Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50401) #48613632 válasza Dorian (#50398) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ott nyilván nem! Egyébként meg vannak átfedések. De lényegtelen is, mert ennek a topiknak a címe:
Házimozi erősítő és minden, ami hozzá csatlakoztatható
Ebben azt hiszem benne van gyakorlatilag az összes HM kategória. Na meg nem is igen van másik, hasonló, amiben azért forog is a beszélgetés.

(#50402) Stubi28 válasza T-Tboy (#50400) üzenetére


Stubi28
tag

Igen de valószínúleg csak a Pio-t adom majd el.
A Sonyt megtartom párom fitnesz cuccainak meg az írott lemezeknek.
BL-ből Sharp-ot szeretnék majd, hogy passzoljon a tv-hez :) , azt meg csak és kizárólag a BL lemezekre tartogatom majd. :)

(#50403) BBéci válasza #48613632 (#50379) üzenetére


BBéci
titán

Amit linkeltem az tápkábel (Nordost Odin power cord), és csak mutatni akartam, hogy mi az igazán drága.
Soha, senki nem állította, hogy a hifiben, házimoziban az ár növekedésével egyenesen arányos a minőségjavulás. Éppen ezért érdemes használt készülékeket venni.

(#50402) Stubi28
Mi az a BL? Bajnokok Ligája? :F

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#50404) axwel18 válasza Stubi28 (#50402) üzenetére


axwel18
senior tag

Szerintem a Pio sokkal jobb mint a Sony én a Sonyt adnám el.

(#50405) T-Tboy válasza BBéci (#50403) üzenetére


T-Tboy
tag

:N :D Nem, biztos BD-re gondol vele, de ezt Te is sejted.

[ Szerkesztve ]

https://picasaweb.google.com/111822365420432090661/HazimoziRendszerem https://picasaweb.google.com/111822365420432090661/CarHiFi

(#50406) BBéci válasza T-Tboy (#50405) üzenetére


BBéci
titán

Miért kelljen nekem találgatni, sejtésekre hagyatkozni? Azt sem értem, miért nem az válaszol, akit kérdeztem?
Ahhoz a rendszerhez feleslegesnek vélem egy BD-játszó beiktatását, különösen a lemezek magas ára miatt.

(#50398) Dorian
Remek hasonlat. :C

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#50407) Stubi28 válasza BBéci (#50406) üzenetére


Stubi28
tag

Igen, igaza van T-Boy-nak elírtam.
Blue Ray player-re gondoltam

Egyébként nem elérhetetlenek a BD lemezek. Ha csak az eredetinél maradok akkor is max évente 5-6 cím van amit érdemes is megvenni. Többire meg ott a net, akár teljes rip-ben is.

[ Szerkesztve ]

(#50408) ZolikaE46 válasza dhcodoki (#50358) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

Az-az azt mondod, hogy vegyem meg az ES25C szériát és majd megveszem a hozzá tartozó Northridge ES100 frontot és akkor a két Northridge E100 meg hátra kerülhet... és így már kicsit egységesebb lenne a dolog mi?

(#50409) Stubi28 válasza axwel18 (#50404) üzenetére


Stubi28
tag

A Sony 1080p-re konvertál.
Persze ez nem BlueRay minőség de látható a külömbség a dvd-vel szemben.
A tv egy Sharp Aquos 2010-es modell 42", és érezni a külömbséget.

(#50410) jcage


jcage
tag

RO mode off

Nagyon régóta olvasom a topikot, nagyon sokat tanultam belőle, ezért 1000 köszönet az oszlopos tagoknak. Igyekeztem is megfogadni a tanácsokat, illetve figyelembe venni a rendszerem bővítése/alakítása során, de azt meg kell mondjam, hogy az utolsó 10-15k hozzászólásban annyira felhígult a társaság, illetve a hozzászólások minősége olyan szintre esett, hogy ezt már nem tudtam szó nélkü hagyni. :(

RO mode on

A kritikus olyan, mint a nőgyógyász: ott keresi a problémát, ahol más az élvezetet...

