Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44901) Lauda válasza fityere (#44900) üzenetére


Lauda
félisten

Ha csak fektetve tudjátok szállítani, akkor tök mindegy. Szállítsátok fektetve, utána sokat pihentessétek, aztán vagy megpusztult vagy nem.

(#44902) pjen válasza fityere (#44900) üzenetére


pjen
félisten

Nem lesz annak semmi baja.1 nap pihi.

(#44903) fityere válasza pjen (#44902) üzenetére


fityere
senior tag

Azt mondják nem mindegy melyik oldalára fektetem.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#44904) pjen válasza fityere (#44903) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem mindegy,ha egy napot pihen jó lesz az.Én kétszer is vittem 3gy öreg lehelt fektetve,nem pihent egy órát és ment.Inkább az abszorciosnál volt ez fontos.

(#44905) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok!

Van itt az albérletben egy AEG ÖKO Lavamat 23900 felültöltős mosógép, de sajnos sehogy nem tudok rájönni a működésére, mivel minden német nyelvű rajta, a neten talált manual is.

Így néz ki a kezelője:

Arra rájöttem hogy a Spülen a mosás, de pl arra nem hogy miért van kettő Spülen program is, a többiről fogalmam sincs. Pl olyan hogy csak öblítés, vagy centrizés is jó lenne. A google fordító használhatatlan, olyat is kiírt az egyikre hogy "hajítás". Elképzelésem sincs mi lehet az. :B

Esetleg valaki aki jártasabb mosógép témában tudna nekem kicsit segíteni?

(#44906) Csabroncka válasza 6030D (#44898) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Ha azt sejted, hogy marad benne víz, akkor szedd le az oldalait, vedd le és pucold ki teljesen az üstgumit, illetve a szivattyúnak a gumiját.

Nem kell hozzá óriási szerelési tudás, kis odafigyeléssel hamar megvan!

"in medias res"

(#44907) blattida válasza bopeti98 (#44905) üzenetére


blattida
nagyúr

Spülen a öblítést jelenti, waschen a mosás, vorwasche az előmosás, pflegeleicht a műszálas mosás, fein a finom mosás, wolle a gyapjú, mit vor...előmosással, ohne vor... előmosás nélkül, koch a főzőmosás, schleudern a centrifugázás, kurz a rövidítés, weich a kímélő, pumpen a szivattyúzás...bunt a tarka mosás, mit taste meg a gombos ruhákra vonatkozik... Külön funkcióként a pflegeleicht a nem kényest jelenti, intensiv az intenzív, temperatur a hőmérséklet, 900-700 a centrifugálás fordulatszámának csökkentésére való.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44908) #40553216


#40553216
törölt tag

Kollégám rácseszett. Tönkrement a W441-e lengéscsillapítója, ezért a javításra a gép árának 1/6-át ki kellett fizetnie. Igaz, a lengéscsillapító 2002-es gyártású volt, a gép 120000 Ft, a javítás cakkumpakk 20000 Ft volt. :DDD

(#44909) farkas-j válasza fityere (#44900) üzenetére


farkas-j
őstag

Hátulról nézve a bal oldalára fektesd, hogy a kompresszorból kijövő csövek felfelé álljanak.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#44910) andatti válasza andatti (#44605) üzenetére


andatti
senior tag

Végül senki nem válaszolt a kérdésemre...

Tegnap leszálítottak egy németből behozott Outlet csomagolássérült hűtőt.
Samsung RL33N300NWW
Amire nem volt magyar találat, a boltos szerint egy 700 eurós hűtő. A+++, 217/98 L, 38 db zajszinttel, 175 kWh éves fogyasztással. Totál no frost kialakítású...

Majd az idő eldönti, hogy jó vételt csináltunk-e...

Mondjuk aki most tervez hűtőt venni, az Euronics kiadott egy hűtő katalógust, ami aug. végéig érvényes... Abban szépen össze vannak szedve a legújabb vívmányok és elmagyarázzák, hogy mi mit jelent. Igaz ár nincs benne, de támpontnak jó. Mi csak utólag találkoztunk vele...

