Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) jeges válasza luciferk (#898) üzenetére


jeges
senior tag

hogy-hogy mi van vele?

(#902) Integra válasza neduddki (#899) üzenetére


Integra
titán

nem is tudtam hogy létezik hajdú még:)
mikrosütő kapcsán nézegettem a mosógépeket ha már ilyen helyen voltam, hogy mi hogy tartja az árát. a bosch-t amit anno vettem 135ért netről kikeresve legolcsóbb helyen, most már itt is megkapod (mm) 120 körül. igaz, ennek már több mint másfél éve asszem, szóval most a 6kg-os helyett ugyanannyiért 7kg-ost kapsz. meglepően tartják az árukat ezek a gépek más háztartási eszközökhöz képest

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#903) Integra válasza jeges (#894) üzenetére


Integra
titán

na megvan a titok nyitja
nincsen jelenleg sehol sem
a daewoo mint hivatalos képviselet megszűnt itthon és most épp egy kft lesz a forgalmazója a termékeknek és amíg nincsen rendezve a háttér, addig nem nagyon szállítanak. több mm-mel beszéltem telefonon és több helyről mondták ugyanezt.
később újra lesz szállítás.
kár, mert élőben megnéztem volna.
amúgy emlékeid szerint mennyire volt massziv meg rendesen összerakott?
a tekerő gombja milyen volt érzésre? meg a többi gombja?
egyáltalán milyen volt ránézésre?
mert nézhet ki nagyon jól fotón, ha élőben egy ócska műanyag valami...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#904) neduddki válasza Integra (#902) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat kb 23-25 ev kornyeken lehetett:- ))) de az uj vackok nem birtak a strapat vele, erre az aeg-re mondtak hogy a nem iparika kozul ez a legstapasabb, amugy meg iparibol ahol kerdesztem csak eloltotltos akad az is 3-4 het rendeles, de allitolg /szerelo szerint/ van vmi siemens iparijellegu feloltoltos, de az itthonik nem hallotak rola!?:- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#905) Integra válasza neduddki (#904) üzenetére


Integra
titán

ha tényleg komoly mosógépet akarsz akkor miele.. csak hát az ugye 250ezertől kezdődik.
a bosch és az aeg egy kategória, én most a 120-140ezres árúakról beszélek.
gyakorlatilag fogadni merek rá, hogy szinte teljesen azonos a beszállítójuk mechanikában, de szerintem vezérlésben is lehet. egyedül maszkra, kezelőpanelre térnek el szemre, még a mosópor betöltőjük is tök ugyanaz.
én azért döntöttem a bosch mellett, mert az apró részletei jobbak, praktikusabbak voltak mint az aeg-nek. gumirozás, kezelőpanel, esztétika etc..
igaz, neked felül töltős kell, az meg megint más történet, egyre kisebb a piaca a felültöltősöknek, ahogy egyre halkabbak a mosógépek és egyre többet szerelnek be a konyhákba a pult alá.
amúgy asszem a miele-nek van felültöltős ipari kategóriása is, de bele se merek gondolni mibe fájhat.... :DDD

mod:
kb 3x kellett nekifutnom megint, hogy megértsem mit írsz:))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#906) jeges válasza Integra (#903) üzenetére


jeges
senior tag

az elsőről jó emlékeim vannak (masszív, jól néz ki, igényes darab benyomását keltette), a második csalódás volt (gagyi élek, gagyi előlap, az a fajta, amit az ember nem mer erősebben becsapni, nehogy eltörjön). gombokra nem emlékszem sajna. az elsőből egyébként asszem van nagyobb teljesítményű is, csak az már drágább volt.

(#907) neduddki válasza Integra (#905) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ha tenyelg lenne az a 200rugo Siemesn akkor az lett volna a cel:- ) de nem akadt, amugy a mile felulre meg az volt a valasz, hogy 3-4het:- (
de ahol mekkerdesztem az osszes ipari eloltoltos vol na meg a 2-4het:- (
amugy bosch felul nem volt a bajaraott hejeken:- (
de mindeki tejjesn meg van elgedve:- )
akkor meg gyakorolj:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#908) Integra válasza jeges (#906) üzenetére


Integra
titán

engem most már csak az első érdekel ez a kog380r, de most nem nagyon fogok tudni hozzájutni, irtam a webáruháznak, most várok:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#909) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Este kaptam az ertesites, hogy igazi proba ele kerult a koszag: egy jo adag konyharuha vot az aldozat, midezt 60 fokon kivalo tisztasagura teljesitete:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#910) fokukac válasza neduddki (#909) üzenetére


fokukac
nagyúr

mi vagy Te, marketinges? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#911) neduddki válasza fokukac (#910) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

