Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27401) nebulo5


nebulo5
senior tag

Ugyan nem Antal a nevem, de én is belépek! :C

Üdv: nebulo

(#27402) #09634560 válasza tween (#27394) üzenetére


#09634560
törölt tag

Nagyon el volt tájolva a supportos.Ennyit róluk, megérdemelnék hogy bevidd nekik hogy mutassák meg,hogyan kell... Egyébként az elülső bemenet analóg. Médiaporton keresztül menne esetleg az átvitel ha Sony Vaio laptopod lenne de a kábel hozzá 65!!! ezer ft. Tehát max analógón sztereót tudz átvinni. Ez is bizonyitja hogy lejátszós házimozit NE!!!

(#27403) cintula187 válasza #09634560 (#27402) üzenetére


cintula187
addikt

Atyaég.65.000huf a milyen sony kábel?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#27404) #09634560 válasza cintula187 (#27403) üzenetére


#09634560
törölt tag

DM port összekötő. Semmi extra és máshova sem lehet használni.. szűkebb az átvitele mint a 1.3 HDMI-nek.Magyarul: nyugodtan rájuk rohadhat..

(#27405) robi0604 válasza #09634560 (#27404) üzenetére


robi0604
őstag

Ismételten egy jó dolog, amit a márkahűek isteníthetnek...

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#27406) SLYM


SLYM
veterán

Denon AVR-1311 és a PIONEER VSX-520 között van valami nagy különbség? JBL 178 hangfalak mellé lenne. azért kérdezem, mert megrendeltem 2 hete az AV Planet nevű csodálatos cégtől az erősítőt, vártam a 3-5 munkanap helyett 2 hetet. mikor először írtam nekik visszaírtak egy időpontot, azt megvártam, de csak nem jött. megint írtam nekik, erre írták, hogy a beszállító nem hozta az erősítőt. komolyan ezek az árukészlet nélküli cégek botrány néha amit csinálnak. szóval ezért kérdezem ezt az erősítőt, mert ez van raktáron

[ Szerkesztve ]

(#27407) zolaas


zolaas
senior tag

DIVICO TVIX 7000 - 1 havertól tudnék egy ilyet szerválni 35-ért. Van erről vkinek tapasztalata?

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#27408) sirbag


sirbag
csendes tag

Sziasztok,
nem igazán szoktam fórumokra írni csak olvasgatni, de tegnap voltam a Streamaudionál hangfalakat meghallgatni,és úgy gondolom, hogy le kell, írjam a tapasztalataimat velük kapcsolatban, és meghallgatott hangfalakkal kapcsolatban is. Előjáróban csak annyit, hogyha valaki olyan termék vásárlásán gondolkodik, amit ők is forgalmaznak, akkor a legjobban teszi, ha őket keresi fel. Nagyon profi társaság, abszolút nem akarnak meggyőzni semmiről, csak bemutatják a dolgokat, és döntsd el magad. Nyoma sincs az olyan hozzáállásnak ami, egy-két üzletben tapasztalható („ezt vedd, mert ez a tuti, amit kinéztél az rossz”). Mikor a meghallgatás után említettem hogy még egy hangfalat meg szeretnék hallgatni más helyen, amit ők nem forgalmaznak, oké rendben van hallgasd meg azt is. Nem jött a süket szöveg, ami máshol jellemző ilyen esetekben, hogy leszólják az általuk nem forgalmazott terméket, vagy megpróbálnak rábeszélni valami másra. A srác, aki foglalkozott velem nem használta ezeket a szavakat, hogy ez jobb, vagy az rosszabb. Helyette az volt a szlogen hogy hallgasd meg és döntsd el te magad.

Na de a lényeg, amiket hallgattam

Polkaudio TSi300: Ehhez fűztem a legtöbb reményt, de számomra ez szerepelt a legrosszabúl (a TSi 400-as érdekelt igazán de azt nem tudtam meghallgatni) olyan semmilyen hangja volt a többihez képest igazán nem fogott meg.