(#50411) Zanik válasza Stubi28 (#50407) üzenetére


Zanik
addikt

Először is Blu, nem Blue, és kötőjellel szokás írni: Blu-ray. A 'BD' pedig már eleve a Blu-ray Disc rövidítése, nem kell mögé a lemez.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#50412) axwel18 válasza Stubi28 (#50409) üzenetére


axwel18
senior tag

Szerintem a Pio is.

[ Szerkesztve ]

(#50413) BBéci válasza ZolikaE46 (#50408) üzenetére


BBéci
titán

Az ES nem Northridge és mindkettő kifutóban van, tehát bizonytalan a későbbi beszerzés lehetősége.
Mekkora termet hangosítasz?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#50414) ZolikaE46 válasza BBéci (#50413) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

40-42nm

[ Szerkesztve ]

(#50415) BBéci válasza ZolikaE46 (#50414) üzenetére


BBéci
titán

Ez igen! :C

A center nagyon alacsonyan van, törekedni kell arra, hogy a frontok magassugárzójának vonalához a lehető legközelebb legyen. Gondolom tervbe van véve egy vetítő beszerzése.
Az erősítőd és a mélynyomók típusát is áruld el!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#50416) ZolikaE46 válasza BBéci (#50415) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

Köszi. OKsa akkor azt majd felrakom a tv elé... Az erősítő most lesz cserélve Denon AVR-2312-re, A jelenlegi Yamaha RX-V657 ami a mélyeket hajtja az viszont Crown XLS402 Azt is lecserélném szívem szerint, de csak repülnek a 100asok úgy, hogy először erősítő, utána center!
Eddig Dali volt a center, de azt eladtam és vissza raktam a yamaha-t úgy, hogy kell egy másik most! Sub Tipusa 40cm Dld LA1000.15 2x4Ohm, 30cm Dld 500+ új széria!

Vetítőt pont most kezdtem el nézegetni, de ami tetszene az nagyon drága... úgy hogy max majd karácsonyra, de inkább jövőre...

(#50417)T-Tboy: Köszi! Igen nem rossz, de ha őszinte akarok lenni nem akkora szám még... kicsi a végfok mert 4ohm-ba van kötve és úgy 2x400w tud. A 4db 40cm subbok darabonként 1000w-k, na most 1db-ra 200w jut az-az meg se mozdul szinte... jó nem azt mondom... mozog a felső szinten minden, a gipszkarton is kimozog vagy 5cm-t :))) de jó lenne egy Phonic XP5000 az meghajtaná rendesen 4Ohm 2x1800W. Ameddig nem a sarokba volt a sub ha nem középen úgy a két kicsi Db.-be nagyobbat nyomott! Azok 500w és arra valahogy jobb a 2x400w :)

[ Szerkesztve ]

(#50417) T-Tboy válasza ZolikaE46 (#50414) üzenetére


T-Tboy
tag

Fú, nem semmi "kis" szentély, gratula! :Y :R :C
Jól látom, hogy 4db. monstrum sub + még középen 2db. DLD autós kék membrános sub lapul?
Nem "kevés" a mélytartományod? :D :Y

[ Szerkesztve ]

https://picasaweb.google.com/111822365420432090661/HazimoziRendszerem https://picasaweb.google.com/111822365420432090661/CarHiFi

(#50418) T-Tboy válasza ZolikaE46 (#50416) üzenetére


T-Tboy
tag

A Fanatic titulus csöppet senem túlzó ezeket olvasván. :D :C
Pont felcserélted a két betű méretét, dB helyesen, de nem akarok kötözködni.

De nem sok(k) ennyi mély már a többi cucchoz képest, nem nyomja el őket?

