Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1851) cashback válasza revcsongor (#1847) üzenetére


cashback
őstag

És lassú. :)

Iszonyat milyen sokáig tart még betölt egy oldalt. Elment a kedvem tőle, hogy töröljem a hirdetéseimet, mire beengedett odáig már ideges voltam és akkor még nem találtam a törlés gombot. :W

A fejlődést nem látjuk a sok csicsától.

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#1853) narancsnn válasza batman. (#1849) üzenetére


narancsnn
senior tag

Próbáltad más böngészővel? Amúgy nem veszítesz sokat :W

(#1854) fatallerror válasza narancsnn (#1845) üzenetére


fatallerror
addikt

igen ezt sem értem, akkor a privát üziket se fogja itt jelezni? meg kommentet? mindig elkell másznom a hirdetésemig?

ja igen, azt viszont én is megtudom erősíteni h viszont chrome-al belép, így felküldtem a hirdetésem de valóban elég hosszas

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1855) prmcsk válasza cashback (#1851) üzenetére


prmcsk
addikt

Én is a törlés gombot keresem... :B

Letörlök minden hirdetésemet, mert ez egy vicc...

Tényleg nem értem, "minek ott ugrani, ahol nincs is árok"...

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#1856) narancsnn válasza fatallerror (#1854) üzenetére


narancsnn
senior tag

Azt írták, hogy az üzik meglesznek.
De az, hogy a kommenteket nem jelzi, meg össze-vissza kell kajtatni, hogy megtaláljam a hírdetésemet... hihetetlen.

(#1857) DonThomasino válasza prmcsk (#1855) üzenetére


DonThomasino
veterán

Én megtaláltam a törlés gomb ot, archiválásnak hívják.
A gond csak az hogy nekem nem működik . :DDD

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#1858) revcsongor válasza Enszuke (#1852) üzenetére


revcsongor
csendes tag

Mondjuk én fizetnék az átláthatóságért, de amúgy igazad van. :D

...

(#1859) madd dogg


madd dogg
senior tag

Hol vannak a hirdetésbe feltöltött képek?

BUG

- Ha a hirdetésem szeretném megtekinteni, csak akkor láthatom kész formában, ha rákeresek aprón. Eddig nem találtam olyan lehetőséget, amivel meg tudom nézni szerkesztés nélkül keresés nélkül

- A hirdetésemben van 10 kép feltöltve. Azokat hol látja a kedves vásárló? Megnéztem a hirdetésem, akárhová nyomok nem jön be.

-Az indexkép a hirdetésnél jó, de ha rákattintok, negyedére csökken, tulajdonképpen egy láthatatlan ponthalmaz. (a többi kép meg ugye sehol sincs)

- Módosítottam a hirdetés címét, szövegét. Egy nap és kb 20 mentés gomb után végre talán átállt.

- Ha a hirdetéseim adminisztrációja menüből a hirdetésre kattintok, egyből a szerkesztő nézet jön be. De NE MÁR! Először megnézném egyben, hogy min kell alakítani. Na innen nem tudom ezt meg tenni, csak ha rákeresek, így a HA csak akkor működtethető normálisan és gyorsan, a 2 ablakban van megnyitva és párhuzamosan dolgozok vele.

-Árulok 2 univerzális távirányítót. Ki tudja meddig lesznek meg... Miért nem elég az UP? A lejáratnak nincs értelme, szvsz aki el akarja adni az Up-olja. És összekötve a 2-t nem lenne ennyi baszakodnivalóm egy hirdetéssel: aki nem UPol valamit egy hónapig, annak automatikusan törlődjön a hirdetése. Sokkal egyszerűbb

-csak priviben próbálnám, NEM MŰKÖDIK A LINK a szövegben. Ovis módon van megoldva, kijelölöm a szöveget, ami hivatkozik, rányomok az URL-re, beillesztem a linket, nyomom hogy okés, és nem történik semmi. Fontos lenne, mert éppen egy potenciális vevő érdeklődik.

-privát üzenetet nem jelez az oldalsó ablak a boxban, csak a hirdetéseim adminisztrációja menüben vettem észre a listában a hirdetés alatt. csodás.

