Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35901) n0_gAboR válasza andorra (#35900) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Nem nagyon tudom hol meghallgatni sajnos.

Amilyen zeneket hallgatok (fokent elektronikus, elegge basszus orientalt) nem szolgalja ki rendesen a 2.0 rendszerem, igy gondoltam megtamogatom egy plusz mellyel.

(#35902) blattida válasza n0_gAboR (#35897) üzenetére


blattida
nagyúr

Most vagy veszel egy normális szubot, például egy REL-t használtan vagy megfogadod andorra tanácsát és a jelenlegi dobozaid cseréled le egy jó használt hangsugárzó párra, mindenképp spórolsz, nem is olyan kevés pénzt. Jelenleg milyen hangdobozaid vannak?

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#35903) HoryThePooh válasza andorra (#35742) üzenetére


HoryThePooh
aktív tag

Nem, A+B vannak bekötve és egyszerre üzemelnek.
761 papír magasai, főleg jazz-dob seprűket iszonyatosan jól kezelik, viszont nincs elég mélye.
762i viszont a nekem megfelelő mélyre tud menni. Kettő együtt képez számomra megfelelő dinamikát és szép hangokat. Mintha 2-vel nagyobb (értsd, minőségben) falam lenne.
Szépen barátságban ülnek a hangfal állványon, kicsi a nagyon, megfelelő Pritt Multifix elválasztással. :D

Azóta annyi változott, hogy egy FiiO L11 iPhone dokk
[link]
beköltözött, hogy ne érje szó a ház elejét és kihagyjuk a belső DAC-ot. Így line-out kimenet keletkezett.

Én igazán nem veszek húú de nagy különbséget észre, de leírások és fórumok alapján ez így a helyes út.
Igaz nem DAC-ba megy innen (mer' nincs is :) , hanem ugyanúgy jack-RCA kábellel a NAD3020-ba.

[ Szerkesztve ]

The one who has a true friend doesn't need a mirror :)

(#35904) andorra válasza HoryThePooh (#35903) üzenetére


andorra
őstag

(#35737) HoryThePooh válasza RazorGTR1 (#35173) üzenetére
(#35903) HoryThePooh válasza andorra (#35742) üzenetére
A villanyóránkat ennél sűrűbben kell leolvasni, mint ahogy Te üstökösként vissza-visszatérsz.

Röviden összefoglalva: örülök, hogy elégedett vagy a hifi rendszereddel, de követendő példaként csak óvatosan vezesd fel egy hifi fórumban.

(#35905) HoryThePooh válasza andorra (#35904) üzenetére


HoryThePooh
aktív tag

Nem is volt célom sose 'Follow Me' felirattal a nyakamban vezetni a Népet. Örömmel olvasom hozzászólásaitokat, hallgatva próbálok tanulni.
Üdv, a csöndes üstökös.:-)

The one who has a true friend doesn't need a mirror :)

(#35906) blattida válasza HoryThePooh (#35905) üzenetére


blattida
nagyúr

Csak nehogy meteoritként végezd egy fázós hajnalon. ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#35907) bmakszim válasza HoryThePooh (#35903) üzenetére


bmakszim
senior tag

A DAC-ot nem hagyod ki vele, továbbra is a telefonét használja, mivel az L11-ben nincs DAC, de a LOD-ból már analóg jel megy az erősítőbe.

(#35908) HoryThePooh válasza bmakszim (#35907) üzenetére


HoryThePooh
aktív tag

Jogos! Hülyeséget írtam, köszi a korrekciót.
Csak a belső fülhallgató erősítőt kerüli el. Ezt írták:

"RAW DATA" -> DSP -> DAC -> (LOD) -> Internal Headphone amp.

line-out:

i.) gives you a signal (more or less) untouched by the device's internal amp and volume control mechanism;

ii.) has an output impedance well matched to the input impedance of line-in on devices that accept line-level inputs;

iii.) provides a standard peak voltage of no more than 2.1 volts, thereby providing a standard voltage of sorts around which devices are designed and built.