LAtta Te rajtam inget? esetelg kozkasat??? akkor meg minek kerdezed???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#912) Integra válasza fokukac (#910) üzenetére


Integra
titán

titkos hajdú 001-es ügynök:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#913) neduddki válasza Integra (#912) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Van ey frissen fejujitoto hajdu automata mosogepen nem akrod ra lecserelni aszt a szar bos-t???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#914) fokukac válasza neduddki (#913) üzenetére


fokukac
nagyúr

ráfizetéssel? :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#915) kicsiii


kicsiii
tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Vettem egy senseo kávéfőzőt. Viszont miután lefőzöm a kvt olyan a színe mint egy iceteának. Szóval a kvtól messze van. Biztos vagyok benne, hogy nem csak nekem van ezzel ilyen problémám. Valaki tudja mi a megoldás? Előre is ksözönöm. Üdv Gábor

(#916) Integra válasza kicsiii (#915) üzenetére


Integra
titán

hagyományos gázra rakós, megtöltös, feltöltős kávéfőző? még most is az az igazi :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#917) jeges válasza kicsiii (#915) üzenetére


jeges
senior tag

nekem ugyan nem ilyenem van, de itt azt írja valaki, hogy két adag kávét köll egy adag vízhez adni, hogy "rendes" kávét kapj.

(#918) ANT


ANT
őstag

Van vkinek infója arról, hogy Momert típusú digitális személymérleget hol javítanak? Egyáltalán megéri ezt a kütyüt javíttatni? :F

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#919) máyköl


máyköl
veterán

Sziasztok! Szeretnék venni egy porszívót és a segítségeteket szeretném kérni:feltélteleim
-15k alatt legyen
-fémszívócsöves legyen
-ha lehet a porszívó test kicsi legyen
-megbízható,tartós

Kérlek segítsetek! :R

(#920) máyköl


máyköl
veterán

Hát.... Eléggé lefagyott ez a topic. Attól függetlenül,hogy mit válszoltatok megvettem a porszívót. Köszi a választ mindenkinek! :R Úgy látom nem nagyon írnak ide kb.2-3 héttel ezelőtt írtak sztem ez zárható. :R

(#921) Laca19 (a)


Laca19 (a)
aktív tag

Sziasztok,

Csak gondoltam így éjjel elalvás előtt benézek ide, és mivel 4 hónapja használunk egy kerámialapos tűzhelyet, gondoltam, hogy rákeresek a "kerámia" szóra. Kíváncsi voltam ki mit ír róla, hát eléggé kevés az infó róla ebben a fórumban, nem tudom lehetséges hogy ilyen kevesen használnak kerámiatűzhelyet? Node ami miatt írok, hogy amit kidobott a kereső pár hozzászólást, abban is eléggé téves és ellentmondó információk vannak: pl.: "...nagyon nehéz tisztán tartani..." vs. "...könnyű tisztítani..."
"...a sütő része különösen sok energiát eszik...", ..."drága a spec tisztítószer hozzá...", "...nagyon sokáig balesetveszélyes...", "...lassan melegszik fel ..mondjuk meg is tartja utána..."

Szóval leírom róla a valódi dolgokat, mert itt eléggé nagy róla a kavarodás. Ha lesz benne helyesírási hiba akkor azt nézzétek el, már alig látok így éjjel 5 óra körül.
Ja és volt hagyományos vasmagos és gáztűzhelyünk is már, szóval van összehasonlítási alapom, nemcsak a "vak világba" beszélek. Az összehasonlításban a vasmagoshoz fogok viszonyítani.

