Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#451) thearc válasza Panther-D (#1) üzenetére


thearc
csendes tag

Azt meg lehetne oldani, hogy amikor valaki válaszol egy privát üzenetre, akkor automatikusan bele legyen foglalva a válaszba az eredeti üzenet? Sokszor nem lehet tudni - és új üzeneteket kell váltani - hogy mire válaszol az illető. Pl. annyit ír, hogy ''Sajnos nem'' vagy ''Igen, persze'' ahhh... :D

+36304733356

(#452) szállitó válasza thearc (#451) üzenetére


szállitó
senior tag

.

[Szerkesztve]

(#453) Lala6


Lala6
őstag

A Sony márkát hiányolom még a felsorolásból. Belelehet tenni? Most vettem észre, csak memória kártyát akartam keresni.

(#454) morzsa


morzsa
aktív tag

Helló!
Előre is bocsánat, ha már volt róla szó.
Lehetne egy olyan funkció, hogy a privátüzenetekről is kapjak emailt, mint amikor a saját témámhoz szól valaki hozzá? Néha nem érek rá ''csak úgy'' forumozgatni, és jól jönne, ha tudnám, hogy kellene.
Üdv. morzsa

https://linktr.ee/wbteam21

(#455) Winner_hun válasza morzsa (#454) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem kérsz értesítőt: [kép]
Az első privát üzenet érkezésekor kérsz értesítőt: [kép]
Minden privátra kérsz értesítőt: [kép]

Ezek ott vannak az összes beérkezett... szöveg fölött :U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#456) morzsa válasza Winner_hun (#455) üzenetére


morzsa
aktív tag

Köszönöm. Nekem ezek a borítékok fel sem tűntek :B

https://linktr.ee/wbteam21

(#457) djtoomi válasza Winner_hun (#455) üzenetére


djtoomi
addikt

de nem üködik egyik sem sajnos.nekem be van állitva hogy mindre kapjak ártesitőt de vagy 1 hónapja egy levelet sem kaptam legalábbis ha freemail-en múlik akkor most sem tudnék rengeteg levélről.pedig minden nap kapok vagy 10 levelet ide.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#458) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Lenne pár észrevételem:

Amikor keresek a fórumtémák között, akkor az apróhírdetésekhez tartózó témákat lehessen valahogy tiltani. Lehetne valahol egy pipa, vagy külön sor a legördülőmenüben az OK gomb mellett. Roppant zavaró, ha rákeresek egy szóra, és a találatok 90%-a apróhírdetés.

Többször is előfordult hírdetésfeladásnál, hogy nem találtam az adott márkát a listában. pl: alaplapok között van MATÁV, de nincs MERCURY. Digit. f.gépek között nincs Fujifilm, csak Fujitsu, és Fujitsu Siemens.

Köszönöm!

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#459) Bici


Bici
félisten

Még egy valami: Amikor keresek az apróhírdetések között, akkor az is elég zavaró, hogy a lejárt hírdetések is megjelennek, ha kell, ha nem. Erre is lehetne egy kapcsoló.
És amellett, hogy bíztatjátok a társaságot, hogy kasználja az érvénytelenítés funkciót, jó lenne, ha a ''elkelt, zárható'' típusú hírdetéseket Ti magatok bezárnátok, ha nem volt forgalma egy jó ideje.

Ez pedig nem ide tartozik, de fura számomra: [link] miért lett OFF-ba rakvam ha én nem rakta Off-ba??? Köszi!!

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#460) Winner_hun válasza Bici (#458) üzenetére


Winner_hun
félisten

2. pontja: [link] ---> [link]

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#461) Bici válasza Winner_hun (#460) üzenetére


Bici
félisten

Oks, köszi!!

Csúnya buta figyelmetlen fórumozó vagyok. :DDD :P


MOD: akkor már csak az apróknál megjelenő márkákat kell frissíteni, a megmagyarázhatatlanul OFF-ba rakott hsz-eket kell kijavítani, vagy megmagyarázni, és a köv RI/OS-ba beiktatni a ''csak az érvényes hírdetések között'' című keresési feltételt.

Előre is köszi, és türelmesen várom a köv motort! Mindent bele!!