- 5 UP-ért 180ft eszement drága szerintem. Így azok a hirdetések meg fognak szűnni, mikor az emberek kacatot árulnak, és pont szükség lenne rájuk. Senki sem fog hosszabbítani ha fizetős. Sok embernek van 15-20 hirdetése, és nem üzletszerűen kereskedik, hanem árul lefogató keretet, maradék ramsünit, olyan apróságokat amik lényegében értéktelenek, de akinek pont az ment szét, visítva ujjong. Ezért szeretem a HA-t, mindent megtalálok. Így ezek el fognak tűnni.

A többit már leírtam, de még lesznek. HA Tényleg foglalkozik ezekkel valaki, akkor szívesen tesztelek és írom, majd akár összesítem is a hsz-eket, és az adott személynek továbbíthatom privátban.

[ Szerkesztve ]

(#1860) narancsnn válasza prmcsk (#1855) üzenetére


narancsnn
senior tag

1823-as hozzászólásom, meg azt hiszem, feljebb is le van írva :)

(#1861) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

most akartam feladni egy hirdetést, de inkább megyek máshova. Ez úgy ahogy van egy nagy kalap ... :O

Romanes eunt domus

(#1862) stevve válasza madd dogg (#1859) üzenetére


stevve
nagyúr

Természetesen foglalkozunk a hibákkal és azok bejelentéseivel is. "Hivatalosan" az alábbi topik van erre kijelölve, mert itt már minden van.

Hardverapró bugreport topik

Különösen ajánlott az 1.hsz-t elolvasni, mielőtt oda valaki beír. :R

(#1863) fatallerror válasza narancsnn (#1856) üzenetére


fatallerror
addikt

ejj jobban összekéne hangolni a ph fórummal ezt :/

meg ha már fizetős lesz igazán lehetne legalább 5 ingyen up...

a ph követi a kormány vonalát xD aztán majd az lesz h mindenki csak aláírásban hirdet és akkor majd berág a ph és beleírja a szabályzatba h tilos hirdetni aláírásban és jönnek a banok : D remélem most nincs ilyen szabály mert én hirdetek xD

don't tell me what i can't do!

(#1864) madd dogg válasza stevve (#1862) üzenetére


madd dogg
senior tag

Köszönöm, akkor kezdem a postolást :)

(#1865) mope


mope
tag

Nem akarok én sem bántó lenni, de a régi felület sokkal-sokkal jobb volt. :O :O

Mondtam is Tóninak „grat az új repülődhöz” Ő csak annyit mondott: „hát nem az enyém, de azért köz”

(#1866) Ricardo válasza fatallerror (#1863) üzenetére


Ricardo
félisten

Elvileg nem lehetne ;)

(#1867) prmcsk válasza DonThomasino (#1857) üzenetére


prmcsk
addikt

Akkor légy szíves vezesd nekem elő, hogy hol találom meg a törlés, vagy archiválásnak nevezett lehetőséget, mert majd' 7 éves ph. háttérrel, nem találom... :B

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#1868) wwenigma válasza stevve (#1862) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tilos fikázni a design-t.

Remek, fizetni akarok a régi kinézetért. :W

mod: egy biztos, megkeresem ki csinálta, és felirom, hogy még véletlenul se bizzak rá semmit.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1869) Mozsa válasza wwenigma (#1868) üzenetére


Mozsa
tag

Tilos fikázni a design-t.

igen ez bevált, moderáljuk ki azt ami nem kedvező ránk nézve, és így elszigeteljük és egyénivé tesszük a nép problémáit.... hiszen más nem szólt, illetve igen, csak ugye moderálva / törölve lett... ami nem látszik az nincs

(#1870) fatallerror válasza Ricardo (#1866) üzenetére


fatallerror
addikt

ha megnyugtatja a ph-sokat a kutya sem viszi a gamestarjaim már 1 ideje : D

don't tell me what i can't do!

(#1871) omikron23


omikron23
senior tag

Sziasztok!

