Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104351) FoxiestFox válasza Butcher82 (#104350) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jóvanna, egyszer rendeltem hármat, küldtek 12-t
Majdnem tettem a hűtőre is :DD

(#104352) Surfym@n válasza FoxiestFox (#104351) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Akkor lenne egy b*zinagy ThinkPad hűtőd... :DD

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#104353) Dhampir


Dhampir
félisten

(#104354) dreizwanzig


dreizwanzig
tag

Sziasztok!
tudnatok segiteni bearazni az alabbi konfigomat?
t420
256Gb mSATA SSD (ADATA)
8Gb RAM
optikai meghajto
szep allapot
max fenyeron kb 1-1,5 orat bir az akksija

elore is koszi!

(#104355) Tim82 válasza dreizwanzig (#104354) üzenetére


Tim82
nagyúr

Annak ellenére, hogy karácsonyi szünetet tartanak, a beárazós topik továbbra is ez.

Egyébként az árazáshoz ennyi infó szerintem nem elég, nem ártana megírni olyan apróságokat, hogy milyen CPU, milyen felbontású kijelző van benne + vannak-e olyan extrák, mint mondjuk ujjlenyomatolvasó.

Én a magam részéről biztosan nem próbálkoznék 40k felett nagyon vele, még ha nagy felbontású (gyárilag ez 1600*900-at jelent) kijelző is van benne.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#104356) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Észre vettem, hogy az X240 IPS paneljén láthatóan visszamarad a kép egy bizonyos árnyéka kb 3 perc után is akár. Ezzel lehet kedeni valamit, vagy így fog maradni élete végéig. Hallottam olyan módszerről, hogy egy pár óráig fehér képet kell megjeleníttetni a géppel. Működhet?

Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#104357) Tikakukac válasza Ganz-[HUN] (#104356) üzenetére


Tikakukac
titán

A jelenség neve ghosting.

Nem, nem lehet vele kezdeni semmit. Ahol olvastad és akitől olvastad azt a hülyeséget, hogy majd pár óra fehér kép megoldja a fizikai problémádat, nos, töröld, blokkold és tiltsd le.

Nyugi, ezt az x230-ak is tudják stabilan. 5 percig úgy maradt a PH, utána visszaváltasz egy videóra és a fekete sávokon még 1 percig simán le tudod olvasni, hogy mid volt megnyitva a Chromeban.

Ez ilyen, hulladék. De majd gondolom lesz aki megmagyarázza, hogy ez is csak beképzelt dolog, mint az összes többi ordas kapufa is. :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#104358) Ganz-[HUN] válasza Tikakukac (#104357) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Akkor szarni bele :R

Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#104359) #34322688


#34322688
törölt tag

Szerintetek ezzel érdemes újrapasztázni a procit: Arctic Cooling MX-4 2019

(#104360) Digitalpimp válasza #34322688 (#104359) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Attól függ, mi van most rákenve. Pár fokot hozhat még, pl. az MX2-höz képest is.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#104361) #34322688 válasza Digitalpimp (#104360) üzenetére


#34322688
törölt tag

Fogalmam nincs mivel lehet kenve most a proci, nem régóta van meg a gép.

(#104362) Digitalpimp válasza #34322688 (#104361) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Úgy más, azt hittem te pasztáztad nemrég, aztán most át akarod kenni az MX-4-gyel. Ha jobban bízol ebben a pasztában és a saját munkádban, akkor csináld meg. Rosszabb csak nem lesz. Azért óvatosan!

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#104363) fattyu válasza #34322688 (#104361) üzenetére


fattyu
veterán

if it works dont fix it...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#104364) Tikakukac válasza Digitalpimp (#104362) üzenetére


Tikakukac
titán

Szerintem pont tavaly karácsonykor írt be ide valaki aki kukára rakott egy "mindent jól csináltam" pasztázással egy gépet. Úgyhogy ha nincs baja, akkor nem pasztázunk, mert minek.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#104365) Frawly válasza Tikakukac (#104364) üzenetére


Frawly
veterán

Ezzel jártam én is így, anno írtam X220-on. Igaz nem kukára ment a gép, hanem csak az alaplapi chipset hibásodott meg, és nem kezelte a SATA eszközöket, de emiatt alaplapot kellett benne cserélnem, a mai napig ez a szutyok pótalaplap megy benne, i5 procis, csak USB2 van rajta :( Pedig mindent jól csináltam, vagyis ezek szerint mégse, de ez van. Ráadásul nem először pucoltam, szedtem szét, ugyanezt a gépet előtte min. kétszer, és akkor nem volt vele baj. Most meg valami félrement. A legszarabb az egészben, hogy tanulság sincs, mert az életben nem tudom meg, hogy a szerelésnek melyik pontján hibáztam.

