Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52751) Laccoss


Laccoss
addikt

Sziasztok!

Zsírtalanításra mit ajánlanátok? Ablakkeret és párkány közzé tolnék szilikont tömítésnek, és előtte le kellene zsírtalanítani, tisztítani a felületet.

(#52752) Barret001 válasza Laccoss (#52751) üzenetére


Barret001
addikt

Ablak tisztító.

(#52753) Laccoss válasza Barret001 (#52752) üzenetére


Laccoss
addikt

Köszi, én is arra gondoltam, csak nem voltam benne biztos. És acél lemezből készült pc házra is használható az ablaktisztító?

(#52754) Barret001 válasza Laccoss (#52753) üzenetére


Barret001
addikt

A zsíros és mechanikus szennyeződéseket szépen eltávolítja,és foltmentesen szárad:)

(#52755) McSzaby


McSzaby
őstag

Hello,

ez most hülye kérdés lesz, de szeretnék egy vékonynak nevezhető lemezbe valahogy egy csavaros menetet rakni. Ahogy néztem, szegecsanyákkal ez jól megoldható. Szegecsanyákat sima popszegecselő fogóval be tudok ültetni, vagy van külön szerszám erre??

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#52756) Reggie0 válasza Laccoss (#52753) üzenetére


Reggie0
félisten

Izopropil alkohol az igazi, ablakmoso megtamadhatja a muanyagokat.

(#52757) jacint78 válasza McSzaby (#52755) üzenetére


jacint78
addikt

Egészen addig jól megoldható, amíg el nem forog a szegecs. Én simán kissebb lukat fúrok és beletekerem a csavart.

type your text here..

(#52758) McSzaby válasza jacint78 (#52757) üzenetére


McSzaby
őstag

Az nem játszik, mert le- és újra felszerelhetőnek kell lennie. Igazából nem annyira nagy gond az, hogy elforog, lényegesebb inkább az "odafogás". Egy takarólemezről lenne szó az autómon.

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#52759) jacint78 válasza McSzaby (#52758) üzenetére


jacint78
addikt

Ha vas a lemez, akkor ráforrasztanék, vagy heggesztenék egy anyát.

type your text here..

(#52760) Barret001 válasza McSzaby (#52758) üzenetére


Barret001
addikt

Fúrsz egy megfelelő méretű furatot! Elhúzol benne egy megfelelő méretű popszegecset,de csak addig,hogy ne szakadjon el a szára. A szárat ki tudod ezután ütni,és a furatba mehet a csavar:) Önmetsző,vagy menetfúrás után az oda passzoló.

(#52761) S.Y.S. válasza McSzaby (#52755) üzenetére


S.Y.S.
aktív tag

Külön szerszáma van (egy a sok közül).

(#52762) creation


creation
senior tag

Szervusztok...

A téma: Budapest festék keverés motorkerékpár váz festéséhez...

Van e olyan ismerősötök aki ha odaállok a motorral (mert nincs meg a színkódja), kikeveri és palackba tölti nekem a színt, max 1dl mértékben?

Feltételek: Legyen nyitva pénteken 16h-ig vagy hétköznap 18h-ig és fogadjon az utolsó pillanatban... ;] ;] :R :U

Segítségeteket előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#52763) Barret001 válasza creation (#52762) üzenetére


Barret001
addikt

Kód nélkül nem lesz egyszerű! Fényezés után még változik a szín!(eltávozik a nedvesség) De hasonlót tudnak kód nélkül is :) De erre ki vállal felelősséget hogy nem fog elütni az eredetitől?