Szerintem velem együtt sokan várták, hogy mi lesz a kedvenc hirdetési oldalunkkal... :B
"Kicsit" radikális lett a változás... :(
Az új design sajnos a funkcionalitás kárára ment. A kinézettel még csak-csak megbarátkozna mindenki egy idő után (vagy nem), de ez a váltás egyszerre kicsit sok lett. Az új megjelenés nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket sajnos. :( Az látszik, hogy sok munka áll az új rendszer mögött, de szerintem nem igazán lett átgondolva ez az egész. Mivel már több éve foglalkozom én is weboldalak tervezésével, kicsit más szemmel nézem az oldalakat, mint az "átlag" felhasználó, és sok dolgot találok túlzónak... Jobb lett volna egy egyszerűbb, kissé letisztultabb design. A háttérként használt kép 1354x592 px-es mérete pedig szerintem indokolatlan, és nem is a legszebb megvalósítás.
Sajnos hasonló érzés kerített hatalmába, mint amikor az iwiw oldal kapott új külsőt... :(

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#1872) zsoltizsolti


zsoltizsolti
csendes tag

Sziasztok!
Nem akarok megbántani senki mert biztos nagyon sok munka volt az új oldallal , de szerintem használhatatlan , átláthatatlan, Követeljük vissza a régit ! :DDD :DDD
Kár volt elrontani az a jó kis oldalt :P

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=zsoltizsolti

(#1873) fatallerror válasza Mozsa (#1869) üzenetére


fatallerror
addikt

lehet fikázni csak érvekkel, kulturáltan (szerintem)

don't tell me what i can't do!

(#1874) prmcsk válasza wwenigma (#1868) üzenetére


prmcsk
addikt

Kezdem kapisgálni a miértjét, a változtatásnak. Jól elkúrunk valamit, majd pénzért visszaadjuk a régi tutit. :DDD

Alapítsuk meg az:
Én hajlandó vagyok évi 2000huf-ot fizetni évente, a régi dizájnért egyletet.

A ph is jól jár mert több lesz így a bevétele, mint a remélt hardverpiaci változtatásokból.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#1875) tdd587


tdd587
őstag

Csatlakozom, ez valami tragikus lett. Hogy fogja ez kitermelni az árát, ha elpárolognak a vevők meg az eladók is, mert használhatatlan az oldal...?

És az a durva, hogy még ingyenes. Mi lesz, ha ezért fizetni is kell majd?

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#1876) zsoltizsolti válasza tdd587 (#1875) üzenetére


zsoltizsolti
csendes tag

Nem akartam nagyon fikázni az oldalt , de a legjobb nem csúnya szó rá talán a borzalmas :)))

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=zsoltizsolti

(#1877) prmcsk


prmcsk
addikt

Hahó !

Segítsetek, még mindig a "hirdetéseim törlése" gombot keresem ! De részletesen, hogy rá is találjak az itiner alapján... :B

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#1878) narancsnn


narancsnn
senior tag

Mostmár csak a "like" gomb hiányzik :DD

(#1879) narancsnn válasza prmcsk (#1877) üzenetére


narancsnn
senior tag

:)

Hírdetésem adminisztrációja-ott az adott hírdetés-módosítás-legörget-hírdetés státusza-archív.

(#1880) fatallerror


fatallerror
addikt

ja tényleg, régi hirdetéseknek annyi?

don't tell me what i can't do!

(#1881) syl5 válasza prmcsk (#1874) üzenetére


syl5
őstag

Ha jól emlékszem kb 180 000 tag van, volt Hardveraprón, PH-n.
Mintha ez a szám rémlene a régi HA oldal aljáról és szerintem reális is.
Ha csak vesszük a 10 %-ot és csak egy ezressel számolunk az már 18 milla.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#1882) Peetry


Peetry
senior tag

a ph megbízhatóságot sem menti át a rendszer? :F :(

(#1883) jerry311


jerry311
nagyúr

Lehet ennek inkabb itt a helye, nem masdik topicban...

Azzztaku....!
Ezt a vizualis buncselekmenyt ki kovette el? :Y
Remeltem, hogy valami hasonlo lesz, mint eddig volt, valami ami szepen illik a PH! lapcsalad arculataba.
De ez, hat ez sokkolt. Harmadik megtekintesre is.

fatalerror
Az en regi hirdeteseim megvannak.

(#1884) Doyle


Doyle
tag

Sziasztok! Gondoltam megosztom a véleményem elvégre ezért van a topic!

Ez az új rendszer nem akarom csúnyán kifejezni de nagyon rossz egyrészt átláthatatlan bonyolult és veszett lassú és semmi köze nincs a régi normális hardverapróhoz tisztelem és becsülöm a munkájukat a fejlesztőknek de ezzel nem lesz több felhasználó csak kevesebb mert őszintén én sem fizetnék ezért a rendszerért :(
Sajnálom hogy ezt kell írnom mivel már 3 éve használom az oldalt és ez volt az egyetlen értelmes hely a fejlesztés előttig :(

Egy komoly gép összerakásához nem az új több száz ezres cuccokra van szükség hanem kellő tapasztalatra.

