Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1801) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

IE 6 alatt be sem kell külön lépni. Ott benn vagyunk alapból.
Vissza kell váltanom? :DDD

(#1802) stevve válasza szab.tam (#1751) üzenetére


stevve
nagyúr

"sosem értettem. a jól bejáratott kinézetekben, ahol komoly látogatottság is van, miért kell a külsőt totál megváltoztatni. ez a szolgáltatóknál is valami érthetelen kényszer.
én tv híradó, kötelező önkényszerből fakadó megújulási effektusnak hívom."

Ha egy rendszer elég rég készítettünk és elég sokáig foltozzuk, egyszer eljön az ideje a cserének. Én sem vagyok híve az azonnali dizájnváltásnak, de ez most egyelőre ilyen. Ha minden működik stabilan, akkor lehet majd vitázni a kinézeten, de szerintem most nem az az első.

A kritika jó (az eső után köpönyeggel is egyetértek), de amit páran elkezdtek, az hadjárat volt és az nem mozdít elő semmit, csak a moderátorok keze kezd el viszketni tőlük.

Én továbbra is azt mondom, hogy ez most adott helyzet, próbáljuk meg felelőskeresés nélkül kihozni belőle, amit lehet. Ebben segítsetek nekünk teszteléssel, javaslatokkal, hanyagolva a sallangokat. :R

[ Szerkesztve ]

(#1803) kNG


kNG
senior tag

Előre is szólok, NO OFFENSE:

Főként a modiknak szól, nekik van beleszólásuk a dolgokba:

Sajnálom hogy így, ilyen hirtelen, de ez a megoldás ez horror...igen, a hardverapró-ra gondolok...ne haragudjatok meg...én itt közel 2000 napja vagyok regisztrálva, és a régi elrendezése az egésznek PROFI volt...áttekinthető, gyors, emberek órákat lógtak rajta, még akkor is, ha nem akartak venni semmit...

"Ha valami jó, akkor ne változtass rajta..."

Tökéletes példa erre...sejtettem hogy valami komolyabb átállás miatt volt a leállás, de ez óriási csalódás volt számomra...

Ha nagyon nem akartok átállni erről a design-ról, az sem gond, de akkor kérnék (és szerintem nem csak én vagyok így vele), egy olyan funkciót, amivel lehet váltani a régi és az új elrendezés-design között...már ha erre van lehetőség...az nagyszerű lenne!

Mert így nagyon ap**d.hu kinézete lett az egésznek amit szerintem sokan gyűlölnek, de mondok rosszabbat, nem is hatékony!

Továbbra is kitartó olvasótok, böngészőtök:

kNG

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#1804) mcroberto


mcroberto
aktív tag

Sziasztok. Én csak annyit írnék le hogy inkább fizetek, hogy hírdethessek, meg tudjak vásárolni, de kérném szépen vissza a régi felületet :O :(

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#1805) br.rak


br.rak
őstag

Sziasztok!

Nem tudom, ti tudtok-e részletes keresővel rendesen keresni:
Apróhirdetések»Hardver »Memóriák »Asztali gép RAM »DDR RAM helyett
Apróhirdetések»Hardver »Memóriák »Asztali gép RAM-ig lehet lebontani és hiába adom meg Debrecen-t nem add ki találatot.

Más is tapasztalt hasonlót?

Br

(#1806) ga_-bor


ga_-bor
tag

Chromeből való beléptetés mikor lesz megoldva? Ennyire nincs idejük tesztelni a fejlesztőknek...?

(#1807) fenergie84


fenergie84
addikt

Teljesen egyet értek mcroberto-al, illetve a többséggel, semmi bajom a fizetős témával, a nyomon követhetőségnek szintén örülök, de ez így, ebben a formában elkeserítő... :(((

És az amúgy, h van, h megvesztek valamit és még kész sincs? Én nem értek a webes témákhoz, de ez furcsa...olyan, mint, ha nem is tesztelték volna az egészet a készítők...

[ Szerkesztve ]

(#1809) Lalee


Lalee
aktív tag

Sziasztok!
Nekem is inkább a régi tetszene jobban, viszont ha marad, ha megújul jó lenne ha csak úgy lehetne feladni a hirdetést, hogy kötelező a várost megadni. Most is ott van, de sokan nem jelölik be és van mikor az üzlet megkötésekor derül ki, hogy nem egy helyen laknak.

