Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#351) LeC válasza Winner_hun (#338) üzenetére


LeC
addikt

ja ha neki majd müxik akkor nem szoltam :B

Yutani Ha még mindig a régi rendszer szerint nézed a hirdetéseket akkor belépsz egy ilyen hirdetésbe, ott pedig az ''eredeti aprohirdetés'' -re:

[kép]

kattintasz és már láthatod is a további infokat ;)
De szvsz egyszerübb az új rendszer szerint böngészni.

[Szerkesztve]

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#352) LeC válasza LeC (#351) üzenetére


LeC
addikt

nem értem miért nem akarja megjeleníteni a képet, na mind1 akkor itt van még1szer:

[kép]

[Szerkesztve]

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#353) DigitXT válasza Parci (#347) üzenetére


DigitXT
félisten

aprókhoz kapcsolódó topikok nem lesznek elérhetőek a fórum alól sehogy
Ezesetben viszont az ''itt szóltam listához'' sem szabadna, hogy hozzáíródjanak.
Esetleg lehetne egy külön ''itt szóltam hozzá'' lista az aprókhoz is, és kész...:F

(#354) Parci válasza DigitXT (#353) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jogos - és sajnos nem is lesz olyan egyszerű ezt megoldanunk

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#355) bedyka


bedyka
újonc

sziasztok van 300 as vinyóm eladó 1,5 hónapos maxtor satás 17k :O

(#356) Akheron válasza bedyka (#355) üzenetére


Akheron
senior tag

Nekem is volt 160-as Maxtor, és két hónap alatt alig sikerült megszabadulnom tőle. De akárhogy is legyen; ebben a topicban biztosan nem fogod tudni eladni. :)

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#357) LeC válasza bedyka (#355) üzenetére


LeC
addikt

akkor adj fel neki aprohirdetést, itt nem folyik adás-vétel.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#358) ferkoboy


ferkoboy
aktív tag

Tobb eves jol megszokott rendszer kerul most elhulloba,... vajon megeri?
Az UP-olas miatt persze ertheto, de az elozo rendszer azert ''csaladiasabb'' volt...
Ha valtozni kell , hat valtozunk... de ha nem kotelezo? Ilyenkor mindig eszembe jut, h ''jart utat a jaratlanert fel ne add''. Vajon masnak is? De ha a tobbseg ezt igenyli, akkor legyen.

Ferko

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#359) Parci válasza ferkoboy (#358) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ebben van igazság, mint ahogy abban is, hogy ha mi is így gondolkodtunk volna mindig, anno, akkor könnyen lehet, hogy például te most is az aproneten hirdetnél és a hw sw-re járnál hardver teszteket olvasni. egyik sem az igazi :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#360) ferkoboy válasza Parci (#359) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

...Egyiket sem tartom egy jol mukodo rendszernek. Aproneten sohasem hirdettem, nem is szandekozom, hwsw-n, es mas ''PH! szeru'' oldalakon sem vagyok regelve... Talan jelent valamit,ha mast nem annyit,h tetszik a PH. :R
HWSW-n van egyedul jo subnotebook topic (PH-n ennyi hianyossagot veltem felfedezni. ;) )

Igazad van abban, h az evek soran sokat fejlodtunk,s nem lennenk itt ha evekkel ezelott a fejlesztesek nem indultak volna el [kicsit magamenak is erzem, olyan ez mint egy nagy csalad] Barhol voltam az orszagban, ha osszefutottam egy ''ProHardveressel'' akkor az ugy megdobogtatta a szivem... (Volt h teljesen veletlen derult ki egy so:ro:ze's alkalma'val...)

Amit kifogasolok, az csupan egy nagyon targyilagos HW piac, melynek koszonhetoen igaz,h celiranyosan meg tudom talalni amit szeretnek, de talan eppen ezaltal elveszti a kozossegi voltat. Peldaul irany PH -> Forumok -> HW piac, s csak az aktualis, legfelul levo 50-100 hirdetest atolvasgatva lehet h olyan ''kincsre'' bukkanok,amirol nem is tudtam h szuksegem van ra,de idovel kiderul, h megis... :)
Olyan volt ez, mint amikor az ember kimegy a piacra. Ha azert mesz ki mert valamit celiranyosan szeretnel venni, akkor tuti nem talalod meg, ha meg csak kimesz nezelodni, akkor talalsz dolgokat, amikre mar segted,h a kesobbiekben ugyis szukseged lesz ra, sraadasul meg jo aron is van...