[ Szerkesztve ]

https://picasaweb.google.com/111822365420432090661/HazimoziRendszerem https://picasaweb.google.com/111822365420432090661/CarHiFi

(#50419) mp54 válasza Patice (#50244) üzenetére


mp54
senior tag

Warter, Dorian is:
Alaprajz: kicsit gyerekes, de ennyire futotta...
[url=http://kephost.hu/share-E28B_4F317A85.html][img]http://kephost.hu/image-E28B_4F317A85.jpg[/url]

A szemközti falon hosszú kanapé. Előtte két fotel, TV-t nézni, mert HD-ben messze van a kanapé. Jó lenne, ha maradhatna a berendezés. Tudom, hogy a kanapé helyén elférne még a két álló front is...Ott lenne hely a 45 és 60 foknak...
Azért kérdeztem csak a frontokat, mert a kanapés fal kopasz, van hely háttereknek bőven...
"egy sztereó rendszer elég lenne, ill. kevesebb bonyodalommal járna": ezt nem értem, hiszen épp a két fronttal van bajom...
Tudom, visszhangos, valamit arra is ki kell találni.
Van: P50G30 TV, Pio BDP 140 BD lejátszó, egyenlőre a TV beépített médiajátékosa, 2 TB külső HDD (mások raktak rá filmet...). PC-re letölteni, arról lejátszani nem tervezek.
Mivel a szépen szóló zene (komoly is) fontos, az itt olvasottak alapján a jelenlegi terv: "jó" használt sztereó erősítő+ "jó" front hangfalpár (használt vagy új) és megnézem elég-e ez nekem filmre is. Vagy lépek 5.1 felé vagy nem...
Még nincs kiszemelve semmi! Köszönöm előre a nekem való ajánlásokat, mert nem értek hozzá!
Ma hallgatóztam Stream Audióban:
Castle Knight 5+Denon 1912 vs NAD C356: nem vagyok audiofil, de hallottam a különbséget...természetesen a sztereó javára.
Kösz előre!

Hát ez a k...a képcsatolás még nem megy nekem, de próbálkozok...

[ Szerkesztve ]

(#50420) dhcodoki válasza ZolikaE46 (#50414) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Én a képet is lejjebb tenném. Tényleg szükség van ennyi mélyre??

(#50421) ZolikaE46 válasza T-Tboy (#50418) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

Hú igazad van tényleg... köszi!
Egyb. nagyon szeretem mélyet... tudod kinek mi...
A kocsiba megszerettem és valami hasonlót akarok elérni a szobába is...

Egy bajom van a cuccal, hogy kicsit szedett vetett és most azért szeretnék valami jót össze hozni, valami finomabb költekezéssel... de a JBL-t tuti nem cserélném le annál szebb mély közepet még nem hallottam ebben az ár kategóriában...

(#50420) dhcodoki: ...ha a tévére gondolsz, hogy lejeb tennéd azt már sajna nem nagyon tudom megoldani max feljebb... :F A Mélyre meg fentebb írtam...

[ Szerkesztve ]

(#50422) T-Tboy


T-Tboy
tag

Hogy tesztek fel képet ide amúgy? Mert nekem mindig az van kiírva, hogy "A képfeltöltés átmenetileg nem elérhető, a hiba javításáig kérjük türelmeteket"! :O

https://picasaweb.google.com/111822365420432090661/HazimoziRendszerem https://picasaweb.google.com/111822365420432090661/CarHiFi

(#50423) python1 válasza ZolikaE46 (#50414) üzenetére


python1
veterán

Nagyon tetszik az elképzelésed! :C

Hasonló az én elképzelésem is,ezt már lehet nevezni házimozinak.
Kicsit soknak tartom a megjelenítő előtt ill alatt a teknikát,esetleg oldalt elhelyezni?
De az irányelv meggyőző.

Gratulálok,csak így tovább!

Nem kritizálni akartam a formavilágodat.

[ Szerkesztve ]

(#50424) T-Tboy válasza ZolikaE46 (#50421) üzenetére


T-Tboy
tag

"nagyon szeretem mélyet... tudod kinek mi..."

Ezzel magam is így vagyok, de ez nálad már nagyon kemény. :D
Ettől függetlenül nem mondom, hogy nem tudnék együtt élni vmi hasonló brutális "impulzuságyúkkal". :R

https://picasaweb.google.com/111822365420432090661/HazimoziRendszerem https://picasaweb.google.com/111822365420432090661/CarHiFi

(#50425) Arnee01


Arnee01
csendes tag

Sziasztok!