(#44911) peppe79 válasza andatti (#44910) üzenetére


peppe79
senior tag

Nekem ezek az outlet boltok nem túl meggyőzőek. Főleg, amikor egy drága műszaki cikket, háztartási gépet árulnak jóval olcsóbban, csak mert megsérült a csomagolása. És persze szó sincs arról, hogy esetleg egy felborult teherautó platójáról szedték össze, vagy eldőlt a raktárban, esetleg egy meggondolt vásárlás okán újracsomagolt készülékről van szó. Nekem nem éri meg lutrit vásárolni, de persze, lehet, hogy épp szerencséd van.

(#44912) Digitalpimp válasza peppe79 (#44911) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ha van rá rendes gari tök mindegy honnan veszed, a felsorolt dolgok itthon is előfordulhatnak bármelyik bolt cuccaival és ugyanúgy nem tudsz róla.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#44913) #94529552 válasza andatti (#44910) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem rossz, de mennyiért vetted, és hány év garancia van rá? Outletből tippre 1 év lehet, amit a bolt vállalt rá.
Hasonló Samsung itthon például a RB33J3205WW/EF, csak ennek 2 csillagot adtak az Energiaosztály besorolásban, bár éves szinten ez anyagilag nem olyan sokat jelent.

(#44914) qqzs


qqzs
őstag

AEG L87695WD moso szaritogepben multkor nem ment vegig a program, leszivatyuzas ment ruhat kitudtutk venni, ezt eljatszotta parszor mindig ugyanott allt meg. Megjavitottak, epromba programot ujrairtak mert allitolag megserult meg meg valamit javitottak rajta még amire nem emlekszem kb 4 eves gep. Ez 4 honapja tortent most ujrakezdte ugyanezt. Ez valami ismeros hiba amirol egy ket jo szot lehetne hallani?

Eladó: GTS450

(#44915) peppe79 válasza Digitalpimp (#44912) üzenetére


peppe79
senior tag

Jól írod: itthon is előfordulhatnak. Az outlet termékeknél viszont garantáltan elő is fordult. Elképzelhető, hogy csak esztétikai hibája van, vagy totál patyolat, és évekig működik meghibásodás nélkül. De az is lehet, hogy egy rejtett hiba folytán idő előtt elromlik. Én nem szeretem ezt a fajta bizonytalanságot. Nem árat akarok vásárolni, hanem árucikket. Ha meg nincs valamire pénzem, akkor inkább megveszem az olcsóbbat.
A jótállási feltételek egyébként nem teljesen ugyanazok, mint a hivatalos forgalmazó által megvásárolt műszaki cikkek esetében. Itt ugyanis már nincs gyártói 'garancia', a szervizelést az outlet üzlet, vagy az általa megbízott szerviz végzi.

[ Szerkesztve ]

(#44916) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!
Mosógépet vennék kihasználnám az otthon melege pályázat 45k pénzt.
A keret amit birnèk az 110k.
Mindenféleképpen elöltöltős és ne legyen egyik oldala se 50cm-nèl szélesebb mert keskeny ajtó van a fürdőn.
Ami még nagyon fontos legyen jó hosszú gari.
Elegem van abból hogy 2-3 év azt kuka, legalább bírna ki 5 évet.
Inverteres legyen.
:R

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#44917) jimmy74 válasza jimmy74 (#44916) üzenetére


jimmy74
őstag

Vagy úgy értettem hogy legalább az egyik oldala legyen fél méternél kisebb :K

WoT:jimmbo

(#44918) handrash


handrash
őstag

Mosogatógépet szeretnék venni. Anyagi okokból elsősorban használtat. Mik azok a buktatók amiket nem sejthetek előre ? Azt gondolom, hogy takarékosság szempontjából kompromisszumot kell kötnöm...

Egy gép leírásában azt olvastam, hogy mosogatás után az azt ajtaját kinyitva gőz távozik a konyhába, ennek például nem örülnék, de ezek szerint nem minegyik ilyen. Honnan tudni mellyek ezek ?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#44919) szabog74 válasza handrash (#44918) üzenetére


szabog74
aktív tag

Szerintem mindegyikből párás meleg levegő fog kijönni, ha mosogatás után kinyitod az ajtaját. Gőzfürdőre azért nem kell számítani :)

Használtat én nem vennék (ki tudja mit mosogattak benne), esetleg nagyon megbízható embertől. Volt olyan gépem, ami 4 év után véletlenszerűen megállt. A mostani jól működik 6 évesen is, de néha elég hangos lesz. Szóval lutri ez is.