Dali Concept 6: A legdögösebb hang a hallgatottak közül rock zenén ez szólt a legjobban, viszont ez a dögös karakter átjött a könnyebb műfajokon is. Egy templomban felvett Loreena Mckennitt számot, elvit egy kicsit egy Rock koncert irányába.

Q Acoustics 1050i: Ez tetszet a legjobban, rock zenével is nagyon jól szólt, igaz nem olyan dögösen, mint a dali. Inkább azt mondanám, hogy levegősebben, hallgathatóban. De a könnyebb műfajokon sokkal jobb volt, mint a többi hangfal. Loreena Mckennitt „dantes prayer” számánál olyan apró részleteket is lehetett hallani, mint a kórustagok mocorgása, a kotta lapozásának a hangjai, a karzat recsegése.

Monitor Audio M4: Ha egy mondattal jellemezném még dögösebb hang, mint a Dali Igazán nem rossz, de nekem már drága a szett ár (több mint 250000ft) annyival nem jobb a Qacoustics 1050i szettől, ami most csak 140000ft.

Ezután elmentem egy másik helyre a Tannoy Mercury V4-et meghallgatni: Nekem nagyon nem tetszet a hangja, harsánynak éreztem. A Metalica egyik számánál olyan hangokat produkált, mint amikor begerjed egy gitár.

Aztán beszéltem egy barátommal (aki a TSi400-as szettet ajánlotta) hogy valószínűleg Q Acoustics 1050i szettet veszek, és hogy nem nagyon tetszet a TSi300-as hangja. Mire ö, biztos nem volt bejáratva. A Polkaudio falak míg nincsenek bejáratva hallgathatatlanul szarul szólnak. Mindenkép hallgasd meg az én szettemet, mielőtt vásárolnál. Úgyhogy holnap áthozza az ö TSi400-as bejáratot szettjét, és tesszek vele egy alapos próbát, ha nem győz meg akkor viszont marad a Q Acoustics 1050i szett.

(#27409) SLYM válasza SLYM (#27406) üzenetére


SLYM
veterán

ja azt elfelejtettem, hogy a denon 5000-el drágább, mint a pioneer

(#27410) bajnokpityu válasza sirbag (#27408) üzenetére


bajnokpityu
félisten

a quacoustic 140ért 5.0 verhetetlen ár/értékű szett.szerintem egyébként kifejezetten szép is.

engem csak az a bizonyos freki tántoritott el,ha esetleg olvastad

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#27411) Dorian válasza sirbag (#27408) üzenetére


Dorian
félisten

Pontosan, a Dali C6 tuning után pont az a levegősség, részletes hangzás jött meg, amit kevésnek éreztél nála.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#27412) sirbag válasza bajnokpityu (#27410) üzenetére


sirbag
csendes tag

Nem olvastam, mire gondolsz?

(#27413) SLYM válasza SLYM (#27409) üzenetére


SLYM
veterán

de ha valaki esetleg tudna mondani egy olyan céget, akiktől lehet neten rendelni és van nekik raktáron PIONEER VSX-520 akkor megköszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#27414) python1 válasza Dorian (#27411) üzenetére


python1
veterán

Helló Mindenkinek!
Éppen kérdezni akartam,hogy mire jutottál a tuningolt hangfalak tesztelgetésével.
De látom siker! :)

Más:jó nagy vita keveredett ,port kavart a tegnapi hsz-em,de kicsit ez is volt a célom. ;]
Ehhez még csak annyi,hogy csak a hdmi csatlakozót kérdőjeleztem meg az erősítőn,persze minőségre is gondoltam.

Még egy gondolat azoknak akik új erősítőt vesznek,választanak.Tudatába legyenek azzal a ténnyel,hogy egy év múlva jön valami új szabványú kütyü amivel nem lesz kompatibilis a készüléke és utána 2 fillért nem fog érni,mert egyes emberek szerint minél több csatlakozó annál jobb a minőség.
Búcsús filling. :DDD
Ezzel részemről vitát zárnám is.

