Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#251) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A hirdetés feladásánál az elején még az ár mellett balra van, hogy keresek vagy kínálok és automatikusan a kínálok van berakva. Meg lehetne csinálni, hogy ott rádiógombok legyenek? Mert valaki nem rakja át, most megnéztem, hogy mi van, ha mindkettőt bejelölöm, akkor ha a csak kínált vagy a csak kereseket választom, akkor meg sem jeleníti a hirdetést.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#252) KrAt


KrAt
veterán

Most vettem észre, hogyha a legutolsó hsz-eimnél kattintok egy olyan topicba, ahova írtam, akkor nem az aprót, hanem a hozzá tartozó topicot hozza be. Nem lehetne azt is átírni az apróra, mint bal oldalon, a hw piac alatti 6 linkben? :)

(#253) Janoska26


Janoska26
addikt

Apróhirdetéseknél, az alaplapoknál lehetne külön AM2 is így szinte lehetetlen megtalálni, főleg hogy nem is ismerem őket, a nevük nem sokat mondanak sajna :F

(#254) [w] válasza KrAt (#252) üzenetére


[w]
őstag

én úgy emlékszem, mintha egy rövid ideig ez is így működött volna.

mindenesetre én is támogatom, hogy akárhol klattyolok akármire, ne csak a topic, hanem maga az apró jelenlen meg! külön-külön semmi értelmét nem látom...

cmdr PETER W. VOLKOV

(#255) aXXon


aXXon
senior tag

Egészen jó lenne, ha végre látszanának a jobb oldalon az utolsó fórumos hozzászólásaim is... a múltkor mintha egy napig ott lett volna, aztán másnap már megint nem :F de így nekem egy fostaliga az egész, már ne is haragudjatok. Én folyamatosan olvasgatok itt és figyelgetem a hirdetéseket, de ez a dolog annyira bosszant, hogy még a kedvem is elment az egésztől :(

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#256) aXXon válasza aXXon (#255) üzenetére


aXXon
senior tag

Az meg pláne, hogy ha hozzászólok egy apróban, az megjelenik ugye az utsó hozzászólásaimnaál a fórumban. Akkor miért nem látszanak az utsó hozzászólásaim az apróknál?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#257) Azazello-


Azazello-
senior tag

a napokban nézegettem az apróhírdetés rovatban a telefonokat, és érzésem szerint az apróhírdetéses rendszerrel sikerült idecsődíteni az apronet.hu és tsi által már ellepett kereskedő brigádot.ez így kóser? :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#258) Rive


Rive
veterán

Nyiff.

A fórumos rendszerben látható volt, hogyhányan tekintettek meg egy-egy témát.

Megoldható lenne :F :R

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#259) Parci válasza Rive (#258) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem egy kritikus adat és nincs is neki hely... így nem hiszem :(
esetleg a normál nézetben, ahol a teljes hirdetésbox kint van.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#260) Rive válasza Parci (#259) üzenetére


Rive
veterán

esetleg a normál nézetben, ahol a teljes hirdetésbox kint van.
Az is tökéletes lenne :R

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#261) Rive


Rive
veterán

Megint én :B

Ha jól nézem, a címek nagybetűit valami olyan algoritmus szűri, hogy az első nagybetű maradhat, a többi megy a levesbe.

Esetleg a szóköz-nagybetű és nagybetű-szóköz párosokra nem lehet átállítani?

Zavaró a socketa a SocketA helyett :)

Netán szótár? ASRock vs. asrock, ASUS vs asus pl :)

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#262) aXXon válasza Parci (#259) üzenetére


aXXon
senior tag

Köszönöm, hogy újra válaszra méltattok... :((( :W

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#263) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A hirdetéseknél bal oldalt a szakmai témáknál az utolsó 6 topiknál, ami megjelenik, a játékok direkt vannak benne ebben a ''halmaz''ban?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#264) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Valami nagyon nemjó, uppoltam az egyik hirdetésem, de nem tette a lista elejére.:F:O

Ezt: [link]

Plusz a fórumban bal oldalt sem jelent meg

Sőőőőt!