Ez minden, nem vagyok a fejlodes ellensege, csupan csak a gondolataimat szerettem volna megosztani, hatha sokan vagyunk meg ezzel igy... na meg itt all ez a topic, hat mi masert,ha nem ezert...

Udv: Ferko

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#361) Parci válasza ferkoboy (#360) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

sok igazság van abban, amit írsz. reményeim szerint azért a családias vonal sem szűnik meg, hiszen van bolha, ugyanúgy vannak érdekességek. és talán azt is megcsináljuk majd, hogy legyen egy totális ömlesztett nézet, ne csak főkategóriánként.

a lényeg, hogy a rendszer önmagában nem gátolja, hogy megmaradjon az, amiért a régit szerettük - ergo rajtunk/rajtatok múlik a többi.

a dicsérő szavakat köszönjük, mindenki nevében :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#362) ferkoboy válasza Parci (#361) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

Ugy legyen! ;) Ha lehet akkor igy rogton szavaznek arra,h legyen egy totalis nezet is, ahol idorendben latszanak a hirdetesek, hasonloan a mostanihoz.

Udv: Ferko

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#363) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Bárhogy nézem, nekem úgy néz ki, hogy üzenetelm, a pont az i-n nagyon egybeolvad az i-vel:
[kép]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#364) föccer


föccer
nagyúr

Szia panther.

Hírdetés feladásánál a választhatzó gyártók sorában van siemens, van fujitsu <vagy hogy a fenébe írják.... :F>, de nem találtam fujitsu-semens -et. Pedig nekem most pont ilyenre lett volna szükségem...

Fel lehet venni egy ilyíet is a listába?

thx.

üdv.: föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#365) föccer


föccer
nagyúr

Másik észrevétel:

Hiába vettem ki a pipát a hirdetés feladásánál, a topikok melletti saját hirdetéseim linkje alatt be volt x-elve a mail értesítő, mindha kértem volna az értesítést.

Elképzelhető, vagy Én vagyok az ultra loller.

üdv.: föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#366) Parci válasza Winner_hun (#363) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nocsak, te vagy az első, aki ráleltél? :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#367) Winner_hun válasza Parci (#366) üzenetére


Winner_hun
félisten

Áhhh, madarak csiripelték:DDD

Ugye az alján nem lesz ott az a sok förmedvény?:)
meg számomra baromi világosnak tűnik a színvilága:( meg esetleg a bal oldala nem egy színű, hanem átmenetes lehetne:) .........

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#368) Winner_hun válasza Parci (#366) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor bugreport:

Böngészők, amikkel néztem: FF 1.5.0.7, IE6, Opera9 XP SP 2-vel.

Az adatlapokon az OK gomb: [kép] hibásan jelenik meg.

Az időben kombinált nézet megegyezik az időben növekvővel

a 800 karakter még mindig nem 800 karakter

A főoldalára való visszajutás igen furcsa, legalább is számomra, hogy csak a logora kattintva lehet visszajutni. Aham, közben azthiszem meglett a megoldás.

A lap legalján, ahol az externet stb van, a balról másodiknál vagy a kép, vagy a link nem stimmel. (szerintem a kép nem jó a többi oldalt nézve)

A keresésnél a részletes keresésre nekem nem a részletes keresés jön be.

A tömör listázástól ha kiveszem a pipát ugyan úgy marad tömör listázás.

Végül nem tudom hogy bug vagy feature, de a sajtószobára nekem nem teljesen az jön be, mint a ph-n.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#369) Sipi16


Sipi16
senior tag

Hali nekem egy olyan ''problémám'' lenne hogy sok ember elindítja a hirdetést és eladja a kis árúját de a hirdezést elfelejti asszem a karbantartásnál van hogy hirdetés törtlése vagy ilyesmi ezt kéne kicsit eröltetve megszoktatni a néppel hogy felesleges fórumtémák csak hátul...
Ne kelljen már belefutnom féléves topikokba...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#370) Viktor0610 válasza Parci (#366) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lesz mobilos domain is?