[ Szerkesztve ]

(#27415) KisApám


KisApám
addikt

Van valahol olyan, található olyasmi valahol, hogy:

1. Ajánlott alapkategóriás hm erősítők (új és régi)
2. Ajánlott középkategóriás hm erősítők (új és régi)
3. Ajánlott felsőkategóriás hm erősítők (új és régi)

Vagy ha nincs, a tapasztaltabb fórumozók tudnának-e a zöldfülűek számára valami ilyesmit összeállítani?

VAGY hasonlót... :C

:R

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#27416) Dorian válasza python1 (#27414) üzenetére


Dorian
félisten

Magasan a legjobb ár/érték arányú fejlesztésem volt. Viszem a centert is :)
Még a hifista haver szerint is "egész jó" (ez már nagy szó)

Ma egy hirtelen ötlettől vezérelve hoztam haza olyan polifoamot (gránit alá), amivel a gépészeti csöveket szigetelik, de nagy valószínűséggel semmi értelme nem volt.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#27417) python1 válasza KisApám (#27415) üzenetére


python1
veterán

Ha az első hsz-t elolvasod vagy olvassa akit ez érint, mindenre megkapja a választ meg egy kis google-zés.
Meg elég ha visszafelé olvasgat kicsit.
Persze azért biztosan kapnak választ is a kérdéseikre,de kicsit lehet előtte nézelődni,olvasgatni.

Dorian:lehet,hogy én is használt hangfalat veszek és tuningolom.Nem biztos,hogy most építek,majd egyszer.
Próbálgass több anyagot is!Majd viszek neked gumikat.tüskéket is próba képen,addig semmi esetre sem likvidáld őket!

[ Szerkesztve ]

(#27418) KisApám válasza python1 (#27417) üzenetére


KisApám
addikt

Olvasgattam.
Ahány ember annyi fél majdnem az erősítők megítélésében.

Ezért gondoltam, hogy aki hozzáértő, tapasztalt, hallott hm erősítőt és sorba is tudja rakni a számára tetszés szerint, az segít.

Hátha valahol lesznek egybeesések...
Ennyi.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#27419) Dorian válasza python1 (#27417) üzenetére


Dorian
félisten

Persze, hogy nem dobom ki a lapokat, az, hogy 1x nem tetszett, simán betudható az aznapi menjenmindenkiapicsába hangulatomnak :)

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#27420) bajnokpityu válasza KisApám (#27418) üzenetére


bajnokpityu
félisten

talán BBéla segit.
én nem tudnék. mindnek más a hibája,engem más dolgok zavarnak,de súlyozni az emberek hibatűrésével,statikisztikai alapon,hááát....

sztem forditsd meg a problémát.hallgass meg minden márkából egy csúcsot.itt kiderül az adott márkára mi jellemző.az olcsóbbakra is jellemző ez,általában,csak kevéssé,és kapsz több hibát,és ami addig pozitiv volt,alatta átfordul.

nemtom másképp mondani :)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#27421) python1 válasza KisApám (#27418) üzenetére


python1
veterán

Figyelj én is kérdezgettem sok embert,de az az igazság mikor bementem az üzletbe kinyitottam a pénztárcám hirtelen büdzsé számolgatás,utána térképezés majd hallgatózás.
Hidd el a fülednél és az anyagi helyzetednél jobb tanácsadót nem fogsz találni!
Persze kérdezgetni is kell,főleg valami régebbi konstrukció vásárlása előtt, mivel nem mindig van alkalma az embernek a kipróbálásra.

(#27422) mike1978 válasza SLYM (#27413) üzenetére


mike1978
tag

Az Av Planetttol Pioneert egyebkent sem vennék, mert ha jól tudom, nem hivatalos basys viszonteladok, így nem kapsz 3 év hivatalos, a basys markaszervizeben érvényes garanciát! Ha baj lesz a kütyüvel akkor csak hozzájuk viheted és garban nem túl erősek!