A hirdetésem nincs is benne az aprók között. Legalább a hirdetéseket áttettem 300-as listázásra, nyomtam egy CTRL+F-et, beírtam, hogy Winner_hun, majd a találatok köztt nem volt ott az a hirdetés. Megnéztem a következő blokkot is és ott sem volt megtalálható a hirdetésem. Ez egy láthatatlan hirdetés?:F

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#265) Rive


Rive
veterán

Megint :B

Ha elmentek egy apróhirdetést, akkor automatikusan beixeli neki a hírlevelet, még akkor is, ha előtte nem volt aktív a dolog.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#266) Winner_hun válasza Winner_hun (#264) üzenetére


Winner_hun
félisten

Up-oltam ma is a hirdetést, nem jelent meg a hirdetések között. Beírtam egy up-ot, hátha az a baja, hogy egy ideje nem volt benne hsz, aztán up-oltam még egyet, de nem jelent meg a hirdetések között. Az LCD TV-knél van, ott a három közül feljött az első helyre a hirdetésem, de az összes hirdetésnél nem jelent meg:O

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#267) parandroid válasza Winner_hun (#266) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem a szórakoztató elektronika a bolhához tartozik, ezért nem jelenik meg az összes hirdetés között, mert ott csak a hardveres hirdetések vannak - ahogyan a régi rendszerben is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#268) Winner_hun válasza parandroid (#267) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egy két napja nem jelenik meg, eddig megjelent, mellesleg az aprónak nem az a lényege, hogy a legfrisebb hirdetés /vagy legutoljára up-olt/ legyen legfelül?

most esett le, hogy eddig az egyéb hardvereknél volt, szóval valaki átpakolta. Így viszont ez nemtetszik, jelenjen meg a listában, azért van:U

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#270) Parci válasza Winner_hun (#268) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megjelenik a listában, a helyén. most sem jelennek meg mobiltelefonok a hardver alatt, stb. jó helyen van az. aki lcd tv-t akar, megtalálja.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#271) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A hirdetésekben vagyok, keresek valamit, a már érvénytelenített hirdetéseket is kimutatja. Az megoldható lenne, hogy a találatoknál a már érvénytelenített hirdetések között ne legyen még érvényes hirdetés? Azokat valahogy az fölé pakolja, ne függjön az utolsó up-tól.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#272) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A hirdetés feladásánál a keresek vagy kínáloknál a kínálok ne legyen bejelölve, sokan úgy hagyják, ha rámegyek arra, hogy csak kínál-t listázzon, egy csomó topik úgy kezdődik, hogy Keresek...:(((
Igen, tudom, hogy user error, de mivel sokan nem veszik figyelembe, hogy átrakják, így úgy hagyják, majd ha valaki keresni akar akkor sokkal nehezebben lehet keresni:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#273) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Esetleg valahogy fel lehetne tüntetni az utolsó ''up''-olás időpontját? Mert ha valamit mondjuk 1-2 hete nem upoltak és nem zárt a tulaj, akkor valószínűleg az már nem aktuális.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#274) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Én azt fájlalom, hogy a kirat fog megszűnni: vagyis eddig beléptem pl a bolhára és mit látok: Villanyoszlop eladó! És lehetett röhögni, adta magát... Vagyis nem lesz az, hogy jé, ez izgis, ide benézek.

Vagy én vagyok nagyon gyakorlatlan az apró felőli oldalon?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#275) Parci válasza macilaci78 (#274) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

annyi a különbség, hogy be kell menned a bolha főkategóriába az apróknál, ha röhögni akarsz :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#276) ballington


ballington
addikt

nemtom ez másnál hogy van, de inkább egy bugot találtam: az apróhírdetések főoldalán az első kiemelt topic (tts, gianni...) az utsó hozzászólóra kattintva egy ''guess'' nevű felhasználót ad be. mindhárom topicnál. és mondom nem a topicon belül, hanem kinn. az első user a topc nyitó (ezek jól működnek), a másik az utsó hsz-es, na náluk nem.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#277) mergal


mergal
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom lehet csak nálam van ez de az időbeni rendezésen lehetne még javítani. Mert amikor kiválasztom hogy csökkenőben akkor berendezi elég vegyes sorrendbe. Ezt leszámítva szerintem jól átlátható, szerintem jó hogy lett apróhírdetés menü.