Samsung Galaxy A54

(#371) Parci válasza Viktor0610 (#370) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem, ez az egy lesz, univerzális aprós portálnak. de mellesleg nem tervezem, hogy az egyes oldalakon (ph, mobilarena, it.news) megszüntetnénk az apró rovatot, az adatbázis pedig közös, ergo... mindenki azt használja, ami jólesik.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#372) Akheron válasza Winner_hun (#368) üzenetére


Akheron
senior tag

A hosszkorláttól én is majd hülyét kaptam; azt írja, hogy 800, és enged is írni még a mezőbe, majd továbblépéskor kiírja, hogy túl hosszú :(

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#373) spirit007


spirit007
senior tag

1 idegesítő probléma :

Ha a FÓRUM->''Itt szóltam hozzá''-> korábbi hirdetés -re klikkelek és utána választom a HARDVER PIAC (apróhirdetések) -et vannak olyan esetek , amikor az első hozzászólásban nincs benne a ''további infók a hirdetésben: LINK'' rész . ( egyébként így továbbra is a ''régi'' formában lehet böngészni )
Tehát lövésem sem lesz , hogy mit árul a delikvens , hacsak nem keresgélem meg apróhirdetések felől , ami viszont roppant kényelmetlen !
Főként egyes rendkívül informatív címek esetén pl. Eladó cuccok stb.
Kíváncsi lennék egy ilyet melyik rovatban keresnétek ???
Ezzel nem lehet kezdeni valamit ?
Nem arra gondolok , hogy megszüntetni ezt az ''átjárási'' lehetőséget ...

(#374) Viktor0610 válasza Parci (#371) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Parci:
Csak azért kérdeztem, mert aki mobilt keres, nem biztos, h. a hardverapro.hu-n is nézi.


spirit007:
Nézd meg jobban! :D
Felül lesz egy eredeti apróhirdetés link.

Samsung Galaxy A54

(#375) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy -sz.tem- bug az oldallal kapcsolatban.
Alul van egy ''CÍMKEFELHŐ'' nevezetű rész.
Az biztos, látható kell legyen? :F


(Nem kéne külön topik az oldalnak?)

Samsung Galaxy A54

(#376) spirit007 válasza Viktor0610 (#374) üzenetére


spirit007
senior tag

Ehem valóban :)
De azért az ADSL reklámmal kár volt egyszínűre csinálni , ui. reklám/baner stb. számomra a látható tartományon kívűlre esnek :D (ja és pont a tükörképe ... mintegy keret )
Azért köcce a választ.

(#377) Viktor0610 válasza spirit007 (#376) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A cikkekhez tartozó topikokkal azonos kinézetű lett a hirdetési felület is, csak egységesebb lett az oldal.
Sz.tem csak megszokás kérdése. :D

Samsung Galaxy A54

(#378) Rick2


Rick2
senior tag

szerintem annak is kellene ártani valamit, hogy egy cikkre reagálva topic nyílik, akkor lehetne az első hozzászólásban egy link ami magára a cikkre mutat. többször jártam már úgy, hogy a reakciók után elolvastam volna a cikket magát is, de 1-2 napos cikket sem találtam meg, sem a keresőben, sem máshol. még ha béna is vagyok, nyilván logikus lehet egy ilyen megoldás. köszi, és üdv!!

a szegény ember elfogadja, amit eléraknak, a gazdag pedig elveszi azt, ami jár neki.

(#379) Viktor0610 válasza Rick2 (#378) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Felesleges, mert -mint korábban írtam :D - a felső fekete sávban van egy eredeti teszt/cikk link, ami a teszthez/cikkhez visz.
Illetve a topik címe is úgy kezdődik: [Re: ...
Aki ezek után nem találja meg, az... nézzen körül jobban! ;]

Samsung Galaxy A54

(#380) LeC válasza ferkoboy (#360) üzenetére


LeC
addikt

Van ömlesztett nézet, és pont ugyanolyan mint a régi, csak tudni kell hogy kell beállítani ;)

itt van: [link]

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#381) Rick2 válasza Viktor0610 (#379) üzenetére


Rick2
senior tag

akkor mondom, én vagyok a vak, mert nem találtam....még keresővel sem...WOW. tényleg ott van.... :R

[Szerkesztve]

a szegény ember elfogadja, amit eléraknak, a gazdag pedig elveszi azt, ami jár neki.

(#382) LeC


LeC
addikt

azt meg lehetne oldani hogy ugyannyi gyártó közül lehessen válogatni aprohirdetés feladásánál, mint amennyi az aprok szűrése márka szerintben van?

