagy része nem is tud róla, és a leggyakrabban a bordó, piros, narancs, sötétzöld, és barna színeket, és ezek árnyalatai között nem érzékelik a különbséget.

Kb ennyit vettem elsőre észre, majd még írok.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#1945) narancsnn válasza stevve (#1943) üzenetére


narancsnn
senior tag

Szeretnék arra választ kapni,(ha nem gond): van arra esély, hogy visszaálljon?
Mert szerintem akkor kevesebb lenne a szitkozódás, és nyugodtabb lenne a légkör.

(#1946) troland26 válasza narancsnn (#1945) üzenetére


troland26
őstag

nincs..olvasd végig a hivatalos helyzetjelentést amit linkelt

(#1947) narancsnn válasza troland26 (#1946) üzenetére


narancsnn
senior tag

OK! Köszi....

(#1948) Finwe


Finwe
őstag

Azt lehet tudni, hogy most a háttérbeli munkákat a PH! csapata végzi vagy a külső cég (esetleg együtt)? Egyébként a külső cég feladata csak a design volt vagy a használható funkciók is?

szerk: részlegesen találtam választ

Finwe

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1949) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Akkor látom sokaknak nem működik a történet.Nekem nem az átállással van a problémám nyilván megszoknám az új rendszert és nyilván nyomós okai vannak a történetnek.

Viszont mint észrevétel: Nem működik! Próbálnék felvenni kapcsolatot egy eladóval és nem sikerül.Sokszor bal felső sarok üzenet (karbantartás). Meg jelentkezzek be? Minek? Egyszer már be vagyok jelentkezve..

Panasz: Annyit elvártam volna én mint "hűséges PH-s", hogy srácok itt az új rendszer még nem tökéletes türelmet kérünk majd jó lesz.(Ha volt ilyen cikk vagy publikálás akkor elnézést ezek szerint lemaradtam) :P

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1950) djculture válasza stevve (#1943) üzenetére


djculture
félisten

Rendben :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.