Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35751) cintula187 válasza bajnokpityu (#35746) üzenetére


cintula187
addikt

Tudom nem vagytok látnokok, de ez a gariztatásos sztori megoldható gond nélkül amiről a hirdetésben van szó?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#35752) Tamoo válasza vati182 (#35750) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Tipikus. :D Rengeteg ember van, aki abból ítél meg egy cuccot, hogy "mennyi mélyet ad"! Ha ezt szóvá teszi neki az ember utána próbál szépíteni. De ők nem a "hi-fi"-t keresik, többnyire nincs is igény a minőségre. Nem tudom te hová tartozol, de így nincs értelme ajánlanunk semmit, neked kellene meghallgatnod több dolgot.

(#35751) cintula187: Kérdezd meg hová szól a gari és hívd fel őket! Ez a tiszta.

[ Szerkesztve ]

(#35753) eclipse006 válasza vati182 (#35750) üzenetére


eclipse006
őstag

Ezek a cuccok normális minőségről szólnak, ellentétben a SAL dobozaival, azok teljesen másról. Lehet, hogy nem fognak neked annyira dübörögni, de a minőség biztosan kompenzálná a hangzást, és sokkal jobb térérzetet kapnál.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#35754) bajnokpityu válasza cintula187 (#35751) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ilyenkor felmerül a kérdés, ekkora értékű cuccnál miért nem az eladó vitte el gariztatni?
Van olyan,h nincs rá idő, meg drága a javítás, de csak annyit adnék igy érte,amit a maradék funkció ér.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#35755) contaxg válasza Tamoo (#35752) üzenetére


contaxg
veterán

Látnád, hogy egy karibi országban mivel (mikor és hol) buliznak az emberek! :DDD

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#35756) vati182 válasza Tamoo (#35752) üzenetére


vati182
aktív tag

Hát nem tudom, hogy melyik kategóriába tartozom, lehet meg kellene hallgatnom, a többi mások által ajánlott cuccot is, csak az a bajom itt Pécsett, nem tudom, hol van rá lehetőség.

Lehet az igénytelen mélyet kívánó kategóriába esem csak, akkor meg tényleg nincsen értelme mit kérdezgetnem itt. De ezt valahogy ki kellene derítenem, nem tudom akár MM-ben vagy valahol, meg tudok e valamit hallgatni, ami ilyen árkategóriába esik és azt a minősget közel hozza amit azok tudnak, hogy tudjak véleményt nyílvánítani.
(#35753) eclipse006

Fejhallgatót is kerestem egy jó ideig
vettem egy superlux hd660 és az is tiszta hangú, de szerintem dobozos, nincsen meg bene számomra az a kellemes mély öblösség olyan üresnek érzem...

[ Szerkesztve ]

(#35757) #71562240 válasza vati182 (#35750) üzenetére


#71562240
törölt tag

Mi azt mondjuk, extrém mértékű a különbség, nem is összehasonlítható a kétfajta hangkeltési forma. Az általad linkelt és kérdezett karaoke cucc nem az szint, nem az a jelleg, amiről egy hifiről általában topikban bármi tárgyalnivaló is lenne. De mi ezt hiába mondjuk, merthogy azt csak te tudnád a saját füleddel megtapasztalni, hogy számodra mekkora különbség lenne a miáltalunk ajánlott, zenehallgatásra készült berendezések és az éppen nálad levő, "öblösségre" készült berendezések között. Mi nem tudjuk véleményezni azt a karaoke cuccot, mert számunkra nincs rajta semmi véleményeznivaló, hifi zenehallgatás célú használatra értelmezhetetlen.

(#35756) vati182 Találj szaküzleteket, ismerősöket, ahol hifi célú hangberendezéseket hallgathatsz, és akkor megismered, hogy adott árkategóriákban azok hogyan szólnak. Járj hangversenyekre, és akkor meg tudod ítélni, hogy az élő, eredeti hanghoz képest mennyit tudnak teljesíteni a hangfelvételek és az azokat lejátszó hifi berendezések. A tapasztalat nem helyettesíthető mások magyarázatával - lásd a közhelyes hasonlatot: a vak embernek nem nagyon tudod elmagyarázni, hogy milyenek a színek.

