Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#522) Laca19 (a) válasza neduddki (#520) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Na most ott tartok, hogy találtam kettő típust, ami elvileg ujjlenyomatmentes Inox bevonatú. Nem tudom, hogy erről beszéltél-e, amúgy lehet hogy ez a kettő nem az a ''csodabevonat'' amiről Te beszélsz, de ha azt írják rá, hogy ujjlenyomatmentes bevonatos inox, akkor azért biztosan sokkal jobb, mint a sima inox.
Normális áron, igaz csak Fagor (nekem megfelelne és kívülről tetszik)
Fagor FC-37 XLA illetve FC-39 XLA
Ezek árban nagyjából rendben vannak.(100e körül) Viszont akkor felmerül egy újabb kérdés:
ezek 60 cm szélesek. El elférnek végül is de akkor a szellőzési helyük oldalt ....hát... semmi sem lesz, jó ha lesz 1-1 cm. A használati útmutató szerint úgy működik, mint a mostani hűtőnk: hátul jegesedik, majd amikor nem hűt megolvad a jég, majd a vízcseppek lefolynak a meleg motoron lévő műanyag tartályba és elpárolog.
Tehát a kérdés, hogy kell-e ennek a hűtőnek oldalt szellőzési hely, és ha igen, akkor mennyi? Vagy elég ha hátul szellőzik?

http://www.diesel.com

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.