Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43501) Bogyó bá' válasza julius666 (#43500) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A 6 kg kapacitásúakba (nekünk konkrétan egy olcsó Samsung van) 1 db nagy, vastag plédet éppen bele lehet rakni (franciaágy-takaró).

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#43502) pjen válasza Degeczi (#43499) üzenetére


pjen
félisten

Azt a Lux ra írtam,mindegy nemérdekes. :)

(#43503) luckyboi82


luckyboi82
tag

Pénteken jön meg a WDB030, milyen mosószer hatékony a Miele mosószeren kívül? Ha egyáltalán releváns a kérdés és teljesen mindegy mit öntök bele.

(#43504) Degeczi válasza pjen (#43502) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ami a Sencorra hivatkozott, ezért.

(#43505) ribarszki válasza luckyboi82 (#43503) üzenetére


ribarszki
őstag

Én a Lidl saját márkás folyékony koncentrátumát használom, kiváló. De talán még ennél is jobb az Aldis lila Tandil folyékony mosószer.
(Pontosan ugyan ilyen Mieleben)

[ Szerkesztve ]

(#43506) blattida válasza luckyboi82 (#43503) üzenetére


blattida
nagyúr

A miele mosószere nem jobb, mint a normális mosószerek, ellenben drága, teljesen fölösleges annyi pénzt ilyesmire költeni.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#43507) luckyboi82 válasza ribarszki (#43505) üzenetére


luckyboi82
tag

Köszi, rápróbálok!

(#43508) BigBear válasza julius666 (#43500) üzenetére


BigBear
senior tag

Volt felültöltős 6kg-os, most 6,5kg-os LG keskeny elöltöltős, sajnos egyikbe se ment bele néhány vastagabb takaró. Nem a súlya, hanem a dob mérete miatt.

(#43509) asdf_ válasza BigBear (#43508) üzenetére


asdf_
veterán

Mossa a takarókat, plédeket egyesével, azt gondolom szökőévenként teszi. Ellenben ha nagyobb gépet vesz, akkor egyrészt ketten úgysem tudják megtölteni, másrészt _minden egyes mosásnál_ a nagyobb dobméret miatt kb. 15-30%-kal több vizet fog használni, és ennek felmelegítéséhez pedig több áramot, és máris nem lesz megérős a történet.

(#43510) Zotyipotyi


Zotyipotyi
csendes tag

Sziasztok!

Hűtőgép vásárlás előtt állunk (következő 1 hónapban kellene megvenni).
Paraméterek: alulfagyasztós, 60 cm széles, 70 cm-nél nem mélyebb, hűtő rész min. 240l, fagyasztó kb. 90l, lehetőleg ne kelljen leolvasztgatni, megfordítható legyen az ajtónyitása (balos lenne jó, de mivel alapból kb. az összes jobbos...), minél kevesebbet fogyasszon, csendes is legyen, meg 250e Ft alatt álljon meg 4 v 5 év garanciával (mert persze tartós is legyen).
Szóval igények azok vannak... :)
Nem tudom, hogy Low frost gyakorlatban mennyivel gázabb mint a No Frost, illetve hogy pl. a Samsung-os fresh box mennyivel rosszabb mint mondjuk egy Bosch 0C-os. Külső kijelzőt, jégkockagyártór, vízadagolót nem tartunk fontosnak.

Ezeket néztem.

Ti melyiket választanátok és miért? Van amelyik kilóg lefele v felfele?

Köszi!
Zoli

(#43511) idegen lény válasza aradebil2 (#43491) üzenetére


idegen lény
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#43512) JanóManó válasza Bogyó bá' (#43437) üzenetére


JanóManó
csendes újonc

Több, mint 2 éve használunk ilyet, remek, semmi baja neki

Erika9

(#43513) Grande Ale válasza blattida (#43506) üzenetére


Grande Ale
őstag

Mi majd egy évig használtuk a miele kétfázisú mosószerét, hidd el, jobb mint bármi más. Semmi folt, tök jó illat, akár fehér, akár színes ruháknál. Csak a ruha színét kellett kiválasztani, ennek megfelelően adagol.
Viszont azt aláírom, hogy drága, mi is átálltunk arielre.