(#1810) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Egy hozzá értő tudna nekem érvényteleníteni egy hírdetést?
Nekem sajnos nem sikerül, és sztem ezért van
hogy sokszor belépni sem tudok.

A PH megbízhatóságból nem lesznek átvezetve az értékelések?
Én nagyon örülnék neki.
Nekem nagyon világosnak tűnik ez az új felület.
A régi jobban tetszett.

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#1811) ng0ofy válasza mcroberto (#1804) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Pár általam tapasztalt hiba, hiányosság. Remélem egy hónap elég lesz javítani mindent (:

- prohardver lapcsalád oldaláról nem tudtam belépni átlépéssel, csak a hardverapro.hu címen. amikor ott bejelentkeztem már a prohardver fórumban lévő linkről is át tudtam lépni.
- Az egész oldal nagyon lassú. Szép, szép grafika, de borzasztó lassú.
- Grafika: igényes, esztétikus. Egy barbie oldalon. Vmi mást nem lehetett volna? A régi nagyon jó volt. A prohardveres téma is esztétikus, áttekinthető, jó a kontrasztja, könnyen olvasható. Valamint gyors.
- nagyon jó, hogy van külön böngészés és keresés, nekem kifejezetten tetszik. Az, hogy a keresésnél várost előcsalogatni művészet már nem. Régen súlyozva voltak a városok előfordulásuk szerint, valahogy azt a listát kellene átültetni és nem a magyar települések abc sorrendjét. Betűt lenyomva nem tudtam benne ráadásul keresni!
- A részletes keresés során van, hogy elsőre nem dob ki találatot, ha újra keresek ugyanazokkal a feltételekkel, igen.
- Nem lehet látni, hogy ki adta fel a hirdetést. Szerintem sokan azt is néztük, hogy ki a hirdető, nem csak a terméket és az árát.
- Nem követhető (számomra), hogy ki kinek válaszolt a termék kommenteknél. Persze majd lesz kérdezz-felelek, mint vaterán, gondolom, de addig is lehetne valami hivatkozás a forumról. A külön motor nem fér hozzá minden adathoz ezek szerint?

(#1812) S.Feri


S.Feri
őstag

IE alatt:
- Nincs meg az egyedi arcképem.
- Hirdetést feladni a merevlemezek között nem tudtam, mert nem adja ki az utolsó alkategóriát.
- Lassú nem kicsit.
- A város hozzáadása gombra egyáltalán nem reagált, nem tudtam a hirdetésfeladásnál választani itt semmit.

Chrome alatt:
Karbantartást ír ki még mindig.

Egyenlőre ennyi. Hajrá srácok reméljük jó lesz mihamarabb!

[ Szerkesztve ]

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#1813) narancsnn


narancsnn
senior tag

Csak Nekem törlődtek a privát üzeneteim? :((
Van rá esély, hogy meglesznek?

Nem tudom, de egyenlőre a régi jobb volt :))

Szerkesztve: És mozziláról nem engedi, hogy bejelentkezzek.

[ Szerkesztve ]

(#1814) stevve válasza br.rak (#1805) üzenetére


stevve
nagyúr

Nekem se sikerült tovább menni. Ezt is felvesszük a listára, köszi.

narancsnn:
Ha visszamész a prohardver.hu vagy mobilarena.hu alá, akkor sem látszanak?

Akinek FF alatt nem megy: sütiket töröltétek?

[ Szerkesztve ]

(#1815) p87


p87
senior tag

Csatlakoznék oly sokakhoz, ez a hardverapró katasztrófa lett...
Átláthatatlan katyvasz az egész, sokan el fognak innen pártolni, szerettem böngészgetni a hirdetések közt, de ezen az új oldalon nagyon elmegy a kedvem ettől.

Keresés nekem meg egyáltalán nem működik.
Szerk.: Most már jó.

[ Szerkesztve ]

(#1816) torocsik válasza DonThomasino (#1810) üzenetére


torocsik
tag

Hirdetéseim adminisztrációja - módosítás - és ott alul Hirdetés státusza ott kiválasztod,hogy archív Így lehet törölni.

[ Szerkesztve ]

Az időnek egyetlen oka van: minden nem történhet egyszerre.

