Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#51) pilóta válasza Viktor0610 (#50) üzenetére


pilóta
nagyúr

Úgy lenne jó...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#52) Panther-D válasza pilóta (#49) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Nekem úgy rémlik, mintha lenne ilyen gomb.
Én csináltam. :DDD

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#53) zsiga667 válasza Panther-D (#52) üzenetére


zsiga667
addikt

Hogy mik nem vannak... :B:DDD
Akkor már csak azt kell megoldani (ha eddig nem így volt) hogy napi kétszer működjön csak, és hogy a hozzászólások ne vigyék fel a hirdetést csak az UP-gomb.

(#54) Parci válasza zsiga667 (#53) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

gyerekek, mindenki hülyít minket, vagy csak úgy mondtok véleményt, hogy ki sem próbáltátok?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#55) Panther-D válasza Winner_hun (#25) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Ha főtémakörben vagy (HARDVER, MOBIL, stb) akkor valójában a PH-s, IT-s és MA-s legfrissebb topikok keverékét látod.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#56) Panther-D válasza zsiga667 (#53) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Éppen ez történik, ha az apróhirdetések felől nézed az oldalt.
(Fórum felől nézve még mindig a lista elejére kerülnek a topikok minden hsz-nál, épp ezért még mindig tele vannak uppal. Az átálláskor ez remélhetőleg meg fog szűnni, mert nem lesz többé értelme.)

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#57) zsiga667 válasza Parci (#54) üzenetére


zsiga667
addikt

Valóban nem próbáltam még ki az apróhirdetési rendszert (őszintén szólva amíg nem vagyok rákényszerítve addig távoltartanám magam tőle...), de nem állt szándékomban hülyíteni titeket.

#56: Akkor meg nem értem hogy mi a probléma. :F

(#58) Agyasima


Agyasima
senior tag

Csatolófelület szerint szét kellene szedni a VGA-kat mindenképp...

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#59) S.Feri válasza Panther-D (#1) üzenetére


S.Feri
őstag

Egyetlen dologgal nem tudok megbarátkozni csak. Lehet, hogy csak engem(de engem nagyon) zavar. :U Esetleg a ddr1 és ddr2 memókat nem lehetne szétkapni? Mert.....

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#60) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

no emberek:
- nagyon komolyan átszabtuk az apróhirdetések pofáját a fórumszerű listázás esetén. csekkoljátok, ha ez nem fog tetszeni, akkor semmi
- csináltunk AGP, PCIe és Egyéb alkategóriákat a VGA-knak

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#61) Foxi


Foxi
senior tag

Esetleg az apró hirdetéseknél nem lehetne feloldani a korlátot, ami miatt csak az első betű lesz nagy, a többit a fórum motor nem engedi?

(#62) Panther válasza Parci (#60) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Jaja, most már van utolsó hozzászóló is :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#63) Parci válasza Foxi (#61) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

csinálunk majd vmi okosabb szűrést, de a lényeg, hogy a csupa nagybetűzést szűrni kell vhogy...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#64) Agyasima


Agyasima
senior tag

Bevallom én is kötődtem a régi szisztemhez, de ehhez azért egy gratuláció jár. Szép lett... :C :R

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#65) Janoska26 válasza Parci (#63) üzenetére


Janoska26
addikt

Köszi a vga-s akciót sokat segítettetek a kis proliknak :DDD .

(#66) Rive válasza Parci (#60) üzenetére


Rive
veterán

- nagyon komolyan átszabtuk az apróhirdetések pofáját a fórumszerű listázás esetén. csekkoljátok, ha ez nem fog tetszeni, akkor semmi
Teccik :)

Az üzenetek száma direkt dőltbetűs, vagy véletlen? A dőlt egy picit zavaró. Legalábbis nekem.

- csináltunk AGP, PCIe és Egyéb alkategóriákat a VGA-knak
Csak el ne szálljon a ló a kategóriákkal... Ha sok van, az szétaprózza a piacot, és nem fog pörögni.