Szóval egyetértek, ha nem muszáj, akkor hobbiból ne legyen pasztázgatva. Persze ez csak az X-ekre igaz, vagyis a 14 colosakat nem ismerem. A 15 colos TP-k viszont könnyen újrapasztázhatók, ott könnyebb hozzáférni a hűtéshez.

Az MX-4 amúgy jó paszta, az egyik legjobb. Azzal mellényúlni nem lehet. Nálam ilyen 20-30 fokkal lett hűvösebb a gép tőle. Igaz egy agyonszáradt, gyártó által is minimumra spórolt gyári pasztához képest ilyen jó, ha már eleve egy jobb paszta van a procin, akkor kevésbé látványos a javulás, illetve attól is függ, hogy a venti mennyire volt eltömődve porcicákkal.

Igazából már nem is csinálom meg ezt az X220-at. Csak nem tudom mit vegyek helyette 1000 fontos árig bezárólag. Valami 15 colos, normál méretet. Még egyszer ilyen spéci 12-14 colosat nem vállalok be, túl sok korlátja van. A T580, T590-nel szemezek. Ezekhez van már normális IPS kijelző, meg nem olyan drágák, főleg nem használtan. De bizonytalan vagyok, ne vegyek-e mégis Dell Latitude-ot, vagy gamer notiban is gondolkoztam, de abból most faragtam rá egy tűrhetetlenül hangos példánnyal, vissza kellett küldenem. Fontolom, hogy az asztali gépet használom annak áthelyezésével inkább, és nem lesz laptop egyáltalán.

(#104366) Ganz-[HUN] válasza Frawly (#104365) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

X240-et darabokra szét (próbáltam szedni), alaplapot feszigetni kellett mert a mongol csíkszemű ív heggesztő hogy oldotta meg az alaplap rögzítését középen a kettő dollár 50ct-es fizetéséből (aki érti a viccet és tudja ki szokta mondogatni, pacsi neki :) )? Na hogy? Úgy van b*meg kétoldalú ragasztóval. :U Touchpad ahogy olvastam úgyszintén.

Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#104367) Ganz-[HUN] válasza Ganz-[HUN] (#104366) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Conclusion lemaradt: Klaviig lebontottam, utána 180°, vissza az egész mert észrevettem a ragasztást. :DDD

Csodák csodájára, a gép megy, pasztázás után pedig rendesen forrót fúj ki a gép már terhelve, szóval biztos hogy ér valamit még az MX2 is egy 4200u-n

Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#104368) HSM válasza Tikakukac (#104357) üzenetére


HSM
félisten

Ez amúgy szvsz még nagyobb gáz, mint a 60% sRGB lefedettség. Hihetetlen, iléyen hulladékokkal piacon lehetett lenni... És még a tavalyi gépekben is 60%-osok voltak többnyire a 14" FHD panelek... :N

(#104363) fattyu: +1. :K

Akartam múltkor kérdezni, T480s-ekkel van tapasztalatod, azok halnak-e le sűrűbben az ideálisnál? :D

(#104365) Frawly: Már maga a szétszedés okozta mechanikai stresszek kihozhatnak amúgy addig rejtett hibákat. Pláne, ha még hozzájön egy szerencsétlen rossz mozdulat.
Egy normális minőségi pasztázás után amúgy évekig (3+) nem kell hozzányúlni.

Gamer notit én csak akkor vennék, ha szereted, ha fáj... :DDD

(#104369) Frawly válasza Ganz-[HUN] (#104366) üzenetére


Frawly
veterán

Hú, az nagyon gáz, ha ragasztva van. Elvileg elég meleg levegőt ráfújni (hajszárító szűkített fúvókával, vagy hőpisztoly), akkor elengedheti a ragasztás, de ha nagyon túlzásba viszed a hőt, az az alaplapnak is árthat. Ezt csak egyszer kell eljátszani, míg elsőre fel nem szeded a lapot, onnantól a felületeken ott maradt ragasztót már könnyebb lekapargatni, feloldani.

(#104368) HSM: egy Asus GL702ZC volt, amivel ráfaragtam. Annyira hangos a hűtése már alapjáraton is, hogy már akkor nagyon zavaró, pedig én nem vagyok kényes a hangosságra. Amikor meg igazán terhelve van, annyira hangos, hogy konkrétan megmaradni nem lehet mellette, olyan turbinahangja van, hogy szerverek elbújhatnak mellette, az albérletben majdnem felkeltettem a népeket. Persze ért is valamit a hűtés, nagyon parádésan hűvösen tartotta, de a zajban nem lehetett meglenni, még fülessel sem. Ráadásul szoftveresen a ventit nem lehetett szabályozni rajta, UEFI-ben sem volt ilyen opció, se fan settings, se fan curve. Kár érte, mert ha a hűtése nem lett volna ilyen hangos, amúgy nem rossz ki gépecske. De még nem is ez, a gamer notis topikban erre még megnyugtattak, hogy a többi hasonló lapos sem sokkal halkabb, nehogy azt higgyem. Faxa.