(#52764) MrDerekas válasza creation (#52762) üzenetére


MrDerekas
addikt

Létezik színmérő, tehát megoldható. Öcsém is gyakorta alkalmazza festés javításnál. Rátesz, beolvas, kalkulál, kiadja a szín RAL kódját a kütyü. (mivel Kkeméti lakos, számodra nem alternatíva) Viszont neked egyetlen "festékház" sem fog 1dl festéket kutyulni. 1 a 15-höz fogadnék erre ;) (Bár(!) volt rá példa. Elég spéci munkám miatt kellett nekem is pár deci. Azt akkor úgy oldottuk meg, hogy magát a színezőt kikeverte nekem és "palackozta", amit én már otthon kutyulgattam össze egy fehér bázis festékkel a kellő mennyiségben. A boltos nem volt a cimbim, de sikeresen "eladtam" magam nála és maga a kihívás is inspirálólag hatott rá, úgyhogy érdemes lehet próbálkozni) A kritériumaid viszont nagyon szimpatikusak. Magamra ismerek bennük :D )

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#52765) pcgamer01


pcgamer01
senior tag

Üdv!

Én olyan kérdéssel fordulok felétek, hogy kerékpár vázat hol tudnék lefényezetetni Bp-n? :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10+

(#52766) #33253120 válasza pcgamer01 (#52765) üzenetére


#33253120
törölt tag

A drága alkoholt erre pocsékolni...
Szerintem van az a kocsma ahol ezt bevállaják...

;]

(#52767) creation válasza pcgamer01 (#52765) üzenetére


creation
senior tag

Próbáld meg a cribmoto.hu-t, ők segítőkész motoros banda. :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#52768) dugo_ válasza pcgamer01 (#52765) üzenetére


dugo_
veterán

Ha mestermunkát akarsz, akkor vidd GriN-hez.

(#52769) #33253120 válasza pcgamer01 (#52765) üzenetére


#33253120
törölt tag

Hogy építő jellegű is legyek kicsit, felénk Debrecenben a legtöbb biciklibolt tud ajánlani festőt. Van ahol meg is tudod nézni a valamelyik munkáját.

(#52770) mumtaz válasza creation (#52762) üzenetére


mumtaz
senior tag

Talán a Procolor Újpesten. Profik. Bár nem tudom a nyitva tartásukat, de nekem grafit metálba olyat kevertek a bemérő kütyü által, hogy teljesen pont olyan volt.
Én spray-t kevertettem velük, de lehet, hogy adnak kis mennyiséget is.
Érdeklődd meg.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#52771) nyogo83


nyogo83
senior tag

Pete55555 tanácsára berakom ide is, nem is tudtam, hogy van ilyen topik is :C

Azt hiszem a nap tákolása díjat tegnap megnyertem :DDD

Valami szétugorhatott a motorom indító kapcsolójában, mert hiába nyomtam se kép-se hang. A nyomása is furcsa volt.
Melóhelyen nem tudtam volna hagyni a motort, mert biztonságosan nem lehet elzárni(utcán van) ráadásul semmi kedvem nem lett volna hozzá, hogy majd ott az utcán szerelgessem jövő héten.

Irodában egy kikukázott asztali lámpa kábelét kapcsolóstól levágtam, majd közvetlen az akksiról az indítóreléhez bekötöttem. Pöcc-röff :DD
Nyílván nem marad így, majd ha lesz időm megcsinálom :))

[ Szerkesztve ]

(#52772) AxBattler válasza nyogo83 (#52771) üzenetére


AxBattler
félisten

A motorosok biztos meg fognak dicsérni a piros lámpánál... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#52773) Rivaul válasza nyogo83 (#52771) üzenetére


Rivaul
addikt

Én így hagynám. Nagy pacsi érte :C

Nekem melóhelyen szabad időbe gyertya csere közbe 2 kábel is elszakadt. Levettem a mély ládáról a hangfal kábelt és azt kötöttem a gyertyákra meg a megpatkolt gyújtás kábelre. Dadogva de hazajött :))

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#52774) DiszNóÓl


DiszNóÓl
senior tag

A házi laptop hűtőm 2.0
Nem az enyém.