(#278) Panther-D válasza ballington (#276) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Köszi, javítva.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#279) Ja no válasza Panther-D (#278) üzenetére


Ja no
aktív tag

lehet-e még egy alkategóriával bővíteni az apró rendszert? Konkrétan számtech témájú könyvekre (esetleg folyóiratokra) gondolok.
Szerintem egy ilyen link simán megfér még, és legalább olyan fontos, mint az alaplap/vidkari/stb.
Talán valami erősebb moderálás is elkelne hozzá, hogy ne norbidiétáskönyv és biancafüzetek közt kelljen guberálni. De még ez is elviselhetőbb, mint ha az ''egyéb'' menüpont alatt kell szerepelnie bőrkabátok vagy kf-felnik társaságában.

?
Ja no

(#280) Akheron


Akheron
senior tag

A minap, egy hirdetés feladásakor tapasztaltam, hogy nem szerepel a gyártók listájában a Sennheiser - esetleg érdemes lenne bővíteni a listát ezzel a márkával.


Illetve kiegészíteném:
Hasznos volna, ha lehetne látni, hogy mely hirdetések a frissen feladottak, és melyek azok, amik az UP-olás eredményeként vannak ott, ahol. A feladási dátum ugyan nyújt ebben segítséget, de így is jelentősen nehezíti a böngészést, hogy százszor látott hirdetéseket kell átnézni. Ha eltérő háttérszíne lenne a frissen feladott hirdetéseknek, az nagy segítséget nyújtana.

(Vagy esetleg egy színkódrendszer: például 10, 50 és 100 up után más árnyalatú lehetne a hirdetés háttere.)

[Szerkesztve]

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#281) Carline


Carline
őstag

Nekem hiányzik az apróból a notebook kategória alól az alkatrészek rovat.
Nagyon sok noti alkatrész is van az aprón és most ha mindre kiváncsi vagyok, akkor be kell nézzek pl. a hdd/noti, hdd/mini vagy memóriák/notebook stb. rovatokba.
Esetleg notebook burkolatot ha el akarnák adni nem is tudnám, hogy hova nyissam a topikját.
Egyéb/egyéb? - ott a kutya sem nézné.

Szerintem nem lenne rossz, hogy a notebook alatt lenne alkatrész rovat.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#282) Carline válasza Akheron (#280) üzenetére


Carline
őstag

Ha eltérő háttérszíne lenne a frissen feladott hirdetéseknek, az nagy segítséget nyújtana.


Akkor a ráérősek naponta adnák fel újra és újra a hirdetésüket, csak azért, hogy az más ''kiemelt'' színnel jelenjen meg.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#283) k.t.a.


k.t.a.
senior tag

Régen nem találtam a MANLI-t vga márkáknál, ha még mindig nincs berakhatnátok. THX

Illetve a nagy problémám, hogy ha a privát üzeneteknél, illetve a fórum témáknál lehet e-mail küldést beállítani, akkor aprónál miért nem lehet? A gondom az hogy valahogy sikerült beállítsam és most nem tudom kiszedni. [link] itt is feltettem a kérdést de még nem jött válasz. :R

(#284) Ja no


Ja no
aktív tag

? :)

(#285) k.t.a. válasza Ja no (#284) üzenetére


k.t.a.
senior tag

FireFox hülyéskedett. Nem rajzolta ki az ikonokat valamiért. IE alatt már megtaláltam.

(#286) Ja no


Ja no
aktív tag

:F

(#287) Lala6 válasza Akheron (#280) üzenetére


Lala6
őstag

A Microsoft sem szerepel a termék márkák között, pedig azért gyárt egy-két hw-t, a szoftverekrők nem is beszélve :)

[Szerkesztve]

(#288) Parci válasza Lala6 (#287) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

javítva, thx

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#289) dragonfx


dragonfx
veterán

léci ne tegyétek tönkre ezt a részét a fórumnak :O
mi ez az új megint? :(
egyre rosszabb :O ..átláthatatlan, mindneki aprót ad fel, legyen csak a régi normál topicos megoldás szvsz jó volt az angyon, akinek nem tetszik az jelenetkezhet 1....... ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#290) -shaq-


-shaq-
csendes tag

üdv

lehet szokás kérdése csak de nekem nem átlátható az új rendszer :O
eddig beléptem végigfutottam az első két oldalt és láttam mi eladó mit érdemes megnézni mindenféle hwban..