[ Szerkesztve ]

(#35758) cintula187 válasza bajnokpityu (#35754) üzenetére


cintula187
addikt

130 nálam már túlságosan csábító ezért. Max. kapja optikain a muzsikot, de ha garis akkor meg... Állítólag netdepos, felhívtam őket. Garilevéllel szla nélkül lehet gariztatni. Most bekértem scant a garilevélről az eladótól.

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#35759) Tamoo válasza cintula187 (#35758) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

5e-ből kijött volna neki a gariztatás oda-vissza szállítással, nem értem miért volt rá "lusta".
Bár ha úgy is el akarta adni és a pénz nem számít .... :U ;] akkor alkudj még belőle!

[ Szerkesztve ]

(#35760) vati182


vati182
aktív tag

erről az erősítőről, mi a vélemény?
SONY TA-F435R

(#35761) perempe válasza nebulo5 (#35686) üzenetére


perempe
addikt

előbb-utóbb ki kell őket írni. (elejtette a vinyóját 1-2 hete az ember, akinél hallgatózni fogok. most nincs se kedve, se ideje újra letölteni az albumokat. sokat meg se találna már.)

* Brahms: 4. szimfónia *

(#35762) nebulo5 válasza perempe (#35761) üzenetére


nebulo5
senior tag

Több ezer albumot kiírni?! :Y Annyira bohém azért nem vagyok! A kedvenceimet (7 - 8 százat) kiírtam már, jobb minőséget képvisel hangügyileg a cd, mint a media playerről hallgatva. De a többi zene is érdemes az archiválásra!
Valszeg, beszerzek egy újabb vinyót a biztonságos adattárolás érdekében... Azután, arról is kell majd egy másolat... na meg azt is érdemes menteni...... :O

Üdv: nebulo

(#35763) baluka26 válasza nebulo5 (#35762) üzenetére


baluka26
veterán

Felhő?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#35764) perempe válasza baluka26 (#35763) üzenetére


perempe
addikt

1gb-ot fel lehet nyomni pl. a google drive-ra, ha nincs nálad a pendrive, de 1000-et?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#35765) #71562240 válasza vati182 (#35760) üzenetére


#71562240
törölt tag

A Sony ritkán csinált jóhangú erősítőket, ez sem különösebben olyan. Túl műanyag, elektronikus hangja van (és nem különösebben "öblös"). De ha nagyon olcsón kínálják, akár meg is vehető.

(#35766) vati182 válasza #71562240 (#35765) üzenetére


vati182
aktív tag

áhh ráadásul hibáztam mert csak kép alapján kerestem, csak azért mert eszembe jutott otthon, a családnak van egy ilyen amit nem használnak:Sony F245R stereó erősítő
De nem az amit előző hozzászólásomban írtam hanem ez.
De akkor gondolom, ez is a rossz kategóriába tartozik, ezt halottam is már szólni Videoton hangfalakkal mellé, de nagyon hiányzott belőle az öblösség...

(#35767) #71562240 válasza vati182 (#35766) üzenetére


#71562240
törölt tag

Igen, az még alsóbb szint, és szintén nem egy best buy.

(#35768) vati182 válasza #71562240 (#35767) üzenetére


vati182
aktív tag

Akkor lehet ezért nem is volt olyan hangja nagyon mint amit vártam volna, anno de hát ez még nagyapámé volt nagyon régen vette, talán amikor kijött még akkor...

(#35769) blattida válasza vati182 (#35768) üzenetére


blattida
nagyúr

Max 25 éves lehet (mármint a sony erősítő), tehát azért annyira nem öreg.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#35770) andorra válasza vati182 (#35768) üzenetére


andorra
őstag

De ha most azt írta volna Kammerer, hogy ez egy kitűnő hiffi erősítő, akkor olyan hangja lett volna ??

