Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ghostolás (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1787) Finwe


Finwe
őstag

Hello!

Lenne egy olyan problémám, h nem tudom áttelepíteni a rendszerem (xp) ssd-ről vinyóra. A másik irányba frankón ment, a clonezilla progit használtam. Többször dobott boot failure-t klónozás után de legtöbbször az xp-s kék hátteres betöltésnél állt meg. Egyszer betöltöt ugyan de szét volt esve a rendszer, a téma rosszúl jelent meg és restart után már nem indult. Egész pontosan úgy szeretném, h 32GB-ről a 32GB/144GB/144GB (320-as vinyó) partíciók közül a 32-esre raknám. Odáig rendben van a dolog, h újraméretezia filerendszer ha eltérés lenne (enélkül nem van boot failure pedig zsír ugyanakkorára csináltam a célpartíciót direkt...) Azt nem tudom, h a "dont touch keymap" vagy a "keep kernel keymap" a jobb választás, továbbá észrevettem, h mindig a forrás partíciós tábláját másolja át (így törli az előre elkészítette két 144GB-os partíciót). Ezen lehet változtatni, ha azt mondom neki,h ne csináljon partíciós táblátt attól még be fog róla bootolni - az újról? Vagy lehet vele partciós tálát csináltatni, MBR-hez jó azt írja, esetleg ha ezt választom akkor jobb lenne?

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ghostolás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.