Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#201) Terminator_ válasza LeC (#198) üzenetére


Terminator_
tag

Mondjuk ennek a keresőnek nem valami egyszerű a használata :)

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#202) Winner_hun válasza föccer (#195) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]
Szűrés felhasználó szerint

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#203) föccer válasza Winner_hun (#202) üzenetére


föccer
nagyúr

:R


Látszik ritkán használom a kbővített keresőt :)

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#204) Terminator_


Terminator_
tag

Nem tudom mert sajnos nem követtem figyelemmel az egész totyikot,hogy milyen változások lesznek a már megszokott és amúgy is jó apróhírdetési portálon pár szóban valaki felvázolja? :F :R

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#205) Winner_hun válasza Terminator_ (#204) üzenetére


Winner_hun
félisten

olvasdát atopikot

ez egy pár szó volt:D amúgymeg ha a régi rendszert ismerted, akkor tudod a különbséget, ha nem, akkor elmendom, hogy a régi úgy nézett ki, mint ez: [link] nem voltak csoportok, csak topikok. Így nagyon vázlatosan

mod: jaigen, sok [Re:Apró] nélkül


[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#206) Terminator_ válasza Winner_hun (#205) üzenetére


Terminator_
tag

értem köszönöm.

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#207) Panther-D válasza virkir (#196) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Ez azért van, hogy ne az domináljon hogy ki tud többször upolni egy nap büntetlenül. Gondolok itt arra hogy a haver véletlenül belekérdez a topikba, vagy hogy ''semmi kedvem megvenni, de up'', vagy hogy 3 hsz-ban írja le vki a cucca adatait, mintha az elsőben ''elfelejtette'' volna a dolgokat, stb. Mi a jó ebben?

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#208) virkir válasza Panther-D (#207) üzenetére


virkir
veterán

Az a jó ha valaki többféle dolgot hirdet és pörög a topik akkor aki épp csak benéz az is potenciális vevő lehet, mert ott van a szeme előtt, pl így vettem legutóbb videókártyát.
Amúgy mint már többször leírtam aki apróhirdetést szeretne annak megvannak a lehetőségei a neten ezer helyen de ilyen mint itt a PH-n csak ez az egy volt, és szvsz nem kellett volna beállni a sorba, bár a gazda dönt és nem a felhasználók.
Sajnos, tőlem bárhogy alakíthatjátok nem fog tetszeni, az elmúlt 3 évem megszokását nem tudom és nem is akarom megváltoztatni, ez van ezt kell szeretnem, sajnálom mert nincs máshol ilyen, tehát elmenni sem érdemes, bízom benne a fórum többi részét is eléri előbb vagy útóbb a változtatási kényszer.


[Szerkesztve]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#209) Panther-D válasza virkir (#208) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

És akkor se fog tetszeni, ha pl egyszer lesz utolsó hsz szerinti rendezés is (választhatóan)? Ennyi, punktum? :F Nincs semmi ötleted hogy hogyan lehetne úgy alakítani az új rendszert, hogy az neked is megfeleljen? (Persze nem garantálom hogy úgy is lesz, ahogy szeretnéd, de azért egy próbát megérne, nem?)

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#210) virkir válasza Panther-D (#209) üzenetére


virkir
veterán

Mint arcképemen is láthatod nem vagyok egy mai titán én nem vagyok a változások híve szeretem az állandóságot :D
Csak azt nem értem mi szükség volt egy többé kevésbé jól működő rendszert teljesen átalakítani és ezért nincs ötletem az újra.
De majd meglátjuk.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#211) Panther-D válasza virkir (#210) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Azért volt rá szükség, hogy ha valaki pl Debrecenben akar venni egy videokártyát, akkor ne kelljen a sok budapesti tápegység és alaplap közt keresgélnie órákon át, hanem a szűrők segítségével gyorsan át tudja tekinteni az őt érdeklő kínálatot.

Mindemellett szeretnénk, ha azok akiknek az eddigi rendszer valamilyen okból jobban tetszett, azok sem hagynák itt a PH-t -- ezért is van ez a topik. Apropó, a fórumos nézetet (''tömör listázás'') próbáltad már? Csak azért kérdem, mert sokan azt se tudják hogy létezik, aztán kiderül hogy arra vágytak eddig. :)