(#35771) freelanced válasza vati182 (#35768) üzenetére


freelanced
addikt

Amúgy én a helyedben, vennék egy Genius 1255A-t vagy egy Edifier R1900 TII-t, aztán kész. Vagy valami 2.1-esetleg egy Logitech Z-323-at. Sőt lehet, hogy jobban jársz egy 2.1-el. Felesleges ráköltened ennyit, olyat amiben mély van sokkal sokkal olcsóbban kapsz, lehet, hogy kár a Hi-Fi kategóriában keresned. Nem rég kezdtem el ezeket nézegetni, de sok ismerősöm van akinek csak a mély a lényeg, nekik megfelel a 2.1-es logitech vagy bármelyik másik, szerintem vegyél egy olyat aztán kész. Csak azért mondom mert én személy szerint úgy vettem észre, hogy ahogy megy fel az ár úgy lesz egyre kiegyensúlyozottabb a hangcucc, persze ez csak részlegesen igaz, de általában javul a közép, a magas, esetleg háttérbe szorul a mély, vagy kiegyenlítődik. Persze van olyan ami mély-orientált de szerintem ha főleg a mély számít az olcsóbb kategóriába keress egy aktívat. :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#35772) blattida válasza freelanced (#35771) üzenetére


blattida
nagyúr

Az olcsó cuccoknak nagyon nincs mélye, csak azt a keveset, amivel rendelkeznek, kiemelik, felerősítik.
Az ilyen 2.1-es szerkók 80 Hz alatt halottak.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#35773) lfabian válasza nebulo5 (#35762) üzenetére


lfabian
tag

Szia, tudok segíteni, amennyiben még nem oldottad meg.

[ Szerkesztve ]

fabi

(#35774) andorra válasza freelanced (#35771) üzenetére


andorra
őstag

Vakószínüleg ez nem elég így neki. Utazz le Pécsre, fogd meg a kezét és vidd el egy áruházba ! Személyit is vigyél, mert hitelre lesz .... :-)

(#35775) freelanced válasza blattida (#35772) üzenetére


freelanced
addikt

Amúgy nem erre a Geniusra gondoltam. Hát nem tudom havernak valami 5.1-es megoldás van talán Logitech 530 de nem mondanám biztosra, és neki azért nem volt rossz a mély, mondjuk mondom ez 5.1 volt. Persze én alapból távol állok ezektől az 5.1-es "hangcuccoktól" engem nem nyertem meg de van akinek tetszik, odavan a mélyért, ezért gondoltam, hogy halgassa meg valahol az olcsóbbakat, biztos van Pécsen valamilyen elektronikai üzlet. :U

Meg elnézést, hogy itt okoskodok, noha pár napja vagyok itt, nem szándékoztam, csak miután belinkelte a SAL-t :U

Na mindegy nem szólok bele a nagyok dolgába, de nem értem én ezt az öblösséget...

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#35776) #71562240 válasza vati182 (#35768) üzenetére


#71562240
törölt tag

Javaslom, ha mindenáron öblös hangot akarsz, akkor színházba járj, ajánlott például Molnár Ferenc: Játék a kastélyban, abban Almády a szerepe szerint is kifejezetten öblös (öblögetős) hangú. :B Hifi készülékben inkább az élethű hangot keresd - függetlenül attól, hogy mit akarsz hallgatni rajta. De egyébként freelanced-nek igaza van, lehet hogy téged egyelőre egy 2.1-es aktív rendszer elégítene ki. Az olcsóbbak azok közül sem mennek mélyre, de a felsőbasszus-kiemelésük révén rendesen tudnak dübörögni, az "öblösség" érzetét keltve.

[ Szerkesztve ]

(#35777) andorra válasza freelanced (#35775) üzenetére


andorra
őstag

Épp arra céloztam, hogy ez most nem a "nagyok" dolga, teljes joggal beleszólhatsz.

Kammerer: "Hifi készülékben inkább az élethű hangot keresd - függetlenül attól, hogy mit akarsz hallgatni rajta"

Akkor itt válnak el útjaitok....

[ Szerkesztve ]

(#35778) vati182 válasza andorra (#35770) üzenetére


vati182
aktív tag

Nem akkor azt modntam volna, hogy nekem nem kell "jó " hangzás ilyen egyszerű, tényleg nem voltam azzal megelégedve egy jó ideje azért is vittem visza ki kb 1éve a családhoz, mert olyan üres volt aztán most csak megint rám jött ez a dolog, főleg h idekaptam ezta sal- cuccot és ez ezerszer öblösebb volt mint az gondoltam elkezdek utána érdeklődni.