[ Szerkesztve ]

HATER

(#52775) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

van nekem otthon ilyen gyorsfordulatos multifunkciós gépem, az lenne a kérdésem, hogy alin ill ebayen van-e megbízható beszerzési forrásotok különböző vágó ill. csiszoló fejekre?

nem szeretnék rossz minőséget venni, de 1-1 fajtából kellene sok így a mindent tartalmazó készleteket itthon felesleges lenne megvásárolnom

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#52776) TESCO-Zsömle válasza zsolt19900 (#52775) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jó minőségű olcsón nincs. Tapasztalat.

Vettem anno bagóért 10.000 darab korongot, de inkább tovább is adtam mindet. Akkortájt az összes 'csóró' modder tőlem vette a korongokat 50-ért/db vagy /10db már nem emlékszem. Lényeg a lényeg: 10db-bal vágtam annyit, amennyit egy SpeedClic bírt. Emellett volt, ami szétdurrant a fordulattól, mert nem volt rendesen a korongra "ragasztva" az erősítőháló.

Szóval én inkább maradok ennél. Amire meg ez nem elég, arra ott a 125*1mm-es Bosch Inox.

Jó is, hogy mondod, akartam is nézni akkus flexet. :B

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#52777) zsolt19900 válasza TESCO-Zsömle (#52776) üzenetére


zsolt19900
őstag

ilyesmi feltehetőd dremel készletem volt ajándékba a dremel géphez, de azt visszavittük mert nem volt kóser és ugye azt is le kellett adjam vele együtt :)

amiket többet használnék az esetlegesen nem korongok, hanem fejek, szemben lévő vájat kivágása vagy csavar kifaragása pl ami el lett nyalva, vagy hasonló dolgok amihez a gép csak szemből fér hozzá

ilyesmire is van esetleg ajánlott fejed? gondolom valami gyémántos fej kellene, ami szépen vinné a fémeket

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#52778) #33253120 válasza zsolt19900 (#52777) üzenetére


#33253120
törölt tag

Debrecenben a használt piacon van egy srác aki sok más mellett ehhez is árul cuccokat.
Nála szokta venni a gravírozós Blabcsi a gömbfejű gyémántos fejeket.

Azt kellene kideríteni, ő honnan rendeli.

[ Szerkesztve ]

(#52779) Sándor -P20-


Sándor -P20-
senior tag

Az alin ezt találtam 7 dodóéet [link]
Az oldal alján van egy csomó egyéb ajánlat. Én annó a műanyag dobozos készletet vettem meg a "lengyel" piacon, természetesen nem ennyiért....
Én ilyesmit az aliról rendelek elég rég óta, nem szokott gond lenni a minőséggel. A gyanúsan olcsó olyan is, de még mindig az itteni ár negyedéért...

[ Szerkesztve ]

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#52780) Blabcsi válasza zsolt19900 (#52777) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Dremel gyémánt fejjel sokra nem fogsz jutni.
Én inkább valami ilyesmiben gondolkodnék.
Ezek keményfémből ( talán wolfram-carbid ??? ) készülnek, eszik az acélt, mint a vajat, bár húzós áron vannak, de ha visszajön az ára megéri.
:R

ui.: ( Már nem tőle veszem, csalódtam a minőségben és megbízhatóságban. )

[ Szerkesztve ]

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#52781) zsolt19900 válasza Blabcsi (#52780) üzenetére


zsolt19900
őstag

oookkés :) köszönöm szépen, erre tudsz esetleg forrást? vagy ali ebay bangoodról vehetőek ezek?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#52782) Sándor -P20-


Sándor -P20-
senior tag

Pl ali az előbb linkelt oldal alján a hasonló ajánlatok között találtam: [link] .13.59 dodó
De biztos van kedvezőbb ajánlat is.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#52783) Blabcsi válasza zsolt19900 (#52781) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Van hazai webáruház is.

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#52784) creation


creation
senior tag

Szóval...

Kellett a motorra egy navi. Mivel a navi akksija amit kaptam halálán volt, így szükségessé vált rögtönözni... Ha már egyszer az üzemideje a gyári 1570mAh-ás akkor val max 2 óra volt új állapotában, gondoltam megtoldom...