... Meg a szokásos vesszőparipa: uccsú hozzászólás szerinti nézet valamilyen formában, please... :B

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#67) Parci válasza Rive (#66) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez nálunk nem fenyeget (szétaprózás), egyrészt, mert nem fogjuk szétaprózni, másrészt, mert ugye ömlesztve is látszanak a hirdetések.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#68) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

''up'' :)

emberek, nagyon hallgat mindenki, pedig tudom, hogy a fél fórum a hw piacot nyomja, ergo ezek a kérdések mindenkit érintenek. mondjátok, mi tetszik, mi nem (főleg ez utóbbit), mert csak úgy tudunk javítani rajta. most is előnyére változott a reklamációk nyomán, viszont egy idő után lezárjuk a fejlesztését az egésznek és utána nem fogunk nagyon változtatni rajta.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#69) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Lesz valami ömlesztett nézet az apróhirdetéseknek az új rendszerben? Hasonlóan a mostani hardver piachoz. Tehát hogy csak a címet látom, az utolsó hozzászólást, a feladót és az utolsó postot, esetleg a kategóriát?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#70) Parci válasza Gh0sT (#69) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bocsánat, hogy megint ezt mondom, de használtad már az apróhirdetéses rendszert? :)
ha igen, akkor tudod, hogy
- van ''tömör listázás'' (bal hasáb, beikszeled, leokézod)
- ömlesztve vannak a kategóriák alapból, és csak akkor bontja a rendszer, ha te magad kiválasztod az alkategóriákat szintén a bal hasábban

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#71) Panther-D válasza Gh0sT (#69) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Már van. ''Tömör listázás...'' a bal hasáb ''apróhirdetések szűrése'' blokkjában.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#72) Gh0sT válasza Parci (#70) üzenetére


Gh0sT
addikt

Jóvanna, nem vettem még észre... :U :B Eddig csak feladtam hirdetést az apró részlegben, nyomonkövetni mindig a hagyományos nézetben szoktam, mert számomra áttekinthetőbb.

Viszont ez qrva jó! :D

Szerk.: és itt lehet keresni is, vagy csak szűrni?


[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#73) Parci válasza Gh0sT (#72) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

keresni is lehet, természetesen :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#74) Foxi válasza Parci (#63) üzenetére


Foxi
senior tag

Persze a csupa nagy betű nem lenne túl jó, bár ennyire lehetnének normálisak az emberek, hogy felérik észzel... Mindegy.

(#75) Gh0sT válasza Parci (#73) üzenetére


Gh0sT
addikt

Öööö, és hol? Mert az apró alatt nem találom a jobb felső sarokban a keresőt. :U

Szerk.: nem szóltam, ez is megvan... :)


[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#76) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Ha ilyen szépen kategorizálva vannak a dolgok, esetleg érdemes lenne laikusabbaknak is érthetőbbé tenni. Gondolok itt olyanokra, hogy a 462-es helyetti Socket A megjelölés felhasználóbarát, ellenben a 939/940-es kategória, elvileg magában foglalja az am2 és a szerverprocesszor foglalatokat is de ez egy átlag felhasználónak nem biztos, hogy evidens. További eredményes (sz)épülést a rendszernek! :R

(#77) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

up

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#78) S.Feri válasza Parci (#68) üzenetére


S.Feri
őstag

Továbbra is a ddr1 és a ddr2 memók hirdetéseinek a szétszedését kérném, mint a vgaknal lett szétszedve agp és pcie-re.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#79) föccer


föccer
nagyúr

Nem lehetne megoldani, hogy ha az apró karbantartásánál Upolom a hirdetést, akkor a topikja is megjelenjen a fórumon <hardverpiacos témák között lent balra>?

Vagy a teljes HW piac megszűnik? :F

Mert így csak az aprókban kerül a lista elejére, de azt kevesebben látják mint fórumról.

thx

üdv.: föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#80) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ha már nemtetszés kell:D
Mivel most van több (3) hirdetésem, ha uppolom az egyiket, nekem nem jön be, hogy a lista is változik jobb oldalt. Lehet, hogy sokaknak hasznos, de nekem nem tetszik. Olyat lehet csinálni, hogy valami kapcsolót oda berakni, hogy aki akarja, annak változzon a lista, aki pedig nem akarja, annak ne?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#81) Parci válasza föccer (#79) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a hw piac, mint fórum, meg fog szűnni, illetve rájuk klikkelve az aprókba jutsz, tömör listázással (fórumszerű kinézet). a többi fórumból pedig a bal hasábban a legfrissebb piacos topikok helyett a legfrissebb apróhirdetések fognak látszani