Hátha megmondják hogy az elképzelésem szerint merrefele tapogatózzak, de azért én nagyon meghallgatnám, azt az edifiert is meg egyéb társait, kár hogy Pécsett ilyen emberek nincsenek:D

(#35779) andorra válasza vati182 (#35778) üzenetére


andorra
őstag

Pécs, az tudomásom szerint, nem egy kis falu. Ha keresed a lehetőségét, meg is fogod találni, hogy meghallgass ezt, azt. Viszonyítási alapok nélül, ezen a területen semmire sem lehet menni. A jó választásban, az egyéni ízlés dominál, az pedig, különböző embereknél rendkívül különböző. Ez pedig szinte leírhatatlan, ezért az ízlésedet nem ismerhetjük. (Lehet, hogy még Te magad sem ismered.) Ezért a direkt tanácsadók is sötétben lövöldöznek. (Kammerert már fel is jelentettem.)

(#35780) #71562240 válasza andorra (#35779) üzenetére


#71562240
törölt tag

Lövöldözni az öcsém szokott - az erkélyre folyton beköltöző galambokra. Na az még egy zenei élmény, ahogy ezek álló nap burukkolnak... (Én szeretem a repetitív zenéket.) Jó öblös a hangjuk, mert az erkély visszhangzik, hosszú a lecsengési ideje, valami csillapítóanyagokkal ki kellene tapétáznom - az erkélyajtóval egyetemben.

[ Szerkesztve ]

(#35781) #10726912 válasza vati182 (#35778) üzenetére


#10726912
törölt tag

A SAL-t ha lehetne, fel kéne jelenteni, mert veszélyes hulladékot gyárt (persze nincs egyedül), már akkor hulladék szinten vannak a cuccaik, amikor kiviszik a gyárból. Mindez tapasztalat, van belőle sajnos bőven, ha valóban jó rendszert szeretnél, egy pár hónapig ne vegyél semmit.
Szánd rá magad és menj el bizományikba, túrd a Pécsi apró hirdetéseket és menj el meghallgatni egy-egy rendszert, jegyzetelj, írd fel az élményeidet, amit hallottál hangot, mit váltott ki belőled. Addig zajkeltőnek jó egy 5 ezer forintos mini hifi is használtan, gyűjts 5-10 ezret a pénzedhez és akkor kérdezz, ha a Sony mellett már hallottál Luxman-t, Nad-ot, esetleg egy Roksan erősítőt, hangfalsugárzókat nem is említve. Azt a karaokés akármit egy Panasonic AK45-ös minihifi is lehagyná öblös hang és hangerő terén egyaránt (pedig ez a "hifi" sem hifi).
Mindezeket úgy mondom, mondjuk neked, hogy hallottuk azt a "minőséget", amiket te emlegetsz, s tudjuk (még én is), hogy tapasztalatlanoknak is csak rövid ideig lehetnek jó választások az általad emlegetett darabok.
Keresd az élményeket, ne szórd el a pénzed! (nekem sajnos anno több száz ezer elment a tapasztalatlanságom miatt a süllyesztőben :((( ).
Menj üzletekbe, magán hirdetőkhöz, legyél pár hónapig türelmes és évekig elégedetten használod majd a szerzeményed.

(#35782) freelanced válasza #71562240 (#35780) üzenetére


freelanced
addikt

Üdv! Amúgy a Luxman L-2 mennyivel rosszabb az L3-nál? Csak azért mert van egy hardverapron-n és olcsó, de hátha. :K

Vagy a Denon jobb az L2-nél?

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#35783) #71562240 válasza freelanced (#35782) üzenetére


#71562240
törölt tag

Az L-2-t még nem hallottam, így sem az L-3-hoz, sem a PMA-360-hoz nem tudom hasonlítani. Annyit tudok-sejtek, hogy nagy különbség valószínűleg a hangjukban sem lehet, mert kb. 10% volt köztük anno az árkülönbség, és belülről ránézésre szinte teljesen egyformák. Az L-4-es például már teljesen másképp néz ki belülről, de az L-2 és az L-3 belseje (és az ára) nagyon hasonlít.

(#35784) andorra válasza #71562240 (#35780) üzenetére


andorra
őstag

Felesleges rájuk lövöldözni. Miért nem próbálsz meg inkább feltenni egy Schnittke lemezt nagyobb hangerőn? Többet nem jönnének vissza.

