Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1251) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Másnál sem jönnek be az apróhiretések?

(#1252) Thrawn válasza ToBeY (#1251) üzenetére


Thrawn
félisten

Write-only? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1253) ToBeY válasza Thrawn (#1252) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Sorry :U

(#1254) privnet


privnet
csendes tag

Most mennek rendesen az oldalak ?

Üdv: Miki

(#1255) Ndruu válasza privnet (#1254) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Most nagyon jónak tűnik a sebesség (2Mbit), gyakorlatilag semmit nem lassít a betöltésen a reklám.

Harrrr!!!!

(#1256) privnet válasza Ndruu (#1255) üzenetére


privnet
csendes tag

Lehet azért, mert éjszaka van, fog még kelleni 1-2 teszt, amikor nagyobb a terhelés, addig is ha megtetszik, rendeljetek valamit, már két napja dolgozok, hogy jó legyen ez a vacak kis reklám...

Üdv: Miki

(#1257) privnet válasza Ndruu (#1255) üzenetére


privnet
csendes tag

Meg tudnád ezt erősíteni mindkét topikban, szerintem is nagyon jó most, ha 48 órát megy így, ez a végleges.

Kérnék mindenkit, hogy szedje ki az esetleges tiltást, nem csak azért, mert pénzt kell fizetni a reklámért, hanem azért, mert lehet pont azt a terméket reklámozza, amit kerestek :)

Üdv: Miki

(#1258) pukkancska válasza privnet (#1257) üzenetére


pukkancska
tag

Nálam most sajnos egyáltalán nem működik.
Minden bejön kivéve a hirdetések. De a privnet oldalát sem tudom betölteni, mert 503-s hibával visszadob. :(

(#1259) privnet


privnet
csendes tag

Megint javítottam rajta, valahogy már csak összejön :)

Üdv: Miki

(#1260) Winner_hun válasza privnet (#1259) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1261) privnet válasza Winner_hun (#1260) üzenetére


privnet
csendes tag

Voltak hibák, de volt más okokból is PH kiesés. Én folyamatosan optimizálom a reklámot, remélhetően minél kevesebb belassulást okozva. Ameddig nem megy rendesen, elnézést kérek, ha bárkit zavar, kapcsolja ki. Viszont most megy mint állat :)

Üdv: Miki

(#1262) szab.tam válasza privnet (#1261) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Ameddig nem megy rendesen, elnézést kérek, ha bárkit zavar, kapcsolja ki."

és ezt pontosan hol és hogyan lehet megtenni? (ie7)
mert már megin beállt.... :(( :(((

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#1263) domperke válasza szab.tam (#1262) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Hát a végén nem lesz sok látogatója a privnetnek.....Muszáj ezt? :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#1264) privnet válasza domperke (#1263) üzenetére


privnet
csendes tag

Na... nem kell egyből a negatívba szaladni, lesz látogató és vásárló is rendesen, mert olcsó... :R

Üdv: Miki

(#1265) privnet válasza szab.tam (#1262) üzenetére


privnet
csendes tag

Sajnos nincs IE a gépemen, nem használok ilyesmit :) De valaki más tudhatja...

[ Szerkesztve ]

Üdv: Miki

(#1266) domperke válasza privnet (#1265) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Miki talán lesz belőle valami... :R Ma délelőtt nem lassult idáig.Az olcsó nem biztos,hogy egyenesen arányos a jóval...Sok sikert az üzlethez. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#1267) privnet válasza domperke (#1266) üzenetére


privnet
csendes tag

Az olcsó az, amit más is ad drágábban és nem minőséghez kötődik... de én azon az elven vagyok, hogy minden annyit ér, amennyiért eladják. Legallja termékeket amúgy sem forgalmazok... Ezen a héten jó árban mennek a Toshiba Camileo kamerák, a komplett széria, akit érdekelhet.