(#1817) Legendd válasza stevve (#1814) üzenetére


Legendd
senior tag

Az említett oldalakról meg lehet találni, de innen miért nem? És ez a topic miért régi skin szerint van? (Aminek nagyon nagyon örülök persze).

És akkor ide is leírom a javítanivalókat:

- Google Chrome NEM tud beléptetni, kiírja, hogy sikeres belépés, de semmihez nem férek hozzá
- eltűntek az értékeléseim, mármint a nevem mellett nulla van, pedig 7-nél tartok (nem nagy szám, de máshol is sokat üzleteltem, itt is igyekszem)
- hardverapro.hu-ról privát üzeneteket nem lehet látni, az új nem is jelzi, ha éppen jött egy
- nincs "beállításaim" menüpont, így a hirdetéseket összevissza látom, 3 hét, 1 perc, "tudomisén"...
- nagyon nehéz átlátni a hozzászólásokat, ugyanis ott a "hasonló hirdetések" közötte, meg a sok villogás
- linket beszúrni is nehezebb
- óriási minden hirdetés, átláthatatlan
- ez a zöld-barna szín borzasztó!
- törlés/archiválás/UP-olás sokkal bonyolultabb

Én értékelni szoktam a munkát, de miért kell a jót megjavítani? Ez olyan mai politikusos hozzáállás. Minden változtassunk meg, még ha többnyire rossz is lesz az eredmény...

De így mi lesz itt? Megszoksz vagy megszöksz "demokrácia"? Maradjon már meg az eredeti kinézet, aztán az vált át, aki akar...mind az 5%-a kb. a felhasználóknak :D

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#1818) ng0ofy válasza pnagy7 (#1793) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nem értek egyet, a csalók simán kitörölhetik a fake termékeik alól a figyelmeztető kommenteket.

(#1819) DonThomasino válasza torocsik (#1816) üzenetére


DonThomasino
veterán

OK , csak sajnos nem működik. :)

Hirdetés státusza archív (hirdetés végleges érvénytelenítése)

Hibaüzenet a következő:
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '44 Kis Lemez Meghajtó', categoriesID='64', price='0', updateDa' at line 2
update products set name='1'44 Kis Lemez Meghajtó', categoriesID='64', price='0', updateDate=now(), citiesID='', cityName='', content='

Eladó egy újszerű kis lemez meghajtó. 1'44 FDD

', shortContent50='Eladó egy újszerű kis lemez meghajtó. 1'44 FDD ...', shortContent150='Eladó egy újszerű kis lemez meghajtó. 1'44 FDD ', pic='', infoUrl='', type='2', companiesID='0', postaiKezbesitessel='', kategoriaTipus='0', statusz='3' where productID='1533416'

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#1820) Mozsa


Mozsa
tag

Az új apróról nem írnék, megtették helyettem. Egy kérdésem lenne, hogy tudok hírdetést érvényteleníteni? Mert az 1 délutános átállás közben elvitték egy cuccom... kb 20 percet ültem felette, kattingattam, keresgéltem, de nem tudom a hírdetést érvényteleníteni... módosítani már igen, de az most nem aktuális.

szerk.: közben 4 hsz-al felettem megvan a megoldás :C

[ Szerkesztve ]

(#1821) narancsnn


narancsnn
senior tag

Nem lehetne valahogy a régit visszakövetelni? Az stabil volt, és egyértelmű.

Minél többet keresgélek annál rosszabb.

Adjátok vissza Nekünk:)

(#1822) PonPon


PonPon
senior tag

kérjük vissza a régi minimalista jól működő és használható oldalt :O

(#1823) narancsnn válasza Mozsa (#1820) üzenetére


narancsnn
senior tag

Szia!
Na azt pont megtaláltam.

Bele mész jobb oldalt: hírdetésem adminisztrációja, ott rámész a módosításra, legörgeted, és "hírdetés státusza" :))

(#1824) geckowize


geckowize
őstag

Üdv! Rég csalódtam ekkorát egy oldal megújításában, sajnálom, hogy ilyen drasztikus változtatást kellett eszközölni ezen a régóta sokak által szeretett oldalon. Miért lett kirakva használatra, ha még nem is használható? Ide kellett jönnöm és a webinformos linket innen vadásztam ki, hogy be tudjak egyáltalán lépni és adminisztráljam a hirdetésem... :W

(#1825) torocsik válasza DonThomasino (#1819) üzenetére


torocsik
tag

Azért olyan mert az már törölve van.