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#212) virkir válasza Panther-D (#211) üzenetére


virkir
veterán

Ha valakinek a szűrők kellenek menjen az aprónetre szvzs. egy fórumon nem a gyorsaság a legfőbb szempont, de mivel van igazság az érveidben azt nem értem miért nem lehet emellett meghagyni a jól bevált fórum nézetet és mindenki maga döntse el mi a jobb neki, a gyorsaság vagy a szemezgetés.
A fórumot még nem szándékozok elhagyni legfeljebb a piacot amit sajnálni fogok mert sikerült néhány jó vételt csinálnom pedig nem kerestem csak jöttek.
Tömör listázásra van beállítva de nem jön be, mivel mint említettem nem a forgalom szerint van rendezve hanem a feladó ''odafigyelése'' szerint.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#213) Terminator_ válasza virkir (#212) üzenetére


Terminator_
tag

Nem feltétlen a gyorsaság a fontos de jó ha valami egyszerüen is átlátható nem? :F

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#214) Terminator_


Terminator_
tag

Még van egy kérdésem a kiírások a neveink alatt gondolok itt Pl: újonc,tag stb-re az hol lehet megnézni hogy mikor vált és még mennyi hiányzik meghogy egyátalán milyen lehetőségek vannak.? :F

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#215) tiv83us válasza Terminator_ (#214) üzenetére


tiv83us
veterán

[link]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#216) Parci válasza virkir (#212) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pedig az az igazság, hogy az egyetlen érved az lehet, hogy megszoktad a régi. a ''baráti up'' hozzászólások szerinti rendezés kb minden értelmet nélkülöz. nem kizárt amúgy, hogy unalmas perceinkben (mint ha lennének ilyenek...) megcsinálunk majd egy ''hozzászólások szerint''-i rendezést (ami a fórumos megfelelője), de nem mostanában.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#217) Terminator_ válasza tiv83us (#215) üzenetére


Terminator_
tag

Köszönöm.

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#218) föccer


föccer
nagyúr

Ha hozzászolnak egy apróhoz, akkor igaz, hogy nem kerül ki bval oldalra a topik, viszont ide: [link] Felkerül <gyak: a HW piac fórumos nézetből>.

Ez így korrekt? Így van megoldva a hsz szerinti rendezés? Vagy megint nem értek valamit :B

üdv.: föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#219) virkir válasza Parci (#216) üzenetére


virkir
veterán

De miért kéne több érv ezen kívül?
Amúgy érvként hoztam fel, hogy ha ezt az új formát szeretném akkor a neten ezer helyen megtalálhatom akkor meg minek ide is.
Egyébbként még mindig nem értem miért nem lehet meghagyni a régi formát párhuzamosan ahogy most is működik és mindenki eldönti neki melyik a jobb.
Na de befejezem a siránkozást mivel felesleges,nektek sok fölös időtök volt, nekem meg régi piacom.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#220) Panther-D válasza virkir (#219) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Tudod mit? Mondj egy találó, de rövid nevet ennek a rendezésnek (ami felül, ahol választani kell, kiférne kb annyi helyre, mint az ''időben növekvő'' / ''időben csökkenő''), és lehet hogy megcsinálom. :)

MOD: De a ''növekvő''-vel és ''csökkenő''-vel együtt kell hogy kiférjen!

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#222) Parci válasza virkir (#219) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem, ha használod az új aprós rendszert, akkor tudod, hogy ilyet nem találsz itthon. van ugyanis ömlesztett nézet, fórumszerű nézet, apronetszerű nézet, tudsz szűrni (de nem muszáj... ergo ugyanúgy tudod egyben látni a cuccokat, mint a fórumban... ilyet hol csináltak még itthon?)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#223) Szabesz


Szabesz
őstag

Nem tudom volt -e már..
Ha érvénytelenítem az aprómat, zárom a topicot, ott marad a ''hirdetésem karbantartása'' gomb, nos nem lehetne ezzel a gombbal újra kinyitni/aktualizálni az aprót? (most csak ennyit dob: [RI/OS R4 HIBA] Ez az apróhirdetés már érvénytelenítve lett!)

¯\_(ツ)_/¯

(#224) virkir válasza Panther-D (#220) üzenetére


virkir
veterán

utsó.hsz. növ. ;)
utsó.hsz. csökk. bár ez már 2 karakterrel több és szerintem felesleges is
időben növekvő

Parci:Erre mit mondanál
Egyébbként még mindig nem értem miért nem lehet meghagyni a régi formát párhuzamosan ahogy most is működik és mindenki eldönti neki melyik a jobb.

[Szerkesztve]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#225) Panther válasza virkir (#224) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Sajnos ez nem valami frappáns, beláthatod hogy ilyet egy magára valamit adó oldal nem tehet ki mindenki által látható helyre... de továbbra is állom a szavam, ha kitalálsz vmi jót, én megcsinálom neked a rendezést. (Miért akarod még mindig a régi rendszert, amikor egyetlen kívánságod már a beteljesülés határán van?)