Üdv: Miki

(#1268) privnet válasza pukkancska (#1258) üzenetére


privnet
csendes tag

Mindenki kiszedheti a tiltásokat, több mint 24 órát ment villámgyorsan :))

Üdv: Miki

(#1269) pukkancska válasza privnet (#1268) üzenetére


pukkancska
tag

Én nem kapcsoltam ki eddig sem. Különben nem tudtam volna szólni. ;)

(#1270) pukkancska válasza privnet (#1268) üzenetére


pukkancska
tag

No, megint alakítgatsz valamit? :)

(#1271) privnet válasza pukkancska (#1270) üzenetére


privnet
csendes tag

Volt 1-2 cache ürítés, de nagyjából ez a végleges... :))

Üdv: Miki

(#1272) poffsoft válasza privnet (#1271) üzenetére


poffsoft
addikt

Lehet hogy rosszul tudom, de talán a kliens oldalán (ph!) lehetne az ilyen lagg ellen egy timeoutot állítani (praktikusan kisebbre venni), ha már huzamosabban előfordul(hat) ilyen "üzemszünet".
Másrészt meg akár a ph! is cachelhetné a bannerjeidet ilyen lagg kiküszöbölésére (és üzemszünet alatt is élne a bannered...): x mp "No answer" után jöhet a cache-ből...

Nem mintha értenék hozzá :)

[ Szerkesztve ]

(#1273) privnet válasza poffsoft (#1272) üzenetére


privnet
csendes tag

Igen, egy szerver oldali cache-ről beszéltünk már, ami 5 percenként egyszer frissítené a banner tartalmát, de a megvalósításához várjak türelemmel :F

Ami pillanatnyilag rossz helyzet, hogy a szerverem nagyon is jól megy, de a szervert hostingoló szolgáltató route-olási problémákkal küzd... és ez nekem betesz, mert az emberek azt látják, hogy várakozás a privnetre :(

Üdv: Miki

(#1274) privnet válasza poffsoft (#1272) üzenetére


privnet
csendes tag

Most villámcsapás gyors kellene legyen mindenkinek... így is van ?! :F

Üdv: Miki

(#1275) poffsoft válasza privnet (#1274) üzenetére


poffsoft
addikt

:K
határozottan.

[ Szerkesztve ]

(#1276) privnet válasza poffsoft (#1275) üzenetére


privnet
csendes tag

Így kellett volna kezdeni :) Most csak azt figyelem, hogy meddig bírja... :Y

Üdv: Miki

(#1277) poffsoft válasza privnet (#1276) üzenetére


poffsoft
addikt

ne aggódj, szerintem azonnal értesülsz, ha megint belassul :)
csak győzd olvasni :)

[ Szerkesztve ]

(#1278) privnet válasza poffsoft (#1277) üzenetére


privnet
csendes tag

Csak pozitívan gondolkodok... semmi rossz nem történhet! :R

Üdv: Miki

(#1279) bul07


bul07
nagyúr

Rossz helyre írtam :W bocs keresem a megfelelő helyét

egy számomra elég zavaró dolgot észleltem
ha mondjuk prohardver fórumrészébe linkelve van a gamepod fórum akkor balra igazítva hozza be és nem középen(lehet nálam van a hiba nem tudom)
pl ebben a hozzászólásban van link akkor nálam így jön be
[link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1280) Winner_hun válasza bul07 (#1279) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az éppenséggel logout és nem gamepod. A logout fóruma még balra van igazítva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1281) Morden24


Morden24
nagyúr

Remélem jó topikba írok :K

Hardverapróval kapcsolatban van egy olyan észrevételem, hogy a honlap háttereként használt szürke background minden általam eddig megkukkolt monitoron vibrál. Valami kevésbé károsat nem lehetne használni? :B

Sectumsempra - For Enemies

(#1282) ABnormal


ABnormal
őstag

egy posta nevű várost tegyetek be légyszives a városok közé :R

(#1283) D1Rect válasza ABnormal (#1282) üzenetére


D1Rect
félisten

(#1284) ABnormal válasza D1Rect (#1283) üzenetére


ABnormal
őstag

(#1285) Winner_hun válasza ABnormal (#1284) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mert ő ekkor írta a linkelt hozzászólását: 2009-10-22

Amit linkeltél, utolsó rész: biztosan kérte már más is... - így van, pl ő. Meg még jópáran..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1287) adp


adp
őstag

bocs, félre

[ Szerkesztve ]

(#1289) Gardo


Gardo
tag

Sziasztok! Egy kérdésem, észrevételem lenne az oldal illetékeseihez:

nagyon sok olyan hirdetés is van fent az oldalon, ami már aktualitását vesztette, eladta az illető, vagy esetleg hónapok óta nem lépett már be, így nem válaszol a feltett kérdésekre.
Ez számomra és szerintem sok lelkes prohardver fórumtárs számára is bosszantó tud lenni...

Kivitelezhető lenne egy olyan megoldás, hogy a feladott hirdetések pl. 3 hétig legyenek érvényesek, aztán automatikusan törlődjenek a rendszerből? Ez véleményem szerint elegendő idő egy termék értékesítéséhez, ha pedig nem sikerül eladni ennyi idő alatt, pillanatok alatt újra fel lehet tenni az oldalra...