most azt se tudom ezt hogy csináljam :(

vagy valami lehetőséget nem vettem észre?

topicos felsorolásban volt 30-40 1-2 perc alatt végig futható az aktuálisak. mos nem :(

(#291) roPHka


roPHka
senior tag

Csak azt ne mondjátok, hogy ez a végleges változat!
Nem lehet többé fórumként megtekinteni a hardver piacos részt?
Mert ha most rámegyek a hardver piac-ra akkor már az apróhirdetéses rész jelenik meg.
Sokkal jobb volt úgy szerintem, amíg látható volt a hardver piac témán belül a sok sok topic, ezerszer átláthatóbb és megszokottabb mint így.
Tehát ez a végleges, ahogy most van, vagy valami újítás még mindig lesz? :(

(#292) LeC válasza roPHka (#291) üzenetére


LeC
addikt

itt [link] még szerencsére elérhető a régi rendszer, mert én is ezt kedvelem jobban.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#293) roPHka válasza LeC (#292) üzenetére


roPHka
senior tag

köszönöm szépen :)
Én is jobban szeretem, és örülnék ha ez továbbra is elérhető lenne.

(#294) Akheron válasza roPHka (#293) üzenetére


Akheron
senior tag

Nem hiszem, hogy elérhető marad; ha elérhető maradna, azzal a tisztességes apróhirdetőket büntetnék - mert aki 8 terméket árul egyetlen topicban (annak rendje és módja szerint), annak a topiclistában csak egyetlen topicja látható, és az is csak a legutóbb hozzáadott/módosított hirdetés nevét jelzi.

Szándékom ellenére én is rákényszerültem, hogy minden szirszarnak külön topicot nyissak, mert amíg a legtöbben a régi topiclistát használják, addig másként alig találják meg a hirdetett termékeimet... :(

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#295) Shadows


Shadows
senior tag

Mi az a sz*r a hardver piacban????

srácok tüntessünk elene vissza akarom a régi rendszert.most. olyan jó volt ülni és nézni hogy mik vannnak ''fen'' olyan mint a saláta vissza akarjuk..... :O

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#296) Akheron válasza Shadows (#295) üzenetére


Akheron
senior tag

Ha már az illetékesek nem írnak, írok én helyettük:

Az apróhirdetéseknél alapvetően ugyanazt a tartalmat látod, amit korábban topiclistaként láttál - azzal a különbséggel, hogy az apróhirdetések esetében nyomban megtekintheted a hirdetett termék leírását, és esetenként a képét.

Ha csak a hirdetés (topic) címére és a termék árára vagy kíváncsi, akkor jelöld be a bal oldali navigációs sáv felső részén látható Tömör listázás jelölőnégyzetet.

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#297) Savanya válasza Shadows (#295) üzenetére


Savanya
addikt

pontosan mi ez a sz*r ???????????????korábbiakat hogy találom meg ????????????????

Mobilszámom: 70-516-8068

(#298) Parci válasza Akheron (#296) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

- tömör listázást ikszeld be
- bal oldal a kategóriákból válaszd ki a ''hardver'' főkategóriát

és ugyanazt látod, mint eddig a fórumban (sőt, kicsit többet). ugyanúgy ömlesztve van, ugyanúgy minden egyben. viszont:

- ha akarod, bonthatod kategóriák szerint, például csak alaplap aprókat/topikokat látsz
- vagy gyártó szerint, például csak asus cuccoka
- vagy csak asus alaplapokat... :)

mindent tud, amit a régi rendszer, plusz még egy csomó új dolgot. mi ezzel a gond? :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#299) Parci válasza Savanya (#297) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

stílusból sürgősen vegyél vissza. ez a szar az, ami ezerszer többet tud, mint az eddigi rendszer. vagy állítsam vissza a RI/OS R2-t is? csak mert anno akkor is majré volt, hogy miért változtatunk. végülis privát üzenet sem kell, meg ez a sok fölös izé...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#300) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

ja, azt meg végképp nem értem, hogy miután kb három hónapja ki van írva a fórum tetejére, hogy át fogunk állni végleg az aprókra, miért most lepődik meg bárki is. eleve vagy másfél hónapja csak az aprókon keresztül lehetett topikot indítani...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.