-"drága a spec tisztítószer hozzá": ez egyszerűen nem igaz. Az elejétől kezdve használunk egy Vim kerámiatisztító aktív habot(ráadásul ez volt a legdrágább a dm-ben), ami 900 Ft volt, és azóta is az a flakon van meg 4 hónapja.És még mindig harmadáig van a doboz.Pedig szinte mindennap van fújva belőle. Mellette használunk egy dm-es kerámiatisztítót is, ebből igaz nemrég bontottuk meg a 2. flakont, viszont ez 500 Ft csak. Szerintem ezek tűrhető árak, 100-200 Ft-ért manapság már nem adnak tisztítószert.
-"a sütő része különösen sok energiát eszik a villanytűzhelynek": hát nézőpont kérdése, 2100W-os, ha azt veszem, hogy a nagy főzőlap 1700W-os, akkor ahhoz viszonyítva nem sok szerintem. Persze attól függ ki mennyit használja, ha valaki minden nap süteményt, pizzát és rakott krumplit süt, azt biztosan megérzi, de szerintem az ilyen extrém felhasználás elenyésző.
-"nagyon sokáig balesetveszélyes": szerintem jóval hamarabb kihűl például a vasmagos tűzhelynél, mellesleg a kisgyerek is látja a világító kis lámpát, amíg meleg és nem lehet hozzányúlni, szóval a vasmagosnál jóval kisebb a balesetveszély.
-tisztításáról: szerintem nehéz tisztítani, illetve ha valaki megtanulja a használatát, akkor semmi gond nem lesz. Mindig nagyobb átmérőjű edényt kell használni, mint a főzőlap, és akkor ha kifröccsen valami, akkor nem a forró lapra ég rá, hanem a hideg részére megy, ahonnan letörölhető minden gond nélkül az ételmaradék
-"lassan melegszik fel ..mondjuk meg is tartja utána": ez egyszerűen nem igaz. Pont hogy az ellentétje igaz szerintem, főleg a vasmagoshoz képest. Szerintem ez sokkal gyorsabban felmelegszik és hamarabb kihűl, a vasmagos pedig hosszú ideig melegedett fel és tovább tartotta a hőt.

Amúgy szerintem ilyen a vasmagossal összehasonlítva: A vasmagos az lassan melegszik be, viszont magasabb hőfokot ér el szerintem, a kerámiánál meg olyan érzésem van, hogy gyorsan felmelegszik, csak nem elég melegre. Mit jelent ez a gyakorlatban? Azt, hogy ha nagy adag főznivalót tesz az ember a kerámiára, szerintem sokkal több idő alatt forralja fel a vizet mint a vasmagos, mert nem annyira meleg. A vasmagos lassan melegedett, de melegebbre, mint a kerámia. Kis adagnál viszont ebből adódóan baromi hamar megkapja az ételt a kerámia, mert hamar bemelegszik, ugye a vasmagos meg lassan melegedett be.
Gyakorlatiasan: nagy adag krumplit ha főz az ember, akkor kerámián lassan forr fel szerintem a hagyományoshoz képest, viszont ha kiveszek a hűtőből 1-2 adag maradék bablevest, szóval ilyen kis mennyiségű ételt pedig baromi hamar felmelegít( a hagyományoshoz képest)

Szóval azt mondanám 4 hónap használat után és a korábbihoz viszonyítva, hogy: 1-2 fő számára tökéletes vétel a kerámiatűzhely, mert ugye kis adagoknál gyors. Viszont nagycsaládban és mindennapi főzésre már inkább nem alkalmas, mert nagy adagokat lassan forral fel, illetve a tisztításába bele lehet őrülni. Akik sokan vannak és minden nap főznek hagyományosat vegyenek mindenképpen, mert az anyuka, már reggel rettegni fog a főzés utáni állapotától a kerámiának. 4-5 tagú családnak elviselhető úgy , ha csak hétvégén van vele főzve, de minden napra már szerintem nem bevállalható az előbb általam leírt okok miatt. Amíg a régi tűzhelyet ott lehetett hagyni egy vasárnapi főzés után, vagy maximum végig lett húzva rajta egy rongy, addig ezt nem lehet otthagyni, nincs szíve az embernek.

Végül is a lényeg az előbbi bekezdésben van. Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, csak azért írtam le ezeket, hogy aki hagyományos és kerámia közt vacilál hogy melyiket vegye, az tudjon dönteni, mert erről nem nagyon találhat infót.

http://www.diesel.com

(#922) Integra válasza Laca19 (a) (#921) üzenetére


Integra
titán

gáztűzhely rulz ;)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#923) Laca19 (a) válasza Integra (#922) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Nemrégen estünk át kisebb-nagyobb felújításokon, és hogy is mondjam mivel eddig nagyon színtelenek voltunk, kissé hajlottunk a modernebb dolgok felé. Például a konyhai és kinti teret nem akartuk túl tarkává tenni, de ugyanakkor fehér, vajszínű,és szürke járólapot sem akartunk lerakni, szóval ezért lett ilyen. Mindenki aki eddig látta nagyon bejöt neki, nem túl feltűnő, de ugyanakkor nagyon feldobja a teret. És ilyen alapon lett kerámiatűzhely is véve, hogy mégiscsak szebb hatást ad. És azért négy hónap után is csillog-villog, szóval azért nem annyira vészes, és mégiscsak modernebb hatást ad a konyhának szerintem. Tudom, a tűzhelyt nem nézegetni kell, de akkor is na, ez tetszett nekünk :) .
Persze a szobámat nem kíméltem meg a színektől :D