1. Kis JBL szetthez érdemes lehet későbbiekben venni jobb frontot, vagy felejtős gondolat?

2. Játszik le valamelyikőtök filmet PC-ről? Milyen programot javasolt használni? Úgy tapasztalom, hogy vannak különbségek a lejátszó progik között mind kép, mind pedig hangminőségben (nyilván codec használat miatt, de ezt a témát nem vágom), kíváncsi vagyok a Ti tapasztalataitokra.

3. Ebbe a nappaliba el lehetne helyezni álló frontokat a szekrény két oldalára? (bocs a képminőségért). A konnektortól balra 20 centire már ajtó, jobbról pedig a szekrénytől van kb 40 centi szabad hely, perpill ott pihen a PC. (ágy nem lesz ott, csak perpill átalakítás van, nézési/hallgatási távolság kb 2.5-3 méter lesz).

4. Érdemesebb lehet külön házimozi és külön sztereo rendszert fenntartani, ha jó lenne valami térhangzás az élmény miatt, de számít a minőségibb zenehallgatás is? Kb 50-50%.

[ Szerkesztve ]

(#50426) ZolikaE46 válasza T-Tboy (#50424) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

(#50423) python1: Nagyon szépen köszönöm!

(#50422) T-Tboy: Képet úgy teszel fe,l hogy feltöltöd valahova képet és utána kimásolod a linket és utána itt alul rá mész a kép feliratra és oda beilleszted amit kimásoltál...

(#50424) T-Tboy: :) ha meghallgatod utána vagy nagyon bejön és ilyet akarsz vagy megutálod... :))

(#50427) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Sziasztok!

250-300 W-os aktív panelt keresek mélyláda építéshez, de sajnos sehol nem találok :( Régebben (emlékszem) sok helyen árulták, de mára valahogy eltűnt mindenhonnan ...
Tudnátok segíteni hogy hol tudnék venni újat, használtat, esetleg valaki épít-e ilyeneket,

THX !!!

(#50428) Tamoo válasza T-Tboy (#50422) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Pl. én uw.hu-n regisztráltam egy ingyenes tárhelyet, aztán oda másolgatom fel a képeket ftp-n. Írtam egy kis php-s cuccot ami csinál index képeket hozzá, meg a PH!-s kép beillesztőkódot legenerálja útvonallal, mindenestől és csak ctrl+c, ctrl+v berakom ide. Így a legegyszerűbb. :)

(#50414) ZolikaE46: :R nagyon komoly!

[ Szerkesztve ]

(#50429) BBéci válasza T-Tboy (#50418) üzenetére


BBéci
titán

Jártam néhány high-end házimoziban, 20 és 30M forint közötti összegbe kerülőkről van szó. A tapasztaltak alapján egyértelmű, hogy két db 38-40 centis mélynyomó bőségesen elegendő lenne a képen látható rendszerbe. Amennyi most van, az durván túlzás.
A kék membrános ládát néztem centernek, legalább akkora passzolna a frontokhoz.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#50430) ZolikaE46 válasza BBéci (#50429) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

jah nem, ...az is mély.... :)) Az a pici ott feljebb a center... :) nem véletlen kérdezem mi a fenét vegyek ide? Lehet hogy jobb is, hogy látjátok így hova kellene és lesz valami jobb ötlet?

Tamoo: THX!