(#104370) HSM válasza Frawly (#104369) üzenetére


HSM
félisten

Normális asztali gépet kell venni hasonló konfiggal, még kevesebb pénzből kijössz és csendes is lesz. Játszani nem notebookon kell szvsz. Asztali gép, rendes monitorral, és beviteli eszközökkel. Az normális összegből kihozható, karban tartható, bővíthető is, és normálisan is fog működni, nem lesz helikopter a szobában, nem lesnek throttling hegyek, és remélhetőleg nem süti meg magát ~2 hónappal a gari idő lejárta után sem....

Amire meg hordozgatásnál szükség van, arra simán jók az integrált vackok, esetleg valami nagyon belépő mini dedikált VGA-s cucc.

[ Szerkesztve ]

(#104371) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

olyannal találkozott vki, hogy T450+ w10nél hogy a fényerő erősség szabályzás nem megy?
Se FN+F5/F6 se jobb alsó sarokban a szabályzópanel nem működik. A hangsítás (Fn+F2/F3 igen)

(első 15perc google keresés nem segített)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#104372) Tikakukac válasza Dare2Live (#104371) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha az első 15 perc Google és mondjuk 5 perc helyi kereső sem dobta a megoldást, akkor csiszolj a keresőszavaidon, mert szerintem heti rendszerességgel feljön a téma.

Első kérdés: új-e a gép (mármint neked), működött-e rajta eddig a fényerő állítás?

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#104373) TunerJoe válasza Dare2Live (#104371) üzenetére


TunerJoe
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

instagram.com/albert__gyorgy

(#104374) peti_s válasza Frawly (#104365) üzenetére


peti_s
addikt

Ezért nem állok neki sajnos az X200-X201-nek, pedig aktuális lenne már az is.
Na majd jövőre. :D :D

(#104375) Dare2Live válasza Tikakukac (#104372) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nekem nem új.
Ez volt a céges gépem az elmúlt 3+évben újonnan kaptam W10 volt rajta és a fényerőállítás 2hete is működött. Most kaptam helyette T480at ezt meg 20kért megvettem. Persze céges W10et legyalulták róla.

Amiket találatok vannak azoknál azért nem megy mert kijelzőt cserélte ebben meg nem az eredeti van. De mindjárt keresgetek itt is még1 kört.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#104376) Dare2Live válasza Dare2Live (#104375) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Azt kb kizártnak tartom hogy service desk amíg gyalun volt kicserélte volna benne.Addig meg müködött a fényerőállítás. Meg új kora ota nálam volt.

device manager képek [link]
+info
"Outranked Drivers: monitor.inf:*PNP09FF:00FF2000
Device Updated: false
Parent Device: PCI\VEN_8086&DEV_1616&SUBSYS_503417AA&REV_09\3&b1bfb68&0&10"

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#104377) donjohnson válasza Dare2Live (#104376) üzenetére


donjohnson
addikt

próbáld meg ezt feltenni, nem tudom, hogy segít-e, de hátha: Hotkey Features Integration

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#104378) Frawly válasza Dare2Live (#104376) üzenetére


Frawly
veterán

Pedig ebben nem lehetsz biztos, hogy nem cserélték-e a kijelzőt. Ezt most nem kötözködésből írom, hanem komolyan. Úgy tudod ellenőrizni, hogy valami rendszerinformációs programmal (pl. AIDA64) megnézed a kijelződ EDID kódját, az alapján lehet ellenőrizni, hogy milyen panel, és hogy feketelistás-e.

(#104379) darvinya


darvinya
titán

Sziasztok

Tudom, hogy nem Ideapad topik, de hátha tudtok megoldást 330 touchpad beállításához.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#104380) Tikakukac válasza darvinya (#104379) üzenetére


Tikakukac
titán

Kicsit balra, kicsit jobbra, na meg egy picit előre, kész is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#104381) HSM válasza darvinya (#104379) üzenetére


HSM
félisten

Eszközkezelőben tuti kikapcsolható az is. ;]

(#104382) darvinya válasza HSM (#104381) üzenetére


darvinya
titán

És Tikakukac

Köszönöm az építő(bontó) hozzászólást. :DDD
Én mondjuk görgetést, stb. szeretném beállítani.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#104383) Tikakukac válasza darvinya (#104382) üzenetére


Tikakukac
titán

Érintőpad/egér beállítás mondjuk?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#104384) darvinya válasza Tikakukac (#104383) üzenetére


darvinya
titán

Ott csak egér beállítás van, nincs erintő pad.