(#44920) fityere válasza farkas-j (#44909) üzenetére


fityere
senior tag

Köszönöm
Végül is sikerült állítva szállítani, de más is hasonlót mondott.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#44921) freaghill


freaghill
őstag

Van egy fél éves AEG mosógép, kb napi használatban van, ma vettem rá poli-foszfát adagolót, fel is szereltem.

Ajánlott lenne már ezen is trisó+polly kezelés, vagy nem szükséges?

(#44922) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Sziasztok!

Ezt a kávégépet megtudnám vásárolni 144 ezer ft-ért. [link]
Jó gép ez? Megéri megvenni?
Mindenhol kb ennyi az ára, csak máshol ep5335/10-számmal fut. [link]

Miért fut különböző számmal ugyanaz a gép?

[ Szerkesztve ]

(#44923) peppe79 válasza Grande Ale (#44922) üzenetére


peppe79
senior tag

Többféle színben készül.
5335: acél
5334: antracit
5333: ezüst

Hogy megéri-e az árát, arról inkább nem nyilatkozom. :)

(#44924) ribarszki válasza Grande Ale (#44922) üzenetére


ribarszki
őstag

Nekünk ilyen van. Csak Incanto néven. Szeretem, jó gép. Persze jobb kávét kapsz, ha van darálód és egy külön pl Gaggia Classic főződ, de itt a kényelem a kompromisszum.

(#44925) Grande Ale válasza peppe79 (#44923) üzenetére


Grande Ale
őstag

Értem, köszönöm.
Miért nem nyilatkozol? Van vele tapasztalatod? Nem jó gép?

ribarszki: jobb kávét? Most nespressot iszunk, nekem az is jó, míg más leszólja a kapszulást. Van egy Zellmer karos gépünk is, nem is használjuk. Azért gondoltam erre, mert egyszerűen lehet vele kávét csinálni és most 40 százalékkal olcsóbban jutnék hozzá. De egyáltalán nem vagyok biztos a dolgomban, csak abban, hogy a nespresso 130-140 forintos kapszula árainál jóval olcsóbban jönne ki egy kávé, ami gondolom azért jó is lenne.

[ Szerkesztve ]

(#44926) Papaj x


Papaj x
tag

Üdv mindenkinek!

Hűtőt milyet érdemes venni márkában, esetleg árkategóriában ( lehetőleg az alsó kategóriák közül, minél nagyobb méretűt)?
Illetve ilyen termékeket hol érdemes vásárolni? (garancia terén például..)

Köszönöm. :R

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#44927) peppe79 válasza Grande Ale (#44925) üzenetére


peppe79
senior tag

Nincs vele tapasztalatom, egyszerűen csak nem fizetnék ennyit egy halom "műanyagért". Ezért az árért már Lelit PL042EM-et kapni, ami igaz ugyan, hogy még csak belépőszint, de már egy tisztességes kávéfőző. Csak ugye az nem automata...

(#44928) koxx válasza Grande Ale (#44925) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A nespresso kave/kapszula kilos ara 25e korul jon ki (bar itt a kenyelmet es gyorsasagot fizeted meg) egy jo minosegu szemes kave kiloja 10-15e ft, igaz ehhez kell orlo es nemi szaktudas. Lehet matekozni.

(#44929) ribarszki válasza Grande Ale (#44925) üzenetére


ribarszki
őstag

Nézd mi nagyon szeretjük a Saeco gépet. Nem akarok vallási vitát nyitni kávéfronton, mi a Lidl 500grammos Bellarome sárga/barna szemes kávéját használjuk hozzá. Bár ez már önmagában megvetendő a komoly kávésok körében, ez van. Nekem a kényelem, gyorsaság, egyszerűsége tetszik. Sok tejes kávét is iszunk amit a gép habosít. Mivel ketten napi 6-7 kávét iszunk, így marad az automata gép.

Eddig is Incantom volt, most is az van. Vedd meg nyugodtan, szeretni fogod.