(#27423) mike1978 válasza KisApám (#27415) üzenetére


mike1978
tag

Ahogy olvasom a hozzászólásaidat, az derül ki hogy arra vársz, hogy valaki megmondja a "tutit" de ilyen nem létezik, így minnel több kérdést, tesztet olvasol annál jobban elbizonytalanodsz...mástól meg hiába várod a választ...

(#27424) redhunter válasza SLYM (#27413) üzenetére


redhunter
senior tag

Netdepo, Streamaudio ? Ezek biztosan a gyári garit adják.

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#27425) mike1978


mike1978
tag

Itt keress boltot, ha innen veszed valamelyik bolttol akkor nomalis garit és magyar leírást is kapsz...és most nem drágább náluk sem! http://www.basys.hu/locator/

(#27426) mike1978 válasza redhunter (#27424) üzenetére


mike1978
tag

Streamaudio mar nem foglalkozik a kis pioneerekkel mert elég satnyak (bocs), de a Netdepo igen és ok is hivatalos partner!

(#27427) Gál István


Gál István
senior tag

Én is a netdepót ajánlom ha kis Pioneer vagy Denon kell, 3 nap alatt megvolt minden és a gari is rendben volt.. Ha pedig nagy Pioneer vagy Denon kell akkor magamat ajánlom ;]

[ Szerkesztve ]

(#27428) KisApám


KisApám
addikt

Amúgy eddig nem mondtam:
Ezzel a régi sztereó erősítővel rendelkezem (jelenleg a tesómnál):
Pioneer SA-706
NEM volt rossz a hangja. ;]

Ennek keresem az utódját 5.1 vagy 7.1 hm formájában.

Eldöntöttem, hogy talán sokak számára feleslegesen, megvárom
az új ONKYO TX-NR609 megjelenését és tesztjét.
(És talán utána verem a fejem a falba, hogy
pl. lemaradtam a Yamaha RX-V1800-ról.
Vagy talán biztosan :F )

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#27429) mike1978 válasza KisApám (#27428) üzenetére


mike1978
tag

Mar most verheted a fejed nyugodtan! Yamaha 1800 vs. Onkyo 608/609.... Olyan mintha arról beszélhetnénk, hogy opel corsa, vagy signum.... Mindegy...mar úgy is elkelt...látod ezért nem szabad tiprodni, várni a tanácsokat, stb, mert a jó dolgokról lemaradsz! Mellesleg hibába várod a teszteket, tapazstalatokat a 609el kapcsolatban....nem lesz jobb, hangban biztos nem, ...évről évre csak minimálisan varialnak, elsődleges a hülye oruletek meglovaglasa...3D, agyon skalazas, iPod vezérlés, és egyéb az erősítő hangját negatívan befolyásoló szarsagok fejlesztése, mert ez vezeti a trendeket...az, hogy hogy szól mar kevésbé érdekes, persze megütnek egy szintet de nem ez a fő szempont! Nézd meg annak idején 10-15 éve nem volt Ennyi ujjitas akkor az volt a lényeg, hogy jó...jobb hang jöjjön ki az adott dobozból...most meg tudjon hálózatot, 3D-t, 4k skalazast, USB-n minden szart lejátszani, iPod kutyuket kezelni....ja hogy szar a hangja, erősen alá méretezett a tapja, vacak, adott esetben ic-s a vegfok,...az nem lényeg!

(#27430) kimi02 válasza KisApám (#27428) üzenetére


kimi02
őstag

Tessék még egy ajánlat !
Ha ez sem kell , akkor már kezdheted is a fejed falba verni :P
Denon
És még alkudni is lehet !

(#27431) kimi02 válasza mike1978 (#27429) üzenetére


kimi02
őstag

Teljesen egyetértek veled :C

(#27432) mike1978 válasza kimi02 (#27430) üzenetére


mike1978
tag

Ja, pl veszel egy ilyet meg egy Dune max-ot és jó sztereo hangot kapsz, kellő erővel, szolgáltatással, plussz a Dune el meg tudod csinálni a HD hangokat analóg módon összekötve....mindent kb 210-220e bol ennyiért meg egy normális mozi erositot sem kapsz!