A lassan felpörgő visszatérő üstökös... de ne ijedjetek meg, nem fogok itt sok csóvát húzni... :DDD
Üdv Néktek!

The one who has a true friend doesn't need a mirror :)

(#35909) Tamoo válasza n0_gAboR (#35899) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Mekkora szobába keresel szub-ot? :U

(#35910) andorra válasza Tamoo (#35909) üzenetére


andorra
őstag

Egyszer volt, hol nem volt, egy vonósnégyest, házi koncertre hívtak. A csellista megkérdezte a házigazdát, hogy mekkora szobában kell játszaniuk. Miután megtudta, hogy mindössze 18 m2-es a szoba, úgy döntött, hogy cselló helyett csak hegedűt visz. A mesének vége, jóéjszakát gyerekek.

(#35911) Tamoo válasza andorra (#35910) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Értettem. :D

(#35912) PuMbA


PuMbA
titán

(#35913) #71562240


#71562240
törölt tag

Kedveseim, most csak úgy felvillanyozólag bedobom a köztudatba, hogy mintegy 90%-ban kész van az első (nulladik) hozzászólás, blattida és kammerer azért ügybuzgóskodott itt a napokban kevesebbet, mert nappal a most éppen feltorlódott munkáikat végzik, éjszaka pedig első(nulladik)hozzászólást szerkesztenek. Én most rohanok is utamra, csak jeleztem, hogy hétvégén már a szöveg nyilvános zsürizése következik. (És azt is előre jelzem, hogy nagyon komoly munka folyt-folyik, nagyon komoly végeredménnyel, tehát aki bele akar majd szólni, az kösse fel a gatyáját, - és esetleg számítson komoly ellenállásra a szerkesztőbizottság (és az előzsüri) részéről! Hűbelebalázsok kíméljenek! :) )

(#35914) PuMbA válasza PuMbA (#35912) üzenetére


PuMbA
titán

Mármint amit mutogatnak, így prezentálva :) Nem vitaindítás miatt tettem be :)

[ Szerkesztve ]

(#35915) DrHengelhoff válasza PuMbA (#35912) üzenetére


DrHengelhoff
csendes tag

Elárulod röviden mi a tanulság? szégyen vagy sem, nem egészen értettem :B

(#35916) PuMbA válasza DrHengelhoff (#35915) üzenetére


PuMbA
titán

Angolul tudsz jól? :) Mert akkor nem írom le, ez egyébként a második rész. Itt az első rész, ebből elvileg meg kéne értened.

[ Szerkesztve ]

(#35917) andorra válasza DrHengelhoff (#35915) üzenetére


andorra
őstag

Én elárulom:
a tanulság az, hogy ne nézz meg olyan linkeket, amiket úgy tesznek eléd, hogy semmi érdemi tájékoztatás nem utal arra, hogy az neked fontos lehet! Ilyenekkel van tele a net.

[ Szerkesztve ]

(#35918) n0_gAboR válasza blattida (#35902) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Jelenleg ilyen hangszoroim vannak: CAV DP-288

Szepen szolnak, haverom 80 ezres Jamo hangfalparjaval hasonlitottuk ossze, eg es fold volt a kulonbseg a CAV javara.
De a hangkepe mas mint amire nekem szuksegem van, elektronikus zenehez sokkal kiemeltebb melyekre van szukseg. Ez is tudja produkalni a szukseges melyeket, de csak magasabb hangeron, ami mar a magasakat/kozepet tekintve sok a szobaba.

(#35919) andorra válasza n0_gAboR (#35918) üzenetére


andorra
őstag

80 ezres Jamo hangfalparjaval hasonlitottuk ossze, eg es fold volt a kulonbseg a CAV javara.

De miért azzal, ha az sem tetszik? (Tudom a választ, mert nem volt más lehetőség...) További összehasonlításokra lesz szükséged, mindaddig, amíg meg nem találod a neked megfelelőt. Nem lesz könnyű.