(#35785) freelanced válasza #71562240 (#35783) üzenetére


freelanced
addikt

Hát az nagyon jó lenne mert olyan 13.000 körül van itt pH-n. Esetleg valaki tud róla bármit?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#35786) #71562240 válasza andorra (#35784) üzenetére


#71562240
törölt tag

Na várjál csak, hogy mit kapsz ezért... Hogy mit fogok én rólad írni az első hozzászólásban! Csupa kisbetűvel fogom írni, hogy nemecs... azazhogy andorra, de azt csupa nagybetűvel, hogy SCHNITTKEELLENES! Jön még kutyára dér...

(#35785) freelanced Gondolom blattida is jóváhagyná, főleg annyiért. Mindazonáltal úgy látom, az eladója árverést akar, ajánlatokat vár priviben érte, nyilván az a 13 és fél ezer csak kikiáltási ár.

[ Szerkesztve ]

(#35787) #71562240 válasza freelanced (#35785) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ha nem jön össze a jobbak közül valamelyik, akkor esetleg az is egy módszer lehet, hogy szinte fillérekért veszel egy ilyet: Pioneer SA-540 6ezer Forint, kezdetnek ezzel is jól ellennél egy ideig, és lenne időd pénzt gyűjtögetni a feljebb lépéshez.

(#35788) freelanced válasza #71562240 (#35786) üzenetére


freelanced
addikt

Ha minden, igaz sikerül megegyeznem vele. Remélem jó a cucc meg minden, mert kinézetre is bejönnek ezek a kis Luxmanok a többihez képest! :R

Köszönöm blattida!

Hát nem tudom elvileg el tudom vinni, olyan 13 körül, viszont meghallgatni már annyira nem biztos, hogy meg tudom, mert nem Pesti vagyok, bár reménykedtem, hogy mivel van 14 pirospontja és nincs feketéje, csak nem ad el rossz cuccot.

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#35789) blattida válasza #71562240 (#35786) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen, annyiért jó vétel lehet, de az azért érdekes, hogy már több, mint fél éve várja a jobbnál jobb ajánlatokat.
freelanced
Ajánlj érte max 15 kiló forintot, de inkább kevesebbet, ha gondolod, aztán, ha belemenne az eladó, menj el és nézd/hallgasd meg, ha teheted!
Mindenesetre furcsa az a hirdetés, valami nem stimmel... :F

Csak óvatosan...mennyiért adná oda? 14000 ft?

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#35790) #71562240 válasza blattida (#35789) üzenetére


#71562240
törölt tag

Na igen, szurkoljunk, hogy a furcsán hosszú idő ellenére azért megbízható legyen az illető és az erősítő is. Az eladó a többszörös prohardver-piaci szereplése és a pirospontjai alapján bíztatónak tűnik. Remélhetőleg nem lomiból összeszedett cucc.

(#35791) freelanced válasza #71562240 (#35790) üzenetére


freelanced
addikt

Üdv! Hát igen, köszi bár ahogy néztem voltak drágább tételei is az eladott cuccai között és mindenki azt írta, hogy korrekt volt.

Mellesleg egy ilyet árul: MB Quart One

Ez jobb mint a TSM Puris 100 vagy erről mit lehet tudni?

Csak mert jobb lenne nekem ha egy helyről meg tudnám venni és nem kéne szaladgálni.

oliwwer

Hát figyelj ennek sok minden lehet az oka. Például, hogy mikrofon jelszintjének a beállításánál, nagyon felhúztad a "mikrofon erősítése" csúszkát, ettől zúghat akár. De akár gerjedhet is a hangcucc. Sőt akár hibás is lehet a hangkártya vagy a bemenettel van a gond. Sok minden, egyelőre szerintem kevés az információ, hogy biztosat mondhassunk, de nézd meg a jelszinted... :R

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#35792) oliwwer


oliwwer
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom hogy jó helyre írok-e, remélem tudtok segíteni. Van egy Logitech G51 hangcuccom (5.1 de ezt gondolom tudjátok) és hozzá egy Audigy 2 zs aranycsatlakozós hangkártyám. Windows XP SP3-at használok, leginkább ramhiány miatt.

Mostanság elég sokat szoktam CS 1.6 -ozni, és elkezdtem használni a mikrofont, de szóltak, hogy nagyon zajos, nagy az alapzaja a mikrofonomnak. Átbújtam jó pár fórumot, hogy mi lehetne kezdeni a problémával. Gondoltam összedobok egy videót vagy egy screenshot sorozatot, hogy jelenleg hogyan van beállítva a rendszer, hátha ti jobban átlátjátok, tudtok valami ötletet adni.