(#43514) polonic


polonic
félisten

No-frostos A+++ alulfagyasztós hűtőt tudtok ajánlani? 200-250 ezer a keret.
Gyorsfagyasztás és gyorshűtés funkció jó lenne, plusz külön frissentartó rekeszek. De ezek nem feltétlen szükségesek.

(#43515) aradebil2 válasza idegen lény (#43511) üzenetére


aradebil2
senior tag

köszi! Jók ezek a Hooverek? Ezt a shady oldalt mellékelném, de rendes oldalakon már 30 fölött fut a cucc

(#43516) aradebil2 válasza aradebil2 (#43515) üzenetére


aradebil2
senior tag

Amazonon több mint 700 értékelésből 30% 1 csillagos... :Y :W

(#43517) idegen lény válasza aradebil2 (#43515) üzenetére


idegen lény
őstag

Gondolom, azt akartad írni, hogy mellőznéd. Hát, ha az emag meg az edigital neked rendes oldal... Te kértél harminc alattit, itt meg annyi, mert outlet, mert egyszer ki lett próbálva. De nincs ebben szerintem semmi zsákbamacska, ide el lehet menni, meg lehet nézni, talán ki is lehet próbálni, jó fejek. Nekem ma jött meg tőlük az H-Free 29 900 forintért, most bontom ki.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#43518) aradebil2 válasza idegen lény (#43517) üzenetére


aradebil2
senior tag

Jogos, most már kicsit utána olvastam, rendes oldal, rendes bolttal, visszaszívom, tényleg a bontott állapota miatt annyi amennyi. Nehéz kérdés, hogy a +1 év gari megéri-e a másfélszeres árat pl. Alzáról... :W

A mellékelném meg friking autokorrekt :\ :D

(#43519) idegen lény válasza aradebil2 (#43516) üzenetére


idegen lény
őstag

Igen, látom, ez tényleg soknak tűnik, pedig az Árukeresőn meg oda-vissza van tőle mindenki. A nagy számok törvénye. :) Mindenesetre adnak rá egy év garanciát, vagy kifogod vagy nem. Ez egy régebbi típus, talán még nem volt annyira kiforrva, mint a Rhapsody és az H-Free.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#43520) idegen lény válasza aradebil2 (#43518) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez nem nehéz kérdés, 35 990 Ft-ért egyértelműen nem éri meg, amikor most az emag-on 39 990 Ft ingyenes szállítással az H-Free: [link] Akkor inkább azt.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#43521) aradebil2 válasza idegen lény (#43520) üzenetére


aradebil2
senior tag

köszi a tippeket, este nekiállok utánairodalmazni ezeknak a Hoovereknek!

(#43522) idegen lény válasza aradebil2 (#43521) üzenetére


idegen lény
őstag

Én is köszönöm, mert most az emag oldalán megtaláltam, amiért már a Hoovernek is írtam (még nem válaszoltak), és eddig sehol sem találtam rá adatot, hogy az H-Free por-visszabocsátása: "A" osztályú"! Ez bizony jó hír!

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#43523) idegen lény válasza aradebil2 (#43521) üzenetére