(#1885) syl5 válasza narancsnn (#1878) üzenetére


syl5
őstag

:DDD

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#1886) narancsnn válasza syl5 (#1885) üzenetére


narancsnn
senior tag

ááááááááááááááááááááááá:DD

Ezt el sem hiszem:)

(#1887) zsoltizsolti válasza syl5 (#1885) üzenetére


zsoltizsolti
csendes tag

kár hogy dislike gomb nincs , mert az már a többszöröse lenne :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=zsoltizsolti

(#1888) Doyle válasza zsoltizsolti (#1887) üzenetére


Doyle
tag

teljesen egyetértek :)

Egy komoly gép összerakásához nem az új több száz ezres cuccokra van szükség hanem kellő tapasztalatra.

(#1890) kissandras20


kissandras20
aktív tag

Na már meg is döglött az oldal.... :(((

(#1891) fenergie84 válasza kissandras20 (#1890) üzenetére


fenergie84
addikt

lehet nem is baj...

(#1892) prmcsk


prmcsk
addikt

Uraim:

Kb. 12 perc alatt sikerül kitörölnöm innen mind az öt hirdetésem, mert mire megtaláltam az x opció almenüjének a 17. fülénél a lehetőséget és az sem egyértelműen leírva ám: hogyaszondja: törlése...

Nem, szépen cirkalmasan árnyékolva a lehetőségre, tisztára mint az ügyvédek. :DDD

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#1893) 8zabi


8zabi
őstag

üdv

a hardverapró színei elviselhetetlenek, egyszerűen kifolyik az ember szeme pár perc után
legalább a háttér színét állítsátok valami sötétebb tónusúra

köszönöm :R

(#1894) Doyle válasza prmcsk (#1892) üzenetére


Doyle
tag

Még egy észrevétel engem valójában nem is az zavart elsőnek hogy mi lesz a hirdetésemmel mert ahogy kipróbáltam az oldalt tudtam hogy ha ez így marad akkor átállok máshová tehát engem az zavart és szerintem sok mindenki mást is hogy amit elértünk eladóként vagy vásárlóként az mind odaveszett tehát újra a bizonytalanság :(

[ Szerkesztve ]

Egy komoly gép összerakásához nem az új több száz ezres cuccokra van szükség hanem kellő tapasztalatra.

(#1895) Ricardo válasza stevve (#1826) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem ezek után sem lép be :B "Sikeresen beléptél, azonnal továbbítunk! "
üzenet után semmi :( :(

(#1896) Hunyika2


Hunyika2
tag

Sziasztok!

nekem egy olyan problémám lenne, h nem tudok belépni a profilomba, bejelentkezek és azt írja, h sikeres belépés, azonnal továbbítunk, majd mégsem :/

másnál is van ilyen?

Intel i5 4670K, MSI Z87-G45 Gaimng, Corsair Vengeance 1600 MHz 2x4GB, OCZ 60GB Vertex 3, Western Digital Blue 500 GB 7200rpm 32 Mb, Sapphire HD7850 2GB OC, FSP Hexa 500W

(#1897) Doyle válasza Hunyika2 (#1896) üzenetére


Doyle
tag

Szerintem sok mindenkinek mert nekem is ilyen :(

Egy komoly gép összerakásához nem az új több száz ezres cuccokra van szükség hanem kellő tapasztalatra.

(#1898) stevve válasza Ricardo (#1895) üzenetére


stevve
nagyúr

Explorer-t próbáltad? Nekem végül azzal sikerült, utána már a Chrome is beengedett.

(#1899) prmcsk válasza Doyle (#1894) üzenetére


prmcsk
addikt

Ja, a megbízhatóság terén is demokratikuss lesz a rendszer.

Nehogy már megkülönböztessük a régi és új eladót, vevőt, mert az "raccsizmus", mindenki nulláról kezd. Mint az életben, itt is eljött a kalandorok korszaka. :DDD

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#1900) Peetry válasza stevve (#1898) üzenetére


Peetry
senior tag

aki nem tud belépni: töröljétek az összes PH lapcsaláddal kapcsolódó sütit a böngészőből, utána próbálkozzatok. nekem is így sikerült.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.