Mindenkinek: ár szerinti rendezés már van. :)

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#228) Shadows


Shadows
senior tag

azt kérdezném hogyan lehet az aprohirdetéseket kitörölni a jobb oldali szekcióbol mint példálul a fórumos topikokat?? :W

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#229) DigitXT válasza Panther (#225) üzenetére


DigitXT
félisten

Miért akarod még mindig a régi rendszert, amikor egyetlen kívánságod már a beteljesülés határán van?
Nos az imént ismét használtam az aprót (relatíve rég próbáltam), szóval ömlesztve: természetesen a smiley-kat a hirdetés szövegében nem konvertálja, sőt, semmilyen formázási lehetőség nincs, valamint a feltölthető kép mérete is igen érdekes arányú (egy nyavajás 320x240 kép pl. ütközik a magasságkritériummal, szélesebb meg lehetne, de azt meg minek?), illetve most már értem miért van még az első HSZ, mert az ''itt szóltam hozzá''-ból fórumos nézetben is elérehető, és végül van két vékony fehér függőleges csík a hirdetés ablaka/témája körül, ami miatt kevesebb hely jut középen a szövegnek, így máshogy tördeli, mint a fórumos nézetben...:U Szóval nem rossz (pl. nem kell külön oldalt találni hirdetéshez tartozó képnek, viszont ha már van kép lehetőség, akkor lehetne vmi értelmes arányú;)), de nem véletlen szerették sokan a régi rendszert (köztük én is, bár olyan sokat nem piacolok), és ugyanolyan tuti nem lesz soha...:(

Ja és mégegy (bár ez inkább bug, ezért OFF): van egy frankó kis számláló, ami elvileg mutatja, hogy még hány karakter van hátra: nos nálam pl. még 4-et mutatott, mikor jött a hibaüzi, hogy a hirdetésnek ''nincs, vagy túl hosszú a szövege'' (amúgy ezt is simán ketté lehetne bontani, neadjisten üres szövegű hirdetés is lehetne, ha a cím egyértelmű), törölve a szövegből (vmi 2x maradt meg a számláló szerint) ''elküldte'', jól.:))

(#230) bobace


bobace
őstag

bocs ha volt: olyan nézet lesz hogy a HW piacról nézve is olyan nézet lesz ahol látom a tulajdonságokat, árat, képet is?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#231) Winner_hun válasza Shadows (#228) üzenetére


Winner_hun
félisten

hirtdtés érvénytelenítésével

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#232) Winner_hun válasza DigitXT (#229) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#233) Winner_hun válasza bobace (#230) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#234) bobace válasza Winner_hun (#233) üzenetére


bobace
őstag

megvilágosodtam :R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#235) DigitXT válasza Winner_hun (#232) üzenetére


DigitXT
félisten

De akkor meg minek (jelen formájában) a számláló?:DDD

(#236) Winner_hun válasza DigitXT (#235) üzenetére


Winner_hun
félisten

milyen számláló?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#237) Panther válasza DigitXT (#229) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Szerinted jobb lenne, ha lehetnének smiley-k? Vagy formázás? Mindenki nyomná ezerrel a :C-ket meg a bold-ot, hogy az ő hirdetése legyen feltűnőbb, azt nézzék többen.

Képméret: Azért ekkora, mert a szélesség lehet jó nagy, elfér -- viszont ha magas a kép akkor egy képernyőre csak egy hirdetés fér el, amitől áttekinthetetlen lesz a listázás. Hogy értelmes képarány legyen, ahhoz a szélesség-limitet kéne csökkenteni, de azt meg miért tennénk? :F

''ugyanolyan tuti nem lesz soha'' -- Nem is ugyanolyat akarunk, hanem jobbat :) De most komolyan, attól miért kell rosszabbnak lennie az új rendszernek, mert nem csak az ömlesztett, átláthatatlan nézet létezik? :F
A máshogy tördelt szövegen kívül amúgy mi hátránya van még az új rendszernek a régivel szemben? (A máshogy tördelt szöveg miért baj?)