idegen lény
őstag

Ezt az írást és a hozzá tartozó videót, ami magyar felirattal is nézhető, csak ki kell választani a nyelvet a beállításoknál, ajánlom figyelmedbe! Azért érdekes, mert a Dyson-nal hasonlítja össze a Hoover Rhapsody-t és a Hoover H-Free-t. De most már tényleg felbontom a ma érkezett Hoover H-Free-t, amit Hoover HF-nek rövidítenek. Ez a "prolidyson" vagy "népdyson". :) De nevezhetném a magyar kisnyugdíjasok dysonjának is, mert nekik, vagy más mozgáskorlátozottsággal, kerekesszékben élőknek óriási segítség ez az olcsó "Dyson". Ezzel még a gyerekek is szívesen takarítanak. Persze ez a Dysonra is igaz, csak annak az árát nem mindenki hajlandó megfizetni, például én sem. Nincs szükségem a Dyson óriási szívóerejére, mert a porszívóval nem csavarokat akarok fölszippantani. Súlyos porallergiában szenvedőknek, asztmásoknak érdemes lehet Dysont vennie, bár arra meg a transzcendentális meditáció a legjobb.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#43524) #40553216 válasza idegen lény (#43523) üzenetére


#40553216
törölt tag

Ahogy látom, ez is a csodás és kívánatos hengeres szűrővel bír.

TM, persze. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43525) idegen lény válasza #40553216 (#43524) üzenetére


idegen lény
őstag

A Dysonok mivel szűrnek? Igazából nekem mindegy, hogy mivel szűr, amíg a por-visszabocsátása "A" osztályú.

Nem viccnek szántam.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#43526) #48613632


#48613632
törölt tag

Dyson V10 Absolute

Na srácok, vettem egy nagy levegőt, és megvettem. Hát, hogy is mondjam el. Le vagyok nyűgözve.
Nem szeretnék sem a szívóerőről, sem az egyéb képességeiről beszámolni ennek a csodamasinának, én azt hiszem, hogy ez ebben az árszegmensben, bőven elvárható bármely készüléktől.
Röviden csak annyit, hogy 20 perc után ürítettem a tartályt, ami mondjuk nem volt rogyásig tele, de azért akadt benne jócskán, és hát pár napja volt porszívózva. Szintén egy korábbi Dyson modellel. Sajnos, a fasorban sincs az új szerzeményhez képest.

Ami viszont mosolyt csalt az orcámra, az a feladat hihetetlen egyszerű, szinte játékos megvalósítása, amit ezzel a készülékkel végre tudunk hajtani.
Az egykezes mód valami fantasztikus.
A készülék súlya fej nélkül, mindössze 1700 gramm, és ez alkalmassá teszi a használót, hogy a másik kezét szabadon használja, tárgyak mozgatására. Kb, mintha egy fúrót, vagy valami barkácseszközt tartanánk kézben.
Felejtsd el a portörlést, az már múlté. A készülékkel olyan helyekre lehet gond nélkül beférkőzni, ahol eddig csak rongy játszott. Jó dolog, hogy a fejeket, közvetlenül a tartályhoz lehet csatlakoztatni, ezzel is egyszerűsödik a helyzet.
A vezeték nélküli megoldás pedig még tovább egyszerűsíti a helyzetet.

A készüléket egyébként egy ravasz (vagy trigger, ha úgy tetszik) benyomásával lehet működtetni, ami elég érzékeny, viszont nincs rajta állandó működtetés funkció. Ugyan nekem nem is hiányzott, de valakit ez zavarhat. Nekem pont jó volt, hogy csak akkor működik, mikor szükség van rá, nem jár a motor feleslegesen.

A tartály ürítése nálam sarkalatos pont volt, de nincs vele gond. Alsó csapóajtós rendszerű, gombnyomásra nyílik, és nem porzik szerteszét, hanem csak simán leesik a kukába. Így akár konyhában is üríthető, kellő odafigyeléssel.

Az akkumulátoridő is bőségesen elég. Ugyan turbó fokozaton csak 6 percet bír, de középfokozaton, kb 20-25 perc "triggerelt" használat után, még kettesen volt a három fázisú töltöttségjelző, bár a fali konzolra helyezve, ez már csak egyest mutatott.

Egyébként, a működtetés is három fokozatban lehetséges. A már említett turbó fokozaton kívül, van egy közepes, és egy gyenge fokozat.
Én a közepest használtam, szerintem ez pont elég mindenre, nem is meríti az akksit, és nem is zajos. A legkisebb fokozat, szerintem nem sok mindenre használható.