[ Szerkesztve ]

(#50431) ginola


ginola
addikt

Micsoda pergő lett a topic:) :Y

[ Szerkesztve ]

(#50432) dhcodoki válasza Arnee01 (#50425) üzenetére


dhcodoki
senior tag

A "kis" JBL frontokat ne helyettesítsd más jobb frontokkal, mert szétesik a homogenitás. A képről és a nézési távról ítélve nem nagy szoba, sztem felesleges az álló front. Ha nincs pénz lecserélni az összes hangfalat jobb minőségűre, akkor vegyél két újabb (jobb) dobozt zenehallgatáshoz. Megmarad az összkép a házimozinál, és lesz egy jobb sztereód zenehallgatáshoz. Kérdés, hogy az erősítőd milyen?! Rá tudod kötni a + két hangfalat??! (mondjuk ma már alap dolog ez)

(#50433) mp54 válasza mp54 (#50419) üzenetére


mp54
senior tag

Patice, Warter, Dorian:

Alaprajz: kicsit gyerekes, de ennyire futotta...

http://kephost.hu/share-97F9_4F3187D4.html

A szemközti falon hosszú kanapé. Előtte két fotel, TV-t nézni, mert HD-ben messze van a kanapé. Jó lenne, ha maradhatna a berendezés. Tudom, hogy a kanapé helyén elférne még a két álló front is...Ott lenne hely a 45 és 60 foknak...
Azért kérdeztem csak a frontokat, mert a kanapés fal kopasz, van hely háttereknek bőven...
"egy sztereó rendszer elég lenne, ill. kevesebb bonyodalommal járna": ezt nem értem, hiszen épp a két fronttal van bajom...
Tudom, visszhangos, valamit arra is ki kell találni.
Van: P50G30 TV, Pio BDP 140 BD lejátszó, egyenlőre a TV beépített médiajátékosa, 2 TB külső HDD (mások raktak rá filmet...). PC-re letölteni, arról lejátszani nem tervezek.
Mivel a szépen szóló zene (komoly is) fontos, az itt olvasottak alapján a jelenlegi terv: "jó" használt sztereó erősítő+ "jó" front hangfalpár (használt vagy új) és megnézem elég-e ez nekem filmre is. Vagy lépek 5.1 felé vagy nem...
Még nincs kiszemelve semmi! Köszönöm előre a nekem való ajánlásokat, mert nem értek hozzá!
Ma hallgatóztam Stream Audióban:
Castle Knight 5+Denon 1912 vs NAD C356: nem vagyok audiofil, de hallottam a különbséget...természetesen a sztereó javára.
Kösz előre!

(Ez a "hot link" vagy mi nekem nem megy...)

[ Szerkesztve ]

(#50434) dhcodoki válasza ZolikaE46 (#50430) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Nekem "elefánt a porcelánboltban" hatás. :DD Ne sértődj meg, látványnak tényleg jó, de csak annak. Így hallatlanul is. Én lecserélném egyformákra a dobozokat. Ez a szoba nagyon megkívánná. Plusz ordít egy vászon+proji kombóért. :) Sok sikert amúgy.. biztos jó lesz idővel :)
Az akusztikája milyen a szobának?? Vannak csörgő hangok/visszhangok?? :F Gipszkarton körben?? Ha igen, mi van mögötte?

(#50435) spiky03 válasza mp54 (#50433) üzenetére


spiky03
veterán

Én úgy szoktam a képet belinkelni, mintha csak egy sima web lapot linkelnék be.
Rákatt a "Link" gombra, és oda bemásolod a direktlinket, így nevet is adhatsz a feltöltésnek (én a képfeltöltés.hu-ra szoktam feltölteni). Eddig működött mindig. ;)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#50436) ginola válasza dhcodoki (#50434) üzenetére


ginola
addikt

Frankó a szoba, nekem is tetszene.

(#50437) Szabikaa20 válasza ZolikaE46 (#50414) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Hát ez nagyon durva!!! :Y :R Nekem 1 sub is elég lenne egy ilyenből.Már csak tényleg egy projektor hiányzik... :DDD

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#50438) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Sziasztok!
Egy kis off:
Valaki vásárolt már vaterán a JBLStore eladotol?
Nagyon jó áron kínál JBl cuccokat. 30-ért lenne új es25center.
Jól tudom, hogy Székesfehérváron van JBL gyár?