http://www.diesel.com

(#924) Integra válasza Laca19 (a) (#923) üzenetére


Integra
titán

ezt most megmosolyogtam, elnézést:)
nos, mivel nálam kaja esetében a lényeg a funkcionalitás és nem a kinézet, ezért gáz kapásból csak gáztűzhely jöhet szóba.
ami ugyanakkor szerencsére nem jelenti azt a mai világban már, hogy buknám a designt. most nem tudok, mert irodából nem engedi a net, de azért majd mutatok gázos cuccot, aminek nem kell szégyenkeznie, sőt.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#925) Integra válasza Laca19 (a) (#923) üzenetére


Integra
titán

teka
és itt keresd meg a főzőlapok/gáz üveglapon...
ha ezek nem szépek, akkor nemtom mi..
szóval gázból is van ütős, csak keresni kell:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#926) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Na annyit dicsertetek a a miele-t hogy ugy dontottem ne lehet nelkule elni ezert benesztem a porszivoba:- )
itthon mg ujdosagnak szamito s5211 lett a kiszemelt,ami elktroinikaban meg az erzekeny padlofejben kulombozik a s5210-tol /elktronika tovabbfejlesztett allitolag/
ja es hogy mit rola: szep piros nemet kezloi /eszi fene oket:- (/ es egy + porzsak

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#927) nyunyu


nyunyu
félisten

Felultoltos mosogepben mit ajanlatok?

Egyelore Electrolux EWT13420 a kiszemelt, de most Fukarnal ugyanannyi az eggyel jobb 13620, mint mashol a 13420, ugyhogy hajlok arra, hogy holnap lecsapjak ra.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#928) ngabor2 válasza nyunyu (#927) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én indesit witl106-ot használok megelégedéssel. "hátránya", hogy nem lehet megszakítani a programot, meg nem lehet pl. csak centrifugálni benne. ahol vettem, ott is vagy ezt, vagy valamelyik electroluxot ajánlották. ez épp házhozszállítási akcióban volt, azért ez lett. imho az electrolux se lehet rossz.

(#929) nyunyu válasza nyunyu (#927) üzenetére


nyunyu
félisten

O, hogy az a jo...

Orrom elott vittek el ez utolso EWT13620-at 110k-ert. :W

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#930) nyunyu


nyunyu
félisten

Nem vernek at, Europarkban meg kaphato ennyiert :)
Csak az messzebb van, mint a Mammut.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#931) nyunyu


nyunyu
félisten

Olvasgatom hugom EWT1315-osenek a kezikonyvet, azt irjak, hogy minimum 70, max 100 centire kell hogy legyen a lefolyo a padlotol.

Ez mennyire van kobe vesve?
Csak azert kerdezem, mert nalam 50 centi magasan van a mosogepcsap, meg a lefolyo.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#932) nyunyu


nyunyu
félisten

Jo tanacs: mosogep elso uzembe helyezese elott nem art atnezetni a lefolyo allapotat...

3 eve volt egy dugulas itt a hazban, akkor a csogorenyes lenyomta a dugulast a pincebe, igy vegul az osszes folottem lako trutymoja a padlom alatt probalt utat torni maganak, nem messze a mosogep leendo lefolyojatol.
Akkor elharitottak a problemat (=szetvertek a furdoszoba sarkat), viszont nemreg anyam nezegette, hogy valami fekete trutyival van tele a furdoszobai osszefolyom. Reszemrol vallranditas, elfer az ott.

Erre ma bekotom a mosogepet, minden szep es jo, amig a program felenel nem all neki leereszteni a vizet: osszefolyonal jon fol a fekete iszap, elarasztva a furdoszobamat. :W
WC/mosdo/zuhanyzotol eddig sose folyt tul. :O

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#933) csibor


csibor
őstag

Fagor 1F-4611X,ajtaja beragadt,nem tudom kinyitni.Kéne valami ötlet rá.