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#462) Beaumont


Beaumont
aktív tag

Üdv mindenki! Srácok, és hölgyek, ha vagytok ti is.:) Végleg megszünt a fórum rész a hirdetésfeladásnál, vagy csak én vagyok a béna? Mert én, és szerintem még jópáran úgy vagyunk, hogy jó volt nézni a friss ajánlatokat, és lecsapni a friss dolgokra, még ha 5 perccel ezelőtt nem is akartuk megvenni...

Beaumont

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#463) Winner_hun válasza Beaumont (#462) üzenetére


Winner_hun
félisten

[kép]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#464) Beaumont válasza Winner_hun (#463) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Köszi. :R

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#465) Rive


Rive
veterán

Izé.

Adott az a lehetőség, hogy egy létező topikra valaki több hirdetést is feladjon. Ennek folyományaképpen ha valaki hozzászól ehhez a topikhoz, akkor hirtelen az összes hirdetés egy kupacban beteríti a fórumszerű nézet elejét.

Ez ellen lehet valamit tenni?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#466) Virág et.


Virág et.
senior tag

Hopp, most nézem, hogy az apróhirdetésekhez tartozó topikokban nincs gyorskeresési lehetőség???
Ez nagyon kellemetlen pld. a ''bazáros'' (Gianni és társai) hirdetéseknél.

Vagy esetleg benéztem valamit?

(#467) atuci


atuci
senior tag

Valaki megmondaná nekem, hogy hogy a túróba tudom megnyitni a régi piacos topikomat, hogy csináljak belőle egy apróhírdetést? Mert amint rákattintok a topikra az aprók kezdőoldala jön be :F

Így viszont már 3. napja nem tudom megcsinálni, és kellenének a fényképek, miegymás.

Illetve miért nem volt ez hírként kezelve a címlapon?

köszi.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#468) virkir válasza somé (#442) üzenetére


virkir
veterán

Ezt a régi apró nézetet hogyan tudom előcsalogatni, mert mostanában csak a nyűves apró jön be.
Amit útálok.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#469) Daren89


Daren89
tag

Helló. Én csak annyit szeretnék hozzáfűzni hogy nem lehetne azt megoldani az apróknál hogy lássam hogy hányan nézték a topicot?
Meg ha jól vettem ászre már az up olás sem mükszik... a régebbi topicok egyre lejebb kerülnek. De lehet hogy rosszúl tudom.

Ja még azt szeretném kérdezni, hogy hogyan tudnám kiemelté tenni a hírdetésem? Mi a feltétele?

köszi

Sent from my MacBook Air

(#470) Daren89


Daren89
tag

senki? :F

Sent from my MacBook Air

(#471) Daren89 válasza Daren89 (#469) üzenetére


Daren89
tag

hopp rájöttem télleg nem ott kell upolni ahol eddig. sorry
de a többi kérdés még aktuális :) :DDD

Sent from my MacBook Air

(#472) Winner_hun válasza atuci (#467) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hónapok óta ki volt írva, hogy hamarosan átállunk:U
Nyiss egy hirdetést a terméke(i)dnek.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#473) Winner_hun válasza virkir (#468) üzenetére


Winner_hun
félisten

[kép]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#474) Winner_hun válasza Daren89 (#471) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azon személyek hirdetései vannak kiemelve akik támogatják némi pénzmaggal az oldalt, ők a ''partnereink'' itt: [link]
További infó az alapelvekben: [link]
a fórum nem ingyenes felület vállalatok, vállalkozások számára. Médiaajánlatunk itt elérhető! [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#475) atuci válasza Winner_hun (#472) üzenetére


atuci
senior tag

Köszi a nagyon egyszerű választ!

Hónapok óta ki volt írva, hogy hamarosan átállunk
Jól idéztél, hamarosan...
Talán egy nyamvadt dátum kellett volna, pl. nov 29től már nem fog menni, vagy valami.


Nyiss egy hirdetést a terméke(i)dnek.
Nem mondod? Ezt akartam én is, de kellett a rendelési lista a topikból, illetve abban voltak a termékek linkjei, leírásai illetve a fényképek.