Íme:

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#52785) trialboj


trialboj
őstag

Nagy segítség kellene, mert igazából fogalmam sincs hogy mit csinálok jól/rosszul :))

Romániában élek 15kmre az ártándi határtól, azt olvastam és többektől hallottam, hogy lenne rá mód, hogy régi antennával, fogni tudjam a m4 sportcsatornát (f1 és eb régiókodolva van sajnos). Ehhez találtam is itthon 2 antennát amivel régen lazán bejött az rtl klub meg a tv2... Azt mondták hogy a tvben kell legyen DVB-T converter, ez is megvan.

Még ház felé emelt oszlop is van amire fel tudtam pattintani az antennákat, de hiába dugtam őket a tv-re abszolút semmi nem történt... többször végigkereste a teljes listát de semmi. Minden cseréltem, próbáltam 2 féle tv csatlakozóval 2 féle kábellel és 2 féle antennával, ja és 2 féle tv vel is :))

Ez az antenna és a tv

Nem értem hogy normális hogy abszolút semmilyen csatornát nem fog be? Se romániait se Mo it? Több mint 1 délutánt rádobtam már a helyezgetésre... azt hallottam hogy itt nincs olyan hogy csak szemcsésen jön be, vagy van jel v nincs.

Amúgy Nagyvárad még simán belül van a legközelebbi Moi tv toronyhoz.
Szóval valaki erősítse meg hogy minden jól csináltam-e és itt még sincs elég erős jel, vagy valamit nagyon benéztem.

Köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#52786) MrDerekas válasza trialboj (#52785) üzenetére


MrDerekas
addikt

Nem szakmai szemmel ötletelve. Nem lehet, hogy maga az antenna analóg, viszont te digitális jelet akarsz fogni vele? Aztán lehet baromság a feltételezésem...

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#52787) Kernel válasza trialboj (#52785) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ha megnézed a frekvenciatáblázatot, Komádi adó, az A-multiplexet (közszolgálati adók, itt van az M4 is) a 46-os csatornán kell keresni (674 MHz).

Kereskedelmi adókat a C-multiplexen: 49-es csatorna, 698 MHz.

Ezt azért írom, mert a gyengébb jelen az automatikus kereső átszaladhat, ezért ilyenkor célszerű a manuális keresésnél beállni egy konkrét frekvenciára, itt ki szokta jelezni a jelminőséget és/vagy jelszintet.

Tehát az antennát addig kell állítani, hogy a lehető maximális szintet mutassa. Ha sikerül jól beállítani, utána előfordulhat, hogy az automatikus kereső is megtalálja, de manuálisan is tárolható.

Az is elképzelhető, hogy nagyobb nyereségű antennát kellene keríteni (szükség esetén fejerősítővel), jó minőségű kábellel levezetni.

A képen látható szélessávú lepkeantenna ugyan nem rossz, de távolsági vételre elvileg nem való (a gyakorlat néha mást mutat), viszont vannak jobbak is. Látok rajta egy erősítőt, aminek tápfeszültséget kell adni, különben többet árt, mint használ.

12V-os tápfeladó szokott lenni hozzá, de elég általában a TV által kiadott 5V is (ha tud olyat), amit a menüben aktiválni kell.

A nagyobbik egy VHF-antenna, használhatatlan az adott esetben (UHF kell), ráadásul úgy látom, nagyon szakszerűtlenül van bekötve. Hurokdipólra nem lehet így rákötni az aszimmetrikus koaxiális kábelt, közbe kell iktatni egy szimmetrizálót (balun).

(#52786) MrDerekas

Antennával a vivőfrekvenciát (illetve digitálisnál sok vivőfrekvenciát) vesszünk, teljesen mindegy a moduláció fajtája.