(#934) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Vettem egy Bosch indukciós főzőlapot, meg egy sütőt (elektromos).
A kérdésem, hogy az elektromos bekötésű készülékeknél is igaz e az, hogy a hivatalos szervíz lepecsételi a gari levelet és onnan él a garancia, vagy ez csak a gáz-készülékek esetében érvényes?

(#935) Integra válasza csibor (#933) üzenetére


Integra
titán

pajszer?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#936) ANT válasza nyunyu (#931) üzenetére


ANT
őstag

Ez csak a pipával visszahajlított, pl. kád szélére felakasztott kifolyócsőre vonatkozik, ha viszont mosdó szifonra csatlakoztatod, arra nem. Amúgy nálam a régi gép a 60 cm magasan lévő kád peremére volt lógatva, semmi baja nem volt azzal a gépnek.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#937) csibor válasza Integra (#935) üzenetére


csibor
őstag

A szerelő olcsobb volt :) Persze feketén.

(#938) Integra válasza csibor (#937) üzenetére


Integra
titán

mi volt a baja?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#939) csibor válasza Integra (#938) üzenetére


csibor
őstag

Anyósom zárt állapotban próbálta kinyitni,a nyitómechanikát kellet cserélni.Igy kiszállással együtt 5K volt,egyébként csak a kiszállás 6K lenne.

(#940) G@ben


G@ben
addikt

Üdv mindenkinek!

Hűtőt kéne vennem, eddig hirtelen ezeket találtam:

Electrolux
Gorenje
Fagor

A Gorenje kicsit magasnak tűnik, a többi mérete barátságosabb, de csak ezért nem akarom kizárni a Gorenjét. Vélemények ezekről? Melyiket szabad megvenni, melyiket nem?
Illetve hasonló méretű és kialakítású hűtőt is ajánlhattok, csak most hirtelen ennyit találtam. Árban jó lenne 60k közelében maradni, de ha jó a hűtő, akkor nem zárom ki a 85k-t sem, viszont afölé már nem igazán tudok menni.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#941) G@ben válasza G@ben (#940) üzenetére


G@ben
addikt

UP, mert viszonylag gyorsan kéne! A régi hűtő felmondta a szolgálatot.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#942) tbs válasza G@ben (#941) üzenetére


tbs
addikt

Ha a régi hűtőddel alapvetően elégédett voltál, akkor hűtőszerelőtől kérjél hozzá egy új kompresszort...

(#943) G@ben válasza tbs (#942) üzenetére


G@ben
addikt

Huszonsok éves hűtő, 1 hete volt javítva, de megint rossz. Inkább beruházok egy újba, mint ezt javítgassam és várjam, hogy mikor dobhatok ki 2-3 hétre való kaját, mert leolvadt és nem voltam mellette hétvégén.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#945) tbs válasza G@ben (#943) üzenetére


tbs
addikt

Oké. :)
Gorenjének borzasztó a kiszállásos szervize. Egy kollégám küzd a villámcsapott górenje cuccaival ~1hónapja...

Azt vedd meg, amelyiknek vastagabb a hőszigetelése. :K Ha egyformák, akkor meg a halkabbat...

(#946) G@ben válasza tbs (#945) üzenetére


G@ben
addikt

Egyelőre csak neten néztem, ott hogy tudom megállapítani, hogy melyiknek vastagabb a szigetelése? A Fagor 3dB-el halkabb, ami ha jól tudom fele hangerő. Viszont albitársam annyit mondott, hogy nem olvasott túl jó véleményeket róla.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#947) tbs válasza G@ben (#946) üzenetére


tbs
addikt

Fel kell hívni a forgalmazót, mondja meg. Ha nem mondja, kiesett... :DDD

A listádból szerintem az Elektrolux a jobb... :B

[ Szerkesztve ]

(#948) G@ben válasza tbs (#947) üzenetére


G@ben
addikt

:D

Az Electrolux tetszene nekem is, csak annak 4kg/nap a fagyasztási kapacitása, a többinek 8-9. Nem tudom, hogy a régié mennyi volt, de én egyszerre rakok bele annyi kaját, amennyi a fagyasztó kb 2/3-át elfoglalja (hazautazás rulez :D).
Nem feltétlenül csak ebből a háromból akarok választani, csak ezeket találtam hirtelen az ekkora és ilyen árú kategóriából.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#949) tbs válasza G@ben (#948) üzenetére


tbs
addikt

:DDD Féldisznó, mi..? :))

(#950) G@ben válasza tbs (#949) üzenetére


G@ben
addikt

:DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.