(#44930) Grande Ale válasza koxx (#44928) üzenetére


Grande Ale
őstag

Ezt mondtam én is. Mondjuk ennél a gépnél nem kell őrlő, sem szaktudás. Nem barista vagyok, gombnyomásra iszom egy jó kávét és ennyi.

(#44931) Lauda


Lauda
félisten

Gyümölcscentrifugából melyiket ajánlanátok?

(#44932) szabog74 válasza Papaj x (#44926) üzenetére


szabog74
aktív tag

3 hete a Mediamarktban vettem ilyet 70-ért akcióban nyaralóba.Eddig jónak tűnik.

(#44933) jokerone


jokerone
tag

Sziasztok!

Van egy Bosch benvenuto classic kávéfőzőnk, ami nem mai darab, de szervízben volt egy éve kb és én is rendszeresen futtatom a szervíz programot, ha kéri.
Az utóbbi időben viszont eléggé elkezdett nyekeregni ki- és bekapcsoláskor, kávéfőzés megkezdésekor (darálás után) és a kávéfőzés után is.
Kiszedtem a főzőegységet és ha így próbálom mozgatni az alkatrészeket ebben, akkor semmi hangot nem adnak. Ettől függetlenül lehet, hogy ez nyekereg? Esetleg máshol kéne zsírozni?
A kávét egyébként ettől függetlenül rendben lefőzi, csak egyrészt így kicsit hangos, másrészt gondolom ez nem egészséges a gépnek sem.

Köszönöm előre is a válaszokat.

Üdv:
Laci

(#44934) Digitalpimp válasza handrash (#44918) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Kolléganő 40E-ért vett használt Aristont megbízható használt kereskedőtől, szépen tisztán szuperül. Ment is egy pár hónapot, aztán se kép se hang. Szerintem elég lutris, és a 40E se olyan kevés pénz.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#44935) ribarszki válasza handrash (#44918) üzenetére


ribarszki
őstag

Szia! Én ilyen Bekot vettem. 60ért is ki lehet fogni. Teljesen jó gép. Gyönyörűen mosogat, minden tablettát szeret, olcsó. Ennyiért rendben van.

(#44936) handrash válasza ribarszki (#44935) üzenetére


handrash
őstag

Köszi a tippet, sajnos nálunk csak 45 centis fér el.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#44937) BBéci válasza ribarszki (#44929) üzenetére


BBéci
titán

Megkóstoltam azt a lidlis kávét, ihatónak minősítettem, az árát megéri. Viszont többé nem veszek olyat, inkább teát iszom, vagy semmit. A hasonló aldis sem jobb, tegnap dobtam kukába egy fél zacskónyit. Még tiramisuhoz sem elég jó.
Lehet kapni finom szemeskávét 3500 forintért, kiváló minőségűt 6-8000-ért: Barbera Esperia, Lucaffe, Mokambo, Molinari, srb.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44938) Csabroncka válasza BBéci (#44937) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

"Megkóstoltam azt a lidlis kávét, ihatónak minősítettem" és inkább teát iszom, vagy semmit ... ;]

Na de BBéci ez most komoly :DD (szerintem a kék Dallmayr mindent visz, eddig automatában nekem ez ízlik a legjobban, de 3 filléres rozsdamentes kotyogóban sem rossz.)

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#44939) ribarszki válasza Csabroncka (#44938) üzenetére


ribarszki
őstag

Erre gondolsz? Mert most 2900-ért korrekt áron van. Lehet rendelek.

(#44940) ribarszki válasza BBéci (#44937) üzenetére


ribarszki
őstag

Az Aldis kávé saját tapasztalat is szerint sokkal rosszabb mint a Lidl kávéja. De mintha az utóbbi 1évben a Lidl kávéja is leadta volna a szintet.

3000-3500 körül mi az ami ajánlott? Ár érték arányban?