"Digitális antenna" a kereskedők butasága. Ugyanolyan antennára van szükség, mint régen.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#52788) Tubi2 válasza creation (#52784) üzenetére


Tubi2
senior tag

Szép kis tuning, kitoltad az üzemidőt két napra. :DD

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#52789) jacint78 válasza trialboj (#52785) üzenetére


jacint78
addikt

Biztos, hogy tud DVB-t-ét? Csak azért, mert, ha semmit sem fog, az gyanús.

type your text here..

(#52790) Kernel válasza trialboj (#52785) üzenetére


Kernel
nagyúr

(#52789) jacint78

Tud DVB-T-t a képen szereplő TV.

Az is lehet, hogy nem adott tápot az erősítőnek, úgy persze nem megy.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#52791) MrDerekas válasza Kernel (#52787) üzenetére


MrDerekas
addikt

:R Komoly összefoglaló! Én meg civilizált fogyasztóként bedőltem a technolegendának :) (Bizisten valami hiper-szuper kütyüt gondoltam digitális jelfogónak. De így már kerek.) Köszönöm!

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#52792) rwin5


rwin5
őstag

Nagyon off, de hátha valaki ötletesebb..

Át kellene vigyem a másik szobába az asztalomat ami kb 50x150 centi és 50-60kg körül mozoghat, de lehet több-kevesebb, súlya van az biztos. Csak estére tudna átjönni segítség akivel átcipelhetném.

Nincs valami nagyon lassú tologató módja, vagy bármi amivel át tudnám vinni (mégha nagyon időigényes is) egyedül anélkül, hogy végigkarcolnám a parkettát az odáig vezető úton? :U :R

[ Szerkesztve ]

(#52793) DiszNóÓl válasza rwin5 (#52792) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Valami rongyot aláraksz aztán húzod/tolod. Vagy itt(már ha még Szegeden élsz) megkérdezed hátha tud valaki segíteni csokiért/sörért.

HATER

(#52794) Atesz 666 válasza rwin5 (#52792) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

"Nagyon off, de hátha valaki ötletesebb..
Át kellene vigyem a másik szobába az asztalomat ami kb 50x150 centi és 50-60kg körül mozoghat, de lehet több-kevesebb, súlya van az biztos. Csak estére tudna átjönni segítség akivel átcipelhetném.
Nincs valami nagyon lassú tologató módja, vagy bármi amivel át tudnám vinni (mégha nagyon időigényes is) egyedül anélkül, hogy végigkarcolnám a parkettát az odáig vezető úton?"
:U :R

Üdv.

-Ha esetleg a súly nagy részét le/kipakolnád az asztalról és az egyik vége alá tennél egy kisebb szőnyeget vagy valami puha anyagot,a másik végét pedig megemelve akkor akár egyedül is át tudnád vinni? :U

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#52795) rwin5 válasza Atesz 666 (#52794) üzenetére


rwin5
őstag

(#52793) DiszNóÓl

Köszi Urak, megpróbálom ezt a szőnyeges opciót, hátha sikerül! :R

(#52796) cinemazealot válasza rwin5 (#52792) üzenetére


cinemazealot
addikt

Vagy ahogy anno az egyiptomiak is csinálták: a lábak alá valamilyen deszka vagy rajztábla, azok alá meg néhány hengerszimmetrikus (nem hatszögletű) ceruza, oszt gurul is... :))

(#52797) rwin5 válasza cinemazealot (#52796) üzenetére


rwin5
őstag

sikerült megoldani épp az imént a tologatós módszerrel, így tudom csinálni ma a dolgomat hamarabb, úgyhogy jól jártam a tanáccsal nagyon, köszi mindenkinek! kb ~10 perc alatt megvolt le és felpakolással együtt. :R

(#52798) Atesz 666 válasza rwin5 (#52797) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

-Gratula. :C

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#52799) Rivaul válasza rwin5 (#52797) üzenetére


Rivaul
addikt

Amúgy az ilyen kérdésekre is van topic! :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#52800) creation válasza Tubi2 (#52788) üzenetére


creation
senior tag

8800 mAh a full kapacitás :DDD

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.