(#50439) python1 válasza BBéci (#50429) üzenetére


python1
veterán

Igen, a center mint már mondtam nagyon kevés az a centersugárzó kínálat ami az én ízlésemnek megfelelő a közép ármezőnyben. Magasabb árkategóriában találnék nekem valót,de az már a többi egység cseréjével járna ,legalábbis erősítőben.
Viszont észrevettem,hogy a HM erősítő saját centerkimenetét használva szinte elszívja a többi hangfal elől az erőt,ha külön végfokot használok csak a center erősítésére,sokkal jobb minőséget ill érthetőbb párbeszédeket,megfogóbb hangzást kapok.
De lehet,hogy bennem keresendő a hiba.

Zolika46:én maradnék a frontoknál a centert és háttereket cserélném valamelyik ES szériára,erősítőben valami nagyobb h/k-t ajánlanék hozzá.
Azokban van elég kraft arra,hogy ne fulladjanak ki magasabb hangerőn sem.
Falakra ill mennyezetre mindenképp tennék hangelnyelő paneleket.

[ Szerkesztve ]

(#50440) ZolikaE46 válasza dhcodoki (#50434) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

Ezért írtam kinek mi... A mély biztos marad... A szoba körbe vasbeton a plafon is csak a plafonon gipszkarton van ami le jön egy 20cm-re és az sajnos néhol kimozog elég rendesen... meg kiégnek az izzok benne ha feltekerem a mélyet, és ezek ahogy mozognak a gipszkartonba annak hülye hangja van eléggé... ha nem használom a mélyeket csak a JBL frontra akkor tökéletes. Az a baj nem tudom ide milyen kombót lehet rakni ami bírja a teljesítményt és szépen is szól... :s Csak azt tudom elképzelni ami nem túl vészes árba hogy előre meg venném az ES100 szériát az ES25C-vel hátra menne a northridge E100 aztán kész? Neked mi lenne a javaslatod?
Vagy eladni a 7hangfalat, de mit vegyek helyette meg mennyiért lehetne eladni ezeket? Ötlet? Kíváncsi vagyok minden véleményre... Meg mi ad olyan mély közepet ebbe az árba mint a JBL?

(#50437) Szabikaa20: Köszönöm, Egyb. projektorból mennyi egy jó 3d-s cucc? én 800K-ért láttam de annyiért tuti nem vennék... :F

[ Szerkesztve ]

(#50441) mp54 válasza ZolikaE46 (#50414) üzenetére


mp54
senior tag

Ezt a képet te hogy raktad ide, hiszen:A képfeltöltés átmenetileg nem elérhető, a hiba javításáig kérjük türelmeteket! ????

(#50442) Szabikaa20 válasza ZolikaE46 (#50440) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Hát én azt nem tudom,de majd valaki aki éert hozzá szívesen elmondja neked! :P :K

mp54:Úgy hogy pl feltöltöd ide és a direct link et beilleszted!

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#50443) ZolikaE46 válasza mp54 (#50441) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

(#50426) ZolikaE46

(#50439) python1: Akkor azt csinálnád amit én! ES100 frontnak, ES25C center, hátra 4. 5. pontnak menne a Northridge E100, a kicx meg maradhat 6. 7.nek. H/K-ról már letettem a Denon AVR2312 húz a szívem.
Hang nyelőt már nem tennék, mert nem illik a szobába annyira azért nem kell elmenjünk a high end részre... :DDD Meg a keret is vissza fog...

[ Szerkesztve ]

(#50444) Topa00


Topa00
tag

Haliho!
Úgy néz ki, hogy Polk TSI 300-as szett lesz psw110-es sub-al.
Szerintetek hogy oldjam meg a sub elhelyezését?
Az alsó szekrény szélei és a fal vége között 40-40 cm van.

(#50445) Szabikaa20 válasza Lac-coo (#50427) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Hello!

Én konkrétan innen vettem ezt....De ha nem elég a 130W RMS akkor itt van ez!
Nekem kb 24000FT volt futárral együtt....

Egyébként itt van két kép is róla,ha érdekel....Kép1
Kép2

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#50446) KTTech


KTTech
veterán

Elérte a topic a bűvös 50.000-es limitet, ezennel zárul!

Az új topic az alábbi hivatkozáson érhető el!

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.