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#238) boba6


boba6
aktív tag

üdv, egy gyors kérdés (ok-ok mindjárt végiolvasom azért a topicot :B )
olyan nem lesz, hogy több aprót egy ''topicba''(mostmár inkább gyűjtő-aprónak mondhatnám) össze lehet vonni? szóval mint a mostani rendszer

+remélem a lokálos hardverpiacok maradnak jelenlegi formájukban, ott úgyis elenyésző az UPok száma (szvsz 1000 hozzászólásonként 1, és akkor is leugatják az illetőt :DDD )

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#239) boba6


boba6
aktív tag

még annyi, hogy valahol elérhető helyen a régi fórumos témák mindenképp maradjanak meg, sokszor van, hogy visszakeresne az ember dolgokra, vagy csak kiváncsi a kedves ''ügyfél'' előéletére

a hírdetés címének módosítása megmarad?
ha igen nem lehet beépíteni, hogy az összes előző név is rögzítve legyen és akármelyik előzőre rákeresve is kidobja találatnak?

a fórumos rendszer bezárása után (ami mikor is lesz?), a topic nyitójának jó lenne ha megmaradna a joga még új hozzászólás beillesztésére, hogy ha elmaradt, még tudja linkelni az aprós folytatást

köszi a lehetőséget, és minden elismerés az eddig elvégzett munkáért :R
(meg ami még rátok vár ;] )

ps: keveselte Parci a vélemyények számát, ha áttenétek a hardver piacra biztos ''népszerűbb'' lenne a topic

mod: (kimaradt)
több helység megadásának lehetősége please :U (a listázásnál ebben az esetben ez külön jelölve lenne)
esetleg nem csak települések hanem megye vagy régió választhatósága
tudom nem karácsony van, de ti akartatok észrevételeket... :P

[Szerkesztve]

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#240) Shadows válasza Winner_hun (#231) üzenetére


Shadows
senior tag

''hirtdtés érvénytelenítésével'' :DDD

Ezt kifejtenéd mert nem vágom mi a pálya :R

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#241) Panther válasza virkir (#224) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Na, most már van utolsó hsz szerinti (fórumszerű) rendezés is.
...Még valami? :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#242) DigitXT válasza Panther (#237) üzenetére


DigitXT
félisten

hogy az ő hirdetése legyen feltűnőbb, azt nézzék többen
Mondjuk én sosem erre használtam, de megértem, hogy az átlagot kell nézni...:U

szélesség lehet jó nagy, elfér
Ja, csak ha vmiről illusztrációként fotót csinálsz, akkor valszeg nem 16:9-es (sőt még ''szélesvásznúbb'') fényképezőgéped van.:DDD Mondom, nekem egy nyamvadt 320x240-es webkamerával készült képet kellett kétharmadára összenyomnom, hogy berakhassam. Értem, hogy nem lehet akármekkora, de azért ez így mégis ''mókás''.:) Viszont ha jól emléxem, múltkor úgy használtam ki, hogy két fotóból készült montázst raktam fel...;] Most meg nem volt időm/kedvem ''kreatívkodni''.:))

mi hátránya van még az új rendszernek a régivel szemben?
Az nem szokott tetszeni, hogy ugyanabban a topikban nagy hirtelen totál mást hirdet a felhasználó, mivel ez teljesen átláthatatlanná teszi az adott hirdetést: a régi rendszerben ilyet nem tehetett (nem nevezgethette át az adott fórumtémát magától, stb.):R

A máshogy tördelt szöveg miért baj?
Mert én pl. szeretem, ha igényesen néznek ki a HSZ-eim.:) Persze ez hülyeség, mert ha csak egyet csavartok a motoron, az egész úgy szét fog ugrani, hogy öröm lesz nézni. Mindenesetre szoktam használni Vladi preview-ját: hasznosnak tartom.

(#243) Winner_hun válasza Shadows (#240) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link] ----> [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#244) Azazello-


Azazello-
senior tag

inaktív topic magától ''záródna'' esetleg megjelenne egy ''eladva'' felirat

tankos lromantikus szerintem... :)

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#245) Azazello-


Azazello-
senior tag

jah és mi lenne ha nem csak az első betü lehetne nagy? :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#246) Panther-D válasza Panther (#241) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Ne csináljátok, most hogy kész, már senkit nem érdekel? :F

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#247) Rive


Rive
veterán

Nyiff.

Az apróhirdetéses nézet oldalán felül vannak a kedvenc topikok, alatta a saját hirdetések.

Esetleg lehetne fordítva? Felül a saját hirdetések, alul a kedvencek?

Sőt: ebben a nézetben SZVSZ a kedvenc hirdetések is megelőzhetnék a kedvenc topikokat...

Ui.: amúgy összességében egyre jobb :R


[Szerkesztve]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#248) Rive válasza Rive (#247) üzenetére


Rive
veterán

Még egy apróság: az üzletelős sarok nagyrésze számára született kategória az új rendszerben - a 'mindenmás' bolhapiac miért kivétel?

[Szerkesztve]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#249) Winner_hun válasza Rive (#247) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lesz olyan, meg van ígérve:) [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#250) Azazello- válasza Panther-D (#246) üzenetére


Azazello-
senior tag

azt meg tudod csinálni, hogy a fórum nézetből is látszódjon az ''apróhirdetéseim'' menü?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.