[ Szerkesztve ]

(#35920) n0_gAboR válasza andorra (#35919) üzenetére


n0_gAboR
őstag

"mert nem volt más lehetőség" true ;)
Lehetoseg nincs nagyon, nincs nagyon ismerosom akit erdekelne a tema. De idovel majd alakul a dolog.

Egyelore abszolut elegedett vagyok a hangszoroval, szerintem nagyon megerte ennyi penzert. Egy jo mellyel kiegeszitve mar abszolut meg leszek elegedve a hangzassal, csak meg kene talalni a penztarcamnak es az igenyeimnek megfelelot:)

(#35921) eclipse006


eclipse006
őstag

Valakinek volt már szerencséje Marantz CD-67 SE játszóhoz?

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#35922) ozzy711 válasza eclipse006 (#35921) üzenetére


ozzy711
őstag

Nekem az MKII-es verzió volt. Meg voltam vele elégedve. A szabályozató előfok kimenet különösen tetszett.

(#35923) eclipse006 válasza ozzy711 (#35922) üzenetére


eclipse006
őstag

Elég jó áron tudnék, viszont meghallgatni sajnos nem tudom. :(

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#35924) Alu


Alu
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom jó topikban járok-e, remélem igen.
Garry Guy-H hangfalról mit érdemes tudni? Erősen agyalok egy pár megvásárlásán, de furának tartom, hogy használtan ennyire 'olcsó' (18.000/db) legyen. A Garry Joy hangfalért is használtan 65.000, újonan 100.000 Ft -ot kérnek (/db !). Igen tudom, az így 300w, meg úgy 98dB -es, ez a Guy-H meg csak alig 150w -os stb., de akkor is 47.000 Ft a különbség, amiből akár egy új, márkás, középkategóriás erősítőt is lehet venni.. (..de használtat biztos)
Szerintetek érdemes egy ilyen hangfalpárra beruházni? Kis mérete ellenére tényleg brutálisan szól és rendkívül strapabíró? Akinek van/volt ilyen hangfala és megosztaná tapasztalatait nagyon megköszönném!! :R

λŁƯ™

(#35925) andorra válasza Alu (#35924) üzenetére


andorra
őstag

Itt ezen a fórumon, nem brutálisan szóló, hanem lehetőleg élethűen szóló hangdobozokat keresünk. (Többnyire mérsékelt sikerrel.) Ennek megfelelően, ez a típus, sok társával együtt, teljesen kiesik az érdeklődési körünkből. A mi izlésünkre egyáltalán ne hagyatkozz, hallgasd meg és a ha neked tetszik, vedd meg !

(#35926) Alu válasza andorra (#35925) üzenetére


Alu
senior tag

Köszönöm a gyors választ! :R

λŁƯ™

(#35927) ozzy711 válasza eclipse006 (#35923) üzenetére


ozzy711
őstag

Úgy emlékszem a Hi-fi Piacban vagy a magyar Hi-fi Choice-ban olvastam egy tesztet, abban jókat írtak róla, de ez semmit sem jelent ugye, mivel a rendszered és akusztikus környezeted teljesen más...
Meghallgatás nélkül nehéz ügy valóban...
Azt azért vedd figyelembe, hogy a legfiatalabb is lehet vagy 10 éves!

[ Szerkesztve ]

(#35928) perempe válasza n0_gAboR (#35918) üzenetére


perempe
addikt

ahhoz PA cucc lenne ideális, nem? vagy PA-hangszórókból épített hangfal.

most hallgattam profi stúdiómonitort, ami PA hangszórókra épül. nem ment igazán mélyre, viszont az üstdobok máshogy szóltak, mint 85 decibeles, átlagos hifi cuccon.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#35929) eclipse006 válasza ozzy711 (#35927) üzenetére


eclipse006
őstag

Ezért is vacillálok nagyon. Teszek egy próbát, maximum, ha nem tetszik, megpróbálom eladni. :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#35930) krichd1


krichd1
addikt

Tannoy Jupiter 307-ről van vkinek tapasztalata ? Mennyit érdemes maximum adni érte ?