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#82) Panther-D válasza Parci (#81) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

...és ennek megfelelően az utolsó up időpontja szerint lesznek rendezve. :)

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#83) aXXon


aXXon
senior tag

Szintén a ddr/ddr2 es memók szétszedéséért kujtorognék, mert ahogy most áll, az több mint idegesítő :)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#84) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Valami frissítéssel való probléma vagy nemtudom, hogy mi, de van. [link]

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#85) Winner_hun válasza Winner_hun (#84) üzenetére


Winner_hun
félisten

ahaaaa, a LOKÁL-t mutatja
(rejtett up:P)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#86) Panther-D válasza aXXon (#83) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

S.Feri, aXXon: Most már külön van a DDR és DDR2. :)

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#87) Panther-D válasza Panther-D (#82) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Na mostantól már így is van. :)

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#88) XSiGma


XSiGma
aktív tag

lehet hogy már volt de az aprohirdetések így maradnak?

(#89) Panther-D válasza XSiGma (#88) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

...Hogy?

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#90) XSiGma válasza Panther-D (#89) üzenetére


XSiGma
aktív tag

mármint hogy nem lesz helye a képnek

(#91) Panther-D válasza XSiGma (#90) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Miért, nincs helye a képnek? :F Akkor hol jelenik meg nálad?

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#92) XSiGma válasza Panther-D (#91) üzenetére


XSiGma
aktív tag

egy cseppet késő van ;]
szóval az ha rákattintok az aprohirdetések ikonra vagy mire akkor topikszerűen vannak a hirdetések,ha az egyikre kattiontok akkor jön be úgy mint korábban ugyebár
tehát ez végleges,csak most vettem észre..
de akkor nemszóltam

up!

[Szerkesztve]

(#93) Panther-D válasza XSiGma (#92) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Nem, ez a tömör listázás, és ki/bekapcsolható.

Ha még nem állítottad be soha hogy te melyik nézetet szeretnéd használni, és a fórumból lépsz az apróhirdetésekhez, akkor beállítja neked a fórumszerű nézetet (''tömör listázás''). Ha nem tetszik, a bal hasábban (az ''apróhirdetések szűrése'' panelen) a ''tömör listázás'' kikapcsolásával, majd az OK megnyomásával állíthatod vissza a normál apróhirdetés nézetet, és ezt többet magától már nem fogja elállítani neked a gép.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#94) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Esetleg a bal oldalt megjelenő topikok számát (aprósat) meg lehetne emelni? plusz: [link]:B:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#95) God Vazzeg válasza Panther-D (#93) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem eddig minden tetszik, nem tudom még mi fog változni, de már jobb, mint volt :R

(#96) Yutani válasza Parci (#81) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ez nekem egyáltalán nem tetszik. De ez csak egy vélemény.

#tarcsad

(#97) Yutani válasza Yutani (#96) üzenetére


Yutani
nagyúr

Viszont azért van értelme annak, hogy megszűnik a piac fórum-jellege: minden egyes topicot be lehet kategorizálni valahova, és ez jó az eladónak, ahogy jó a vevőnek is, mert irányított keresést tud végezni.

Szóval az előző hozzászólásom igazából csak első felindulásból született. :DDD

[Szerkesztve]

#tarcsad

(#98) Panther-D válasza Yutani (#97) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Na ennek örülünk. :)
És az általad leírtakon felül pl remélhetőleg megszűnik majd az is, hogy UP-pal van tele minden piacos topik --> jóval áttekinthetőbbek lesznek.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#100) lesaux válasza Panther-D (#98) üzenetére


lesaux
veterán

Még egy, ami felidegel a piacos topicban, hogy ezzel van tele:
privi ment
válasz is

erre is

Én meg találjam ki, hogy megvan-e még a termék, illetve hogy hol tart a licit.
Nem hiszem, hogy ezzel lehetne mit kezdeni, nem is azért hoztam fel, inkább csak kiírtam magmaból. :)
Ja, meg az 1 Ft-os árak. Ilyen esetekben vagy kötelezném az eladót, hogy 1 forintért adja el a cuccot, vagy csak kitiltanám. ;] De értelme nincs. Főleg ha növekvő/csökkenő sorba rendezem majd az árakat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.