(#27433) KisApám válasza kimi02 (#27430) üzenetére


KisApám
addikt

Én most a DENON 3311-ben gondolkoztam, 260 000-ból meglenne használtan.
Vétek lenne megvenni? Vagy talán H/K 360-ast 170-160 000-ért.
Vagy várok a csodára és egy Yamaha RX-V1800-as 90 000-ért :DDD

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#27434) mike1978 válasza KisApám (#27433) üzenetére


mike1978
tag

Ha megvan rá a pénzed ne agyalj....400000ftos erősítő 260ert...mit kell ezen gondolkodni...de ezek után nem értem, ha "gondolkodsz" egy 260e Ft-ős erositon akkor mit akarsz a 160e ftos kategoriatol? Abban a hitben ringatod magad, hogy majdnem olyan jó lesz....ne legyél naiv!
Sorry ha néha értelmetlen egy egy szó, de ez a hülye iPad kijavítani mindent a maga ötlete szerint :)

[ Szerkesztve ]

(#27435) kimi02 válasza KisApám (#27433) üzenetére


kimi02
őstag

Hangminőségben szerintem a 3311-es nem jobb mint a 3806-os.
És 160k-val olcsóbb.

(#27436) KisApám válasza mike1978 (#27434) üzenetére


KisApám
addikt

Én néha az iPodTouch-omon próbálok írogatni (egy routeren keresztül, mert a laptop van még rajta), azzal sem gyerekálom (kicsit visszájára fordítva a köztársasági álomelnök után: gyerekállom :D ), mert jóval kisebb az iPad-nál.
(No meg főleg azután, ha leteszem a kezeimből a 20 kg-os egykezes súlyzóimat...)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#27437) mike1978 válasza kimi02 (#27435) üzenetére


mike1978
tag

Nem hogy nem jobb, de biztos, hogy alatta marad...a denonok a 03-04es sorozatig voltak jók azóta erősen hanyatlanak, a 08-09-10volt a katasztrófa, ezt a denon mérnökei zártkörű rendezvényen be is vallottak de a válság spórolásra keztette őket is.....most a 11es végű készülékek mar javuló tendenciát mutatnak, de meg nem az igazi ez sem....

[ Szerkesztve ]

(#27438) KisApám válasza mike1978 (#27437) üzenetére


KisApám
addikt

No ez az... mint a Pioneer...
találja ki az ember, hogy melyik gyártó suttyomban nem spórolt ki valamit.
No persze a pénzben elérhető kategóriában.
(Egy NAD-ból gondolom nem spóroltak ki sok mindent, túl drága ahhoz...)

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#27439) mike1978 válasza KisApám (#27438) üzenetére


mike1978
tag

Nem az ár a mérvadó, hanem pl a NAD nem rak bele okorsegeket a keszulekekbe, illetve ha igen azt is csak addig a szintig amíg az nem szól bele a hangba....ott az erősítoket mérnökök tervezik nem marketingesek

(#27440) KisApám válasza mike1978 (#27439) üzenetére


KisApám
addikt

A NAD-nál, ha jól láttam, NEM is láttam igazán HDMI 1.4-es csatlakozó felületet., csak 1.3-asat. Szóval nem csili-vili, hanem inkább hangminőség.
Igazuk van.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#27441) zolaas válasza KisApám (#27436) üzenetére


zolaas
senior tag

Öregem, ha ez sem teccik, hát....asszem kérek kőccsön azt megveszem, az enyim meg jól eladom. Kell e ? 2803 denon ezen sincs semmi csicsa csak szól..., nade, hogy?:)
Amúgy volt itt 1 Bd játékos, vmi pana, és az istennek nem sikerült belőle kicsalnom analógon a hangot. Sajnos nem volt itt sokáig, így nem tudtam sokáig nézegetni csak amúgy is a képére voltám kíváncsi, meg nem volt hozzá kezelési, gondolom vmit át kellet volna kapcsolni :F

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#27442) SLYM válasza redhunter (#27424) üzenetére


SLYM
veterán

köszi srácok

(#27443) ricsik válasza kimi02 (#27430) üzenetére


ricsik
őstag

Te magasságos, 110e pénzért ilyen gépet!!! Anyám...