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#35931) DDL válasza eclipse006 (#35929) üzenetére


DDL
őstag

Azért ne essünk át a ló másik oldalára :) Nehéz ajánlani készülék tipusokat, de azért vannak egyértelmű dolgok. Ha CD67SE-t (neked) jó áron tudsz szerezni, akkor mindenképpen érdemes megvenni. 1 dologra oda kell azonban figyelni: kipróbáláskor lehetőleg minél többféle írott lemezzel le kell tesztelni. Ha nyűgös akkor inkább felejtős.

Üdv: DDL

[ Szerkesztve ]

Messziről jött ember azt mond amit akar. http://logout.hu/blog/ddl/index.html

(#35932) perempe válasza DDL (#35931) üzenetére


perempe
addikt

hi DDL!

küldtem privit.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#35933) blattida válasza eclipse006 (#35921) üzenetére


blattida
nagyúr

Szerintem a philips-ed ne cseréld le erre a marantzra, nem volna jobb, csak más.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#35934) eclipse006 válasza DDL (#35931) üzenetére


eclipse006
őstag

Nem áll szándékomban, én is jókat hallottam róla. :K A nyűgösséget arra érted, hogy lehet a lézerfej már nem az igazi? Van itthon egyébként tartalékban egy CDM 12.1-es mechanikám, ugyanis dettó ez a futómű van a jelenlegi Philips CD750-emben.

blattida: Megmarad a Philips is, már csak azért is mert már bele lett piszkálva, így nem hiszem, hogy egykönnyen elkelne. Kipróbálom ezt Marantz-ot, ha tetszik amit hallok, akkor marad. :) Mit értesz azalatt, hogy más?

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#35935) axevice


axevice
csendes tag

sziasztok!

olyan kérdésem lenne hogy kinéztem magamnak egy harman kardon erősítőt ami tudja az airplay funkciót hogy ipad-röl tudjak zenét lejátszani.

mi a véleményetek ezekről az erősítőkröl?

http://extremeaudio.hu/akciok/akcios-ajanlatok/komplett-szettek#!/~/product/category=2896121&id=15846110

ezt a settet néztem de a hangfalból lehetne valami jobb

kb 35nm2-es szobába lenne használva tv-ra is rákötném hdmi-vel

kell mélynyomó vagy van olyan hangfal ami tudja a mélyet normálisan kiadni?

pl néztem ezt ami elég jó áru és a mélyet is kiadja

http://www.plazamarket.hu/index?store=audio_market&page=product&bid=aVabuTabeQeVuga&select=&level=&category=&IMRSID=qnbmuqjiqk86ggbc4g8vs6io27

(Alacsony frekvencia [Hz]
19 -től)

várom a válaszokat ajánlásokat köszönöm!!

András

(#35936) blattida válasza eclipse006 (#35934) üzenetére


blattida
nagyúr

Az lehet, hogy a gyári állapotú philips-hez képes mélyebre megy és talán nagyobb volumenű is a hangja, viszont a philips-ed pontosabb és szárazabb hangú, a marantz csicsásabb, lenyűgözőbb, viszont a kis holland igazabb és több benne az élet, szerintem.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#35937) eclipse006 válasza blattida (#35936) üzenetére


eclipse006
őstag

Értem és köszi! Jól írtad le a Philips hangját. Nekem egy kicsit sok ez a szárazság, valószínűleg a dobozaimra is jellemző ez a tulajdonság. Nem várok megváltást ettől a Marantz-tól, de talán olyan hangot kapok, ami megközelíti azt, amit már egy ideje keresek. Az is lehet, hogy jól kijön majd a többi komponenssel, az is lehet, hogy nem. Az erősítőm is Marantz egyébként.
Arra már rájöttem egy ideje, hogy a dobozaim érzékenyek rendkívül a forrásra. Ha egy felvétel nem igazán jó, azt nagyon kihangsúlyozza, de ha jó azt meghálálja.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#35938) blattida válasza eclipse006 (#35937) üzenetére


blattida
nagyúr

Nincs mit. :)
Ezek a régi dobozok gyakran nagyobb érzékenységűek és kevésbé színeznek, ezért semlegesebb a hangkarakterük, nem kozmetikáznak annyira, ezért is van az, hogy a felvétel hibái jobban átjönnek rajtuk, ezért többet mutatnak belőlük.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#35939) andorra válasza axevice (#35935) üzenetére


andorra
őstag

A legegyszerűbb válasz az erre, hogy a házimozi topikban érdeklődj !