Az időnek egyetlen oka van: minden nem történhet egyszerre.

(#1826) stevve válasza geckowize (#1824) üzenetére


stevve
nagyúr

Neked is és mindenki másnak, akinek x böngész alatt nem megy a belépés:
sütik törlése, cache ürítése javasolt.

Sütikkel óvatosan, érdemes kézzel csak azt törölni, ami hardvreaprós

(#1827) DonThomasino válasza torocsik (#1825) üzenetére


DonThomasino
veterán

Érdekes én aktívként látom.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#1828) wikings2


wikings2
őstag

Beállok a sorba
Fizetnék a régi kinézetért és rendszerért.
Csak a hülyéket tudták ott átverni és ezerszer normálisabb volt mint ez. Nem a bugokra gondolok amik itt vannak, hanem arra , hogy felkeltem beléptem hardverapróra és 5 ször rákerestem más más böngészőkből, mert azt hittem hogy átirányított a vaterára...

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#1829) Mozsa


Mozsa
tag

Látom páran kicsit ki vannak.... ami új, az szokatlan, 1 hét és mindenki ugyan olyan jól fog benne tájékozódni, mint a régiben.

Tessék inkább az új apró innovációival foglalkozni, és arra gondolni, hogy sok ember sok munkája fekszik benne. Azért ezt illik tiszteletben tartani.

(#1830) wikings2 válasza Mozsa (#1829) üzenetére


wikings2
őstag

Nem véletlen jártam eddig ide. Pont azért mert nem egy ilyen v**** és t***v*** stílusú oldalon hirdethettem, sőt hardverapróról egy szempillantás alatt elértem az aktívan látogatott fórum topicokat és minden egyebet aminek itt még a nyomát sem látom, hogy a közeljövőben lehetne róla szó, hogy visszajön.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#1831) narancsnn válasza Mozsa (#1829) üzenetére


narancsnn
senior tag

Ebben igazad van. De szerintem itt senkinek nem volt semmi baja a régivel, sőt....

Az sokkal egyszerűbb volt, és átláthatóbb. Mint tudjuk, attól, hogy új valami nem biztos, hogy jobb. Ezért is van minedenki felháborodva. Szerintem ha minden frankón működne, akkor sem tetszene sok mindenkinek, mivel túl csicsás.

De elnézést a szerkesztőktől, ez csak egy vélemény.

Ha lenne mód visszaállítanám. 1 hét múlva, is rákérdezhetsz, akkor is ezt fogom vallani:))

[ Szerkesztve ]

(#1832) narancsnn válasza stevve (#1814) üzenetére


narancsnn
senior tag

De ott látom...

Próbálkozom...

üdv

(#1833) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Azért azt ne feledjük olyan újítás nincs ami mindenkinek tetszik.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#1834) cashback


cashback
őstag

Hirdetés feladás/módosításnál nagyobb dobozt szeretnék, fekete betűkkel (esetleg egy kicsit nagyobb is lehetne), mert ez így nem látható!

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#1835) narancsnn válasza DonThomasino (#1833) üzenetére


narancsnn
senior tag

Kíváncsi lennék a felhasználók hány %-nak tetszik ...

(#1836) fenergie84 válasza narancsnn (#1835) üzenetére


fenergie84
addikt

Arra én is, egy szavazást indíthatnának ez ügyben :(((

(#1837) cashback válasza fenergie84 (#1836) üzenetére


cashback
őstag

Sztem egyértelmű lenne a válasz. :B

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#1838) DonThomasino válasza fenergie84 (#1836) üzenetére


DonThomasino
veterán

Hozzon létre vki egy TOPIC ot.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#1839) mexel válasza DonThomasino (#1833) üzenetére


mexel
veterán

De hogy senkinek szinte? :DDD

(#1840) vmatyko


vmatyko
tag

A belépés dolog nem szűnik meg a sütik és a cache törlésével.
Direkt megnéztem a sosem használt explorer-rel és felraktam egy új chrome-ot (firefoxot használok amúgy) és ugyanaz. sikeresen beléptél, de utána mintha mégsem...