De megoldottam, mert szerencsére még van elég bug a PH-n :DDD

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#476) Daren89 válasza Winner_hun (#474) üzenetére


Daren89
tag

THX A kimerítő választ :R

Sent from my MacBook Air

(#477) somé válasza virkir (#468) üzenetére


somé
őstag

Helló,annak idején mentettem a kedvencek közé a régi formátum ''linkjét'',továbbra is azt használom.Jelen állásban én sem tudnám előhozni.
Ha te abban a hsz-ben írt link-re kattintasz nem jön be a régi nézet?

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#478) virkir válasza Winner_hun (#473) üzenetére


virkir
veterán

Én is köszönöm a kimerítő választ de nem erről van szó hanem erről
[kép]
Még szerencsére elérhető de csak hivatkozásként elmentve találok ide vissza

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#479) virkir válasza somé (#477) üzenetére


virkir
veterán

Azzal műkszik, én is így mentettem el de a múlt héten még ha az elmentett hozzászólással nyitottam meg egy hirdetést akkor is oda rakott.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#480) RedAnt


RedAnt
aktív tag

atuci, illetve aki nem találná a régi piacos, nem [Re: Apró]-s topikját:

Ha megvan még az url-je, pl. http://prohardver.hu/f.php?mod=40&id=271898 - ami egy ideje az aprók nyitólapjára dob - írd át benne az f.php-t p.php-re!
Így még eléred a hozzászólásait: [link]

Az url végére lehet írni & jelek után start=0 és len=30 argumentumokat, ahol a számok behelyettesítendők a megjeleníteni kívánt hozzászólások kezdetével és mennyiségével (ha alapból nem lenne rajta egy lapon), pl: [link]

Ha nem tudod a topik linkjét, akkor ezt használd:
http://prohardver.hu/f.php?mod=35&fwhat[and]=%&id=1280&from=1280&fuser=nick
ahol nick a felhasználóneved. Ha ékezeteket vagy más extra karakterekt tartalmaz, azokat helyettesítsd _ karakterekkel.


[Szerkesztve]

╚╦╦╦

(#481) virkir


virkir
veterán

Minek kellett az aprókba beleb@szni azokat a hivatkozásokat a hirdetésekkel ennyire kell már a profit?
Hányinger.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#482) Printszkrín válasza virkir (#481) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Elég gáz, de ha be vagy jelentkezve, nem látszik.
Így szeintem elviselhető.

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#483) Petya25


Petya25
addikt

Nagy kár hogy azt a listát is megszűntették, ahol az összes apróhirdetéses cumó topicja látható volt. Így sokkal kevesebben látják a hirdetett cuccot és ez elég gyatra. Sokkal egyszerűbb volt az aktuális listát végignézni, hogy nézd már ez is érdekel meg ez, meg ez is. Most meg csak a célirányos keresések jutnak el a termékig. Ez így egy kalap kaka, de ez van. :( :(( :(((

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#484) Printszkrín válasza Petya25 (#483) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Maximálisan egyet értek veled.
Természetesen respektálom a fejlesztők munkáját, de ez így már nem az amiért
az ember szívesen jött ide üzletelni.
Régebben ez egy közösség volt, még a hardver piac is.

Mostanra eltünt egy csomó jó arc, akikkel néha csak azért köttetett üzlet,
mert megláttam a topikját, és benéztem, hátha van valami érdekes,
vagy egy viszont upp miatt.
Ma már csak felhívjuk egymást telefonon, hogy megkérdezzük, nincs-e neki az,
amit keresünk.
Ráadásul ez a hülye aprós rendszer ide vonzott mindenféle barmot az apronetről,
akik azt sem tudják milyen egy igazi piacos topik.
Tömeges kereskedői dömping alakult ki, érdektelen topikokkal, arctalan hirdetőkkel.
Nen tetszik ez így nekem. :(

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#485) Petya25 válasza Printszkrín (#484) üzenetére


Petya25
addikt

A sima aprós topicom sokezres látogatottsága is a múlté. Benéztek, kérdezgettek, vásároltak, uppoltak. Most meg egy-egy eltévedt tag jön beírni egy-egy sort. Remélem azért ezt a típust is megszokják lassan, de szerintem ezzel rosszabb lett, meg szelektáltabb. A hagyományos lista ezek szerint nem csak nekem hiányzik. :)

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#486) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Remélem is mert a keresést nagyon hiányolom!!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#487) Petya25 válasza Printszkrín (#484) üzenetére


Petya25
addikt

Gondolnád, hogy több mint 200 Mátyás a ''partnereink apróhirdetései'' rovatba kerülés egy évre? Előre fizetve természetesen.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#488) atuci válasza RedAnt (#480) üzenetére


atuci
senior tag

Köszi, én már megoldottam, de jó ezt is tudni :R


Petya25: egyetértek, én nekem is ez a gondom.