Ami kicsit gyengusznak tűnik, az a fali tartó, falra felfúrható darabja. Nem feltétlen igaz, de kicsit törékenynek tűnik. Félek, hogy egy óvatlan mozdulattal, le lehet törni, valamint érdekes megoldás az is, hogy az acél csavarok, közvetlenül ehhez az akril darabhoz csatlakoznak, illetve alátát megoldás nélkül szorítják ezt a falhoz. Ez nekem kicsit elnagyolt megoldásnak tűnik, de egyelőre nincs vele gond.

Összességében nézve, én happy vagyok a készülékkel. Rengeteg felesleges ki-be rohangálást spórolok ezzel, hogy nem kell a rongyot kirázogatni. Nálunk macska van, ez lényegi kérdés, és vagy ezt a módszert választottam a portörlésre, vagy papírtörlővel oldottam meg, de ebben az esetben, egy portörlés végeredménye, lazán félig töltötte a papírkosarat, ami egyébként 50 literes, szóval nem kicsi.

Az absolute csomagban, sajnos nincs hagyományos szívófej, csak a görgős verziók, illetve a kis méretű fejek, amikkel az eldugott részeken tudunk szorgoskodni.
Viszont, minden részegységet meg tudunk utólag is vásárolni, így nem jelent gondot, ha upgradelni szeretnénk, a total clean kiépítettségre.

A gyártói garancia valamiért csak 2 év, de én vettem biztosítást rá, ami összesen 4 évet jelent. (Korábban tévesen 5 évet említettem)

[ Szerkesztve ]

(#43527) Csabroncka válasza #48613632 (#43526) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

ehh ;]

"in medias res"

(#43528) #40553216 válasza idegen lény (#43525) üzenetére


#40553216
törölt tag

Hát, ha komoly, akkor szomorú.
Védikus eljárás, Jagja Magyarországért – felhívás!
Bár ha fideszesek a „guruk”, akkor tekinthetjük a sikeresség bizonyítékának a második és a harmadik 2/3-ot. :DDD
Az egész komolyságát azért erősen megkérdőjelezi pl. a „levitáció (YOGIC FLYING COMPETITION>verseny!)” gyakorlata.
Mondjuk van vallás topik, inkább oda való téma.

(#43529) idegen lény válasza #48613632 (#43526) üzenetére


idegen lény
őstag

Árat nem írtál.

Ja, már azt hittem, hogy van róla tapasztalatod. :) Ez nem vallás, és senki sem akar meggyőzni senkit. Ha tényleg érdekel, akkor mindent megtudhatsz róla a bevezető előadásokon, amik ingyenesek. Ez a rövid videó is érdekes: [link]

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#43530) ribarszki válasza #48613632 (#43526) üzenetére


ribarszki
őstag

Na király, az egy remek gép.
A fali tartóval semmi gond nem lesz. Nálunk kapja az ívet, de kizárt, hogy bármi törjön belőle. Nagyon jó minőségű műanyag.
Minek hozzá hagyományos fej? :Y Hála Istennek, hogy semmi ilyet nem kapni hozzá. A motoros fej a legnagyobb királyság. A szőnyeg, meg a Fluffy fej. Mintha az autóból vissza akarnál ülni a lovaskocsira. :))

(#43531) #48613632 válasza ribarszki (#43530) üzenetére


#48613632
törölt tag

Erre a fejre gondoltam. Nem vagyok biztos magamban, de kocsiban talán jobb lehet, mint a motoros, hasonló méretű fej, és talán az akksi is tovább bírja vele. No meg könnyebb is picivel. De nem ragaszkodok hozzá. Lehet, hogy tényleg felesleges.

idegen lény
Ára £450 az absolute kiépítésben, vagy £500 a total clean kiépítésben. A garanciáért £65 fizettem.
Gondolom, az off-topic rész, nem nekem szólt. Csak mert elfelejtetted a címzettet.