Ha jó helyre írtam és esetleg valaki tudna segíteni az ügyben, akkor jelezzen vissza, és akkor megcsinálom a videot, vagy a képeket.

Köszönöm

(#35793) andorra válasza #71562240 (#35786) üzenetére


andorra
őstag

Első hozzászólással fenyegetni éppen olyan, mint a világvégével ! :-))))))))))

(#35794) freelanced válasza oliwwer (#35792) üzenetére


freelanced
addikt

Na oliwwer mire jutottál?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#35795) Patice válasza nebulo5 (#35740) üzenetére


Patice
nagyúr

Miért halna meg a médialejátszód vinyója ha telepakolod?, Akkor inkább tegyél bele egy kisebb vinyót filmeknek, a zenéket meg tárold a külsőn. Beleteszed egy külső házba vagy veszel egy dokkolót.

Eljött az informatikai fejlesztés ideje? :B

Esetleg tudok kölcsön adni egy külső házban lakó blu-ray írót, csak lemezeket kell hozzá venned és ki is tudod akár írni a zenéket. Vagy tényleg veszel egy vinyót.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#35796) blattida válasza freelanced (#35791) üzenetére


blattida
nagyúr

Én a kettőből inkább az mb quartot választanám, mert, bár a tsm mélyei kicsit pontosabbak, viszont összességében az mb quart hangja hallgathatóbb, testesebb, zeneibb, viszont, ha közel téri hallgatásról lenne szó, akkor inkább a tsm.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#35797) oliwwer válasza freelanced (#35794) üzenetére


oliwwer
aktív tag

Szia! Először is köszi!

Megpróbáltam feljebb húzni, akkor mégjobban sistergett, gerjedt, ha lejjebb húztam, akkor tisztábbnak tűnt, de akkor a hangom is eltűnt vele :D szinte alig lehetett hallani

(#35798) freelanced válasza oliwwer (#35797) üzenetére


freelanced
addikt

Hát sajnos ez egy ördögi kör ;]

Pontosan mennyire sistereg? Próbáltad másik mikrofonnal? Azt még nem ártana mielőtt, elindulnánk másfele.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#35799) #71562240 válasza freelanced (#35791) üzenetére


#71562240
törölt tag

Elvileg jobb az MB Quart One, a hangszórókészlete elvileg minőségibb, és újabb konstrukció, újabb technológia, de a TSM-nél egy kicsit jobban értettek ahhoz, hogy kihozzák az adottságokból a maximumot, és a Purisnak a középmélye mérete is nagyobb, szóval kéne egy dögös összehasonlító tesztet végezni, hogy igazából dűlőre jusson az ember - lásd a One 8ezerrel drágábbról indul a hirdetés szerint. Mindazonáltal, ha a Luxman és az MB Quart is egyértelműen jó állapotú, és a kettőt együtt 35-ért odaadja, akkor bátran elviheted, ha pedig nem akarna engedni a One árából, akkor én csak döntésképtelenül bólogatnék jobbra-balra, mint a mesebeli szamár, amelyik éhenhal, mert a feje jobb és bal oldalán is ott van ugyanannyi szalma, és nem tud választani, melyik oldalról egyen. Szóval a melyik ujjamat harapjam meg esete... Igazából az lenne a jó, ha a TSM-ben az MB Quart hangszórói lennének, és 20ezerért hirdetnék. Nehéz otthagyni azt a TSM-et 17ezerért... De mivel egyébként az MB Quart One a 25ezret simán megéri, nyugodtan elviheted annyiért is, ha pedig 35-ért odaadná a kettőt, akkor én elvinném a párost cakkompakk, és hullatnék egy-két könnyet a TSM-ért. Na, csak-csak meggyőztem magam.

Szerk.: Na látom, blattida is dilemmázik. De, ha így, meg amúgy. akkor emígy... No persze, így kérjen tanácsot az ember a "szakértőktől".

(#35793) andorra Eljön mindkettő, melyik előbb, melyik később, csak ki kell várni!

[ Szerkesztve ]

(#35800) oliwwer válasza freelanced (#35798) üzenetére


oliwwer
aktív tag

Már zavaróan sistereg, de kipróbáltam laptopon is, szűz win7, gyári beállítások és ott is sistereg, valószínű hogy a mikrofon rossz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.