(#104385) Tikakukac

Lenovo Vantage nem talált, máshogyan sem adott találatott. :(((
Után írtam ide.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#104385) Tikakukac válasza darvinya (#104384) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem ártana kezdeni egy driverrel mondjuk. Akár. De ez már tényleg nem ide tartozik.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#104386) Frawly válasza darvinya (#104384) üzenetére


Frawly
veterán

Akkor el is érkeztünk a problémád gyökeréhez, fel kéne tenni a gyártói touchpad drivert. Lehetőleg a legújabbat, akkor lesznek érintőpados beállítások. Azt konkrétan nem tudom, hogy az Idepad 330-hoz melyik driver a legjobb, de én a Lenovo oldalán indulnék neki. Vagy Ideapad-topik, ott hátha fejből tudják.

(#104387) Tim82 válasza darvinya (#104384) üzenetére


Tim82
nagyúr

Esetleg itt: [link] érdeklődj, mert aktív topik és tulajok is vannak arra.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#104388) darvinya válasza Tim82 (#104387) üzenetére


darvinya
titán

Köszönöm

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#104389) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Hali!
Naná hogy német vakáción kell az X240-nak megdöglenie.
Csavarhúzó és multiméter nélkül. Ki se tudom deríteni hogy a vatta új gyári töltő vagy a gép halt le :C

Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#104390) Tikakukac válasza Ganz-[HUN] (#104389) üzenetére


Tikakukac
titán

Mondjuk erre azért lenne egy sor ötletem, de légy kreatív :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#104391) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sziasztok!

Lenovo T560-as gépem szét fogom szedni mert bővítem a memóriát meg kicserélem a gyári törött SATA connector-t is. ;]

Az a kérdésem hogy a gyári paszta jó minőségű vagy érdemes cserélni?
Most lesz egy éves.

(#104392) Ganz-[HUN] válasza Tikakukac (#104390) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Gépház alja le (egy bicskával kimaszíroztam a csavarokat), CIRMOS2032 és belső akku le fél percre, töltő bedug, pöccre indull, bios->power belső akku letiltása, akku fedlap vissza, töltő rádug, indul, enjoy. :DDD

Tóth Józsi: Meg kell nézned, hogy hány fokon szaladnak a dolgok a gépben. Ha nem vészes, akkor nem foglalkoznék a pasztával.

[ Szerkesztve ]

Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#104393) Tikakukac válasza Ganz-[HUN] (#104392) üzenetére


Tikakukac
titán

Szinte megjött a kedvem a vásárláshoz. :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#104394) Ganz-[HUN] válasza Tikakukac (#104393) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

40-es sorozatot? Á... Nekem tele van vele a faxom, nemhogy neked :DDD

Csak úgy kíváncsiságból... X250-nnek az alaplapja belemegy az X240 házikójába?

[ Szerkesztve ]

Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#104395) Tikakukac válasza Ganz-[HUN] (#104394) üzenetére


Tikakukac
titán

Már gondolati szinten is elegedtem a kérdést. Annyira olcsó az x250 és eleve "moddolt", hogy hacsak nem cél időt égetni, zéró értelme van. De nagyjából hasonló a 2 gép.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#104396) zoli62


zoli62
addikt

A L440 széria gyári akkuja új korában átlagos használattal hány órát bírt egy töltéssel?

(#104397) HSM válasza tothjozsi96 (#104391) üzenetére


HSM
félisten

A típus alapján inkább 3-4 éves kéne legyen, nem szűk 1. :F

(#104398) tothjozsi96 válasza HSM (#104397) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Én egy éve vásároltam új, bontatlan gép volt, 240-ért asszem.

Nem tudom mennyit állt, igazából TPFanControl-al teljesen jó, de gyárilag nagyon hangosnak találom a ventijét, egy youtube mellett is olyan szélzaj van (TPFan nélkül).

Majd indítok egy Prime-ot, kíváncsi vagyok meddig megy fel.

(#104399) donjohnson válasza tothjozsi96 (#104398) üzenetére


donjohnson
addikt

ha netezés közben 60 fok körül van tpfancontrol-lal, akkor ne bántsd szerintem.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#104400) bigrock


bigrock
addikt

Üdv,
ha az AIDA64 azt mondja a kijelzőre, hogy:
Képernyő azonosítója LEN40E2
Gyártó   LP125WH2-SLB3
Akkor ebből lehet-e tudni, hgy IPS vagy TN a panel?
Köszi a válaszokat!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.