[ Szerkesztve ]

(#43532) #40553216 válasza idegen lény (#43529) üzenetére


#40553216
törölt tag

Köszi a meghívást, tuti nem.

(#43533) #94529552 válasza #48613632 (#43526) üzenetére


#94529552
törölt tag

Szép ára van a kicsikének. :DDD
idegen lény Itthon "csak" 212k.

(#43534) #48613632 válasza #94529552 (#43533) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nem olcsó, de ez is eléggé relatív. Általában nem vagyok a drága dolgok híve, de ez nagyon megérte az árát. Lehet azért érzem így, mert ellentétben a fehéráruval ami itthon van, ezzel valóban ÉN dolgozok, nem csak felkészítem a munkavégzésre, mint pl a mosógépet, vagy a mosogatógépet.
Abból pl nálunk mindkettő belépőkategóriás Indesit.
Amúgy meg, pl egy csúcstelefonnak csak a felébe kerül, és nem is avul el 2-3 év alatt. (Legalábbis remélem)
Ennek ellenére, hányan hordanak iPhonet, többnyire persze indokolatlanul? Mondhattam volna a Samu, vagy a Huawei csúcsmodelljét is, ez most tökmindegy.
Én azt gondolom, hogy relatív értelemben drága, a többi porszívóhoz képest, de abszolút értelemben nem tartom annak.

(#43535) Zotyipotyi válasza Zotyipotyi (#43510) üzenetére


Zotyipotyi
csendes tag

Sziasztok!

Előző üzenetemre esetleg valaki alulfagyasztós hűtőkkel kapcsolatban?

Köszi!
Zoli

(#43536) rover45 válasza idegen lény (#43517) üzenetére


rover45
senior tag

Szia!
Követem itt az eszmecserét, hasonló porszívóra lenne szükségem.
A H-Freevel eddig nem találkoztam, de nagyon szimpatikus.
Te egyértelműen ezt vennéd mondjuk a Dibea DW200-zal szemben?

(#43537) #48613632 válasza ribarszki (#43530) üzenetére


#48613632
törölt tag

Na, például EZÉRT is gondolkodom egy hagyományos szívófej beszerzésén. A feleségem hosszú, egyenes haja, mindenre feltekeredik, amiben van kicsi görbület ;] :O
Van ugyan egy ILYENEM is, de ehhez még kell egy adapter, ráadásul a korábbi Dyson DC05-tel, nem szerepelt túl fényesen.
Meglátjuk, elején vagyok még nagyon a dolgoknak.

(Azért persze nem akkora tragédia ez. Kb 2 perc leszedni egy olló segítségével, ha nem hagyjuk felgyülemleni)

(#43538) BBéci válasza #48613632 (#43537) üzenetére


BBéci
titán

Talán ostobaságnak tartjátok, de én porszívózás előtt a kővel burkolt területről lószőr partvissal és lapáttal összeszedem a kosz nagyját. Morzsát, mindenféle magokat, amik a pékáruról hullanak le és a hajszálakat, macskaszőrt. A maradék finom port bízom a gépre.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43539) #48613632 válasza BBéci (#43538) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nem tartom ostobaságnak, csak lusta vagyok ilyesmire :DDD Ettől persze még megcsinálom, csak keresem az egyszerűbb módszert. No meg a szőnyegpadlón is akad belőle. Ezt a fenti képen látható adagot pl a kocsiból szedtem ki.

(#43540) ribarszki válasza BBéci (#43538) üzenetére


ribarszki
őstag

Egy ilyen kézi Dysonnal, hozzá a puha bársonyos fejjel semmit nem kéne elősöpörni. Max azt ami kenődhet, puha kaja. Minden mást felszed és egy mozdulattal üríted. Tudom gondolkoztál Miele gépen is. Nálam a Dyson V8 - Miele C3 használati aránya 1,5éve mióta megvan a V8. 95-5 % a Dyson javára. Csak azért nem adom el a Mielet, mert nem kapnék érte annyit amennyi a használati értéke. De valójában 1éve kb 5x volt bekapcsolva...