Ezzel a módszerrel sok felesleges hirdetés törlődne az aprókból, nem futnának felesleges köröket a vevőjelöltek, ha már egyesek képtelenek "törődni" saját hirdetéseikkel.

Remélem, megfelelő topikba jeleztem a "problémám" és választ kapok az adminoktól.
Köszi, Üdv!

Annyi vagy, amennyit a szavad ér.

(#1290) stevve válasza Gardo (#1289) üzenetére


stevve
nagyúr

Ezt max. úgy tudnám elképzelni, hogy ami 3 hete nincs előrehozva és nincs hsz vagy válasz sem az eladótól. Az, hogy nem megy el a termék, nem jelenti azt, hogy magára lenne hagyva a hirdetés. :)

(#1291) Gardo válasza stevve (#1290) üzenetére


Gardo
tag

Persze, tudom, hogy nem lehet mindent eladni 3 hét alatt... ez csak egy javaslat a részemről, mely tovább gondolható, fejleszthető. Valamit azért jó lenne tenni az ügyben, szerintem sok támogatója lenne a dolognak. :K

Pl. amit mondasz (3 hete nincs előrehozva - törlődik), már az is előrelépés lenne! :C

Annyi vagy, amennyit a szavad ér.

(#1292) stevve válasza Gardo (#1291) üzenetére


stevve
nagyúr

Amúgy tényleg jó lenne.

(#1293) Gardo válasza stevve (#1292) üzenetére


Gardo
tag

Van rá esély, hogy ezt "felsőbb szinten" is megbeszéljétek és esetleg kedvező döntés szülessen az ügyben? :R

Annyi vagy, amennyit a szavad ér.

(#1294) ollie válasza Gardo (#1289) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A hardverapró hamarosan teljesen meg fog újulni, ezért jelenleg mindenfajta ilyen észrevétel tárgytalan. Időt sajnos nem tudok mondani, de szerintem még az idén bekövetkezik.

***

(#1295) stevve válasza ollie (#1294) üzenetére


stevve
nagyúr

Köszi az infót! Ez jó hír. :R

(#1296) Gardo válasza ollie (#1294) üzenetére


Gardo
tag

Köszi! Reméljük, valami hasonló dolog bekerül az újításba.... :C :R

Annyi vagy, amennyit a szavad ér.

(#1297) Geresics válasza Gardo (#1289) üzenetére


Geresics
addikt

Bár a választ már megkaptuk, azért felhívnám a figyelmet a hasznaltauto.hu megoldására, ahol 1 ill. 2 hétre lehet hosszabbítani a hirdetést. A rendszer automatikusan küld egy e-mail-t, hogy kívánom-e hosszabbítani, ha 1 hétig, akkor ide klikk, ha 2, akkor ide. Szerintem tök jó, és amikor elviszik a cuccot, onnantól egyszerűen nem kattintok még egyszer rá.

Amúgy a flame-elők ellen nem lehet tenni valamit? Én pl. miattuk vettem leg egy hirdetésem, ahol szándékosan piaci ár felett hirdettem egy videokártyát, mert nekem annyit ér. Az álláspontom többször is leírtam a kommentek között, mindenki meg is értette, de van néhány kedves "ember", aki a cirkusz élvezi, és elkezdett visszajárni flame-elni. (Itt a törölt hirdetés.)

Szerk.: még annyit, hogy Pécsett kb. egy bolt van, aki használt termékekkel érdemben foglalkozik, és ennyiért kb. el is tudnák adni, mert aki nem hardveraprón keresi, az ilyen árakkal találkozik. Viszont ott 2-3 hét mire elmegy, addig meg nincs VGA-m, az nem jó, ezért raktam fel ide.

[ Szerkesztve ]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#1298) domi007


domi007
őstag

Panther,
Lehetséges lenne ár/ártartomány (maximum, esetleg minimum) szerint szúrni az aprókat? Velem sokszor megesik, hogy adott keretből kell megoldanom a vásárlást, és ez a funkció ilyenkor nagy segítség lenne.

Kösz,
DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#1299) Winner_hun válasza domi007 (#1298) üzenetére


Winner_hun
félisten

Panther lezso6;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1300) domi007 válasza Winner_hun (#1299) üzenetére


domi007
őstag

igaz..pedig a nyereményjátékon eltaláltam XD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.