[ Szerkesztve ]

(#44941) BBéci válasza Csabroncka (#44938) üzenetére


BBéci
titán

A mindent visz miként értendő? Ha a 3000 forintosok között, akkor hihető. Kóstoltam a Crema oro-t, nem rossz, de nem láttam 5500 forintnál olcsóbban, anyit nem ér. A Mall gyanúsan olcsón adja, viszont egy próbát nekem megér, úgyis vennem kell valamit, mert teljesen kifogyott a készletem.
Abban biztos vagyok, hogy az automaták többsége nem tudja kihozni egy kávéból a maximumot, talán a kétharmadát. Ami igen, az is csak szakszerű tuningolás után.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44942) Gömbike válasza ribarszki (#44940) üzenetére


Gömbike
senior tag

Én a Minuto-ba a Tchibo Milánó kávét teszem.

Nálunk meg tudom venni 2500/kg áron.

A gépet elvittem szakszervízbe és a darálót beállítattam ehhez a kávéhoz.

Igaz, hogy 100% arabica, hogy de így is van krémje.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#44943) BBéci válasza Gömbike (#44942) üzenetére


BBéci
titán

Anyósom pár éve olyanból főz kotyogóval, ahhoz jó. Kipróbáltam itthon a Gaggia Classic-kal, nem tudtam belőle ihatót csapolni, három próbálkozás után feleségem bevitte a munkahelyére. A pörkölése sem felel meg az ízlésemnek. A Sicilia sem ízlett egyáltalán.
Olasz kávét vegyél, vagy valamelyik hazai pörkölő termékét, a választék óriási! Itt vannak tesztek: Kávékorzó.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44944) Gömbike válasza BBéci (#44943) üzenetére


Gömbike
senior tag

Köszönöm!

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#44945) Zola007


Zola007
veterán

LIDL Parkside PNTS 1400 G3 nedves-száraz porszívóhoz vett már valaki porzsákot?

Webshopokban találtam, de mindegyik máshogy néz ki mint a gyári
Korábban vettem már webshopból S-bag utánzatot, ami egy kalap sz*rt nem ért az eredetihez képest, szóval szeretnék nem megint melléfogni :R

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#44946) numera007


numera007
tag

Hőszivattyús szárítógép kondenzátorát mivel lehet takarítani? Eléggé be van építve.

(#44947) ribarszki válasza numera007 (#44946) üzenetére


ribarszki
őstag

Semmivel. Szét kell szedni darbjaira a gépet. Értsd úgy, hogy a teljes borítást, ajtót, dobot, motort, ékszíjat, mindent. Én nem vállalkoznék rá. Ha takarítani kell, akkor szervíz. Ha találsz rá ügyes független szevizest (sokszor klímások vállalják, bár ők is inkább télen), 20k körül megúszod. Márkaszervíz 40-50k között takarít kondenzátort. Sajnos ez van.

[ Szerkesztve ]

(#44948) numera007 válasza ribarszki (#44947) üzenetére


numera007
tag

Nem bíztató.

(#44949) ribarszki válasza numera007 (#44948) üzenetére


ribarszki
őstag

Kicsit sem.. Ez a hőszipkások hátránya. A sima kondenzációsoknál csak kihúztad a kondenzátort és zuhannyal lemostad.
A hőszivattyús alacsonnyabb energiafelhasználásával amennyit megspórolsz az áramszámlán, azt kifizeted 3-4 évenete a kondenzátor takarítására. Szóval forma forma.. Annyi, hogy alacsonyabb hőfokon, kíméletesebben szárít.

Amit még csináltam, hogy rendeltem Kínából ilyen filterlapot. Ezt a szivacs elé méretre szabom. Ez még a szivacs előtt felfogja a szenyneződés nagy részét. Havonta cserélem. Eddig bejött.

[ Szerkesztve ]

(#44950) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Sziasztok,

Sajnos javíthatatlan a Whirlpool főzőlap. (69000 lenne bele az új elektronika...) Két és fél után halt meg, úgy, hogy nem használtuk naponta.

Szóval új főzőlapot keresek. Okulva a történtekből, 5 év garanciás márkák jönnek szóba, ezek Beko, Candy és az IKEA. Beko és Candy esetében csak saját szerelővel lehet beszereltetni (gondolom itt jön vissza az 5 év gari ára), IKEA csak azt írja, hogy szakember rakja be. Van még egyéb lehetőség? A 3 márka garanciáztatásáról van bárkinek tapasztalalta?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.