[Szerkesztve]

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#489) atuci


atuci
senior tag

Nemtudom csak velem van-e baj, de én hiába ''up'' olom a hírdetéseimet a karbantartásnál, de semmi változás nincsen a sorrendben, sehol sem jelenik meg az elsők között, legyen az digitális fényképező, laptop vagy egyéb hardver. :F

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#490) Petya25 válasza atuci (#489) üzenetére


Petya25
addikt

Én is csak ritkán találok benne bármiféle rendszert. :D
Fent találsz egy választólistát, hogy milyen sorrendben jelenjenek meg a hirdetések.
Az UP nem annyira számít, viszont a ''hirdetésem karbantartása'' alatt van mód a lista elejére hozására. Hülye egy dolog, de sajna így megy.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#491) atuci válasza Petya25 (#490) üzenetére


atuci
senior tag

pont ezt mondom, a karbantartásnál csinálom és hiába választok a 6 közül bármelyik nézetet, sejhol sincs az apróhírdetésem. Nem vagyok hölye, ált csak akkor írok ide, ha már magamtól vagy más postjából nem találok magyarézatot :(

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#492) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A saját hirdetéseket a kedvencek fölé be lehetne rakni?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#493) atuci válasza atuci (#491) üzenetére


atuci
senior tag

hm, érdekes, de most műxik a dolog, reggel még nem ment :F

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#494) Achill3uS


Achill3uS
veterán

Üdv

a minap átírtam az egyik aprómat, és arra lettem figyelmes hogy a 800 karakter helyett 700 fölött nem enged tovább.. tehát a még ígyis elég szűkös 800 karaktert sem lehet teljesen kihasználni, ami elég nagy gondot jelent pl ha az ember egy listát akar beírni az első hsz-be, és mondjuk azt akarja mindig módosítani. Nem tudom ezen lehetne e változtatni, pl 1000 karakter nem lenne rossz, de ha ez a bug másnál is jelentkezik azt minimum javítani kéne.
:R

Achi

[Szerkesztve]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#495) Winner_hun válasza Achill3uS (#494) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az ő-ű karakterek többet számítanak, mint 1, R5-ben javítva lesz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#496) Achill3uS válasza Winner_hun (#495) üzenetére


Achill3uS
veterán

:W köszi, nem tudtam..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#497) Savanya


Savanya
addikt

Mint látom csak s******* szóltak hozzá akiknek nagyon tetszik az új aprohirdetéses forma ami kissé lehetelenné tesz bármit is eladni .... De ha egyszer ez egy fórum akkor miért nem maradhatótt a régi forma ? :F Apróhirdetés miatt a sokkal jobb aprónetre megyek és nem ide :U

[Szerkesztve]

Mobilszámom: 70-516-8068

(#498) Lord Zero válasza Winner_hun (#495) üzenetére


Lord Zero
addikt

de mennyit?
épp most barkácsoltam vagy húsz percig egy hirdetést, mire elfogadta a(z amúgy hetesszáznegyvenvalahány karakternyi) szöveget, pedig összesen kettő darab ő van benne

nem, mindegy

(#499) Printszkrín


Printszkrín
senior tag

Érdekes formát öltött a PH hardver piaca: [link] [link]
Ide vonz az apronetről minden idiótát, akik azt hiszik, hogy itt ugyan azt lehet
csinálni mint ott.
Megszűnt a topik forma, a lényeg, hogy felül legyen, és ne szóljon be senki.

[Szerkesztve]

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#500) Winner_hun válasza Lord Zero (#498) üzenetére


Winner_hun
félisten

Passz
aposztróf nincs benne? az tizen valamennyit ér ha jól emlékszek

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.