Vagy legalább a WD kerüljön fel ''A hirdetett termék gyártója'' listára.

köszönöm

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#383) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Hi! Nekem az nem tetszik ebbe, hogy amikor a HW piacon vagyok és megnézek a topikot akkor nincs ott az apróhírdetéshez tartozó link és azt se tudom mi az eladni kívánt tárgy meg semmit.:(

(#384) george11


george11
senior tag

Az apróhirdetések közt a monitorok-tft nekem nem jelenek meg a hirdetések, csak valami hibakód szerű móka. A CRT-s résznél minden ok.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#385) Akheron válasza Parci (#371) üzenetére


Akheron
senior tag

Elrontottad :D

[link]

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#386) LeC válasza SzlobiG (#383) üzenetére


LeC
addikt

ott van az csak meg kell találni ;)

[kép]

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#387) SzlobiG válasza LeC (#386) üzenetére


SzlobiG
félisten

thx.:)

(#388) b.bone válasza SzlobiG (#387) üzenetére


b.bone
senior tag

engem nagyon zavar, hogy rákeresek mondjuk a ''headset'' szóra a fórum témákban és feljön egy halom topic amiből kb kettő szakmai a többi 2000 meg [Re:Apró]...

parci írta:
''és az aprókhoz kapcsolódó topikok nem lesznek elérhetőek a fórum alól sehogy.''

tehát ez pont ezt fogja megszünteti végre?

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#389) sky77


sky77
aktív tag

Csak nekem csinálja az apróhirdetés, hogy a memóriákra kattintás valami ilyesmit eredményez?

köszi, peccsed (Parci)

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#390) Petie válasza sky77 (#389) üzenetére


Petie
veterán

nekem is hülyült.
firefox 2.0

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#391) sky77 válasza Petie (#390) üzenetére


sky77
aktív tag

Nálam NS7.2, ill. IE6 alatt, de látom [link].

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#392) boba6 válasza sky77 (#389) üzenetére


boba6
aktív tag

ugyanezt akartam mondani...

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#393) ferkoboy válasza LeC (#380) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

Nem errol beszeltem/beszeltunk, s reagalt is Parci, h lesz valami...

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#394) SzlobiG válasza b.bone (#388) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen valszeg azt szünteti meg.:)

(#395) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Lehet volt mar rola szo,ha igen sry erte.
Miert van az,ha forum alol neznem a hw piacot egyszer a regi forumos nezetben lep bele (mint a regi hw piac)Maskor pedig az apro nezetben ?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#396) izee


izee
senior tag

apró->monitor->tft: Én nem értem, hogy vannak ezek rendezve, semmi időrendiség, se apró feladása, se utolsó hozzászólás szempontjából. És asszem nem csak ebben a menüpontban. Szal hogy van ez?? :F (időben csökkenőre van amugy állítva....és mi az a forumszerűen csökkenő??...Na az ár szerinti rendezés az legalább számomra is OK, az rendezve van...)

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#397) Akheron


Akheron
senior tag

Javaslom, hogy a ''Házimozi, Hifi'' kategórián belül is legyen fejhallgató alkategória. Tudom, hogy nyomi ország vagyunk, és itt nem sokan vesznek drága fejhallgatót, de nem kellene az ignorálással még tovább erősíteni ezt a problémát :)

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#398) DigitXT


DigitXT
félisten

A keresőt szerintem meg lehetne hagyni a jobb oldalon, és ugyanúgy működhetne, mint a fórumon.:B Pl. az imént egy hosszú piaci témában (ma már apróhirdetés) akartam vmire rákeresni, néztem, hogy nincs ott a kereső, mondom, oké, ott van a bal oldalon: csakhogy tök másképp működik, nem a témában keresett, hanem a témák közt.:O

(#399) parkasz


parkasz
senior tag

Üdv!

Lehet, hogy csak nálam fodul elő, de ha szoftveres hírdetést adok fel, akár hogyan szeretném beállítani, hogy abban a fórumban legyen, mindig a bolhán köt ki. :F
Ez miért van? Vagy én vagyok ennyire sötét?

(#400) ÉM


ÉM
tag

Üdv!
Érdeklődnék lehet e esetleg olyat, hogy pl. a hirdetések bizonyos idő után magától ''záródnak''. Például ha egy hétig valaki nem UP-olja öket vagy kombinálva ha hozzászólás nem történik az aktuális hirdetéshez.
Mert nagyon sok a régi hirdetés amit a feladó elfelejt bezárni miután sikerült megválnia az adott dologtól.
Elnézést ha nyitott kapukat döngetek és hasonló jellegű elképzelések már vannak! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.