Megjegyzem: lehet olyan házimozi rendszert építeni, ami sztereo zenehallgatésra is kiváló (nem ebből a szettből), látom a költség oldalon nem vagy túlságosan korlátozva. Viszont erősen kérdésesnek ítélem,a leírtak lapján, hogy valóban erre lenne szükséged. (Ha mégis, akkor például az Ipadra, mint forrásra eleve nem építhetnél, )

[ Szerkesztve ]

(#35940) eclipse006 válasza blattida (#35938) üzenetére


eclipse006
őstag

Ez egyébként önmagában nem lenne baj, csak emiatt jól meg kell válogatnom, hogy mit hallgatok. :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#35941) #71562240 válasza eclipse006 (#35921) üzenetére


#71562240
törölt tag

Az egy tipikus Marantz hangzású, best buy közeli illetve kifejezetten best buy készülékként széles körben közkedvelt volt annak idején, elsősorban a marantzos erényekkel, kevésbé a marantzos hibákkal. Még nem volt annyira a letisztultság irányába menő hangja, mint az utóbbi egy-másfél évtized Marantzainak, tehát egy kicsit "piszkosabb", helyenként "túl lágy" megszólalása volt, de ugyanannyival elevenebb is a maiakhoz képest. Nagyon megbecsült lejátszó volt "fénykorában". Az meg egy más ügy, amit blattida is ír, hogy a Philipsedet érdemes lenne-e lecserélni rá. Ha, amint írtad, "párhuzamos" készülékként akarsz próbálkozni vele, akkor nyilván tényleg jó áron lenne rá lehetőséged, azt pedig erősen valószínűsítem, hogy elégedett leszel vele, arra például kifejezetten alkalmas lesz, hogy egyik hangfelvételt a Philpsen, másikat a Marantzon fogod szívesebben hallgatni.

[ Szerkesztve ]

(#35942) eclipse006 válasza #71562240 (#35941) üzenetére


eclipse006
őstag

Az egyáltalán nem lesz baj, ha kicsit lágyabb hangzású, mert talán kompenzálja azt a szárazságot amiről beszéltünk blattida-val. Már nagyon várom, hogy megérkezzen, kíváncsi vagyok milyen párost alkot a PM4000-es erősítőmmel. Egyelőre marad mind kettő játszó, idővel úgy is kiderül melyik a legmegfelelőbb nekem. A Philips-em már jól ismerem, rengeteg CD van a háta mögött. :)
Köszi neked is az infót!! :R

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#35943) krichd1 válasza krichd1 (#35930) üzenetére


krichd1
addikt

Képekről úgy látom, hogy hasonló a hangszórókészlete mint a Mercury szériának. A Jupiter ennek az előző szériája volt ? Kevés információt találtam róla. :(

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#35944) #71562240 válasza krichd1 (#35943) üzenetére


#71562240
törölt tag

Én is csak mint "Mercury-król" tudnék nyilatkozni róluk, Jupiterként én se hallgattam őket, de az alábbi hozzászólást a Hifi City-n mintha éppen neked írták volna (a tiedhez hasonló kérdésre) néhány évvel ezelőtt, tehát "akkori árakon".