(#27444) Gál István válasza mike1978 (#27437) üzenetére


Gál István
senior tag

Van valami dokumentáció erről a zárt körű rendezvényről? Engem kifejezetten érdekelne mi hangzott ott el! Vagy van valami amivel te ezt bizonyítani tudod hogy nem valami legenda?

[ Szerkesztve ]

(#27445) mike1978 válasza Gál István (#27444) üzenetére


mike1978
tag

Természetesen nem a nagyvilágnak kürtölték ki a dolgot....és doksi sem készült róla...
Egyébként amikor a Denon importőrt váltott, (2 éve talán) akkor volt egy rendezvény a Westend Hiltonba és ott kérdezett rá egy cég több szemközt (nem az egész társaság előtt), hogy mi a gond, és erre őszinte választ kapott..én innen tudom/hallottam...nem urban legend.....persze ez sem jelenet semmit, hiszen sok ezren megelégedésükre használják ezeket a készülékeket...csak aki meghallgat egy 1906-1907-et vagy ez előtti modellt és utána egy 1908-1909-et sztereón az tudja, hallja, hogy nem javult vagy stagnált hanem romlott a kapott hang....

(#27446) Gabor970


Gabor970
addikt

valakinek subláda? Polkaudio PSW110

[link]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#27447) Dorian válasza mike1978 (#27445) üzenetére


Dorian
félisten

Kíváncsi vagyok a felsőbb sorozatszámú modellekben is érvényes-e ez, mert a 2809 hangját kifejezetten dicsérik a tesztekben, nekem meg csak ez az egy van, így nincs a korábbi szériákkal összehasonlítási alap.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#27448) mike1978 válasza Dorian (#27447) üzenetére


mike1978
tag

Elméletileg a teljes sorozat nyűgösebb volt, de én nem hallottam mindent, mindennel hasonlítva....a teszteket meg hagyjuk....ki olvasott már olyan tesztet valaha, hogy rosszabb lett a készülék a későbbi modellhez képest....ebből egy média sem tudna megélni, ha a készülékeket objektív módon, szépítés nélkül mutatnák be....és persze még így sem lehetne kizárni a szubjektív emberi tényezőt, hiszen a műszeres mérések nem utalnak a kapott hangra, ergó egy nagyon jó specifikációjú elektronika is lehet pocsék hangú és fordítva....amit meg emberek hallgatnak meg és véleményezik, az már részben szubjektív.....és itt is működik a csordaszellem, a pszihológia...valaki meghallgat egy erősítőt, aztán ír róla, más ezt elolvassa, és 10-bő legalább a fele, de álltalában több ember "azt" is hallja amit az illető leírt....

(#27449) Dorian válasza mike1978 (#27448) üzenetére


Dorian
félisten

Mármint más márkák azonos kategóriájához képest dicsérték

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#27450) bajnokpityu válasza mike1978 (#27445) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ujságiró van közöttünk,majd őt kéne erről megkérdezni,hátha válaszol :)

de logikusan,olyat biztos nem irnék le,hogy előző széria jobb volt,ezt ne vegyétek.ugyanis a tesztelő abból él,hogy tesztelhet.ha a forgalmazó azt olvassa,h ezt ne vedd meg,akkor nem lesz több tesztkészülék,tehát nem lesz cikk.

én a 2105öt és a 2106ot tudtam összehasonlitani,és azonnal,jól hallhatóan jobb volt a 2106,mint az 5.

és valamelyik 13x7-8 vagy 16x7-8 környékit hallottam még MMben,és emlékszem,h elképedtem,h annyiért erősitő,és ahhoz képest nem is volt rossz.persze messze nem vltak jók a körülmények,se mzene,sem helyszin,sem alapzaj,de nem volt bántó,és annyi pénzért már ez sem kis teljesitmény.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.