A másik nagy probléma, hogy hatalmasak a betűk, a régin sokkal több hirdetést láttam egy oldalon.

Sajnálom hogy a változás mellett döntöttetek...

(#1841) narancsnn válasza DonThomasino (#1838) üzenetére


narancsnn
senior tag

Ha létre van hozva linkeljen :))

(#1842) fatallerror válasza narancsnn (#1835) üzenetére


fatallerror
addikt

legfőbb bajom h nem lehet firefox-al belépni.
am a színe nem tetszik, azthittem hasonló dizájn lesz mint a ph főoldala

don't tell me what i can't do!

(#1843) Locutus válasza vmatyko (#1840) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem is ugyanez van. Olyan mintha beléptetne, de aztán mégse vagyok belépve...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1844) Klikodesh


Klikodesh
senior tag

A régi HA szinte tökéletes volt. Sokkal jobban szerettem a letisztult designt ami mintha a 90es évek végéről maradt volna itt de ezt sok más oldalnál is szeretem a ma divatos designnal ellentétben.

Funkcionális volt, könnyen átlátható, és szinte minden felület ki volt használva, képfeltöltést más oldalon keresztül meg lehetett oldani és szerintem a visszajelzés is jól működött.
Ezeket hozzátenni valószinüleg kevesebb erőfeszitésbe került volna mint az új lapot megcsináltatni és majd valami használható PHt meg közelitő fukncionalitásu lappá dolgozni.

Ez az uj design és funkcionalitás tuti nagyon jól bejött a habostorta.hu törzsközönségének illetve az oldalon végzett tevékenységüknek de szerintem a PH lapcsaládnál messze az eddig megszokott szinvonalon aluli, gány.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#1845) narancsnn válasza fatallerror (#1842) üzenetére


narancsnn
senior tag

Hát igen, és az a baj, hogy ha tovább nézegetem a funkciókat, csak egyre szarabb :(

Pl.: ha be voltam lépve, alatta voltak a hírdetéseim+a topik ahová írtam...na ennek is annyi, szóval....

(#1846) syl5 válasza DonThomasino (#1833) üzenetére


syl5
őstag

Na dehogy a felhasználók 10 %-nak tetszen?!

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#1847) revcsongor


revcsongor
csendes tag

Üdv!
Gondolom esélytelen, hogy visszaálljon a régi HA, akkor leírom, hogy mi nem tetszik nagyon az újban.
A "hasonló termékek" rész elég bosszantó, főként, hogy nem is hasonló termékeket ad, hanem random a kategóriából két hirdetést.
Rendezni nem lehet feladási dátum szerint, vagy csak én nem találtam meg? Mert így össze-vissza van az egész.
Illetve még a színekkel vannak problémák, de az sokadlagos.
Amúgy Firefox-xal nekem rendesen működik

...

(#1848) prmcsk


prmcsk
addikt

Tényleg nem értem, kinek van állandó újítási kényszere ott, ahol nem kell !
Lehet hogy kib.szott trendi, de egy korsó sz.rt sem ér. Én ezt mindig ahhoz mérem, amit leváltanék vele...

Vazzeg. Az előzőben még egy szempillantással átláttam az egyész PH.-t, most meg a privátjaimat nem találom meg és nézek mindenre, mint ősember az öngyújtóra...

Ha erre valaki azt mondja, hogy átlátható, azt kinyalom...Ez az állandó fehér háttér mánia ? Valakinek szerződése van itt a szemorvosokkal ? Nem akarom leoffolni senki munkáját, de felesleges volt, mert új, (ha ez volt a cél) de messze nem jobb, mint a régi, átláthatóság és színhasználat terén.

Ha az autóm tökéletesen üzemel, nem fogom szétszedni csak azért, hogy elmondhassam: újítottam.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#1849) batman. válasza Locutus (#1843) üzenetére


batman.
senior tag

Ugyanaz nálam is (sütik pucolva), Sikeresen beléptél, azonnal továbbítunk! ……gondolkodik…….aztán semmi. Betépjek, ha már belépnem nem sikerül? :F

[ Szerkesztve ]

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#1850) nemma


nemma
addikt

Hú srácok!

Bocs, tudom, hogy ez nem építő kritika, de ezerszer jobb volt a korábbi a rendszer :(

Mod: Engem sem léptet be, most Safarival sikerült, de azért... :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.