" Re: Tannoy Jupiter 307 - infót keresek -
Szerzö: marten (---.kabelnet.hu)
Dátum: 07-03-18 07:54

A Jupitereket itt rakták össze Sz.fehérváron...
Viszont, elvileg nem is forgalmazták Mo.-n.
Ezt azért tudom, mert anno megkérdeztem az InfoVoxot, ők mondták.
A gyár munkatársai, olcsóbban juthattak hozzá a dobozokhoz.
És volt egy , vagy több sérült, elázott szállítmány, amit olcsón meg lehetett venni.
Így jutott egyik barátom is ilyen dobozokhoz. Álló, 2,5 utas, az akkor futó Mercury-éhoz hasonló, vagy egyező hangszórókészlettel.
45Ezer Ft-ért vette a srác ! (2000-ben)
Véleményt nem tudok írni róluk, 45 Ezret szerintem bármikor megér, nekem a JmLabok után uncsi és életlen volt a hangja, ez lehet az én hibám is.
De mivel egy meglehetősen gagyi Kenwood + Yamaha cucc hajtotta meg...Ez akár tárgytalan is lehet :D"

Gondolom te is megtaláltad ezt a szöveget, de ha mégsem, akkor itt van.

[ Szerkesztve ]

(#35945) krichd1 válasza #71562240 (#35944) üzenetére


krichd1
addikt

Ezt a bemásolt hozzászólást értettem kevés információ alatt. Gondoltam itt hátha megerősíti, kiegészíti valaki. Pontosan a Jupiter 307-nek nem találtam meg a Mercury megfelelőjét. A Mercury M5 és Jupiter 308 így képről ugyanolyannak néz ki.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#35946) mola21


mola21
tag

Sziasztok!

Az Advance Acoustic MAX 150 erősítőről mi a véleményetek? Sztereó erősítőt keresek 100-120 ezer körül. Lehet használt is. Ajánlat?

(#35947) #71562240 válasza mola21 (#35946) üzenetére


#71562240
törölt tag

Én saját füllel az erősítőik közül még csak némely MAP típusokat hallottam, azok nagyon jók, általában egyszerre visszafogottan tiszta (néha picit vékony) és mégis energikus, dögös a hangjuk, amolyan "audiofília megfizethető áron" jellegűek. Emellett, akár erősítő, akár CD-játszó, akár egyéb fajtájú Advance Acoustic készülékről én még nem nagyon láttam ellenséges véleményt, vagy nagyon dícsérik, vagy legalábbis rendben levőnek tartják őket. Nagyon sikeres márka az indulása óta.

"Sztereó erősítőt keresek 100-120 ezer körül. Lehet használt is. Ajánlat?" Újonnan a mai kínálatból leginkább (például, többek között, egyebek mellett...) NAD C 326BEE-t, Rotel RA-04-et vagy RA-04SE-t, akciósan Music Hall A 25.2-őt, Cambridge Audio Azur 640A V2-t, Cambridge Audio Azur 650A, ha kicsit feljebb mennél, Audiolab 8000SE-t, Advance Acoustic MAP105-t, Marantz PM6003-t... ajánlanék.
Használtból keress, találj, kérdezz.

(#35948) r4z


r4z
nagyúr

Sziasztok!

Egy szinte makulátlan Marantz PM-68 30k-ért jó vétel lenne?

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#35949) Dorian válasza r4z (#35948) üzenetére


Dorian
félisten

Szerintem jó.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#35950) andorra válasza mola21 (#35946) üzenetére


andorra
őstag

Kammerer, hozzám képest egy lexikon. Mikor saját magát fellapozza, hajlamos rá, hogy a kérdező által megadott lapszámokat, egyszerűen csak felolvassa.
Amit hozzáfűznék: az, hogy számodra melyik erősítő lehet a jó vétel, mi nem tudhatjuk. Nagyon sok típus van, ami majdnem egyformán jó lehet. Viszont ezek a Te rendszeredbe illesztve, különbözőképpen teljesítenek és különböző ízlésű emberek különbözőképpen ítélnék meg őket. A döntő, tehát a te ízlésed és a Te ítélőképességed. Ez azonban csak akkor érvényesülhet, ha az egyes készülékeket a rendszeredbe illesztve, alaposan le tudod tesztelni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.