[ Szerkesztve ]

(#43541) #48613632 válasza ribarszki (#43540) üzenetére


#48613632
törölt tag

Feleségemnek hosszú, fekete, egyenes hajszálai vannak, és hozzá nagyon erős szerkezetűek. Így én ezen nem is vakarózok különösebben, sőt! Csodálkoznék, ha lenne olyan görgős rendszerű kefe, ami hatékony is, és nem is csavarodik fel rá a haj.
Még azért azt a tanglefree akármit kipróbálom majd, de szerintem az egy mellélövés a Dysontól.

(#43542) BBéci válasza ribarszki (#43540) üzenetére


BBéci
titán

Nem azért partvisolok, mert azokat a szennyeződéseket egy hagyományos porszívó nem tudná feltakarítani.
Hogyan portalanítanám Dysonnal az 1400 könyv tetejét, a számtalan polcot, a keskeny, 3-4 centis réseket, ablakpárkányokat, radiátorok, szekrények tetejét, súlyzó tárcsáimat, laptop billentyűzetét, ajtók felső éleit, autó műszerfalát és még hosszan sorolhatnám azokat, amikhez kell a gégecső, pici kefével a végén. Nem szeretnék a kezemben tartani egy közel kétkilós szerkezetet. Tehát kell a hagyományos gép is, azzal viszont mindent meg tudok oldani, azt is, amit a Dysonnal nem.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43543) #48613632 válasza BBéci (#43542) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ebből nagyon sokat meg tudnál oldani a Dysonnal. Este leírom bővebben, sajnos most járművet vezetek.

Szerk: ja oké, ha nem akarod kézben tartani, akkor sajnos nem. Bár számomra ez inkább könnyebbség, mintsem megerőltetés

[ Szerkesztve ]

(#43544) BBéci válasza #48613632 (#43543) üzenetére


BBéci
titán

Mire az említett takarítással végzek, az ujjaimtól a csuklómon át a vállamig fáradt és fáj mindkét karom, pedig csak a pehelykönnyű csövet és kefés fejet használom. Amikor csak a hidegpadlót porszívózom, akkor nincs semmi gond, 12 perc alatt végzek.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43545) #48613632 válasza BBéci (#43544) üzenetére


#48613632
törölt tag

10-15 perc biztosan nem jelent gondot a géppel egy kezes módban. Nem tudom, Nálad mennyi időt venne igénybe, de lehet közben pihenni is.

(#43546) pataslogeza


pataslogeza
aktív tag

Sziasztok,

Van egy Indesit L17S1W típusú hűtőm, amiben az ajtó szigetelő gumija elszakadt. Hol lehet ilyet beszerezni?
A garancia már lejárt.

[ Szerkesztve ]

(#43547) pjen válasza pataslogeza (#43546) üzenetére


pjen
félisten

Első körben,Orczy alkatrész árúház.

(#43548) peppe79 válasza BBéci (#43542) üzenetére


peppe79
senior tag

A Vorwerk állóporszívóhoz létezik külön kocsi, így "hagyományos" porszívóként, gégecsővel is használható. Van kimondottan bútorokhoz való puha 'ecset' feje; egész apró tárgyakhoz, nippekhez, mennyezetek takarításához való, állítható 'portörlő' feje is (rövid sörtével keményebb, hosszabb sörtével egészen puha a szála), vagy épp autóbelső takarításához való, állítható szögű merev fúvóka, ülés tisztításához kis méretű motoros fej.

[ Szerkesztve ]

(#43549) #40553216 válasza BBéci (#43542) üzenetére


#40553216
törölt tag

Nekem pont ugyanilyen kérdések merültek fel. Ráadásul a V11 már 3 kg-os, erre jön a fej tömege.

(#43550) #48613632 válasza #40553216 (#43549) üzenetére


#48613632
törölt tag

Szinte kizárt, hogy 3kg legyen.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.